Vlasový sprej Schwarzkopf

Vlasový sprej Schwarzkopf

S příchodem letní sezóny se styl účesu "nedbalých kudrlinek" stává relevantnějším. K dosažení požadovaného výsledku s jednou kulmou je nezbytné - to vyžaduje Schwarzkopf sprej na vlasy.

Výhody mořské soli

Názor, že sůl může být škodlivá, je nesprávný. Správné používání tohoto nástroje bude schopno oživit kudrlinky a vrátit přirozenou krásu, sílu a brilanci. Díky pozitivnímu účinku na pokožku hlavy, sůl zabraňuje lupinám a dodává vlasovým folikulům sílu. Vzhledem k prvkům, jako je jod, měď, hořčík a brom, které tvoří součást mořské soli, je pružnost obnovena a růst vlasů je výrazně urychlen. Další z pozitivních vlastností soli může být zaznamenána sklon kůže k odlupování, obnovení normálního výkonu mazových žláz, snížení tuku.

Solná akce

Výrobci si všimli, že použití mořské soli vizuálně zvyšuje účes a umožňuje, aby se styl udržel mnohem déle. Pro dlouhodobý styling aplikujte sprej s mořskou solí Schwarzkopf. Díky svým vlastnostem vytváří sůl trvanlivý rám, který chrání instalaci před vnějšími faktory. Na suché kadeře, můžete použít produkt 2-3 krát týdně. Častější používání způsobí další sušení, což je činí ještě křehčími. Pro ty, kteří mají zvýšenou aktivitu mazových žláz, produkci kožního mazu a tím i vyšší obsah tuku, je použití solného spreje Schwarzkopf ideálním řešením. Pravidelné používání této kosmetiky může nahradit denní šamponování.

Výběr spreje

Na policích obchodů najdete velký výběr sprejů od různých výrobců, mezi které patří přírodní mořská sůl. Nejlepší možností by byl lék s výtažkem z éterických olejů, zvlhčující kadeře. Solný sprej od firmy Schwarzkopf OSIS + Session Label je jedním z nejdostupnějších, ale velmi efektivních stylingových nástrojů.

Recenze výrobků této německé značky říkají, že je nejčastěji používány dívkami s kudrnatými vlasy. Nástroj neváží účes a jeho fixace zůstává co nejpružnější a pružnější. Naneste sprej se doporučuje pro všechny typy vlasů s tenkými kadeřemi. Pro husté a těžké kadeře, aby se dosáhlo znatelného výsledku použitím solného spreje, bude obtížné. V tomto případě se doporučuje zvolit silnější nástroj. Při nesprávném použití, po nanesení a vysušení, může účes vypadat špinavý a nic podobného se neobjeví.

Možnosti aplikace

Solný sprej OSIS + Session Label se aplikuje na suché vlasy po celé délce. Při aplikaci na mokré nebo nesušené vlasy se účinnost výrobku výrazně snižuje. Sprej je stříkaný zákal, rovnoměrně rozložený po celém povrchu vlasů, čímž vzniká matný odstín.

Osvětlení

Spolu s redukčními spreji v produktové řadě německé firmy jsou prezentovány a další, například zesvětlení. Doporučuje se použít takový nástroj pro majitele tmavých a světlejších vlasů, v případě, že budete potřebovat zesvětlit kadeře o 1-2 tóny. Použití spermií Schwarzkopf umožňuje dosáhnout přirozeného zjasnění bez poškození vlasů. Činidlo je založeno na peroxidu vodíku, ale na rozdíl od profesionálních osvětlovacích barev je jeho koncentrace o řád menší, což nemá na kadeře destruktivní účinek.

Rozjasňující sprej Schwarzkopf obsahuje perlové esence. Ideální pro použití na vlasy s nádechem přirozené blond, což z ní činí dva odstíny světlejší.Nedoporučuje se pro zvýšenou citlivost hlavy, poškození kůže, svědění, alergie.

Video níže ukazuje názor dívky, která použila sprej na vlasy Schwarzkopf.

Použijte jakýkoliv zesvětlující sprej může být pouze na zdravé vlasy. Pokud jsou kadeře suché a náchylné k křehkosti, je nutné provádět regenerační procedury a teprve potom jejich bělení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky