Avon Body Spray

Avon Body Spray

V moderním světě je naše kůže suchá, postrádá vlhkost a chlad. A týká se nejen léta. V zimě, po celou dobu s ohřevem, vyžaduje kůže také vlhkost. A Avon Body Spray vám může pomoci.

Typy a vlastnosti volby

Často děvčata v letním období odmítají používat parfémy a toaletní vodu, a to díky zdokonalení svých vůní a přechodu na používání tohoto výrobku. Parfém s jemnou ovocnou příchutí - skvělá volba.

Složení tohoto kosmetického přípravku zahrnuje alkohol, ale to by vás nemělo zaměňovat. Je to nutné pouze pro rozpuštění některých složek, které tvoří kompozici. Alkohol má malou koncentraci a pokožku vůbec nevysušuje.

Tento produkt je reprezentován několika typy a každá dívka bude schopna vyzvednout to, co potřebuje.

 • Parfémový sprej. V závislosti na složení látek má osvěžující, tonizující nebo hydratační účinek. Vhodné pro všechny typy pleti.
 • Pleťový sprej. Skvělé pro suchou pokožku. Dobře se vstřebává a dokonale hydratuje pokožku, odstraňuje pocit sucha. Obsahuje glycerin, komplex vitaminů, výtažky z léčivých rostlin,
 • Olej na tělo Je vhodný pro denní hydrataci. Tento výrobek ze série Golden History pomůže zbavit pokožku sucha a těsnosti, dodá pocit pohodlí a poskytne jedinečný lesk. Skládá se z mikročástic přírodního zlata, které vypadají obzvláště atraktivní na opálené kůži. Ačkoli složení tohoto kosmetického nástroje obsahuje olej, nedává pocit těžkosti, nezanechává stopy na oblečení. Je však vhodnější pro suchou pokožku.

Povaha vůní

Vůně sprejů značky Avon mají celou řadu a každý z nich má kromě parfému i komplex určitých vlastností. Zde je jejich popis.

Vanilka a sójové mléko. Má jemnou, nenápadnou sladkou vůni.

 • Vanilka je již dlouho známá pro své uklidňující a relaxační vlastnosti. Vynikající uvolňuje stres. Je to afrodiziakum z přírody. V kosmetologii tato látka omlazuje pokožku, vrací pevnost a pružnost. Pokud aplikujete tento sprej v noci - zlepšuje spánek.
 • Kromě toho, vanilková vůně potlačuje hlad, což je prospěšné pro dieters.
 • Sójové mléko dokonale zvlhčuje pokožku.

Mango a granátové jablko. Osvěžující vůně, tóny, dodává energii po celý den.

 • Mango vytváří nenápadnou chuť, ideální pro léto. Vůně je svěží ovocná, s náznaky jehličí.
 • Granátové jablko v sobě spojuje celé složení vůní. Tam jsou také ovoce, bylinné, dřevité, květinové poznámky. Každý zná prospěšné vlastnosti této rostliny. Je bohatý na antioxidanty, které pomohou chránit pokožku před negativními vlivy prostředí, dodají jí jedinečný pocit pohodlí s letním teplem.

Sakura kvetoucí. Květinová vůně, která dává jarní náladu. Má akcenty speciálně vytvořené pro gurmány. Hlavní vůně jarních sakurských květů končí tartovým nádechem třešňové jámy. To je opravdu ženská vůně. Zároveň není klonně sladká, spíše něžná a okouzlující. Také vůně třešňových květů vám dá sexualitu, svůdnost a tajemství. Od starověku, gejša používala esenciální olej tohoto stromu.

Švestka a vanilka. Osvěžující sprej, skvělý na léto.

 • Švestka má vůni s kyselinkou, která dává tajemství a smyslnost, eleganci.
 • Vanilka zase doplňuje chuť lahodnými sladkými tóny.

Svůdné mučenky a pivoňka. Má sladkou, květinovou vůni, ale nenápadnou, s tóny čerstvosti. Skvělý zápach pro romantický večer nebo každý den.

 • Chuť mučenky je svůdná, dodává hlavním tónům jedinečný zvuk. Je to přírodní afrodiziakum. Originalita tohoto pachu byla také předávána parfémy Avon.
 • Vůně pivoňky přitahuje, zajímá, dotýká se. Jeho vůně odhaluje jedinečné voňavé, harmonicky propletené tóny, které dávají mučence.

Jemná magnólie. Tato vůně je známá a milovaná ženami v Sovětském svazu. Byly tam dámské parfémy, které měly podobnou vůni. Vzpomíná také na červnové prázdniny na pobřeží Černého moře, kdy tyto stromy kvetou. Vůně je svěží, intenzivní, má krémový odstín. Přináší harmonii emocionálnímu stavu člověka. Dává důvěru, klid. V dávných dobách byl součástí milostných lektvarů. Má antibakteriální vlastnosti, poskytuje vynikající deodorizační účinek.

Smyslný jasmín má jemnou jemnou vůni. Pomůže zvýšit odolnost vůči stresu. Pomáhá zbavit se pocitů lenosti a apatie, zmírňuje deprese, dodává důvěru. Jasmína probudí fantazii, vzbudí kreativitu. Zlepšuje náladu, zradí pocit mírné euforie. Jasmín odkazuje na afrodiziakum, které zvyšují smyslnost, pomáhají zmírnit ztuhlost, uvolnit, zvýšit touhu. Také její vůně dokáže zmírnit bolesti hlavy. Jasmine má antimikrobiální účinek, který zvětší vlastnosti tohoto nástroje když použitý jako deodorant.

Podívejte se na tento film a podívejte se také do videogalerie Avon body spray a najděte si další konkrétní videa.

Aplikace

Avon Refreshing Sprays se doporučuje pro použití na čistou pokožku. Ve vzdálenosti 20 cm sprej na dermis, vyhnout se tváři. V závislosti na individuálních potřebách se vypočítá četnost tohoto postupu. Tento kosmetický přípravek se doporučuje používat zejména v létě av zimě, kdy je vzduch v místnosti suchý. Tento postup napomáhá k další hydrataci pokožky, tónování a dechu svěžesti.

Vzhledem k tomu, že obsahuje alkohol, Avon spreje se nedoporučují pro podrážděnou pokožku a bezprostředně po epilaci.

Recenze

Stejně jako většina kosmetiky, i tento výrobek má své fanoušky i lidi, kteří k němu mají negativní postoj. Proto je názor spreje pro tělo velmi nejednoznačný.

Avon Beauty Spray Oil, Avon Shine, je podle recenzí vynikající pro suchou pokožku a zároveň je mastný a nepříjemný.

Osvěžující spreje z řady Naturals, jako je Coconut a Carambola, Juicy Watermelon a další, dávají pleti příjemný pocit v letním horku.

Cherish, Perceive, Incandessence deodorizační spreje dávají nezapomenutelné vůně, jsou dokonale kombinovány s rovnoměrnou parfémovanou vodou a dávají pocit čistoty po celý den.

Mnozí se rozhodnou, že Avon Body Spray je další lék v kosmetickém sáčku. Ale mnoho lidí se to líbí a chtěli by si to znovu a znovu kupovat. Cena za ně je navíc velmi rozumná.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky