Avon sprej na vlasy

Avon sprej na vlasy

Ekologie, stres, únava, pravidelné perm a barvení - to vše má negativní vliv na vlasy žen. Jedním z nejúčinnějších způsobů jejich ochrany může být Avon sprej na vlasy, který se snadno aplikuje a chrání před dalším poškozením.

Druhy

V sortimentu společnosti existují různé verze tohoto výrobku, z nichž každý má svůj vlastní účel.

Ve videu níže viz porovnání dvou typů sprejů od firmy Avon.

Spolehlivá termoprotekce

Časté používání styleru a pravidelné sušení fénem neprochází bez stopy a poškozuje kadeře. Pro vyřešení tohoto problému byly vyvinuty termoprotektivní spreje, které tvoří nejtenčí film. Tento film pomáhá udržet vlhkost, zabraňuje odpařování a neutralizuje poškození horkým vzduchem a ohřívanými spotřebiči.

Jako další složka ve složení kosmetiky mohou obsahovat vitamíny a výtažky z léčivých rostlin, které vyživují a hojí vlasy. Při přidávání glycerinu navíc také vyhlazuje prameny.

Všechny tyto kosmetické přípravky jsou rozděleny do tří typů:

  • Omyjte. Aplikuje se na provazy před nebo během praní.
  • Nezmazatelné. Používá se pro šamponování a je považován za nejúčinnější variantu.
  • Pro práci s termo nářadí. Tento make-up, který má hydratační a ochranné vlastnosti, se používá přímo při tvarování kulmou nebo při práci se železem.

Tepelně ochranné prostředky zahrnují Avon Advance Techniques sprejové mléko. Kromě jeho hlavní akce, to má stylingový efekt, pomáhat opravit styl.

Hydratační

Suché vlasy a pokožka hlavy, ne méně než jiné "kritické oblasti", vyžadují pravidelnou hydrataci. A tady přichází záchranné hydratační spreje, které lze aplikovat po umytí hlavy a po chvíli.

Tyto produkty neobsahují alkohol a mastné oleje a jsou vhodné pro časté použití. Starají se o kadeře a dávají jim zdravý lesk.

V produktové řadě Avon jsou balzámy „Phyto posilující. Kopřiva a lopuch “,„ Malina a ibišek “a„ Zimní ochrana “, jejichž hlavní účinek je zvlhčující.

Objem

Každá žena sní o svěžím objemu jejích vlasů. Nicméně, ve skutečnosti k dosažení krásného objemu nemůže všichni. To je obzvláště obtížné pro majitele tenkých pramenů. Jednou z priorit kosmetických firem je proto vytvoření prostředků ke zlepšení objemu.

Ale časté používání laků, pěn a pěn poškozuje kadeře. Ale aerosol, který má stejné funkce - to je to, co potřebujete. Není lepidlo a neváží prameny.

Objem je dán zvýšením jejich pružnosti a hustoty v kořenové zóně. To je umožněno použitím éterických olejů a rostlinných výtažků.

Jeden z nejpopulárnějších pleťových vod, spreje tohoto směru od Avon je považován za nástroj "Maximální objem". Zvedá kadeře z kořenů a dává jim krásný a elegantní vzhled. Rychle se vstřebává. Nevytváří mastný květ. Lze použít na suché a mokré prameny.

Snadné česání

Problém spletených a nepoddajných pramenů je mnohým znám. Pro usnadnění tohoto úkolu pomůže sprej, který zabrání zamotání v důsledku speciálních komplexů a komponent.

Jedním z produktů Avon, který pomáhá hladkému česání, je meruňka a balzámový balzám.

Posílení a obnova

Jednou z příčin poškození srsti je její zbarvení nebo perm. Avon proto věnuje zvláštní pozornost péči o tyto kudrlinky a vyvíjí speciální lékařskou řadu výrobků pro každodenní použití.

Jedním z nich byla série „Drahé oleje“, která obsahuje dvoufázový sprej pro barvené a poškozené prameny. Ve svém složení:

  • vitaminový komplex;
  • stopové prvky;
  • mastné kyseliny;
  • éterické oleje;
  • extrakty a rostlinné extrakty.

Všechny tyto složky nejenže zabraňují dalšímu poškození pokožky hlavy, ale také její obnově. Hluboké proniknutí do jejich struktury ovlivňuje složky spreje určité oblasti a spouští regenerační procesy. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Dalším populárním vynálezem je Instant Recovery 7 sprej, který zabraňuje ztrátě a křehkosti, obnovuje zdravý lesk zámků a chrání je před různými škodlivými faktory.

Péče o tip

Spousta problémů pro dívky a ženy přináší oddělené konce pramenů. Faktem je, že špičky jsou z nich nejzranitelnější a proto „trpí“. A ani pravidelný střih je zde k ničemu. Péče o špičky je součástí „povinností“ mnoha regeneračních a ochranných sprejů Avon.

Antistatické

Statická elektřina, zejména nahromaděná ve vlasech v zimě, způsobuje poškození. Stávají se tvrdšími, horšími na hřeben a zapadají do účesů.

Pro potírání těchto problémů jsou vhodné speciální antistatické spreje.

Tato antistatika je také k dispozici v arzenálu Avon - v řadě Advance Techniques.

Recenze

Avon je společnost úspěšně působící v kosmetickém průmyslu již více než 100 let. Úspěšně kombinuje mnohaleté zkušenosti s nejnovějšími úspěchy a vynálezy ve svém oboru. To vše jí umožňuje vyrábět vysoce kvalitní, populární a levnou kosmetiku.

Jak dobře to dopadá, svědčí svědectví, z nichž většina je velmi pozitivní.

Pokud jde o spreje, spolu s vysoce kvalitními přípravky pro péči o vlasy, si zákazníci často všimnou své snadné aplikace a příjemných vůní, které dávají pozitivní emoce.

Kromě toho, podle příznivců značkové kosmetiky, účinek použití sprejů na vlasy trvá dlouhou dobu, takže i malé množství z nich trvá dlouhou dobu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky