Vlasový sprej s panthenolem

Vlasový sprej s panthenolem

Krásné a dobře upravené vlasy jsou snem mnoha žen. Bohužel pod vlivem negativních environmentálních faktorů se jejich struktura a vzhled nemusí měnit k lepšímu. S cílem pomoci kudrlinám zotavit se, musíte se o ně postarat zvenčí a krmit je užitečnými látkami. Odborníci doporučují použití přípravků na péči obsahujících panthenol.

Co to je?

Panthenol je uměle vytvořený analog vitamínu B5. Pokud se podíváte podrobněji, pak to není nic jiného než organická alkoholická látka, která se při styku s vlasy rozpadne na kyselinu panthenolovou a vitamin B5. Je známo, že vitamíny B5 jsou nezbytné pro aktivní růst a zdraví vašich kudrlinek. Panthenol má vlastnosti nejen pro krmení užitečnými látkami, ale také plní ochrannou a regenerační funkci.

Bylo také prokázáno, že vitamín B5 je ze všech vitamínů B nejlépe absorbován vlasovými buňkami.

Mezi další prvky ve složení spreje s panthenolem obvykle patří: alkohol, vosk, minerální olej, kyselina peroctová, čištěná voda, butan, propan, isobutan.

Indikace pro použití

Abyste mohli začít používat sprej s panthenolem, nemusíte pro to hledat důkazy. Je však nutné ji uplatnit v následujících případech:

  1. Ztráta, křehké a suché vlasy.
  2. Rozdělit končí.
  3. Agresivní expozice ultrafialovým paprskům a dalším škodlivým faktorům.

Způsob použití

  1. Před použitím je nutné si vlasy umýt a použití pro snadné sušení ručníků;
  2. Pak sprej a protřepejte.
  3. Nastříkejte jemně. od kořene ke špičce.
  4. Textura spreje vám umožní odejít na vlasy po postřiku bez oplachování.

Jak

Není možné přeceňovat příznivé účinky panthenolu na vaše kadeře. Potřeba je cítí vlasy jakéhokoliv typu. Panthenol má blahodárný účinek nejen venku, ale i uvnitř chlupů a je také velmi užitečný pro pokožku hlavy. O jeho příznivosti svědčí následující faktory:

- normalizace metabolismus kůže hlavy;

- využití silně poškozené vlasy (včetně těch, které pocházejí z chemického a tepelného působení, škodlivého klimatu a ekologie);

- pokožka hlavy a vlasy se stávají pružnějšími účinků škodlivých faktorů;

- zahušťování a zpevňování Vlasy;

- zadržování vlhkosti uvnitřprevence jejich suchosti, křehkosti, laminace a řezu;

- snížená nadmořská výška sekrece kožního mazu;

- vlasy se stávají pružnými a pružný, jejich povrch je vyhlazený;

- posílení kořenů systémy;

- objem účesu se zvyšuje až 10%;

- vlasy jsou lépe zvládnutelnéjejich styl je usnadněn;

- rostoucím tempem růst;

- prevence lupů a spad;

- osvobození od svědění;

- léčby urtikárievyrážky, ekzémy a dermatóza;

- vlasy získají zdravý leskměkkost a hedvábnost.

Trichologové recenze

Trichologové jsou specialisté, kteří se zabývají vlasy a všemi záležitostmi souvisejícími s jejich životem a růstem. O spreji s panthenolem reagují pouze pozitivně. Kromě zvlhčujících vlastností má panthenol díky své výborné schopnosti absorbovat vlhkost a vysokou propustnost pro vrstvy pokožky protizánětlivý, mírně antibakteriální a analgetický účinek.. Omezení jeho použití nejsou ani období těhotenství a kojení.

Recenze spotřebitelů

Mnoho žen mluví o spreji s panthenolem jako o skutečném nálezu. Je snadno ovladatelný a výsledek jeho použití je srovnatelný s efektivitou salonních procedur. Účinek je zaznamenán po prvním použití. Kadeře a kudrlinky se stávají měkčími a více učenými. Účes se začíná radovat z hedvábného lesku, jeho objem se zvyšuje. Hlava vlasů téměř všech žen připomíná „reklamní účes“, kterému se profesionálním stylistům podařilo před vytvořením videa pracovat.

V tomto videu se naučíte, jak připravit sprej na vlasy doma.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky