Káva drhnout

Káva drhnout

O prospěšných vlastnostech kávy jsou spory mezi vědci z různých zemí a generací po velmi dlouhou dobu. Ve starověku, odvar z kávových zrn byl používán jako lék na migrény a nízký krevní tlak. Když se kávová zrna naučila opékat a mlít, tato rostlina se začala používat všude jako tonický ranní nápoj. Navzdory bohatému složení živin kávových zrn, moderní vědci doporučují omezit konzumaci kávy ve stravě.

8 foto

Výhody

Hlavním paradoxem tohoto produktu je, že při neustálém požití výrazně zhoršuje stav lidské pokožky: vysychá, činí ji ochablou a šedou. Při použití kávy jako kosmetiky může zároveň výrazně zlepšit stav pokožky.

Při použití jako krém nebo maska ​​proniká kofein do hlubokých vrstev epidermy, stimuluje metabolismus a zvyšuje průtok krve. Vzhledem ke zvýšenému odtoku lymfatických tekutin se pokožka stává hladší, opuch a opuch mizí. Horní vrstva epidermis se stává pružnější a napjatější a malé cévy, které se s povrchem objevují na povrchu, se stávají neviditelnými.

8 foto

Složení kávových zrn obsahuje několik složek, které jsou důležité z hlediska kosmetologie:

 • přírodní antioxidanty pomohou vyhladit vrásky a zlepšit tón pleti;
 • Kyselina chlorogenová spolu s antioxidanty pomáhá v boji proti volným radikálům, které mají negativní vliv na jemnou pokožku obličeje a těla. Tato složka je navíc přirozenou ochrannou bariérou proti působení ultrafialových paprsků v létě;
 • Obrovské množství karotenoidů pomůže v boji proti nezdravé pleti, vyloučí žloutnutí a šedé skvrny. Tato složka je také považována za vynikající prostředek pro prevenci rakoviny;
 • Kolagen a elastan jsou velmi důležité pro zdravou kůži. Tyto látky nejsou obsaženy v kávě, ale obsahují polyfenoly, které stimulují nezávislou produkci těchto látek v našem těle;
 • kofeinové tóny a napíná kůži a zároveň vytváří ochrannou bariéru proti vnějším dráždivým látkám;
 • vysoký obsah lipidů reguluje normální vodní bilanci;
 • aroma zrn dává jim esenciální oleje. Tato složka vyživuje pokožku živinami a zvlhčuje ji. I při použití kosmetiky obsahující malé množství těchto esenciálních olejů může tento produkt významně ovlivnit náladu člověka. Je to vůně kávy, která je užitečná jako antidepresivum.
9 foto

Pravidla použití

Aby bylo možné zjistit, jak správně aplikovat křoviny doma, musíte nejprve zjistit, jaký druh nástroje je a proč je potřeba.

Scrub je kosmetický krém na bázi krému, gelu nebo mýdla, který se skládá z malých brusných částic. Je třeba odstranit částice staré, mrtvé a keratinizované kůže z povrchu obličeje a dalších částí těla.

8 foto

Existuje několik pravidel a pokynů pro používání křoviny pro jejich účinnost a přínos:

 1. Veškeré křoviny by měly být používány výhradně pro část nebo oblast těla, pro které jsou určeny. Brusné látky pro různé zóny se mohou lišit nejen velikostí, ale i tvrdostí a množstvím. Nejtěžší brusivo bude v prostředku s anticelulitidním účinkem - tato kosmetika je extrémně nebezpečná při aplikaci na jemné oblasti kůže. Nejjemnější a nejjemnější brusivo lze nalézt jako součást obličejového křoviny - na jiných částech těla bude zcela neúčinné.
 2. Použijte tuto kosmetiku by neměla být více než dvakrát týdně, nezneužívejte ho, používat jako sprchový gel. Částice zrohovatělé kůže nejsou schopny se hromadit na lidském těle během jednoho dne v takovém množství, že je nutné je odstranit. Příliš časté používání abrazivních čisticích prostředků povede k řídnutí a bolestivosti epidermy, vzniku akné a ke snížení celkové imunity osoby.
 3. Pro co nejúčinnější očištění pokožky obličeje a těla křovinami je velmi důležitá příprava na tento postup. Většina dívek se mýlí v přesvědčení, že křoviny jsou ranní mytí. Ve skutečnosti je to kosmetika pro koupel nebo saunu. Před použitím kosmetiky s abrazivními částicemi je nutné důkladně páru důkladně parit. Toto pravidlo je obzvláště důležité v problémových oblastech kůže, v boji proti celulitidě a proti černým skvrnám.
 4. Je naprosto nemožné aplikovat hluboké čištění kůže před použitím make-upu. Těžké tonální krémy, ruměnec, prášek ucpaný v otevřených pórech, vytvářejí dopravní zácpy a mění se na úhoře.
 5. Nejlepší je použít na noc křoviny. Během této doby bude mít kůže čas na odpočinek a mírné zotavení.
 6. Po očištění obličeje je důležité hydratovat pokožku, ale co nejlehčí krémem nebo mlékem.
 7. Je nutné vybrat křoviny na základě vlastností a potřeb pokožky.
9 foto

Kontraindikace

V některých případech může kávový peeling přinést nejen užitek, ale také poškození. Abyste se vyhnuli nepříjemným situacím, měli byste znát několik důležitých bodů, které jsou kontraindikacemi pro používání kosmetiky na bázi kávy.

Jakýkoliv kosmetický přípravek obsahuje organické látky a chemické přísady, které prodlužují jeho trvanlivost a dodávají atraktivnější barvu a aroma. Je velmi důležité seznámit se se složením přípravku před nákupem a vyloučit možnost alergických reakcí na jeho složky.

Káva výrazně zvyšuje průtok krve, takže tato kosmetika může nést skrytou hrozbu pro osoby s vysokým krevním tlakem, špatnou srážlivost krve a sklon k krvácení z nosu. Je také nebezpečné používat takový nástroj v boji proti akné. To může zvýšit vyrážku. Akné je lepší používat křoviny s méně alergenními složkami.

Přítomnost poranění, popálenin, řezů nebo škrábanců je přímým kontraindikací použití abraziva. Měli byste počkat na úplné zotavení všech vrstev epidermis, jinak vznik jizev a jizev keloidních.

Co je lepší udělat

Kávový křoviny lze vyrobit nezávisle na šrotu doma. Aby to bylo co nejúčinnější, musíte zjistit, jakou kávu použít, aby se to.

Pro kávu drhnout, možná, jakýkoli druh kávy, stejně jako olej zrnkové kávy. Při řešení různých problémů však bude účinný jiný druh kávy. Tloušťka pudinkové kávy z Turků nebo dortu z Frenchpressu bude tedy ideální brusnou složkou tonikum pro čištění kůže obličeje, krku a hrudníku.

Hrubé mleté ​​fazole silné brazilské kávy jsou vynikající v boji proti celulitidě, starým mozolům a tvrzené kůži na nohou.

Instantní káva nebo sediment spícího přírodního nápoje bude dobrou tonickou složkou soli nebo cukrového křoviny.

Dům tvorby recepty

Jedním z nejjednodušších, ale nejužitečnějších typů domácích křovin je olej na bázi produktů. Pro výrobu takového nástroje bude potřebovat asi 100 mililitrů vařených oliv, kokosu, lnu nebo jakéhokoli jiného oleje, 2-3 lžíce olejového oleje nebo tlusté kávy pro přípravu kosmetiky pro obličej, nebo drcené obilí pro kosmetiku pro tělo. V případě potřeby můžete k vůni přidat lahvičku s vitaminem E, skořicí nebo levandulovým extraktem. Všechny komponenty musí být smíchány a skladovány na chladném místě.Olejový peeling je ideální pro lidi se suchou, vyčerpanou pokožkou.

Pro pohodlné skladování a péči o pokožku těla je domácí kávový peeling na bázi mýdla dokonalý. Mýdlo lze zakoupit v obchodě pro vyšívání. Stačí přidávat mleté ​​fazole nebo silnější vařenou kávu, nalijeme do forem a ochlazíme. Aby mýdlo vytvrdlo, musíte použít pouze suchou brusnou složku. Tento nástroj je velmi vhodný v tom, že může být vyroben v malých kostkách. Každá kostka bude rovna jednomu použití.

Nejlepším asistentem v boji proti celulitidě je křoviny založené na hrubé mořské soli nebo velkém třtinovém cukru. Pro takový nástroj můžete použít studenou nedokončenou kávu. Stačí do ní nalít sůl nebo cukr a promíchat. Není špatné doplnit tuto kompozici oranžová - její kyselina proniká hluboko do tukové vrstvy a rozpouští ji. Sůl a cukr peeling lze také použít pro balení.

Kefír nebo zakysanou smetanu můžete použít na základě „domácí“ receptury brusiva, může sloužit jako maska ​​na obličej, tělo a dokonce i vlasy. Takový nástroj musí být vyroben v množství jedné porce, protože jeho životnost je minimální.

Docela dobrý doplněk složek kávy drhnout, jako je soda, jíl nebo ovesné vločky. Tyto materiály po ruce budou velmi dobré brusivo pro časté použití.

Středně horký kávový peeling je ideální pro anticelulitidní a korekční masáž. S ním se můžete zbavit problémových oblastí, navíc centimetrů a kilogramů.

Populární značky: recenze

Riche

Značka Rriche nabízí řadu kávových tělových peelingů s různými vlastnostmi. V katalogu této společnosti lze nalézt komplex proti celulitidě, který obsahuje brusný nástroj na bázi kávy. Tonic káva drhnout s mandarinkou, hydratační - s čokoládou, výživný - s kokosem nebo ylang-ylang.

Hlavním překvapením pro spotřebitele bude přítomnost křoviny, která je určena speciálně pro muže „Někdo miluje tvrději“ s obzvláště tvrdým brusivem. Složení všech kávových křoviny této značky zahrnuje také růžovou hlínu a vitamin E, který vyživuje pokožku. Relativně nová značka na ruském trhu s kosmetikou získala srdce spotřebitelů a má velmi pozitivní hodnocení.

Organický obchod

Značka Organic Shop je známá svou přírodní a vysoce kvalitní kosmetikou. Mezi další produkty této značky patří tělový peeling na bázi kávového oleje a třtinového cukru. Tento nástroj dokonale změkne a vyživuje a dodává tělu opojnou vůni kávy. Je vhodný pro všechny typy pleti, jako peelingový prostředek.

Křoviny této značky vybírají milovníci přírodní kosmetiky. Zpětná vazba o ní je obecně pozitivní.

Tělové lázně

Body Spa, jedna z nejpřístupnějších značek na ruském trhu s kosmetikou, nabízí jedinečný peeling proti celulitidě na bázi kávového oleje a mořské soli. Taková nečekaná kombinace hlavních složek tohoto výrobku z něj činí nepostradatelný doplněk v boji proti celulitidě.

Velké kousky mořské soli jsou poměrně hrubá, ale účinná brusná a masážní složka. Při aplikaci soli se rozpouští a proniká hluboko do kůže, kde má vynikající účinek na spalování tuků. Extrakty z kávového oleje zvlhčují a vyživují, tónují a utahují horní vrstvu epidermy. Hodnota za peníze je pro dívky velmi okouzlující, recenze o produktech této značky jsou poměrně vysoké, je to poptávka jak u žen ve věku 30 let, tak u dívek ve věku 20-25 let.

Ecolab

Ručně vyráběné mýdlo a kosmetika společnosti Ecolab představuje řadu fazolí na obličej a tělo.Zde najdete neuvěřitelné produkty pro péči a obnovu: věkový lék na exfoliaci s čokoládou, jehož hlavní vlastnosti jsou omlazení; zesilovač lymfatické drenáže na bázi hořčice; zlepšit tón - s oranžovým extraktem je malý; Antioxidant - se skořicí, stejně jako nástroj pro všechny typy pleti "Coffee-Original".

Jednou z hlavních složek tohoto produktu je tzv. Péče o spotřebitele a láska pro stálé zákazníky. Cena této kosmetiky je velmi potěšená a šetrná.

Sladké čerstvé

Cenově dostupná kosmetika pro Sweet Fresh Massmarket může také potěšit spotřebitele produktem založeným na kávovém oleji. Jemný kávový tělový peeling dodá do života každé ženy bohaté aroma kávy. Složení této kosmetiky je také bohaté na esenciální oleje z bambuckého oleje, mandlového oleje. Dokonale zjemňuje, vyživuje a tonizuje pokožku. Po aplikaci se kůže stane něžnou a neuvěřitelně hladkou. Spotřebitelé oceňují chuť tohoto nástroje a jeho nutriční vlastnosti.

Savonry

Savonry káva křoviny linka je reprezentována třemi produkty na bázi kávových zrn: tělové křoviny s grapefruity, čokolády a kávy esenciálního oleje. Všechny tyto produkty dokonale čistí, detoxikují a zlepšují průtok krve. Vyživují draslík, vápník, fosfor a železo. Značka hrdě prohlašuje, že tato kosmetika obsahuje více než dva tisíce užitečných komponent. Křoviny z této společnosti mají vynikající účinek proti celulitidě, vyživují a hydratují pokožku.

Aromanii

Kosmetika ochranné známky Aromania je jedinečná tím, že jejím hlavním úkolem není jen ozdobit fyzické tělo člověka, ale také výrazně zvýšit jeho duchovní pohodu. Kávový tělový peeling založený na citrónovém esenciálním oleji nejen tóny a čistí pleť, ale také klade své myšlenky do pořádku, zvýší vaše nálady, odtrhne ospalost a únavu, povzbudí nervový systém a vytvoří pozitivní náladu.

Kombinace kávy a citronové vůně velmi účinně pomáhá v boji proti depresivním stavům a chronické únavě. Cena takového nástroje bude dalším důvodem pro radost lidí s nízkými příjmy a jasný design obalu poskytne estetické potěšení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky