Obličejová peelingová značka "Clean Line"

Tvář Scrubs Pure Line

S meruňkovými jámami

Tento obličejový peeling značky Pure Line je populární ruská kosmetika. Je určen pro měkký peelingový povrch domu. Provedení výrobku s tímto peelingem vám umožní měkčí kůži, protože hrubé vločky vnější vrstvy epitelu se při loupání odlupují.

Na konci procesu odlupování přijímá každá buňka kůže obličeje potřebné množství kyslíku a vaše dermis se stává měkčí a sametovou. Nyní si můžete vybrat a koupit křoviny na kůži tváře značky Pure Line s meruňkovými kameny v každém kosmetickém oddělení, navíc jeho cena je velmi nízká.

Peeling s meruňkovými kameny má vlastnost - přítomnost velkých částic v jeho složení. Tyto prvky nejlépe ze všech ostatních složek regulují metabolické procesy kůže a urychlují krevní oběh, navíc pomáhají při hlubokém čištění kůže. Dalším užitečným rysem křoviny je, že složky obsažené v jeho složení, velmi jemně čistí pokožku, nezanechávají na ní žádné poškození ani škrábance.

Někteří zákazníci psát negativní recenze, argumentovat, že tento křoviny je příliš hrubý, ale ve skutečnosti to může zdát jen tak dívky, které mají velmi citlivou pokožku. Cleansing Scrub Clean Line je lepší použít pro ženy s normální, mastnou nebo suchou pokožkou, není náchylný k výskytu alergických reakcí.

Tento peeling je charakterizován přítomností bylinných složek v jeho složení. Jedná se o meruňková jádra, která pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky kůže, jsou velmi jemně roztříštěné, takže obličej čistí bezpečně.

Kromě toho, tato součást bojuje černé skvrny a černé tečky dokonale. Další složkou je heřmánek, který má uklidňující dermální vlastnosti a pomáhá v boji proti zánětu a podráždění. Extrakt z heřmánku je velmi užitečný, také dokonale odstíny pleti.

Složení tohoto křoviny také zahrnuje kukuřičný olej a sojový olej. Dokonale vyživují pokožku a nasycují ji vitamíny. Díky obsahu mastných kyselin v nich mohou pomoci obnovit poškozené kožní buňky. Meruňkový peeling obsahuje také glycerin, který dokonale zvlhčuje a chrání pokožku. Zjemnění povrchu obličeje přispívá k jemnějšímu a jemnějšímu odlupování.

Kosmetička nedoporučuje použití tohoto křoviny s existující zranění dermis. Plně kontraindikovaná aplikace této látky na kůži s popáleninami, stejně jako na povrchu dermis, kde jsou otevřené rány nebo řezy. Šíření produktu v nesterilních podmínkách může mít za následek možnost zavedení škodlivých mikrobů do otevřené rány. Kromě toho může v takových oblastech zpomalovat regenerační proces.

S malinovou šťávou

Malinový křoviny měkčí než meruňky, ale neméně efektivní. Má jemnou, příjemnou vůni maliny, která je u zákazníků velmi oblíbená. Brusné částice kůži velmi jemně odlupují, aniž by ji poškodily. Tento peeling může být skvělý pro citlivou pokožku. Složení křoviny je heterogenní: obsahuje také větší částice brusinkových jám, které dokonale tónují kůži a odlupují mikrodermis dermis.

V tomto křoviny obsahuje Pure Line domácího výrobce také glycerin zvlhčující pokožku.Kromě toho je kosmetický přípravek nasycen malinovou ovocnou šťávou, která má regenerační vlastnosti a je také přirozeným antioxidantem. Tento peeling také obsahuje ylang-ylang olej, který dokonale vyživuje pokožku a změkčuje peeling.

Tam jsou také funkce ve způsobu použití tohoto křoviny, musíte jemně třením do kůže, jemně pohybující prsty po obvodu. Je lepší, když bude pohyb masáží. Je lepší pohybovat se směrem od brady k čelu, jemně a jemně otírat produkt.

Brusinkovou masku pro Fitobanya

Tento kosmetický přípravek má dvojí účinek: je dokonale vhodný pro hydrataci pokožky obličeje jako masky a pro jemné odlupování dermis jako křoviny. Tento nástroj má nádherné přírodní bobulové aroma, soudě podle hodnocení spotřebitelů, vůně je cítit kyselé tóny brusinek v kombinaci s březovou vůní této ruské lázně. Maska Fitobanya se vyznačuje mírně vodnatou jílovitou konzistencí. Obsahuje kousky brusinek, které jsou nezbytné pro měkký peeling.

Kosmetologové, stejně jako spotřebitelé, doporučují použití tohoto prostředku na dušenou pleť. Maska Fitobanya by měla být ponechána na obličeji po dobu pěti až deseti minut a pak ji omyjte studenou vodou. Masku je možné umýt a aplikovat maskou s jemnými masážními pohyby, aby pokožka byla jemným peelingem s masážním účinkem.

Tato scrub maska ​​pomáhá v boji proti černým tečkám, zatímco ne utažení kůže. Díky tomu je kůže měkčí na dotek. Taková maska ​​může vyhovovat ženám a dívkám jakéhokoliv věku. Tato čistící značka Pure Line je univerzální: má nejen věková omezení, ale také omezení typu pleti. Pomůže vyrovnat se s jakýmikoliv zjevnými kožními problémy, ať už se jedná o loupání, pupínky, akné nebo jejich stopy.

Fitobanya maska ​​drhnout obsahuje brusinkovou semena, které poskytují vysoce kvalitní a měkký peeling, stejně jako máta a eukalyptové éterické oleje. Tyto produkty příjemně chladí pokožku obličeje, tónují ji a také ji vyživují pronikáním hluboko do každého póru. Tento kosmetický přípravek patří do řady značkových produktů značky Pure Line, které mají mimořádně příznivý vliv na dermis díky přítomnosti přírodních složek v jejich složení.

Tento výrobce tedy vyrábí nástroje pro obličej a tělo s ovocem a oleji, jakož i zakysanou smetanou a dalšími přírodními prvky. Odborníci doporučují používat tyto křoviny, masky a gely značky Pure Line v komplexu k dosažení nejlepšího výsledku.

Podrobný přehled křoviny "Clean Line" můžete vidět v tomto videu

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky