Himaláje Herbals křoviny s neem

Himaláje Herbals křoviny s neem

Hřebeny Himalaya Herbals s neem jsou prostředkem pro odlupování odumřelých buněk epidermy, čištění od nečistot a černých skvrn. Přirozený základ kosmetiky vyhlazuje povrch obličeje a zlepšuje barvu, činí ji hladší, zlepšuje práci mazových žláz.

Himaláje Herbals má antibakteriální vlastnosti, které chrání před akné a akné. K odstranění bakterií, které způsobují akné, smíchejte s kukurmou. Základem nástroje - krém, který se skládá z brusných malých částic s tyrkysovou barvou s příměsí vzácných hnědých částic.

Efektivní čištění povrchu obličeje je dosaženo díky lehkému brnění kůže po aplikaci herbářů Himaláje. Doporučuje se nechat krém po dobu tří minut a poté opláchnout vodou.

Podle recenzí, v důsledku použití zázračný prostředek, tvář se stává hladkou, nudnou, není tu těsnost a suchost.

Vlastnosti

Čistící peeling s meruňkami se prodává v tubě s víkem s výklopným víkem o objemu 150 ml. Indie je označena jako výrobce. Základ složení kosmetického přípravku - meruňkový jaderný prášek s přídavkem pšeničných klíčků a jablek.

Výrobek napomáhá drhnutí pokožky, zesvětluje černé body, odstraňuje loupané částice kůže, přispívá k zúžení pórů, povrch obličeje zůstává zvlhčený.

Křoviny mají podobné vlastnosti jako krém, zároveň se meruňkový prášek nepodobá prášku, středně měkký, díky tomu dochází k čištění kůže. Doporučuje se, aby Himaláje Herbals nebyly používány častěji než jednou nebo dvakrát týdně, aby nedošlo k přesušení a poškrábání pokožky.

Po nanesení krému se pokožka stává velmi hladkou, příjemnou na dotek, trochu čerstvou, jako kdyby byla umyta studenou vodou.

Nástroj se doporučuje používat během roku, protože má omezenou životnost. Z vybavení - skládací křovinořez, díky kterému se jeho otevírání koná doslova v mrknutí oka. Uzávěr víka je těsný a bezpečný.

Spotřeba krému je poměrně hospodárná, měla by být aplikována hladkým pohybem ruky, třením na obličej.

Externě je křovina bílá v barvě, jsou zde hnědé a zelené skvrny. Konzistence je středně tvrdá, tato funkce umožňuje účinně čistit pokožku. Vhodnější pro povrch než hluboké čištění.

K obleku

Himaláje Herbals je spíše jako mastná a normální kůže, a je nežádoucí použít pro kombinovaný povrch obličeje.

Před použitím herbářů Himalaya, odborníci doporučují, abyste si umyli obličej předem, masírovali kruhovými pohyby během používání a na konci procedury omyjte kosmetickou směs teplou vodou.

Základ křoviny je tvořen výhradně přírodními složkami, které zvlhčují a vyplňují každou buňku kůže vlhkostí. Vezměte prosím na vědomí, že kosmetický přípravek má specifickou, ale zcela čerstvou vůni. Kromě zlepšení pleti a měkkosti, pro několik aplikací herbářů Himalaya, můžete se zbavit černých teček, a příjemná masáž probíhá.

Přípravek se nejlépe aplikuje večer nebo v noci. Neexistují žádná věková omezení pro používání těchto kosmetických prostředků.

Drh odstraňuje odumřelé částice kůže během několika týdnů, jsou spolu s kosmetickým přípravkem omyty vodou.

Je žádoucí, aby během aplikace nebyly žádné rány na povrchu kůže, protože by se mohly později zapálit. Před použitím je make-up nutně opláchnut a piercing odstraněn.

Obecně, křoviny dokonale doplňuje různé masky, dodává pleti nový dech, osvobozuje ji od zbytečné váhy v podobě mrtvých šupin a černých teček.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky