Organické obličejové křoviny

Organické obličejové křoviny

Organic Shop a Acure Organics

Kosmetické výrobky Planeta Organica, která je založena výhradně na přírodních surovinách, nabízí férové ​​sexuální linie péče o pleť.

Důležitou roli hraje správný výběr produktů, které by měly být prováděny individuálně pro váš typ pleti. Nezanedbávejte postup každodenního čištění obličeje od mrtvých buněk a hromadění neviditelných nečistot oka.

Aplikace krému na dříve neošetřenou kůži významně snižuje jeho účinnost a také vede k dalšímu ucpávání pórů. Jsou to čisté póry, které umožňují pokožce dýchat a být nasyceny nezbytným kyslíkem, který ovlivňuje tvorbu kolagenu.

Účinnost a bezpečnost - hlavní kritéria, na která se při výběru čistících prostředků spoléhat. Níže uvedené produkty se vyznačují ekologickým složením a použitím výhradně certifikovaných složek, jakož i zárukou kvality výrobce.

Ekologické produkty Organic Shop a Acure Organics jsou vytvořeny tak, aby vaše pokožka potěšila ty, kteří jsou kolem vás, svým zdravým vzhledem. Dobře udržovaná tvář krásných dám vždy zanechává dobrý dojem a touha je obdivovat tak často, jak je to jen možné.

Planeta Organica "Kamčatka" Jedná se o jemný peelingový krém, složený z bílé hlíny a divoké mincovny Commander. Krémový krém odstraňuje nedokonalosti pokožky obličeje, dokonale odstraňuje tuk, který nelze čistit vodou. Jíl jedinečným způsobem táhne nejhlubší kontaminaci pórů a zároveň saturuje nezbytné stopové prvky a minerály.

Obličejový peeling Organic Shop "Ginger Sakura" má jemnou strukturu a nezapomenutelné aroma. Vůně je tak příjemná, že se podle recenzí dívek a žen nechci umýt z obličeje. Po nanesení křoviny se obličej stane na dotek vlhkým a sametovým. Ideální řešení pro náchylnou k suché pokožce a je vhodné i pro popraskanou, vlhkostí prostou pokožku v období podzim-zima.

Čistící organické látky bude hodný zástupce v řadě ekologických produktů. Vyznačuje se nepřítomností konzervačních látek, parabenů a jiných syntetických složek, které nepříznivě ovlivňují zdraví. Složení obsahuje pouze přírodní složky, hlavní roli hrají sladkovodní řasy Chlorella, které stimulují přirozenou produkci kolagenu. Gel dokonale čistí, vyhlazuje povrch epidermy a činí obličej měkkým a měkkým. Textura je lehká a transparentní s lehkým aroma citrusových plodů.

Organické kuchyňské změkčování "Marshmallow" - jedinečný nástroj s neuvěřitelnou vůní ovocného marshmallow. Křoviny mají malé částice, které lze použít na citlivou a podrážděnou pokožku. Částice eliminují poranění povrchu kůže a důkladně vyčistí všechny póry. Nástroj eliminuje suchost, zabraňuje po aplikaci efektu těsnosti pokožky. Pleťový gommage, který obnovuje pokožku, poskytuje nezapomenutelný pocit měkkosti.

Aby pokožka zůstala mladá po dlouhou dobu, je důležité správně používat čisticí prostředky. Několik pravidel, která vám pomohou provést vlastní postup čištění.

Před použitím otestujte jemnou pokožku zápěstí. Pokud nedochází k podráždění nebo zarudnutí, může být výrobek použit pro citlivou pokožku obličeje:

  • Nejlepší výsledek dává použití kosmetiky v jedné linii. Po pečení se doporučuje aplikovat hydratační nebo výživný krém.
  • Doporučuje se používat křoviny večer, abyste si mohli odpočinout a zotavit se po hlubokém čištění a odlupování horních vrstev epidermy.
  • Nepoužívejte křovinořez na suchý obličej. Nestačí opláchnout vodou, nejprve si umyjte obličej pěnou nebo gelem.
  • Výskyt jakéhokoli podráždění po použití křoviny, naznačuje, že byste měli opustit další využívání finančních prostředků.

A nejdůležitější!

  • Nezapomeňte se podívat na trvanlivost po zakoupení čisticích prostředků. Po skončení používání výrobku je přísně zakázáno.
  • Před čištěním si pečlivě přečtěte pokyny výrobce a doporučení týkající se používání kosmetiky. Vyhněte se masírování obličeje silou, což může vést k nežádoucím následkům ve formě zarudnutí nebo loupání.
  • Před každým očištěním obličeje si důkladně umyjte ruce nebo použijte houbu určenou k tomuto účelu! Čisté ruce řeší problém infekce a vzniku zánětlivého procesu na obličeji.

Krása přichází k těm, kteří jsou opatrní a starají se o péči o obličej!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky