Sprchový gel drhnout

Sprchový gel drhnout

Krásná a hladká kůže je to, o čem sní téměř každá dívka a žena. K dosažení tohoto výsledku je třeba pravidelně čistit pokožku odumřelé kožní buňky, které jsou na ní shromážděny. Nejpohodlnějším způsobem mechanického čištění těla je gelový peeling. Pokud ji používáte pravidelně, vaše pokožka vám dá obrovský „děkuji“.

Co to je?

Gel Scrub vám umožní zbavit se nadbytečné vrstvy mrtvých buněk. Odlupuje je a díky gelové konzistenci také zvlhčuje vaše tělo. Po použití je vaše tělo tak hladké a příjemné na dotek, jak je to jen možné.

V srdci každého drhnutí jsou hrubé čistící částice. Mohou to být mletá hroznová nebo meruňková jádra, ořechové skořápky, mořská sůl atd. Gel křoviny, na rozdíl od čistého pračky, mají konzistenci másla nebo dobré hydratační krém. Dále přicházejí různé částice, které činí vůni gelu příjemnější a chutnější. Nejčastěji se jedná o užitečné esenciální oleje nebo vonné přísady.

Sprchový gel scrub je ideální nástroj, který vám umožní získat analogii drahého lázeňského postupu přímo doma.

S ní můžete čistit pokožku přímo ve vaně nebo ve sprše. Stačí jen navlhčit pokožku a místo obvyklého sprchového gelu použít pračku.

Jak používat

Aby bylo možné maximálně využít tento kosmetický prostředek, musíte být schopni jej správně aplikovat.

Použijte gelový peeling podle návodu k použití. Zpravidla by se měl aplikovat na houbu a poté na masážní pohyby aplikované na tělo. Nejčastěji agent zpěňuje.

Nikdy nepoužívejte křoviny na podrážděnou pokožku.

Pokud máte nějaké vyrážky, spálení sluncem nebo jiné poškození, pak křovina bude problém jen vážnější. Dejte pokožce několik dní, aby se uklidnila a hojila. A teprve pak ho očistěte od mrtvých částic, které se již nebojí, že by ho nástroj poškodil.

Ale i když je vaše pleť zdravá, neměli byste křovinu používat příliš často. Stačí čistit kůži dvakrát nebo třikrát týdně. Jde o to, že používání křoviny příliš často, budete nejen odstranit mrtvé částice, ale také poškození normální vrstvy epidermis, ničí jeho přirozenou obranu. Pokud však máte citlivou pokožku, je lepší jednou týdně omezit. Ale majitelé mastné pleti, tento nástroj lze použít o něco častěji - třikrát nebo čtyřikrát týdně.

Po použití křoviny zvlhčete pokožku. Za tímto účelem můžete po sprchování použít silný výživný krém nebo mléko.

A nezapomeňte, že po použití takového radikálového čisticího prostředku se stává obzvlášť citlivým. Proto Nevstupujte ven a nevystavujte své tělo přímému slunečnímu světlu.

Nezapomeňte, že pouze použitím správných prostředků k vyčištění kůže od mrtvých částic můžete dosáhnout požadovaného účinku.

16 foto

Populární značky

Aby byla vaše pokožka co nejlépe ošetřena, také všemi prostředky vyberte kvalitní čisticí prostředky. Pokud nejste zvláště zběhlý v kosmetice, poslouchejte recenze kosmetičky, krásu bloggerů, nebo jen vaši přátelé. Lidé, kteří již sami vyzkoušeli různé prostředky, mohou svou účinnost potvrdit nebo vyvrátit.

Obecně existuje několik kosmetických firem, které se specializují na výrobu vysoce kvalitních produktů péče.Z domácích značek, mnoho dívek a žen slaví společnost "Clean Line".

Tato značka vyrábí téměř vše, co je potřeba pro kompletní péči o pleť, od různých krémů až po mytí gelů a samozřejmě křoviny. Jedním z nejznámějších produktů péče o tuto společnost je maska ​​"Perfect Skin".

Tato maska ​​velmi rychle získala popularitu a značka Pure Line se rozhodla vydat plnohodnotnou řadu kosmetiky pod stejným názvem. Najdete v něm křoviny, které vám umožní, aby vaše tělo hladké a příjemné na dotek, bez ohledu na to, jaký typ pleti. Prostě zvedněte "své" prostředky a používejte je správně.

Další oblíbenou značkou je Nivea. Tato společnost také potěší kupující s širokou škálou produktů od každodenních krémů, po čistící křoviny a gely proti nedokonalosti. Gel křoviny pro duši z této značky velmi jemně čistí pokožku bez poškození pokožky a bez jakéhokoliv podráždění.

Gel Scrubs se vyznačuje příjemnými vůněmi značky Dolce Milk, Dove a Vichy Normaderm. Prací prostředky s příjemnou vůní: mléko, čokoláda, mandle jsou velmi populární.

A pokud chcete radikálně vyčistit své tělo a zbavit se mrtvých částic, věnujte pozornost propeleru z vrtulového gelu s dřevěným uhlím. Tento nástroj bude vaše pokožka hladší a čistší jen v několika aplikacích.

7 foto
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky