Kávový tělový peeling

Kávový tělový peeling

Jaké jsou výhody?

K tomuto dni, tam je hodně diskuse kolem pití jako káva. Jak škodlivé je každodenní používání kávy - názory se liší. Pokud je káva, jako nápoj, stále zpochybňována lékaři v souvislosti s existujícími kontraindikacemi, používání kávových křovin nezranilo nikoho. Navíc, takové křoviny jsou považovány za velmi užitečné! V našem článku budeme hovořit o výhodách kávových křoviny, jejich správném používání. Zvažte hotové křoviny z populárních výrobců a řekněte vám, jak si udělat domácí křoviny.

Výhody kávové křoviny jsou mnohé. Řekneme o hlavních:

 • Látky v kávě činí stěny cév hladší a pružnější. Tím se zabrání takovým onemocněním, jako jsou křečové žíly, které se podle statistik vyskytují u každého třetího obyvatele naší země;
 • Odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla, což přispívá ke snížení tělesného objemu, hubnutí;
 • Urychluje metabolický proces v podkožních buňkách, což pomáhá v boji proti nadměrné hmotnosti;
 • Antioxidanty obsažené v kompozici, omlazují pokožku;
 • Odstraňuje toxiny;
 • Kofein snižuje riziko rakoviny kůže a jiných kožních onemocnění;
 • Má antibakteriální vlastnosti;
 • Pomáhá bojovat proti celulitidě;
 • Nízká cenová kategorie, je také možné vařit sami;
 • Káva zvyšuje účinek ostatních složek v křoviny (například esenciální olej nebo vitamíny);
 • Pomáhá bojovat proti striím (strie);
 • Tento kartáč nemá žádné kontraindikace.

Kterou kávu si vybrat?

První pravidlo při výběru kávy je, že by mělo být přirozené, bez příchutí a jiných chemikálií. Také káva by měla být černá a neuplynula, měla by být vybrána tak, jako byste ji chtěli pít.

Pozornost by měla být věnována mletí obilí. Velká hrubá zrna jsou vhodná pro chodidla, menší zrna jsou optimální volbou pro praní zadku, nohou, břicha. Dobře mletá káva bez velkých částic vhodná pro jemnou pokožku. Můžete také použít mletou kávu, mytí částic v dortu mnohem menší. Tlustý - nejlepší volba pro peeling určený pro pokožku obličeje, dodá zvláštní hladkost.

Je třeba mít na paměti, že instantní káva se nehodí pro křoviny, takový nástroj nejenže neuzdraví kůži, ale může také poškodit.

Jak používat?

Chcete-li získat maximální užitek z kávového křoviny, musíte jej používat správně.

Důležitým pravidlem je testovat alergie před použitím. K ohybu kolena by se měla použít kapka křoviny. Pokud jste po 5-10 minutách nezaznamenali zarudnutí nebo svědění, neváhejte ho použít na zbytku stránek.

Pak byste měli připravit kůži na křoviny, pro to je třeba se osprchovat a umýt make-up z obličeje. Anticelulitidní křoviny jsou aplikovány na dušenou kůži pro větší efekt.

Po aplikaci, držet směs na kůži po dobu nejméně jedné minuty a otřete ji v masážních pohybech ve směru hodinových ručiček, pro boj s celulitidou, masáž pokožky po dobu 5 minut. Káva, bez ohledu na to, jak se drhne v křoví, tak či onak traumatizovala kůži. Proto je důležité, abyste to nepřeháněli, otřete směs na kůži.

Výrobcové a recenze

Po přezkoumání spotřebitelských recenzí z celé země, budeme upozornit na pět nejoblíbenějších kávové křoviny, a říct více o nich.

Tělový peeling Černá perla "Perfektní kůže". 200 ml zkumavka má hustou strukturu s malými částicemi kávy. V recenzích si všimnou příjemné vůně a dostupné ceny takového křoviny, jeho cena v zemi se pohybuje od 200 do 250 rublů.

Tělový peeling Natura Siberica Organický obchod "Brazilská káva". Nádoba na 250 ml Kroviny se vyrábějí na bázi třtinového cukru a kávového oleje, od spotřebitelů dostávají mnoho ocenění, mají také vynikající aroma. Průměrná cena tohoto produktu je od 280 do 310 rublů.

Tělový peeling Ecolab "Coffee & Orange" čerstvost a tón. Tento produkt se vyznačuje přítomností citrusové kůry v kompozici, zaměřené na anticelulitidní účinky. Zpětná vazba upozorňuje na přírodní složení, které je příjemné pro spotřebitele, stejně jako skutečnost, že produkt je vyráběn jak v malých 40-gramových sáčcích, tak ve 300-gramových nádobách. Cenová kategorie v průměru za sklenici 300 gramů. asi 200 rublů.

Tělový peeling RICHE Coffee Bean Scrub. 100% přírodní produkt obsahující mletá kávová zrna, třtinový cukr a výživné oleje. Scrub pomáhá bojovat proti striím a celulitidě a je nejprodávanější ve srovnání se zbytkem našeho hodnocení. Nicméně, cenová kategorie tohoto produktu je mnohem vyšší než 1200-1500 rublů, v závislosti na regionu.

Tělový peeling Timex Geo svět lázeňské kávy. Praní je vyrobeno ze dvou druhů praček syntetického původu. Spotřebitelé si všimnou průměrného stupně čistění a anticelulitidních vlastností produktu. Nejdražší křoviny v našem hodnocení, cenová kategorie asi 100 rublů na sklenici 300 ml.

Jak si vyrobit vlastní ruce doma?

Pokud jste jedním z těch, kteří dávají přednost přírodním přípravkům, a také nechcete utrácet své peníze na něco, co může udělat sám, pak druhá část tohoto článku bude pro vás užitečná. V něm budeme hovořit o receptech na domácí křoviny pro různé typy pleti, recept na celulitidu a útržky stříbra.

Pro obličej

Křoviny na kůži by měly být měkké, neobsahují velké částice s ostrými hranami, aby nedošlo k poranění jemné kůže. Křoviny pomáhají kůži zbavit se mrtvých buněk, což je měkké a sametové. Zvažte nejoblíbenější recepty na domácí křoviny pro různé kůže obličeje.

Pro mastnou pleť

Pro dívky s mastnou pletí je dokonalý křoviny čerstvě mleté ​​kávy. Pro takovou kůži existuje množství lidových křoviny receptů na bázi přírodních produktů, představujeme některé z nejpopulárnějších formulací.

Cukr Křoviny K přípravě křoviny smíchejte hnědý cukr s mandlovým olejem (konopím, arganem) a mletou kávou. Na 1 lžičku. káva a cukr představoval 1 polévková lžíce. oleje. Naneste na kůži lehce otřete směs, opláchněte vodou.

Vydrhněte solí. Smíchejte v předvařené kuchyni sůl, mléko a kávu v poměru 1: 1: 1. Položte ruce mýdlem. Výsledná pěna se aplikuje na obličej přes horní peeling. Masáž několik minut, opláchněte.

Káva drhnout. Mletá káva se míchá ve stejném poměru (můžete použít kávové sedliny) a přírodní jogurt. Masáž několik minut, opláchněte.

Pro suchou pokožku

Káva drhnout. Smíchejte ve stejném poměru olivový olej, kávový džus, zakysanou smetanu a velkou mořskou sůl. Jemně masírujte pokožku a opláchněte vodou.

Medové drhnutí. Pro takový peeling je třeba smíchat 1/2 lžičky jakéhokoliv výživného másla, medu, čerstvě mleté ​​kávy a smetany. Namočte na kůži několik minut, opláchněte.

Křoviny pro šupinatou kůži. Dříve v mixéru nebo mlýnek na kávu, měli byste sekat hrst vlašských ořechů. Mouku smíchejte s lžičkou teplého kokosového oleje, jednoho vaječného žloutku a 1 lžičky. káva Osušte kůži směsí po dobu 2-3 minut, poté opláchněte vodou.

Je třeba také poznamenat, že na suché kůži by mělo být udržováno méně času než na normální a mastné pleti.Káva je nejlepší volbou pro čištění suché a normální kůže obličeje.

Recepty celulitidy

Peeling s esenciálními oleji. Pro takový peeling, cukr a káva jsou smíchány ve stejném množství, ½ tbsp je přidán. jakýkoliv kosmetický olej, 1-2 kapky pomerančového esenciálního oleje a 1 kapka jalovcového esenciálního oleje. Třít na kůži po dobu deseti minut, opláchněte.

Sůl křoviny. Vytvořte směs stejného poměru (asi 2 lžíce) mořské soli a kávy. Přidejte několik kapek jakéhokoli výživného oleje. Masáž pokožky po dobu 10-15 minut, pak opláchněte vodou.

Anticelulitidový peeling s hroznovými semínky. Broušení v mixéru 2 lžíce. Já hroznů. Ve směsi přidejte lžičku rozpuštěného másla a 1 polévkovou lžíci. Já káva Směs rozetřete do problémových oblastí, aktivujte je co nejaktivněji, abyste rozptýlili průtok krve v této oblasti těla. Po masáži opláchněte peeling a aplikujte na pokožku hydratační krém.

Od strie

Většina žen, poté, co se naučí štěstí mateřství, si všimne strie na břiše, nebo strie, jak jim lékaři říkají. Drastické změny hmotnosti také přispívají k tvorbě strie u mužů i žen. Bylo vědecky prokázáno, že je nemožné úplně se zbavit starých výronů, ale pomocí křoviny můžete maximalizovat kůži na úseku úsek a čerstvé strie, které ještě nebyly bílé a zcela odstraněny.

Jeden z nejjednodušších křoviny recepty pro strie: mix sklenici soli nebo cukru přidáním půl sklenice jakéhokoli výživného oleje a 1 polévková lžíce. káva Pečlivě promíchejte směs na kůži, opláchněte.

"Vypalování" křoviny. Ve stejném poměru musíte míchat mletou skořici, červenou papriku, cukr, máslo, kávu. Směs rozetřete do kůže po dobu deseti minut, opláchněte.

Zlato. Smíchejte několik lžíce cukru, soli, medu a kávy. Masáž oblasti, na které striae jsou přítomny po dobu 10-15 minut, pak otřete froté ručník.

Jak jste pravděpodobně hádal pomocí křoviny, můžete se zbavit mnoha kosmetických vad. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že časté používání takových směsí (více než 2 krát týdně) může poškodit pouze kůži, takže byste se neměli nechat unést.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky