Káva drhnout

Káva drhnout

Všechny ženy světa, jakéhokoli věku a národnosti, sní o zachování své přirozené krásy a mládí co nejdéle. Někdo je více šťastný (genetika, životní podmínky atd.), Někdo méně (ne každý má dostatek financí na využití služeb kosmetologa). Ale co ti, kteří nemají možnost kontaktovat specialisty? Je to velmi jednoduché. Nejlepší péče je přírodní produkty. Nejzajímavější je, že většina z nich se nachází v každé hostitelce v kuchyni. Například káva, ze které si můžete udělat křoviny a dopřát si své nádherné vlastnosti.

Vlastnosti

Složení zrna zahrnuje nejen kofein, jak jsme si mysleli, ale také obrovské množství užitečných prvků a kyselin pro celý organismus i epidermis:

 1. Ovoce a organické kyseliny hrají důležitou roli v "alkalizaci těla". Po oxidaci nasycují tělo oxidem uhličitým (CO2) a vodou (H20).
 2. Tuky zajišťují dlouhé odpařování vlhkosti.
 3. Alkaloidy, komplexní organické sloučeniny nasycené velkým množstvím dusíku, což umožňuje povrchu „lesk“.
 4. Železo V ženském těle je méně železa než v mužském těle. To je způsobeno velkou ztrátou krve během menstruace, těhotenství a doby krmení dítěte. Je to nedostatek železa v těle dává bledou a matnou pleť, s níž je většina žen nucena bojovat.
 5. Draslík a hořčík, hlavní přírodní bojovníci se stárnutím. Použití dostatečného množství minerálů poskytne pružnost, což znamená, že vrásky se objeví mnohem později.
 6. Kofein. Je to o něm, které si pamatujeme se slovem káva. To je užitečné v tom, že dokonale tóny, zlepšuje krevní oběh, a také rozkládá tuk a pomáhá zbavit se opuchů.

Účinnost postupu

Mletá semena jsou vynikajícím řešením pro peeling doma. Jemně odstraňují hrubozrnnou část epitelu, uvolňují vnitřní znečištění a strusku.

Neustálé odlupování mletých kávových zrn ušetří šedou barvu z kůže během chladného období a dodá přirozený lesk.

V kosmetologii je tento nástroj uznáván jako "omlazující" za předpokladu, že bude vyroben pouze z přírodního produktu, bez různých přísad. Rozpustná nebo jiná náhražka se nehodí, nejen tělu prospívá, ale také dodává destruktivní účinek.

Stojí za zmínku, že kromě pomoci v estetice, sníží riziko vzniku rakovinných buněk, chrání jej před nadměrným vystavením škodlivému ultrafialovému záření a činí pokožku měkkou a sametovou. Díky přírodnímu barvivu bude mít zdravý vzhled.

Indikace a kontraindikace

Neexistuje žádný produkt, který by byl stejně užitečný pro každého. Kávová zrna nejsou výjimkou. Před vyzkoušením křoviny pomocí zrnek pečlivě prostudujte nejen indikace, ale také kontraindikace této metody.

Odstraňte křoviny použitím kávy, pokud:

 1. Nesnášíte tento produkt a je na něj alergický v jakékoli formě. Pokud jste si nevšimli vaší reakce na tento organismus, klidně udělejte křoviny. Pokud máte pochybnosti nebo se obáváte negativních vedlejších účinků, aplikujte peeling na zápěstí, po 2-3 minutách opláchněte tekoucí vodou. Počkejte 10 minut. Nějaké zarudnutí? Takže alergická reakce vás neohrožuje.
 2. Pokud máte kožní onemocnění, je nejlepší jít k dermatologovi než vzít riziko. Krása je krása, ale zdraví je důležitější.
 3. Existuje typ, ve kterém se žádné křoviny nedoporučují. Příliš tenká a jemná vrstva bude špatně poškozena. V tomto případě stojí za to se poradit s kosmetičkou.

Pokud budete postupovat podle všech pokynů pro kontraindikace, stejně jako konzultovat s odborníky, nebude vám to škodit.

Použijte drhnutí kávy, pokud:

 1. Vaše kůže ztratila pružnost. Stojí za zmínku, že křoviny a masky nejsou chirurgickým zákrokem. Účinek bude jistě, ale vidět významné změny jednou nebude stačit. Zahrnout do své stravy pro péči o pleť, ale nepřehánějte to. Příliš časté používání křoviny může také nepříznivě ovlivnit zdraví a vzhled.
 2. Vynikající lék na omlazení, to bude pro zralou pleť a vrásky. Antioxidanty se stanou vašimi nejlepšími přáteli.
 3. Chcete-li vrátit zdravý stín a starat se o zimu, používejte jej ne déle než dvakrát týdně. Organismus, který ztratil vitamíny v chladném počasí, vám bude vděčný a výsledek nebude trvat dlouho. Kůže získá matný odstín a třpytivý vzhled.

Pravidla použití

Pokud budete postupovat podle těchto pokynů při výrobě domácího drhnutí kávy, účinek bude několikrát silnější.

Prvním a nejdůležitějším bodem je správně zvolená káva. Poznamenejte si následující:

 • Káva musí být pečená
 • Zelená nebo jiná káva nebude fungovat, pouze černá.
 • Věnujte pozornost broušení zrna. Čím méně mletí, tím jemnější peeling čistí pokožku. Naopak velké broušení může ublížit.
 • Káva by měla být pouze přírodní, aditiva vyvolávají výskyt alergických reakcí.

Perfektně se hodí k kávovému základu. Po pití tohoto nápoje, snadno udělat křoviny ze zbytků. Vezměte v úvahu, že káva by měla být bez cukru, a ten tlustý sám by měl rozhodně vychladnout.

Nezapomeňte, že použití jakékoli masky nebo křoviny se provádí pouze na dříve očištěné kůži!

Káva bude skvělým pomocníkem nejen na kůži obličeje, ale i na kůži krku, rukou, výstřihu a jakýchkoli hrubých částí těla.

Při aplikaci netřete hmotu celou silou, pohyby by měly být hladké a kruhové.

Opláchněte vodou při pokojové teplotě. Nejlepší je použít vodu namísto tekoucí vody, protože obsahuje velké množství bělidla. To bude dále sušit kůži a určitě nepřinese žádné výhody.

Přijměte, co bude skvělý účinek po koupeli. Můžete také předpařit kůži přes páru.

Použijte jeden recept několikrát, nespěchejte si vyzkoušet vše najednou.

Jak udělat doma: recepty s vlastními rukama

Udělejte si doma drhnout lépe než kdy jindy. Hlavní je vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vaší pleti.

Pro dívky s citlivou pokožkou si můžete vybrat následující recepty:

Káva + zakysaná smetana

Podíl je 1⁄2. Měříme lžíce. Ideální domácí zakysanou smetanou, ne obchod, který je vyroben hlavně z prášku. V tomto případě budou přínosy malé.

Káva + mandlové máslo

Podíl 2 lžíce na 100 gramů oleje. Můžete také přidat hnědého cukru, pokud to není v domě, to je v pořádku, bude křoviny také vynikající vlastnosti. Hlavní věc není nahradit ji běžným bílým cukrem.

Na základě spící kávy

Může být vyrobena nejen z mletých bobů, ale také na základě spící kávy. Má měkčí účinek a také méně skvrny na kůži. Hlavní je, aby do nápoje nebyl přidán cukr.

Zlato

Podíl medu 1⁄2 lžíce, míchat s mletými lístky máty a cukru. Tato možnost by měla být vyloučena, pokud máte diabetes mellitus, mnoho hvězdiček nebo rozšířené cévy.

Pro dívky s mastnou pletí:

Káva + jogurt

Podíl je 1⁄2. Merim také s lžící. Stejně jako u zakysané smetany, musíte mít na paměti, jogurt by měl být co nejpřirozenější. Žádné přísady ve formě ovoce, obilovin a potravinářského barviva.

Káva + med

Podíl 1 lžíce kávy na 1 lžičku ohřátého medu. Buďte opatrní, často alergičtí na med.

Káva + kefír

Výsledkem je vodnatá hmota nevzhledného vzhledu, ale efekt bude úchvatný.

Pro dívky s kombinací a normální pletí:

Káva + sprchový gel

Podíl 1/2. Sprchový gel musí být průhledný, také bez čistícího účinku. V opačném případě dojde k poškození kůže.

Káva + ovesné vločky

Podíl je 1/3. Předmleté ​​ovesné vločky.

V případě potřeby můžete také smíchat s kysanou smetanou nebo netukovým jogurtem.

Káva + med + olivový olej

Podíl 1/1/2 lžíce. Není nic úžasnějšího než kombinace užitečných prvků kávy, medu a olivového oleje. Tento peeling lze provádět na všech částech těla. Vaše pleť bude nejen zářit, ale také dostávat potřebné vitamíny v plném rozsahu.

Káva + sůl

Podíl je 1/1. Nejužitečnější bude použití mořské soli v receptu, který má dostatečné množství draslíku, jódu, železa, mědi, selenu a doplní prospěšné vlastnosti kávy.

Kávový dort

Podíl 1 stolu, 1 čajového oleje (kokosový ořech nebo shi). V důsledku toho budou mrtvé částice odstraněny a olej jí dá lesk.

Pro dívky s kožními problémy budou užitečné:

Káva + med + skořice + hnědý cukr

Podíl je 1/1. Zde je takový sladký recept. Zahříváme a mícháme všechny ingredience tak, abychom získali hustou hmotu. V případě potřeby přidejte pár kapek minerální vody. Zbavte se kůže akné, černé tečky a problémových oblastí. Tento recept lze také použít jako masku.

Se správným receptem bude vaše pleť svítit, zůstat mladá a pružná déle.

Recenze

Pokud jde o tyto recepty, po prvním testování dívky okamžitě pociťují vliv na sebe. Doma i v kosmetologii. Většina věnovat pozornost skutečnosti, že komponenty - není nikde jednodušší. Někteří se vrátí do salonu pro tento postup, a někteří se rozhodnou, že přeplatí a nadále sledovat jejich kůži doma.

Většina těch, kteří zanedbávají péči o člověka, se o sebe postarají. S lítostí se kávové křoviny nedoporučují těm, pro které tyto postupy z nějakého důvodu nedoporučujeme.

V dnešní době je obvyklé důvěřovat dalším produktům péče o pleť. Co by však mohlo být lepší než přírodní produkty obohacené přírodními vitamíny a minerály? Nezanedbávejte recepty z potravin, které jíme. Není divu, že naše matky a babičky používaly přírodní kosmetiku a vždy zůstaly růžové. Protože ani nejdražší krém nebo křoviny s chemií nenahradí přírodní produkt, který nám matka příroda dala.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky