Ovesné kaše obličeje

Ovesné kaše obličeje

Touha každé ženy je vždy vypadat neodolatelně. K tomu nakupují oblečení a používají dekorativní kosmetiku. První věc, která se postará o obličej. Zdravá a dobře upravená pleť - slib krásy, základ pro tvorbu jakéhokoliv obrazu.

Správná péče o obličej nejprve zahrnuje očistný postup. Kromě použití gelů a pěn pro praní byste měli pravidelně provádět hlubší čištění pomocí křovin. Obličejový peeling z ovesných vloček je nejkrásnějším způsobem čištění.

Vlastnosti a výhody

Při výběru kosmetických výrobků ženy často tráví spoustu času a peněz, někdy bez přemýšlení o tom, jaký zázračný lék mají vždy po ruce - sotva je hostitelka, která doma nemá krabici s herkuly.

V ovesných vločkách je mnoho živin: vitamíny, stopové prvky a makroživiny, které mají blahodárný vliv na organismus, a to nejen při perorálním podání, ale také pro vnější účinky na kůži. Oceníte první aplikaci křoviny - kůže je vyhlazená, na dotek sametová, velikost pórů se zmenší, stane se méně než černé tečky.

Příprava nástroje trvá jen několik minut a je vhodná pro jakýkoliv typ pleti. Může být použit pro mastnou pleť náchylnou k zánětu a pro velmi suché peelingy. Složení křoviny je snadné zadat další složky, které zvyšují jeho účinek a je vhodný pro váš typ pleti a její stav.

Ovesné vločky jsou přírodní, přírodní produkt bez nečistot nebo konzervačních látek, takže je hypoalergenní a bezpečný pro přípravu a aplikaci kosmetiky doma.

Mělo by být také dodáno, že hercules lze zakoupit v každém obchodě s potravinami za cenu, která je téměř neviditelná pro váš rozpočet.

Výhodné látky

Tvář je nejotevřenější částí těla a je ovlivněna nepříznivými faktory prostředí, proto potřebuje především výživu a ochranu. Tyto látky nejlépe vyhovují látkám obsaženým v ovesných vločkách.

  • V ovesné vločky hodně vitamínů. Jedním z nejdůležitějších, nezbytných k udržení mládí a krásy kůže - vitaminu A, který je antioxidantem. Je zodpovědný za hladkost, nedostatek suchosti, odlupování a zánět, má hojivý účinek.
  • Vitamin E, který je také antioxidant, pomáhá při ochraně před ultrafialovým zářením, zpomaluje stárnutí.
  • Vitamíny skupiny B podporují funkci ochrany, podporují vyrovnání reliéfu, zabraňují dehydrataci, neutralizují toxiny, zlepšují pleť.
  • Stopové prvky a makronutrienty saturují buňky kyslíkem, začínají regenerační procesy v epidermis a urychlují metabolické procesy.
  • Zinek a selen aktivně bojují s akné.
  • Magnesium podporuje tón pleti, díky čemuž je pružný a pružný.

Podmínky používání

Před nanesením křoviny by měl být obličej očištěn kosmetickým želé nebo gelem pro mytí a parní čištění. Léčivé byliny lze přidat do parní lázně.

Připravená kompozice se aplikuje na obličej a masíruje se kruhovými pohyby pro zpracování kůže po dobu několika minut. Nezapomeňte vzít v úvahu směr masážních linek. Bude užitečné ošetřit zónu dekoltu. Ale kolem očí křoviny nepoužívají. Po praní by měla být kompozice ponechána na obličeji několik minut, pak opláchnuta studenou vodou.

Po zákroku lze pokožku navlhčit vhodným typem krému.

Je lepší provést postup praní ve večerních hodinách, než půjdete spát - bezprostředně po hlubokém čištění bude kůže více vystavena slunečnímu světlu.

Neměli byste používat křoviny, pokud jsou na obličeji rány nebo pustulární erupce - v tomto případě riskujete šíření infekce do větších oblastí.

Odlupování ovesných otrub je skvělý a efektivní postup, ale neměli byste ho zneužívat. Pro mastnou pleť se používá dvakrát týdně, pro suché, jakmile je dost.

Také byste neměli připravovat velké množství pracích směsí a skladovat je po dlouhou dobu - Směs se připraví bezprostředně před použitím.

Recepty

Hercules-založené křoviny jsou snadno připravit. Nejdříve musíte brousit vločky. To lze provést v mlýně na kávu, mixéru nebo mlít v rukou.

Nejjednodušší křoviny se objeví, pokud výsledná mouka zředí teplou vodou. Může být použit na jakýkoliv typ kůže. Se suchou pokožkou může být voda nahrazena mlékem a mastnou kůží, kefírem.

Chcete-li hluboké čištění pórů a zbavit se černých skvrn, měli byste sekat několik mandlí a lžíce vloček, pak je smíchejte s lžičkou tekutého medu. Pro suchou pleť, místo medu, přidejte lžíci zakysané smetany nebo žloutku.

Tento nádherný recept je vhodný pro každého, kdo nemá alergii na tyto produkty.

Vynikající čistící vlastnosti obdrží složení, které přidalo špetku soli nebo cukru.

Pro mastnou pleť mohou být vločky smíchány s pšeničnou moukou nebo škrobem.

Protizánětlivé vlastnosti mohou být podávány přidáním aloe šťávy nebo několika kapek oleje tea tree.

Pro přípravu bělícího efektu připravené směsi můžete přidat nasekanou okurku nebo několik kapek citronové šťávy.

Složení může být provedeno tonikum, pokud hnětete několik hroznů, po odstranění kamenů, mletými vločkami a přidáním teplé vody.

Křoviny z obchodu

Pokud z nějakého důvodu nemůžete připravit křoviny doma, můžete kontaktovat nástroje z obchodu. Poskytují široký výběr této kosmetiky.

Na současném trhu je mnoho výrobců, ale péče o obličej by měla být důvěřována nejspolehlivějším a nejspolehlivějším. A to není nutně velmi drahá značka.

Řada "Recepty babičky Agafyi" se osvědčila nejlepším způsobem. Mezi produkty vyrobenými z přírodních surovin existuje obličejový peeling na bázi ovesných vloček.

Tento měkký peeling je určen pro hluboké a jemné čištění pórů. Ovesné otruby podporují účinné odstraňování mrtvých buněk, důkladně odstraňte znečištění.

Nástroj zlepšuje dýchání pokožky, stimuluje metabolické procesy v ní. Při pravidelném používání se stává hladkým a elastickým, zvyšuje jeho pružnost a tón. Přípravek zároveň vyživuje vitamíny a mikroprvky, hydratuje a omlazuje, protože podporuje regenerační procesy.

Recenze

Ženy zanechávají mnoho pozitivních ohlasů na výsledky pečení ovesných vloček. Všimnou si, že vidí efekt po první aplikaci. Pravidelně používali nástroj, byli schopni řešit různé problémy a odstraňovat mnoho nedostatků. Dámy si všimnou, že pleť se vyčistila a stala se čerstvější.

Pro mnoho lidí přestaly být desquamace a nadměrná suchost kůže zmizela, v jiných se zmenšila velikost pórů a černé skvrny zmizely. Dívky říkají, že se zbavili mastného lesku, starší ženy jsou spokojeny s omlazujícím efektem křoviny. Některé zprávy o spravedlivém sexu uvádějí, že dokonce vyhladily mělké vrásky.

Ženy jako jemný čistící postup, který uvolňuje úlevu a zlepšuje tón pleti.

Za vynikající faktor považují nízkou cenu ovesných vloček a jednoduchost při přípravě směsí, schopnost přidávat potřebné ingredience.

Některé ženy si oblíbily použití ovesných vloček natolik, že se rozhodli je použít v budoucnu a odmítnout nakupovat.

Existuje však dostatečný počet žen, pro které je vynikající alternativou k herkulám, která šetří čas, drhnutí ovesných otrub od „babičky Agafya“, vyrobené z vysoce kvalitních přírodních surovin.

Jak udělat obličejový peeling z ovesných vloček a soli, viz další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky