Mink kabát se stříbrnou liškou

Mink kabát se stříbrnou liškou

Vlastnosti a výhody

Produkty přírodních kožešin se každoročně stávají stálým trendem sbírek zimních návrhářů. Tato zima není výjimkou. Nejjasnějším trendem nových kolekcí je časem prověřené modely norkových kabátů. Moderní designéři tvrdohlavě hledají a hledají nová řešení, která demonstrují luxus a krásu klasických stylů - bohatství a vysoký styl bezchybně zdůrazňují elegantní kožešiny.

Elegantní srst černohnědé lišky je jednou z nejkrásnějších a nejvýraznějších. Nicméně, designéři jsou jen opatrní modelů výhradně od stříbrné lišky, protože jeho dlouhá hromada zaplní vlastníka. Dobrou volbou pro ty, kteří milují klasickou stručnost krátkosrstých norek a dlouhotrvající srst načechrané stříbrné lišky, budou modely norek, které kombinují prvky stříbrné lišky.

Je nemožné ignorovat řadu výhod, které má norkový kabát se stříbrnou liškou.

  • Teplo, které se zahřeje v chladném počasí. Krátká srst norkových modelů je přijatelnější pro teplé zimy v regionech s mírným podnebím. Kapuce dlouhé a načechrané srsti ze stříbrné lišky je mnohem teplejší a nejenže se stane výbornou ozdobou šatníku, ale nedovolí jí zamrznout v nepředvídatelné zimě.
  • Krása a praktičnost obou typů kožešin. Nejvíce náchylný k oblastem opotřebení nějakého svrchního oděvu jsou límec a manžety. Jak praxe ukazuje, neúmyslně vlevo stopy make-upu, rtěnky, prášku nebo oční stíny významně ovlivňují strukturu krátkých norkových kožešin. Měkká hromada stříbrné lišky trpí menší škodou a pestrá barva sníží na nulu jakékoli stopy znečištění. Současně někteří majitelé kožichů poznamenávají, že dlouhé zdřímnutí naráží na každodenní nošení.
  • Dlouhá záruční doba. Již jsme zmínili vysokou trvanlivost kožešiny z černohnědé lišky. Při správném skladování může taková srst vydržet tucet let. Jediné nebezpečí pro takové modely, jako pro mnoho jiných přírodních kožešin, je zvýšená vlhkost, déšť nebo déšť. Povlak by měl být řádně vysušen při pokojové teplotě a mimo dosah topných zařízení.

Jak si vybrat

Při malém pozorném zkoumání je snadné určit kvalitu srsti vnějšími znaky, vedenou jednoduchými pravidly.

  1. Stříbřitá liška je dlouhá trikolorní hromada, konce každého vlasu by měly být černé, uprostřed by měly být bílé a šedé v kořenech.
  2. Na dotek by měla být srst příjemná, stejně tlustá na celém výrobku a měkká.
  3. Pokud lehce zmáčknete kožešinu nebo držíte ruku proti hromadě, vlasy by se neměly zlomit a ještě méně vypadnout.
  4. Je důležité zkontrolovat švy na vnitřní straně výrobku z hlediska pevnosti a rovnoměrnosti. Čím menší jsou švy, tím vyšší je pevnost a kvalita.
  5. Netřeba dodávat, že před nákupem kožichu, musíte vyzkoušet a ujistěte se, že vybraný model nedrží pohyby.

Módní trendy

V nové sezoně jsou trendy vedeny přirozenými barvami. Černý kožich je v úžasné harmonii s trojbarevnou stříbrnou liškou. Stručně a efektivně je kapuce kožešiny černohnědé lišky kombinována s norkovou šedou nebo stříbrnou barvou. Nejzáhadnější černá a stříbrná nádhera povrchu bude kontrastovat s modelem béžové nebo bílé barvy.

V horní části módních novinek se vždy objevují aktuální rozšířené siluety, které se perfektně hodí pro jakýkoliv typ postav. Nejběžnějším stylem je norkový kabát se stříbrnou liškou. To však není jediná možnost dokončení.Pro milovníky vyniknout z davu, jsou designéři zdobí načechraný srst jako kapsy, manžety a lem produkty, které krásně diverguje vlny při chůzi.

Co na sebe

Norkový kabát s kožešinovým lemem z černé lišky dokonale ladí jak s večerními šaty, tak s ležérním vzhledem. Laconic model s šaty, přísné sukně nebo klasické kalhoty vytváří sofistikovaný obraz ve stylu ležérní a zdůrazňuje stav. Pro zachování efektu měkkosti a relaxace v obraze zvolte neutrální dno. Oříznuté kabáty vypadají skvěle s džíny. Pocit luxusu vytvoří bohaté barvy, nádhernou srst a doplňky. Chcete-li udržet své nohy v teple, nezapomeňte na vysoké boty (boty), ale s boty můžete najít všechny boty, elegantní kotníkové boty nebo krátké boty bez podpatků.

Stylové obrázky

Elegance černého norka v kombinaci s bujnou stříbrnou liškou je sama o sobě soběstačná a prakticky nepotřebuje doplňky. Vypadejte dobře s tímto trojčtvrtečním rukávem s dlouhými velurovými rukavicemi, které dodají obrazové eleganci, kožené leginy se také do obrazu vejdou. Velké náušnice v kontrastní bílé barvě přidají přízvuk. Doporučuje se nosit tmavé husté punčochové kalhoty a kotníkové boty nebo polo boty. Koktejlové šaty nebo tmavá sukně, zcela skryté lemem kožichu, s elegantní bílou halenkou nebo svetrem, budou vypadat tajemně a přitažlivě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky