Mink kabát "avtoledi"

Mink kabát avtoledi

Vlastnosti a výhody stylu "avtoledi"

Tento styl je neuvěřitelně vhodný pro ty dívky, které řídí auto. Opravdu, v obvyklé srsti nebude příliš pohodlné za volantem. Je poměrně objemný, i když je jednoduše hozen přes ramena - to ještě nebude příliš dobré. Ale lehký krátce vybavený kožich styl "avtoledi" bude mnohem pohodlnější.

Tyto kabáty by neměly být vybrány pro dívky, které nemají auto, a ještě více pro ty, kteří žijí v místech s chladným podnebím.

Univerzální možností pro všechny fair sex jsou kožichy o něco delší než pas.

Mladé dívky mohou nosit kožich do pasu, což je ještě výhodnější pro řízení auta.

V kožichu styl "avtoledi" nebude příliš horké, aby se v autě na dlouhou dobu. A na ulici bude teplo. To je nejlepší volba.

Populární modely

Kukla

Kožešinový kabát "avtoledi" s kapucí pro ty, kteří neradi nosí klobouky kvůli tomu, že kazí vlasy. Ale kapuce je opak. V něm nebudete zima, když se náhle musíte dostat z auta.

Někteří lidé věří, že kapota není povolena v autě, protože zavírá pohled. Ale to je omyl. Právě když se dostanete do auta - kapotu je lepší odstranit. Pak nic nezavře vaši recenzi.

S límcem

Pokud se vám nelíbí kožichy s kapucí a nevadí vám nosit klobouky - kožich s límcem je vaše volba.

S pásem

Tyto kabáty dokonale zvýrazní váš pas. Vypadají neuvěřitelně žensky a krásně.

Kožich s páskem dokonale sedí na obrázku, neomezuje pohyby, což je velmi důležité pro ty dívky, které řídí auto. To vám zajistí pohodlnou jízdu.

Přímý řez

Kožichy rovné střih lze nosit s pásem, můžete bez něj. Pod nimi můžete nosit teplé svetry. Tato volba je vhodná pro dívky všech věkových kategorií. V kožichu s přímým střihem vypadají brilantně.

Ve tvaru lichoběžníku

Takový kožich se mírně rozšiřuje směrem dolů. Vizuálně obepíná boky. A vizuálně mírně zužuje ramena. Také vypadají skvěle na mladé dívky a ženy ve věku.

S 3/4 rukávy

Trojčtvrteční rukáv vypadá neuvěřitelně krásně a je také neuvěřitelně pohodlný. Kožichy s takovými rukávy lze nosit s dlouhými rukavicemi. Takže to bude vypadat velmi stylově. Kromě toho budete v teple, pokud budete chodit po ulici.

Velké modely

Neuvěřitelně mnoho modelů velkých velikostí je nyní v prodeji. Tam je obrovský výběr kožešin - norek, nutrie, bobr, koza, mýval, činčila. Styly by měly být vybrány podle vašeho vkusu. Také oni jsou mnoho. Můžete nosit kožichy s páskem - to zdůrazní pas.

Barvy pro plné dámy by měly být vybrány tmavé: černé, grafitové, hnědé, tmavě šedé. Světlejší tóny hnědé a šedé jsou přípustné. Nevybírejte bílé a béžové kožichy.

Barvy

Černá

Kožichy v černé barvě dokonale štíhlé. Kožešinové černé luxusní svítí. Kožešiny této barvy jsou naprosto všechno: mladé, ve věku, štíhlé, plné, blondýnky, brunetky, červené.

Je velmi snadné vyzvednout si oblečení a doplňky pro černé kabáty, protože vše se jim hodí.

Černé kožichy mohou být monofonní nebo kombinovat několik barev.

Grafit

Neuvěřitelně krásná a hluboká barva. Je tmavě šedá, téměř černá, vypadá velmi bohatě. Tato barva, stejně jako černá, jde naprosto do každého a jde s něčím dobře.

Barevné grafitové štíty. V této barvě jsou všechny modely velmi výhodné.

Světlo

Světlé kožichy jsou nejlepší pro štíhlé a mladé dívky. Světlé barvy dokonale zvýrazňují krásu srsti.Světle zbarvené kožichy jsou o něco těžší na péči, takže jsou pochybné možnosti pro dívky, které řídí. Je možné, že ji budete muset často čistit.

Modrá

Elegantní přírodní barva. Nejčastěji se jedná o šedé kožichy s modrou podložkou. Tato barva je mnohem snazší udržovat. Nejlepší ze všech těchto kabátů se dívají na dívky se studeným typem barev. Proto, modré kabáty vypadají skvěle na brunetky a platiny blondýnky.

Bílá

Jeden z nejobtížnějších druhů kožešin v péči, kromě toho, pokud srst nemá velmi dobrou kvalitu, může se zbarvit žlutě. A špinavý kabát je nejjednodušší. Ale rozhodnete se. Bílé kožichy jsou neuvěřitelně krásné.

Béžová

Béžově zbarvený kožich bude vyhovovat majitelům teplého podtónu. Teplé blondýnky, červené, s hnědými vlasy. Béžové kabáty jsou méně obtížné čistit než bílé. Vypadají luxusní.

Šedá

Je jich tolik. Šedé pláště jsou neuvěřitelně krásné a univerzální. V závislosti na vašich preferencích si můžete vybrat odstín, který vám vyhovuje.

Šedé pláště jsou modravé, lehce nafialově šedé barvy. Jsou zde také kožichy s tmavou a bílou podsadou.

Malované

Existuje mnoho barev. Můžete si vybrat naprosto libovolné. Ale tady si musíte vybrat nejlepší možné kožichy. Vzhledem k tomu, že kvalitní nátěr může být natřen nebo roztaven.

Tato možnost je výhradně mládež.

Kožešinové možnosti

Z nutrie

Rozptýlí krásu a lehkost. Nutriální srst je velmi teplá a nebojí se zvlhnout. Lopata má velmi jemnou a jemnou podsadu. A páteře jsou zřídka umístěny, jsou tuhé, dlouhé a drsné, ale krásně svítí.

Nutriyevy srst velmi odolná a bude vám sloužit po dlouhou dobu.

Nejcennější jsou barevné nenatřené kůže. Nejčastěji se používají v designérských produktech.

Použijte jak oříznuté, tak neoříznuté kůže, a ještě oškubané nebo neškubané. Při správném zpracování může být nutriční srst velmi podobná norce.

Od norek

Mink je považován za královnu kožešin. To je jeden z nejdražších a nejcennějších druhů kožešin. Mink je velmi lehký a příjemný. Má měkkou a tlustou podsadu. Točitá srst norka je stejnoměrná a lesklá. Mink skiny jsou neuvěřitelně plastové.

Pokud držíte norku proti srsti - okamžitě se vrátí zpět.

Mink kabáty dokonale teplé v každém mrazu.

Od kozy

Kožené kožichy nejsou příliš populární. A marně, kozí srst je poměrně dlouhá, a proto neuvěřitelně teplá. Kvalitní kožich je měkký a odolný. Kozí pláště jsou ideální pro motoristy dívek, protože nebrání pohybu. Kromě toho je kozí srst velmi lehká.

Kozí kabáty jsou krásné a cenově dostupné.

Bobři

Pláště Beaver se vyznačují dostupnou cenou a obrovským výběrem barev. Kožešinový bobr má silný lesk, vysokou hustotu a páteře a polstrování mají stejnou délku. Bobr srst je poměrně krátká, asi dva centimetry. Přírodní bobr se nosí neuvěřitelně dlouhou dobu, až 13 sezón.

Mýval

Mývalová srst může být černohnědá, šedá, hnědá a dokonce bílá. Je velmi tlustá, s dlouhými markýzy a nádhernou podsadou.

Hodnota mývalí srsti je, že je velmi nosovitá, teplá a načechraná. Dokonale odpuzuje vlhkost. Mývalová srst ji udržuje v teple a je vhodná i pro velmi chladné zimy. Ceny za kabáty jsou velmi cenově dostupné.

Činčila

Činčila - neuvěřitelně krásná a elegantní, ale velmi drahá srst. Bohužel je velmi rozmarná, krátkodobá a náchylná k otírání. Je velmi lehká, ale ne příliš teplá. Můžete ho nosit při teplotě ne nižší než -10.

To není dobrý model pro aktivní dívky, které řídí.

Od králíka

Kožešina z králičí srsti je velmi měkká, ne příliš trvanlivá, ale králičí srst je poměrně rozpočet. Může si dovolit každou módy.

Králík má stejné vlastnosti jako činčila. Ve vzhledu ztrácí trochu, ale vyhrává hodně v ceně.

Od sobolí

Nejcennější ze stávajících kožešin.Stoly se nepěstují v zajetí, přinejmenším ve formě, která je mezi fanoušky kožešin oceněna. Jedná se o jednu z nejvíce odolných kožešin.

Od karakul

Je to velmi krásná a drahá srst. Ale ne příliš dlouho. Kožešina 1-3 dny Karakul jehňata. Srst je velmi měkká a má řadu kudrlinek. Kadeře na každé kůži jsou jedinečné.

Barvy astrakhan jsou různé.

Z lišky

Stonky lišek jsou velmi dlouhé a čepice jsou tlusté. Srst Fox se udržuje velmi dobře. Srst je velmi hustá, měkká a hedvábná. Odolnost proti opotřebení lišky je průměrná.

Liška je velmi jasná od žluté do červené. Jsou černé a černé a šedé kožešiny - stříbrná liška, stejně jako bílá a bílá v černé skvrně.

Z polární lišky

Fox srst je velmi dlouhá a velmi tlustá. Je schopen odolat neuvěřitelným mrazům. Letní arktická liška z červené do šedé. A zima - bílá jako sníh. Kožich z liščí kožešiny je neuvěřitelně odolný, bude vám sloužit od 10 do 12 sezón. Nejcennější liška je modrá.

Jak si vybrat

Při výběru kožichu "avtoledi" je třeba věnovat pozornost kvalitě a výrobě kožešin. Švy by měly být čisté, jádra jsou měkká a stejnoměrná, bez skvrn a děr. Téměř ve všech případech je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že srst byla umístěna v jednom směru. Měl by být elastický, brilantní a jasný.

Styl a barva by měly být vybrány podle vaší chuti, typu těla, barvy vlasů a typu barvy.

Co na sebe

Můžete nosit kožešinový kabát ve stylu avtoledi jako u ženských šatů as běžnými ležérními džíny. Boty a doplňky mohou být také velmi rozmanité. Hlavní věc je, že odpovídají zbytku oděvů ve stylu a barvě.

Stylové obrázky

Kombinace červených šatů s grafitově barevným kožichem a červenou rtěnkou bude vypadat neuvěřitelně. Zde bude vhodné vypadat jako červené a černé boty.

3/4 rukávy dokonale zapadají do dlouhých kožených a semišových rukavic.

Vypadá stylově s kožichy bez kapuce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky