Mink plášť kusů

Mink plášť kusů

Člověk může potvrdit svou konzistenci pomocí dobrých hodinek, bot a telefonu a ženy s pomocí dobrého kožichu a drahého parfému. V druhém případě se musíte spoléhat pouze na chuťové preference, ale s výběrem kožichu není všechno tak jednoduché.

Moderní výrobci pro šití vysoce kvalitních kožichů používají mnoho luxusních kožešin, ale nejvíce preferují norkové kabáty. Ti, kdo si tyto šaty nemohou dovolit z materiálních důvodů, si vezmou kus kožichu. Jaké jsou jeho charakteristické rysy?

Vlastnosti a výhody

Mnoho lidí si myslí, že nejteplejší kožich je ten, který je vyroben z pevných kusů kožešin. To je pravda, ale najít zvíře, jehož velikost by umožnila šití kožichu bez jediného švu, je nemožné a ještě více, pokud mluvíme o norkách.

Jaký je tedy rozdíl mezi pevnou vrstvou a vrstvou, která je šitá z kusů? Ukázalo se, že velikost kusů samotných. Pevné vrstvy se vytvářejí šitím kusů norkové kožešiny o rozměrech 15 x 15, a pokud se při výrobě použijí menší kusy, nelze srst nazvat pevnou.

Takže, na rozdíl od obecného názoru, kus kožichu je tak teplý jako tuhý. Jediným faktorem, který může ovlivnit tepelné vlastnosti kožichu, je kvalita krejčovství. Pokud jsou švy dobře zpracovány a netvoří praskliny, produkt dokonale uchová teplo i v těch nejtěžších mrazech. A náklady na kožešinový kabát z kusů jsou mnohem menší než pevné, a to je dobrá zpráva.

S ohledem na estetické kvality můžeme říci, že srst kusů je poněkud odlišná ve struktuře od celku.

Módní trendy

Moderní výrobci nabízejí módním ženám dvě možnosti kožichů, šité z kousků norkové kožešiny. První typ je vytvořen z hadrů různých velikostí, které jsou šity v náhodném pořadí. Švy mezi kousky se v tomto případě stávají téměř nepostřehnutelnými a podle textury se srst podobá kožešinovému výrobku, který je česán v různých směrech.

V druhém případě jsou kožichy vyrobeny z individuálně odebraných kusů a vyznačují se prošívanou texturou. Co se týče barevných vlastností, můžeme říci, že je obvyklé barvit srst v klasické černé barvě, stejně jako béžové, hnědé a bílé odstíny.

Jak si vybrat

Při nákupu vysoce kvalitního norkového kabátu odborníci v první řadě doporučují, aby zůstali ostražití a nesoustředili se výhradně na estetické vlastnosti kožichu. Co si musíš pamatovat?

  1. Kožešina na dotek by měla být měkká a hladká a měla by se vrhnout do světla. Nezapomeňte, že by se měl dobře udržovat na povrchu kožichu a nevypadnout a zlomit se při nejmenším tlaku.
  2. Švy ve vnitřní části výrobku by měly být ploché, stejné a bez vyčnívajících nití. Rány a nesrovnalosti ve švu - ukazatel nekvalitních výrobků.
  3. Zvláštní pozornost je třeba věnovat ostění. Měla by být trvanlivá a dobře sešitá. V obchodě můžete dokonce mírně zpozdit švy, pokud se nerozlišují, pak si můžete vzít kožich.

Odborníci říkají, že co se týče praktičnosti, nejlepší možností může být kožich vyrobený z kratších a středně dlouhých kusů. Modely v podlaze se rychle rozpadají, protože lem výrobku má často negativní vliv na proces nošení.

Zajímavé modely

Tato sezóna je zvláště módní jsou krátké norkové kabáty s kapucí. Je pravda, že se jedná o mladší verzi, ale tento model vypadá pevně a umožňuje vám potvrdit stav dívky a jejího sofistikovaného stylu.Starší dámy raději vybírají modely kožichů s kapucí střední délky. Vypadají více a jsou elegantní.

Je zajímavé, že norkové kabáty jsou zřídka zdobené. To je způsobeno tím, že srst sama vypadá nádherně a nevyžaduje žádné dodatky. Pokud je však dekor v modelu stále přítomen, může být omezen na objemné knoflíky, pásy a lesklé brože.

Designéři věnují velkou pozornost délce rukávů norkových kabátů. V klasickém modelu oděvu je vždy protáhlý, což je vysvětleno praktickými vlastnostmi. Ale více modelů pro mládež s kožešinou může mít zkrácený rukáv - ¾, k lokti, rozšířený nebo rovný - vše záleží na vašich preferencích. Charakteristickým znakem kabátu bez kapuce je elegantní obojek. Může být položen jako angličtina a také jako obojek.

Kolik je

Je výhodné koupit norkový kabát z kusů pro ty, kteří nemají dostatek peněz na tuhý kabát. Pokud poslední verze šaty stojí asi 70 - 120 tisíc rublů, pak pro kožich kusů bude muset zaplatit mnohem méně - od 24 do 40 tisíc rublů. Cena může záviset na zemi původu a modelu samotného výrobku. Delší pláště jsou dražší než ty kratší.

Recenze

Soudě podle hodnocení spotřebitelů, vysoce kvalitní kožich vyrobený z kousků norkové kožešiny opravdu ospravedlňuje jeho cenu. V nejlepším případě bude věrně a skutečně sloužit 5-6 let a v nejhorším případě se začne šířit po 3-4 letech. Pokud chcete prodloužit životnost takového kabátu, neměli byste se zapojit do jízdy ve vozidlech a ponožkách za mokra, jinak srst rychle ztrácí svůj atraktivní vzhled.

Fashionistas tvrdí, že na lehčích modelech kožichů nejsou přechody mezi kousky tak nápadné, ale spíše rychle se stávají žlutými od vlhkosti. Na základě výše uvedeného lze vyvodit závěr, že nákup norkové srsti z kusů je zcela oprávněný, pokud ji nebudete nosit po celou dobu, ale pouze v zimě.

Pokud stále nemůžete výrobek chránit před vlhkostí, není možné jej zavěsit na baterii, jinak se hromada rychle rozpadne. Je lepší nechat produkt vyschnout na závěsu při pokojové teplotě.

Nezapomeňte, že po vysušení musí být srst česán s kovovým hřebenem, nejprve, a pak proti růstu klků. Stojí za to zvážit, že kožešinové výrobky netolerují přímý kontakt s parfémy a deodoranty, stejně jako přímé paprsky slunce. Mělo by se také pamatovat na to, že pokud se srst stala matnou a ztratila svou dřívější měkkost, může se jí dát nový život tím, že se produkt dostane do čističe.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky