Bílý kožich

Bílý kožich

Bílý kožich z kvalitní kožešiny je snem téměř každé dívky. Mink kabáty mají v různých délkách a stylech, což znamená, že se vejdou téměř všichni bez výjimky. Bílý kožich samozřejmě není nejlepší volbou pro každodenní svrchní oděvy, ale pro zvláštní příležitosti by nebylo zbytečné mít takový šat v šatníku.

Vlastnosti a výhody

Ruské krásy už dlouho milovaly norkové kabáty. Byly pohodlné a velmi krásné. Přírodní kožichy se staly obzvláště populární ve třicátých letech minulého století. Éra hollywoodského zlatého věku diktovala jeho módu. A napodobováním hvězd, oblečených do světlých bílých kožichů a bolerů, dívky a ženy z celého světa začaly nosit stejné stylové a atraktivní oblečení.

Popularita elegantních bílých kožichů nebyla dočasná. Po více než stoletém působení v módě stále zůstávají trendem, který se objevuje ve většině sbírek designérů.

Výhodou norkových nátěrů je, že jsou trvanlivé a odolné proti opotřebení. Je pravda, že bílá srst vyžaduje zvláštní péči, ale pokud budete pozorně sledovat kvalitu svého oblečení, zůstane sněhově bílá a atraktivní po velmi dlouhou dobu.

Jak se starat o bílý kožich

Bílá barva je zašpiněná a není příliš praktická. Je nutné vynaložit velké úsilí, aby po koupi a aktivních ponožkách si srst zachoval svou původní bělost. Nejprve si jemně oblékněte kožich a při nejmenším znečištění jej vyčistěte. Skvrny na kožichu, bez ohledu na to, co mohou být, by neměly být odstraňovány sami - okamžitě si sušte srst do čistírny.

Otrhaná srst se nechá schnout pouze přirozeně, jinak hrozí, že se vám zkazí vzhled vašeho kabátu. Po několika sezónách ponožek zpravidla srst ztrácí svou původní barvu. Aby svrchní oděv nesvítil žlutě s časem, musí být pravidelně odvzdušňován a dokonce česán speciálním štětcem.

Pamatujte také na to, že bílá srst může být žlutá v důsledku dlouhého pobytu na přímém slunci. Proto by měl být kožich uložen na uzavřeném, ale dobře větraném místě. Doporučuje se zakoupit speciální kožený potah, který zajistí dodatečnou ochranu oděvů, když nemáte oblečení, například v létě nebo na jaře.

Barevná kombinace

S nažloutlým odstínem

Vzhledem k tomu, bílá srst se zbarví žlutě s časem, tento problém může být vyřešen tím, že zpočátku nákup kožich s nažloutlý nádech. Takové modely jsou velmi běžné a nejsou horší než výrobky z čisté bílé kožešiny.

Černá a bílá

Zajímavá je také kombinace bílé barvy s jinými odstíny. Nejoblíbenější možností je kombinace těchto monochromatických odstínů jako bílá a černá. Kontrastní barvy v jednom outfitu vypadají zajímavě a pomáhají zdůraznit určité rysy obrázku.

Bílá s šedou

Neutrální kombinace je bílá a šedá. Vložky popelově šedé barvy činí design srsti srsti zajímavější. Existují také možnosti s kontrastním pásem, který zředí jednotnou barvu šatů.

Jak si vybrat

Neexistují žádná přísná pravidla pro výběr norek kabáty, ale existují určité nuance, že byste měli věnovat pozornost při doplňování vašeho šatníku s bílým kožešinovým produktem.

Za prvé, aby vaše peníze nebyly hozeny do větru, koupit kožich pouze ve značkových obchodech s dobrou pověstí. Tato selektivita snižuje riziko nákupu výrobku nízké kvality.

Za druhé, naučit se nezávisle určovat kvalitu. Aby nedošlo k podvodu, musíte být schopni sami vybrat kvalitní produkty. Nejjednodušší způsob, jak pochopit, že máte co do činění s falešným, je zdvihnout srst „proti srsti“. Kvalitní kožich vyrobený z přírodní kožešiny okamžitě zaujme svůj původní vzhled. Kromě toho by srst kožichu z přírodní kožešiny měla mít stejnou délku.

Pamatujte, že i skutečný norek je často vystaven barvení. Abychom pochopili, že srst byla obarvena, nakreslete na povrch kožichu kus světlého materiálu. Zůstanou-li na ní stopy, pak je norka natřena.

Po kontrole kvality srsti otočte srst ven. Nedoporučujeme kupovat kožichy s podšívkou. Zpravidla se nejedná o záruku, že oblečení bude velmi teplé, ale pokus o skrytí vad skrytých za podšívkou.

Teprve poté, co jste si plně prohlédli srst na defekty a zvážili všechny výhody a nevýhody nákupu bílého kožešinového svrchního oděvu, si můžete koupit srst svých snů. Tento přístup vám ušetří od bezohledných výdajů.

Druhy modelů a stylů

Kříž

Jedním z nejoblíbenějších druhů řezů je kožich z příčných pruhů kožešiny. Tento oděv je šitý z úzkých pruhů kožešiny, které však nakonec vypadají jako pevná tkanina. Švy by měly být neviditelné. Pokud se designér zaměřuje na švy a místa přechodu jednoho pruhu kožešin do druhého, to zpravidla naznačuje nízkou kvalitu šicích kožešin.

S kapucí

Minkové kabáty jsou často doplněny kapucí. Tento funkční prvek zároveň chrání před chladem a sněhem a slouží jako dekorace. Populární bílé kožichy s kapucí zdobené černou nebo šedou srstí. Tento outfit vypadá nádherně a elegantně.

S klusem

Za povšimnutí stojí také bílé norkové kabáty s lynxovými kožešinovými vložkami. Rys je charakteristický kožešinou s delšími villi než norek, takže tato kombinace vypadá zajímavě. Lynx kožešinové vložky mohou ozdobit kapuci, manžety nebo límec.

Shorn

Střižené norkové kožichy jsou chladnější než obvykle. Jsou vhodné pro pozdní podzim nebo "Evropskou zimu". Při výběru bílého kožichu ze stříhaného norka si pamatujte, že místo norky můžete uklouznout barveného králíka.

Se sobolí

Pokud máte rádi kombinaci různých materiálů, věnujte pozornost norkovým kabátům s vložkami sobolí srsti. Zvláště dobré jsou modely z kožešiny kontrastních barev.

Délka

Krátké

V poslední době, zkrácené bílé norkové kožichy získali popularitu. Tyto oblečení jsou vhodné pro mladé aktivní dívky. Krátký kožich vám umožní zdůraznit krásu vaší postavy. Oříznuté kožichy jsou kombinovány s oběma šaty a oblečení v neformálním stylu, například džíny a vysoké boty na ploché otočení.

Dlouho

Neztrácejte však význam a dlouhé kabáty. Mohou být tak dlouhé jako podlaha a sotva zakrývají kolena. Dlouhé kožichy vypadají pevněji, takže mohou být nošeny a zralé ženy.

Co na sebe

Bílý kožich sám přitahuje pozornost svého majitele. Proto není nutné doplňovat světlé příslušenství. Tento kabát bude vypadat s ornamenty v monochromatických nebo pastelových barvách.

Nasaďte si kožich s bílým kloboukem a pletenou šálu a obraz bude velmi jemný a romantický. Teplé rukavice nebudou zbytečné. Vak je také vhodné vyzvednout pod kožich. Se sepnutými modely, spojky a kabelky střední velikosti se nejlépe kombinují, zatímco pod dlouhým kožichem můžete vyzvednout objemnou tašku s krátkými úchyty.

Kolik je

Přírodní kožichy jsou obvykle poměrně drahé. Nákup kožešinového výrobku vás může stát ve výši od několika tisíc do stovek tisíc rublů. Pokud nejste ochotni zaplatit takové peníze za kožich, který nebudete ani nosit denně, pak byste měli věnovat pozornost modelům z umělé kožešiny. Určitě vás budou stát mnohem levnější.

Recenze

Majitelé bílých norkových nátěrů zpravidla označují svůj atraktivní vzhled. Lehký kožich - to není oblečení pro každodenní nošení. Ale na večírcích a jiných slavnostních událostech v takových šatech určitě přitáhnete pozornost k sobě.

Bílé norkové kožichy se doporučují nakupovat při prodeji. Vzhledem k tomu, přírodní srst je drahý, během prodeje norka kožich je nejvhodnější koupit.

Stylové obrázky

Stylový bílý kožich je dobrým základem pro vytvoření elegantního a ženského vzhledu. Elegantní kabát můžete doplnit kontrastním příslušenstvím, abyste získali módní luk. Kombinace bílá a černá vždy vypadá výhodně. Doplňte bílý plášť střední délky o černé legíny, opasek a kožené rukavice, a budete mít nádherný vzhled. Kompletní jeho make-up s jasným přízvukem na rtech a vysoké vlasy.

Druhá, neméně stylová luk je kombinací bílého kožichu s krátkými rukama s šaty, vysokými botami a elegantní spojkou. V tomto oblečení budete vypadat velmi žensky.

Nákup norkového kabátu je poměrně drahý. Proto by měl být nákup takové věci pečlivě zvážen, věnovat pozornost všem nuancím a možným nedostatkům. Koneckonců, pouze zakoupením vysoce kvalitního norkového kabátu bílé kožešiny, můžete cítit veškeré potěšení vlastnit takovou cennou věc.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky