Béžová kožich

Béžová kožich

Béžová kožich

Žena chce vždy vypadat elegantně. V chladném období je stejně snadné jako v létě. Krásnou srst bude vždy čelit nějaké dámě, a chytrý norek kožešinový kabát z ní bude skutečná dáma.

Kožešinové oděvy zůstávají relevantní po mnoho let, mění se pouze styly a odstíny barev.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Správně zvolený nátěr vám pomůže vytvořit si vlastní jedinečný obraz.

Při výběru je třeba mít na paměti, že srst lehké přírodní barvy je vždy elegantní a barva, zejména v nepřirozených tónech, snižuje cenu výrobku.

Norkový plášť ušlechtilé béžové barvy by si blondýna s modrýma očima neměla kupovat - na tomto pozadí se prostě ztratíte. Ano, a světlé brunetky by se k němu měly přistupovat s opatrností - jinak bude velký kontrast.

Pokud máte blond nebo hnědé vlasy, pak takový kožich je to, co potřebujete. Hlavní věc -, že barva vlasů neslouží s odstínem srsti.

Módní trendy

V této sezoně návrháři představují obrovské množství modelů. Pro zdůraznění velkorysosti a vysoké ceny norkové kožešiny se vztahují na její vzácné odstíny, neporušenost řezů, neobvyklé dekory a klasické možnosti. Nejběžnější siluety jsou ve tvaru písmene A, rovné, rozšířené. Existují však také modely.

Mink obvaz umožňuje vytvářet modely, které vypadají jako šaty, které zdůrazňují pas. Jsou velmi elegantní a ženský. V tomto případě použijte vhodný pás. To může být kožešinový pásek v tónu kožichu. Ještě lépe zdůrazňujte pas širokým koženým páskem.

Jedním z nových výrobků je elastický pás. Srst srsti vypadá luxusněji, pokud je šitá zevnitř.

Zajímavým trendem jsou široké rukávy se spoustou záhybů.

Tulipán model je v módě. Vypadá stylově, pokud je srst střední délky a má rukáv netopýra.

Délka rukávu se také mění. Samozřejmě, u klasických modelů zůstává dlouhá. Ale v nejnovějších sbírkách se designéři stále více uchylují k experimentům: kožichy s krátkými rukávy, rukávy tří čtvrtin a dokonce i krátké rukávy.

Límec je nepostradatelným atributem horního zimního oblečení. V letošní sezóně může být velký otočný límec norkový. Trendem je však ozdobit norkový kabát sobím nebo činčím límcem.

Zůstává v módě a stojacích límcích.

Ale designéři nikdy nepřestanou udivovat - v nejnovějších sbírkách jsou modely bez obojků vůbec. Je třeba zdůraznit, že u takových kožichů je nutné nosit teplý objemný šátek.

Pláště s kapucí jsou stále v trendu, protože nejsou jen ozdobným prvkem, ale i praktickým detailem v podmínkách chladné zimy.

Novinka je přítomna v řezání kožichů, nebo spíše v zobrazení kůže. V posledních přehlídkách, kříže kabáty byly rozpoznány, to je ti ti jehož kožešinové talíře jsou vyloženy vodorovně.

Bezpodmínečný zásah sezóny - pokládka desek na úhlopříčku, která umožňuje vytvářet originální modely.

Dalším módním způsobem, jak ozdobit norkový kabát, je kombinovat kůže s jinou hromadou: oříznutou a neřezanou. Při použití této metody jsou získány krásné modely neobvyklého designu.

Co na sebe

Je lepší nenosit klobouk s norkovou srstí. Pokud se bez něj neobejdete, je nutné, aby byl ze stejné kožešiny s kožichem. Pletené klobouky jsou nevhodné.

Vzhledem k tomu, norek je drahé kožešiny, boty by měly být vysoké kvality. Jediná podmínka - nenoste sportovní obuv.

Při výběru sáčku si musíme uvědomit, že možnosti, které se nosí přes rameno, zkazí srst.

Pod béžovým kožichem si neberte boty a tašku stejné barvy s ní, přestaňte vybírat další harmonické barevné kombinace. Hnědé boty a doplňky by byly perfektní.

Stylové obrázky

Tam je taková paleta stylových vzhledů na pódiích, že každá žena má možnost vybrat si ten, který se jí bude líbit.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky