Mink Pony Coat

Mink Pony Coat

Mink kabát - prvek šatníku, který vždy svědčil o prosperitě a vynikajícím vkusu dívky. Ale ne každá žena si může dovolit tento typ svrchního oděvu, protože je to poměrně drahé.

Pro potěšení mladých dám, moderní výrobci již dlouho vyřešili tento problém, začínají vytvářet stylové kabáty norkových ocasů. Stojí mnohem méně než celé kožešinové výrobky, ale v dekorativních kvalitách nejsou vůbec podřadné.

Vlastnosti a výhody

Ve spravedlnosti je třeba poznamenat, že praktické vlastnosti kožichů z norkových ocasů jsou mnohem horší než u výrobků z pevné kožešiny. Důvodem je velký počet švů, které porušují těsnost materiálu. Množství kloubů také ovlivňuje tepelné vlastnosti výrobků, proto jsou kožichy s norkovým ocasem obvykle určeny pro nepříliš mrazivé počasí.

Tyto produkty však mají řadu cenných výhod. Kromě relativně nízké ceny se vyznačují estetickou krásou. Faktem je, že výrobek je šitý z podlouhlých kusů kožešiny stejné velikosti, proto se liší podle původní prošívané textury. Zajímavostí je, že kousky kožešin nejsou vybírány ručně, ale za pomoci moderních počítačových technologií, takže o ideálnosti kožešinových stehů není pochyb.

Jak si vybrat

Vyberte si kožich z norek by měl být podle stejných kritérií jako výrobky z pevné kožešiny:

  1. Na dotek by měla být srst měkká, pružná a pružná, stejně jako lesklá. Stojí za to zvážit, že s hmatovou interakcí s kožešinou, neměli byste slyšet charakteristický křup.
  2. Švy, vnější i vnitřní, by měly být hladké a téměř neviditelné. Pokud při švu utahování je slyšet křupání, nebo tam jsou chlupy na ruce - odmítnout koupit.

Nezapomeňte, že srst zbarvených norkových ocasů může vypadat ještě originálněji než ta, která nebyla ovlivněna barvou.

Stylové modely

Moderní výrobci mají tak pestrou škálu norkových ocasů, že nyní ženy jakéhokoliv věku a velikosti těla mohou najít styl pro sebe.

  • Kratší modely kožichů budou vhodné pro mladé lidi, zatímco majestátní dámy si budou moci vybrat prodloužený kožich.
  • Nutný prvek jakéhokoliv moderního kožichu je kapuce.
  • Poměrně často je tento oděv doplněn stylovým pásem s masivní přezkou nebo bez něj.

Co na sebe

  1. Zkrácené modely norkového kabátu lze kombinovat s kolenními sukněmi nebo kotníkovými botami.
  2. Prodloužené modely jsou ideálně kombinovány s punčochami, botami a botami. Je žádoucí, aby byly boty kožené.
  3. Obraz můžete doplnit stylovou kožešinovou čepicí nebo baretem.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky