Střižený norkový kožich

Střižený norkový kožich

Prakticky každá moderní žena sní o tom, že má v šatníku takový elegantní svrchní oděv jako kožich. Ve srovnání s mnoha jinými možnostmi má dobré vlastnosti stínění tepla a vypadá docela dobře. Jednou z nejoblíbenějších možností je stříhaný norkový kožich.

Vlastnosti a výhody

Oblečení z přírodní kožešiny je vždy nadřazené mnoha jiným modelům, nejen svým vzhledem, ale i kvalitou. Někdy nákup kožichu je příliš drahý, ale měli byste pochopit, že výrobek vám bude sloužit dlouhou dobu a neztratí své vlastnosti.

Zvláště pozoruhodné jsou modely stříhaných norek, které jsou pozoruhodné hladkostí a leskem klků. Mnoho lidí si tento pohled zaměňuje s připnutou kožešinou, ale tyto dvě technologie se od sebe výrazně liší.

Slovo "účes" znamená vytvoření určité délky. Tato metoda vám umožní zbavit se tvrdé hromady a vytvořit stejnou strukturu srsti. Někdy je účes používán k odstranění vad a poškození povrchu.

Ale stojí za zmínku, že po takovém zpracování se výrobek stává přesnějším a estetičtějším. Hladký a hladký povrch poskytuje příjemný tmavý lesk, který přenáší všechny vysoké náklady a luxus kožichu.

Mezi hlavní výhody této technologie patří:

  • na oblečení můžete vytvořit různé vzory;
  • srst je leštitelná, což jí dodává bohatý a ušlechtilý lesk;
  • trvanlivost a praktičnost oblečení.

Při nákupu věnujte pozornost produktům známých značek, které se již podařilo vyhlásit svou vysokou kvalitu. Obecně se oděvy od designérů vyznačují dobrými výkonovými ukazateli, protože tvorba využívá drahé materiály.

Jak si vybrat

Volbu kožichů nelze nazvat jednoduchým procesem, protože je třeba vzít v úvahu mnoho důležitých faktorů. Nejprve se musíte podívat na srst a ujistěte se, že to není falešný. Věnujte pozornost sytosti barev a povrchovému lesku.

Poté musíte začít kontrolovat kvalitu srsti. Spustit ruku nad zdřímnout a uvidíme, jestli je roztřepený. Charakteristickým rysem ostříhaného norka je, že když se dotknete srsti, v ruce je mírné brnění. Toto číslo naznačuje, že srst je přirozená.

Pokud jste přesvědčeni o kvalitě, můžete pokračovat v nákupu. Vyzkoušejte si oblečení, porovnejte, jak sedí na postavě modelu a určete vhodnou.

Módní trendy

Moderní designéři se nesnaží odchýlit se od nových trendů, takže při tvorbě sbírek používají různé nápady. Velmi často se sekaný norek kombinuje s dalšími možnostmi, které vypadají zajímavě a neobvykle.

Tento vzhled je často doplněn bobrovými límci. Horní část vypadá načechraná a objemná a dobře ladí s krátkým vlasem.

Prodloužené kožichy vystupovaly na vedoucí pozice. Takový oděv má nejen dobrý vzhled, ale také dokonale chrání před chladem v mrazivých dnech.

V poslední době je materiál vystaven barvení, protože klasické modely v přirozené barvě jsou poněkud vytěženy zákazníky. Toto řešení je novinkou a mnoho značek je ráda používá ve svých řadách.

Kolik je

Stříhané kabáty jsou levnější než klasické norkové možnosti. To je způsobeno kvalitou použitého materiálu. Stříhaná srst je poněkud horší v polohách standardního norka v provozním výkonu.

Některé značky však představují vysoce kvalitní modely drahých materiálů a někdy cena těchto výrobků převyšuje náklady na pravidelný kožich. To je způsobeno použitím různých nových technologií (vzory na oblečení), díky čemuž je výrobek jedinečný.

V podstatě se náklady na tyto produkty pohybují od 120 000 do 150 000 rublů. Vše záleží na stylu a délce srsti.

Stylové modely

Při pohledu přes kolekce moderních designérů vidíte, že zvláštní důraz je kladen na výrobky v tmavých, bohatých barvách.

Dobrá volba pro zimu by byl norek-cut norek střední délky, doplněný objemnou kapucí a pásem. Výhodou je, že model může být použit k vytvoření různých obrazů.

Další zajímavou možností by byla lehká norková srst, doplněná sobeckým límcem. Výrobek se vejde do štíhlých a vysokých dívek, vypadá velmi působivě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky