Šedý kožich

Šedý kožich

Vlastnosti a výhody

Mink kabáty - sen mnoha dívek a žen. Jsou teplé, měkké a hlavně lehké. Šedé norkové kabáty jsou neuvěřitelně stylovým prvkem šatníku. Jsou velmi univerzální, díky svým vlastnostem mohou být nošeny i ve velmi chladném počasí. Budete teplý, snadný a útulný.

Plus je, že je to jediný, pravděpodobně světlý odstín kožichů, který není těžké udržet. Tyto kabáty se moc neznečistí a nevypadají špinavě.

Mink kožešina je jedním z nejodolnějších a cenný ze všech.

Tyto kabáty vypadají jako stav a jsou velmi krásné.

Světlá barva pouze zdůrazňuje krásu srsti. Navíc je neuvěřitelně módní.

Odstíny

Tmavě šedá

Luxusní barva, bohatá a bohatá. Zdobí všechny módy. Kožešiny z tmavě šedé barvy jsou naprosto všichni - brunetky, blondýnky, červená. Také mohou být nošeny dívkami a ženami jakéhokoliv věku.

Některé z těchto kabátů mají modravou podsadu. Vypadá to velmi neobvykle a krásně.

Světle šedá

Nejčastěji mají tyto kožichy bílou nebo světle modrou podushek a šedou korunu. Tato barva je neuvěřitelně dobře podtrhuje krásu norkové kožešiny. Světle šedá je jedna z nejlepších světelných barev. Není příliš rychle špinavý, snadno se čistí. To je jedna z nejcennějších světelných barev. Světle šedé norkové kabáty jsou také dívky s jakoukoliv barvou vlasů.

S modravým odstínem

Vzácné a cenné kožešiny, velmi krásné odstíny. Chladné, stříbrné odstíny šedé. Třpyt, lesk. Tyto kabáty jsou lepší nosit dívky s chladnými typy vzhledu. Například popel blondýnky nebo brunetky.

Barvy "grafit"

Kožešiny této barvy jsou velmi tmavé, téměř černé, ale velmi duhové a kouřové. Barva je velmi bohatá a hluboká. Takový kožich je mnohem zajímavější než jen černý. Tato barva není vůbec špinavá a je velmi trvanlivá, nevyžaduje žádnou silnou péči.

Grafitový kožich je naprosto nikoho. Nezáleží na tom, jak jste staří a co vaše barva vlasů nebo typ barvy.

Jak si vybrat

Je velmi důležité zvolit správný norkový kabát, aby nedošlo k falešné. Bohužel, speciální obchody nezaručují kvalitu prodávaných norkových kabátů.

Špatná srst nebude trvat dlouho. Vysoce kvalitní norkový kožich vás však potěší velmi dlouhou dobu.

Důležitým kritériem výběru bude: krejčovství, centrum, kožešiny.

Šití

Švy musí být úhledné a hladké, měl by převažovat rovnoměrnost švů. Možnosti z lepené kůže nestojí za nákup.

Pokud srst zevnitř má velký počet švů zevnitř, které jsou vyrobeny typem "vánočního stromu". Tento typ krejčovství se nazývá "v rozpuštění". Tyto nátěry nejsou příliš trvanlivé.

Četné švy mají tendenci se časem rozcházet. Tyto kožichy jsou šité z pevné kůže, rozřezané na kousky. A stále takové kožichy jsou vyrobeny z kousků kožešin nebo vadných kožek. Pokud nejste spokojeni s příliš dlouhou životností. Tyto kabáty nejsou tak špatné.

V tmavých kožichech by barva švů měla odpovídat barvě srsti.

Švy, se kterými je podšívka šitá, musí být malé, ručně vyrobené a upravené. Všechno je vynikající - znamení nekvalitní práce.

Kožešina

Pečlivě zkontrolujte srst na srsti.

Pokrok nyní dosáhl takové úrovně, že další typy kožešin mohou být vyrobeny co nejblíže norkám.

Nejčastěji se snaží vydat norku pro králíka nebo svišť. Rozdíl králíka spočívá v tom, že srst je stejnoměrná a měkká a srst norka je naopak hustší a pružnější.Pokud se jí dotknete ruky, hromada se okamžitě vrátí.

Hromnice je však obtížnější odlišit od norky, hlavní rozdíl je rozdílná délka hřbetů. Když se dotkne, štěnice mu pichne ruce.

Mezdra

Musí to být světlá barva. Povoleno béžové a krémové. Měl by být měkký na dotek, elastický, bez stop protažení a děr, bez žluté barvy.

Módní trendy

Trendy mezi norkovými nátěry jsou šedé nátěry křížového krejčovství. Také norkový kabát s kapucí. Stále dlouhé a krátké, což je velmi výhodné pro ty, kteří řídí auto. Kožichy s 3/4 rukávy jsou vždy relevantní.

Co na sebe

Šedé norkové kabáty můžete nosit zcela bez jakýchkoliv věcí. Hodí se naprosto více či méně klasických klobouků. Kožené rukavice jsou skvělým doplňkem vašeho vzhledu.

Boty mohou být také naprosto libovolné. Musí to být pro vás pohodlné. Nosit vysoký podpatek, například v ledu - není to nejlepší nápad.

Stylové obrázky

Vypadá to skvěle šedá norková srst střední délky, s 3/4 rukávy, v kombinaci například s tmavšími dlouhými koženými, vlněnými nebo semišovými rukavicemi. Můžete také přidat obrázek černého nebo červeného baretu. Dokonale padnou do bot v barvě rukavic nebo baretu. Rukavice mohou být červené.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky