Zlaté náušnice

Zlaté náušnice

Žádná dívka nemůže dělat bez šperků, ale v moderním světě existují určitá omezení. Ve všední dny si jen málo lidí může dovolit nosit dlouhé, i když šíleně krásné náušnice. Většinou si dámy vybírají pěkné drobnosti, které se nelepí na vlasy a oblečení, když vítr poryvem a aktivními pohyby, ale zároveň vytváří úplný vzhled. Pokud jste moderní, aktivní a stylový, měli byste mít zlaté šperky náušnice ve své šperkovnici.

Míč není pro nic, co se nazývá ideální geometrický obrazec, protože v něm nejsou žádné ostré rohy a záhyby, je to zároveň velmi jednoduché a tajemné díky kovovému přepadu pod světelnými paprsky.

Druhy

Navzdory stručnosti, oplývají variace na kulatých náušnicích.

Zvažte hlavní možnosti:

Kuličkové náušnice. Jedná se o jednu z nejdemokratičtějších možností, která vyhovuje absolutně všem ženám, od velmi mladých dívek s právě probodnutými ušima až po zralé ženy. To je velmi pohodlná volba pro každý den av případě, že si zachováváte přísný klasický styl bez nadměrných nákladů. Jedinou nevýhodou tohoto modelu není nejspolehlivější upevňovací prvek, i když to samozřejmě závisí na výrobci.

Podobná volba je náušnice se dvěma míčky - velká od jednoho konce a malá od druhého. Móda na takovém modelu představila notoricky známý Fashion House Dior. Takové dekorace opravdu vypadají velmi elegantně a již nemohou být připisovány ani tak každodenní verzi, ale více slavnostním východům. Obvykle se přijímají takové náušnice s malým míčkem ven a velké uvnitř, ale nikdo vám nezakáže experimentovat.

Další odrůda - kuličky s francouzskou sponou. Tyto modely jsou preferovány staršími ženami, ale mnoho klenotnictví také nabízí velmi elegantní malé předměty, které mohou vyhovovat i dětem nebo starší romantické osobě. Tato volba je ideální pro každodenní nošení, je diskrétní, ne křičí, se spolehlivým zámkem, který se neklouzne a neprolomí se malým mechanickým působením.

Zlato je měkký kov, se zvláštní péčí můžete poškodit výrobek, ale při pečlivém zacházení se nemusíte bát.

Míč nemusí být co nejblíže uchu. Existuje mnoho modelů se zavěšenými zlatými kuličkami, které mohou být zároveň velmi pohodlné a zároveň krásné. Kuličky mohou viset na malém řetízku nebo na hustém oblouku. Kombinovaná verze je také možná, když část délky zabírá spona a část je věnována ozdobným vazbám, které jsou korunovány elegantním míčem. Každá žena sama určuje, která možnost jí vyhovuje více.

Modely

Zjistili jsme základní varianty obecných forem, ale i samotné koule se mohou od sebe lišit nejen proporcemi, ale i designem. Přijměte následující možnosti:

  1. Classic - pevný zlatý míč. Je to vždy výhra. Harmonicky vypadá s jakýmkoliv zámkem, s jakoukoliv velikostí, pokud vám to vyhovuje. Nenoste příliš vážné kuličky, pokud jste malí nebo mladí, pouze pokud není součástí dobře navrženého obrazu a zbytek - žádná omezení.
  2. Koule vykládané kameny. Tato volba je již jasnější. Takové dekorace hrají na slunci, vrhají duhové barvy, přitahují více pozornosti. To může být buď jeden velký kámen uprostřed koule, nebo mnoho malých roztroušených po obvodu nebo seřazených s určitým vzorem. Jedna i druhá možnost plně ospravedlňují jejich existenci a zaslouží si být ve vaší krabici.
  3. Duté zlaté koule s nití. Jedná se o velmi zajímavé designové nálezy. Když kov získává vzdušnost, má zajímavé tvary, jako jsou větve stromů nebo nějaké luxusní vzory - to je velmi krásné. Hlavní věc, že ​​dekorace byla provedena šikovně a ne nemotorně.
  4. Míč zlatých nití. Toto je druh, ve kterém je hlavní rám (může to být buď samotný kov, nebo perly, jantar nebo drahokamy) zabalen do tenkého souvislého kovového vlákna ze zlata. Zhruba řečeno, design připomíná ptačí hnízdo, ale ne holuba, ale ráj. Tyto náušnice vypadají sofistikovaně, nebudou nosit holčičku. S největší pravděpodobností budou zdobit uši dámy, která ví, jak se nosí a ocení takové šperky.

Jak vidíte, pouze slovem možných kombinací a variací tak jednoduchých (na první pohled) zlatých náušnic může být 16 typů, ale ve skutečnosti, s bohatou představivostí klenotníků a návrhářů, vám budou stovky pozic otevřeny. Takové náušnice nebudou obtížné proměnit v rodinnou památku, kde se šperky zdědí od matky po dceru. To je velmi roztomilý, spojující gesto, vlákno, které váže generace, nebo spíše míč, který se válcoval v průběhu let.

7 foto

Péče

Poslední věc, kterou bych chtěl zmínit, je péče. Náušnice s kuličkami na mytí není obtížné, protože malý počet ostrých rohů a zlato samo zřídka zčernává. Pokud však chcete obnovit dřívější lesk, použijte běžný čisticí prostředek a vodu. Pro jednu sklenici tekuté dostatek lžíce znamená. Na dno nádoby dejte hadr a na něj umístěte dekorace. Další vařit. To bude stačit na 5 minut. Po zákroku opláchněte pod tekoucí teplou vodou a osušte.

Jak čistit zlato doma, viz video.

Můžete také použít stolní sůl. Stačí namočit lžíci soli a dekorace v nádobách s vodou a nechat přes noc. Ráno bude zlato jako nové.

Když se příště ocitnete v klenotnictví, nezáleží na tom, zda je to online nebo skutečné, nezapomeňte věnovat pozornost náušnicím a nezapomeňte na všechny jejich nepopiratelné výhody a odvážně si vyberte nejlepší pár pro sebe!

7 foto
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky