Akvamarínové náušnice

Akvamarínové náušnice

Enchanted akvamarín má dlouho hlídané námořníci během jejich cest. Dnes vypadá stylově na různých dámských špercích, jako jsou náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky. Tento kámen je spojen s elegancí, dává svému majiteli kouzlo.

Pro Indy, to je symbol moudrosti, pro Evropany, odvaha. Aquamarine má zeleno-modrou tonalitu. To může být snadno zaměňován s safírem, topaz, beryl. V módním průmyslu, kámen dokonale zapadá do stylu boho-chic, vintage, Tiffany, klasiky, atd. Pokud dřívější akvamarínové amulety střežily námořníky v plavání, pak chrání moderní módní ženy od bez chuti šatníku.

Kamenné prvky

Je obtížné odlišit akvamarín mořského kamene od modrého topazu, syntetického spinelu, křemene nebo obyčejného skla. Kámen má však několik vlastností:

  • akvamarínový odstín - modrý nebo modrozelený, který se často nazývá tmavě modrá;

  • nejčastěji v krystalech je pozorováno zonální rozložení barvy;
  • takový minerál je průsvitný s indexem lomu 1,56-1,60;

  • textura akvamarínu je sklo a zlomenina je nerovnoměrná, ve tvaru skořápky;
  • kámen má zvláštní vlastnost dichroismu, je schopný změnit tonalitu z různých úhlů;
  • obrovské množství inkluzí vytváří efekt asterismu, slavného "kočičího oka".

Ženy módy lásky nosit akvamarín roztroušených v prstencích, přívěšky a další dekorace.

Šperky

Trendem nadcházející sezóny byly náušnice s akvamarínem. Největší fanoušek sálavých šperků je Angelina Jolie, která často představuje pro média v roztomilé doplňky. Fazetovaný modrý kámen je také v koruně britské královny, což mu dodává lesklý, extravagantní vzhled.

Při výběru náušnic věnujte pozornost typu kovu, jeho tvaru. Je důležité, aby byly šperky kombinovány s ženským vzhledem, což ji činí výraznou. Důležitou roli hrají také make-up, účes.

Kámen je dokonale kombinován se zlatem, stříbrem, vhodný pro dívky jakéhokoliv typu barev. Aquamarine vypadá ušlechtilý na blondýnky, blond, úspěšně zdůrazňuje východní vzhled. První věc, jak se podívat na pár náušnic z akvamarínu je majitelé světlých očí a opálené kůže.

Stylová kombinace, hodnota a péče

Velmi populární je vynikající kombinace akvamarínu a zlata. Vizuálně tento „tandemový“ omlazuje, dává mládí, charisma. Je lepší použít bílé nebo žluté zlato, ideálně doplňující nebesky modrou barvu kamene. Tato dekorace dodá každému obrazu kouzlo, styl a sofistikovanost. Kromě zlata, akvamarín vypadá zajímavě se stříbrem, platinou.

Cena za náušnice s „mořským kamenem“ nemůže být nízká, takže si každý nemůže dovolit takové potěšení. Se specifickým osvětlením hraje akvamarín jinak se světlem a rozbíjí ho v jakýchkoli rovinách.

Je velmi jednoduché se starat o kámen, stačí ho pravidelně leštit a čistit. Odborníci nedoporučují spouštět minerál pod tekoucí vodou. Pro ty, kteří věří v energii, je nejlepší čistit kámen pomocí mořské soli. Ponořte produkt na pár dní do fyziologického roztoku a poté jej osušte měkkým hadříkem.

Co a jak se nosí

Unikátní šperky ohromují svou majestátností a luxusem. Snadno se kombinují s různými styly oblečení. Současně mohou elegantně, elegantně, úspěšně doplnit každodenní vzhled. Jediný problém pro majitele takového příslušenství je správný výběr stylu, oděvní tkaniny.

Hlavní výhodou náušnic s akvamarínem je elegantní nízký klíč.Nebudou odvádět pozornost od šatů, naopak oblek, který nenápadně doplňuje vzhled. Aquamarine - jeden z mála kamenů, které mohou zdůraznit přírodní krásy, zaměřit se na cudnost, nevinnost. Při výrobě oblečení s náušnicemi barva moře, vyhněte se sportovnímu oblečení, džíny oblečení. Pokud jde o zbytek, máte obrovské tréninkové místo, abyste mohli vytvořit, kombinovat, najít svůj vlastní styl.

Rafinovaný ušlechtilý obraz vzniká spolu s koktejlovými šaty, večerními styly „rok“, „trapézem“, stylem říše. Vhodné jsou kalhotové obleky vyrobené v barvě řeky řeky nebo řeky houby, žraločí kůže, připomínající odstín mokrého asfaltu. Chcete-li přidat do obrazu koketní, kombinujte stříbrné náušnice s akvamarínem a oblečení v teplé barvě taupe (teplá hnědá). Může to být košile, tuniky, lehké halenky, pletené vesty.

Vzhledem k tomu, že akvamarín vyzařuje závažnost a vznešenost, je nejlepší zahrnout do obrazu tytéž diskrétní styly oblečení a neutrální tonality. Ve vzácných případech můžete hrát s paletou růžové, marshmallow, smetany nebo broskve. Ale noty drzosti přinesou kombinaci mořského a prašného cedru (zaprášený cedr). Některé módní domy, jako Fausto Puglisi, Miu Miu, zahrnuly i takové zajímavé kontrasty do svých sbírek.

Dívky s přirozenou barvou vlasů, čistou pleť, měkké rysy mohou bezpečně experimentovat s oblečením barvy hořčičného jílu nebo zlata spolu s akvamarínem.

Málo o magii

Při výběru šperků ze zlata, stříbra, platiny a akvamarínu nezapomeňte, že transparentní kameny mají největší hodnotu s bohatou modrou barvou. Cenné jsou také modely s hmotností nad 10 karátů. Dnes je takový minerál těžen v Uralu, Transbaikalia, Brazílii, Africe, Asii atd. Byl to kdysi talisman námořníků, kteří je chránili před katastrofou.

Ve středověku Francouzi považovali tento kámen za symbol silného manželského svazku, a proto si vyměňovali pouze prsteny s akvamarínem. V alternativní medicíně, minerál byl udělen zvláštní síla přinést štítnou žlázu zpátky do normálu, upravit emocionální pozadí, zmírnit od strachu, deprese, stres. Předpokládá se, že akvamarín pomáhá odstranit bolesti zubů, zbavit se alergií, onemocnění žaludku.

Cenný produkt dodává řez. Může to být smaragdové nebo stupňovité. Před sto lety, akvamarín byl používán jako klenot koruny, diadém, náhrdelník, brož, korzet, atd. Dnes, nejdostupnější šperky pro moderní ženu, je stříbrné a akvamarínové náušnice. Zlato nebo platina může také fungovat jako kov, ale cenovka pro takové potěšení je poněkud širší.

Stylové sbírky

Sortiment náušnic je opravdu fascinující. Aquamarine lze nalézt v modelech s anglickou, francouzskou, italskou sponou. Laconic a stylový kámen vypadá na čepy (pin a šroub). Mohou být nošeny ve stylu neformálního, nového vzhledu, klasiky a obchodu.

Náušnice s přírodními kameny mohou s výhodou prezentovat svůj vzhled modelem zavíracího kroužku. Bude to podobné konžím náušnicím nebo kreolskému kruhu. Populární manžety se také pochlubí akvamarínem v příznivém světle. Jejich komplexní design nezkazí ušlechtilý lesk minerálů.

Neodolatelné budete hledat v náušnicích lezec (crawlers). Takové "řazení" jsou vhodnější pro mladistvý vzhled, večerní nošení. Náušnice s akvamarínem dodávají eleganci, omezení k obrazu, i když zůstanete v tričku, halence a nestojí na patách.

Luxusní kámen vypadá úžasně jako mono náušnice. Abychom zdůraznili její přirozenou krásu, zaměřte se na účes. Efektivně vyberte náušnici, elegantně položenou srst nebo francouzský cop na jedné straně. Svítí nejen při firemním večeru, obchodním jednání, ale iv každodenním životě.Náušnice příznivě zdůrazňují výrazné rysy obličeje, vznešené držení těla a okouzlující úsměv.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky