Vintage náušnice

Vintage náušnice

Styling pod "a la vintage" je jedním z nejpopulárnějších trendů v moderní módě. Jako samostatný styl vznikl v 90. letech. minulého století. Tento ročník obsahuje staré předměty vytvořené v polovině dvacátého století. Dnes dostali novou interpretaci nejen v šatnách módy, ale i na policích se šperky.

Tyto výrobky jsou spojeny nejen s babiččinými prsteny, náušnicemi a přívěšky, ale také s designovými věcmi. Všichni úspěšně demonstrují vlastnosti minulé éry, vypadají za luxusní, elegantní, ušlechtilé.

Jaké oblečení kombinovat

Vynikající doplňky jsou kombinovány s takovými styly oblečení, jako je retro, nový vzhled, móda 40-50-xx let, pin-up a tak dále. silueta. Při výběru oděvů dávejte pozor na modelku s geometrickými vzory, grafickými tisky. Rozzlobené kalhoty, košile, džínové overaly, jakékoliv tištěné oblečení bude na pozadí šperků vypadat stylově.

Odrůdy, styly

Model dokonale zdůrazňuje výrazné rysy obličeje, zdůrazňuje všechny výhody jeho majitele. Mnohé kolekce značek představují různé retro náušnice v podobě přívěsků, obručí, geometrických tvarů, aranžování květin, peří.

Pro vaše nádherné oblečení si můžete vybrat:

 • vintage zlaté náušnice, zdobené drahými kameny, které se v poslední době zdály být ve staré hrudi;
 • stříbrné doplňky zdobené křišťálovým krystalem, se zajímavými vzory, tkaní atd.;
 • úžasné talíře vyrobené v retro stylu, v blízkosti diskotéky;
 • Perlové výrobky, které jsou ideální pro malé černé šaty (také vypadají jemně a luxusní pro oblečení Tiffany stylu);
 • Módní klipy pro dívky, které nechtějí proniknout do uší.

Současná móda, navazující na vintage styl, „propaguje“ manžetové náušnice v různých barvách, techniku ​​provedení. Výrobky se podobají polootevřenému manžetu. Poměrně často jsou kombinovány s Pusets.

Jacketrings nebo visící náušnice dávají sexy vzhled. "Bundy" mohou mít tvar kruhu, kapky, elipsy. Dokonale dokončí obraz světské dámy, koketní mademoiselle, nesmělé osoby.

K obleku

Zlaté šperky se nejlépe hodí pro majitele tmavé pleti, blond nebo červené kadeře. Pro brunetky se světlou pletí, měli byste se podívat na stříbrné a bílé zlato položky. Zvláštní pozornost je věnována drahým kamenům rozptýleným s takovým příslušenstvím.

Ti, kteří mají kulatý nebo oválný typ osoby, rádi nosí prodloužené náušnice. Každý jiný je lepší vyzkoušet na široké masivní náušnice, například jako přívěsky. Modely s geometrickými tvary úspěšně zdůrazňují vzhled, ale je třeba se jim vyhnout dívkami s tvarem trojúhelníkového obličeje.

Nejneobvyklejší výkon

Starožitné náušnice jsou nejčastěji vyráběny z drahých kovů, levné slitiny. Některé bižuterie platí i pro vintage styl, zejména pokud si představujete náušnice v podobě:

 • stuhy, luky a peří;
 • květiny, motýli, hrdinové fantazie;
 • s kamínky, draperies, drahokamy;
 • sentimentální rytiny;
 • s jemnými perlami;
 • rafinované, avantgardní postavy.

Některé doplňky mohou být asymetrické. Například, dámy mohou dobře pověsit náušnici ve tvaru přívěsku na jednom uchu. Vinobraní je spojeno nejen s vysokými cenami.Můžete si také koupit proutěné, skleněné, kožené, dřevěné, plastové výrobky, které doplní váš mimořádný vzhled.

Jaké styly jsou kombinovány

Veletrhy, festivaly historických předmětů se staly populárními v New Yorku, Finsku a mnoha dalších evropských městech. Vintage věci úspěšně doplňují obchodní image, večerní šaty. Šperky lze umístit na výstavy, do kina a do divadla, na velké operní představení nebo do filharmonie.

Jeden vzhled ve vintage náušnicích na veřejnosti již dělá pro vás portrét vznešené dámy, s chováním a jemným smyslem pro styl. Snažit se na nich stojí za to, pokud chcete dobýt partnera s vaší originalitou, udělat dojem na první rande. Starožitné modely se smaragdy, topazem nebo akvamarínem dodají do obrazu avantgardu. Opravdu luxusní bude vypadat bohémské sklo, stříbro, v kombinaci s černobílým černobílým.

Klíčové vlastnosti produktů

Snažíte se o vintage náušnice, máte pocit, inspiraci. Je potěšením pozorovat milost, plynulost linií, měkkost podoby takových ozdob. Důležitou výhodou je, že neztratí svůj význam v žádném módním období. Výrobky z krajky, vyrobené z textilních roztoků, vypadají méně avantgardně, slušně než zlato, stříbrné náušnice.

V poslední době se modeling stal populárním, ukazuje kolekci náušnic s perlami a vzory s přidáním polymerů, vosků nebo akrylových barev. Populární barvy jsou slonovina, ayvor, béžová, písečná paleta, odstíny hnědé a nesmrtelné klasiky. Oni jsou často nosí nevěsta na svatbě, protože prvky starověku, mystické tradice, které příslušenství mají, jsou tak relevantní v tento den!

Tisk paisley, květinové motivy, portrétní kompozice jsou v tomto stylu velmi populární. Z křišťálových korálků lze vyrobit vynikající motýl tvar nebo luk. Příslušenství může být vyrobeno z flitrů kontrastní barvy, různých velikostí, krystalů nebo běžných skleněných perlí. Užitečné budou prvky krajek, sítí a hedvábných nití. Zkuste si vybrat značkové šperky, které nebyly vyrobeny z továrny, protože duch epochy a její pravost jsou nejlépe zachovány (Lori Oles, brzy Kenneth Jay Lane, Marcel Bauscher, Joan Rivers, atd.).

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky