Zlaté náušnice bez kamenů

Zlaté náušnice bez kamenů

Vlastnosti

Zlaté náušnice bez kamenů jsou řešením win-win pro různé oblečení: ležérní, obchodní nebo slavnostní. Vložky drahokamů příliš nápadné, tento obrázek bude relevantní pouze pro zvláštní příležitosti a elegantní šperky jsou vhodné pro každou příležitost.

Zlato je jedinečný materiál pro tvorbu šperků, není vystaveno vnějším škodlivým účinkům, zachovává si svůj původní vzhled. Jeho příjemný ušlechtilý stín a lesk zůstávají po mnoho let. Pro náušnice stačí použít kovové vzorky 583, což zaručuje kvalitu a trvanlivost. V drahé luxusní šperky a aplikovat vyšší vzorky.

Pro práci, studium nebo každodenní nošení jsou skromné ​​náušnice obvykle voleny bez malých vložek. Pro dovolenou nebo párty si můžete vyzvednout větší formuláře s elegantním designem. Existuje obrovské množství možností pro provádění tohoto typu moderních šperků.

Odrůdy materiálu

Pro výrobu těchto šperků pomocí šperku zlata, obvykle 583, 585 nebo 750 vzorků. V systému s vícenásobným vzorkem se jedná o materiál s číselnou hodnotou 14 nebo 18 a procento vzácného kovu v něm je od 58,3% do 75%. Zbývajícími složkami slitiny jsou neželezné kovy, nejčastěji stříbro a měď.

Produkty ze žlutého zlata jsou nejčastější. Pro ně se používá slitina 585 nebo 750 vzorků s různým podílem stříbra a mědi. S větším podílem mědi, materiál dostane načervenalý odstín, as přebytkem stříbra i citrónovou barvu.

Bílé zlato obsahuje stříbro, platinu a palladium. Hladký stříbrný odstín má sofistikovaný vzhled a je kombinován s mnoha možnostmi oblékání. Nejčastěji se jedná o kov 750 vzorků, má vysokou pevnost. Ale výrobky z ní mají vyšší cenu než ze žlutého zlata.

Červené zlato může obsahovat až 50% mědi. Protože tento kov má relativně nízkou cenu, výrobky tohoto typu zlata budou mnohem levnější než žluté nebo bílé. Navzdory tomu mají ohromující vzhled, který je schopen přinést určitou jasnou složku do obrazu ženy.

Základní formy

V závislosti na tvaru a typu spony jsou dámské náušnice několika typů.

Hřeby jsou upevněny malou svorkou nebo hřebíček umístěným na zadní straně ušního lalůčku. Díky této metodě fixace a malé velikosti nedochází k protahování otvoru z defektu. Hlavice náušnic může být ve formě miniaturní koule nebo jiného ozdobného obrázku.

Náušnice s anglickou zámkovou sponou se speciální západkou - náušnice. Tato fixace je nejspolehlivější, takže tyto modely jsou velmi oblíbené u žen. Tyto elegantní dekorace mohou být jak miniaturní, tak spíše masivní.

Třetí typ náušnic používá francouzský háčkovitý zámek, který je připevněn ke speciální miniaturní rukojeti. Je to také velmi spolehlivá volba, která je rozšířená.

Zlaté náušnice v podobě prstenů mohou mít nejprimitivnější formu nebo mohou být vybaveny elegantními přívěsky. Tato možnost s ozdobnými prvky se dobře hodí pro různé oslavy a dodá vzhled romantických prvků.

Visící náušnice ve tvaru jehly jsou vsazeny do ušního lalůčku a drženy vlastní váhou. Na nich není žádný zámek. Náušnice-jehly jsou často dodávány se závěsnými ozdobnými prvky: řetězy, prsteny, přívěsky.Díky tomuto designu se snadno nasazují a sundávají, jsou praktické a spolehlivé, zejména ve srovnání s náušnicemi s anglickým nebo francouzským zámkem.

Populární modely

Zlato za určitých technologických podmínek je snadno přístupné pro všechny druhy zpracování. To vám umožní vytvořit různé zajímavé formy náušnic.

Vynikající volbou pro příležitostný vzhled mohou být náušnice bez vložek. Jsou velmi lehké, nezpůsobují nepohodlí při stálém nošení. Velikost takových šperků je malá - od 4 do 9 milimetrů. Čepice těchto čepů mohou být vyrobeny v různých formách. Nejoblíbenější z nich jsou: hvězdice, jetel, okvětní lístky, jin-jang, kapky. Lze použít i další snímky.

Náušnice v podobě čepů jsou pozoruhodné v tom, že mohou být použity pro téměř jakýkoliv styl dámského oblečení. Jsou kombinovány s následujícími obrázky:

  • oficiální styl - můžete vyjednávat s takovými šperky, obchodovat, mluvit s diváky;

·

  • Business - ideální pro práci v kanceláři;
  • městský - nenáročný a málo odlišný obraz v rytmu života velkoměsta;
  • příležitostný styl nebo ležérní střih pro téměř všechny příležitosti;
  • Večer - obraz s nádhernými a okouzlujícími šaty, které vám zanechají příjemný dojem.

Prsteny z bílého nebo žlutého zlata s malým průměrem jsou prakticky kombinovány s obchodním stylem oblečení, kancelářským oblečením. Stříbrný odstín slitiny bude dobře kontrastovat s tmavým oblečením a žlutá může být použita se živějšími skříňovými předměty.

Co na sebe

Zlaté náušnice bez dodatečných vložek masivních velikostí by se měly nosit pod večerními šaty nebo luxusním a módním oblekem. Je lepší nepoužívat jiné šperky na krku: korálky, náhrdelníky, náhrdelníky. Pokud jsou náušnice střední velikosti, můžete je dále zdůraznit lehkým řetízkem nebo náhrdelníkem.

Malé čepy nebo náušnice s anglickým zámkem budou vypadat velkolepě s každodenním i obchodním stylem.

A s černým oblekem, náušnicemi nebo přívěšky v bílém zlatě, můžete úspěšně kontrastovat. Je třeba mít na paměti, že dlouhé šperky jsou vhodné pouze pro vysoké dívky. Jsou schopny kompenzovat vzdálenost mezi ušním lalůčkem a ramenem.

Stylové obrázky

Stojí za zvážení podrobněji některé nádherné vzorky šperků z tohoto ušlechtilého kovu.

Krásné a neuvěřitelně elegantní náušnice na vlásenkách-karafiáty v podobě srdcí se budou mnoha ženám módy zdát být skutečným mistrovským dílem. Jsou vyrobeny z bílého zlata, schopného svítit jasnými duhovými odstíny ve světle.

Zlaté šperky na anglickém zámku v podobě koulí vypadají prostě nádherně. Nákupem takové dekorace, hostitelka nemusí starat o její stylový obraz, který bude dělat dobrý dojem na ostatní.

Náušnice s kombinací bílého a červeného zlata vytvářejí efektní barvu. Neobvyklý tvar dodá obrazu každé ženy kouzlo.

Masivní přívěsek na základě náušnic v podobě prstenů bude dokonale kombinován s jakýmkoliv svátečním oblečením. Lze jej využít pro nejvýznamnější oslavy, svatby, výročí. Extra dlouhé řetízky ze žlutého zlata mohou dokonale kontrastovat s účesem a šatní skříní.

Elegantní miniaturní květ s pěti okvětními lístky se získává z kombinací dvou druhů drahých kovů. Je schopen přidat nádhernou chuť do obrazu ženy. Vzhled těchto náušnic bez vložek je prostě úžasný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky