Kongo náušnice

Kongo náušnice

Každá žena sní o tom, že v každé situaci bude přitažlivá a ženská. To pomůže stylové dekorace. Například náušnice Kongo. Jedná se o univerzální prstence různých průměrů. Předpokládá se, že takové modely budou vyhovovat každé dívce. Jaké jsou další výhody a vlastnosti? Řekneme to v článku.

Vlastnosti a výhody

Malé a elegantní prsteny, velké masivní náušnice - můžete si vybrat vhodnou příležitost. Všechny modely mají hlavní výhody:

 • Speciální výrobní technologie. Dokonce i masivní náušnice na první pohled, Kongo modely jsou docela lehké. Toho je dosaženo díky špičkové technologii, jejímž výsledkem jsou duté výrobky uvnitř. Můžete tak vytvořit požadovaný obrázek, aniž by to poškodilo vaše zdraví.
 • Praktičnost a všestrannost. Tyto modely jsou vhodné pro všechny typy osob. Můžete bezpečně nakupovat produkty, a to jak sebe, tak jako dárek. Je třeba mít na paměti, že tenčí náušnice budou mimochodem hubené dívky a masivní budou vyhovovat spravedlivému pohlaví silnější stavby. V každém případě můžete udělat módní luk pro každou příležitost.
 • Stylový výkon. Všechny modely Congo mají stylový výkon v souladu s módními trendy. Můžete si vybrat vhodné modely pro společenské akce nebo vyzvednout možnosti pro každý den. Liší se v konstrukčním provedení, různých kovech, které jsou součástí modelu, jakož i přítomnosti dekorativních prvků.
 • Široká nabídka zboží. Moderní obchody nabízejí různé možnosti pro tyto náušnice. Můžete si zakoupit model, který se vám líbí, a vytvořit si vlastní módní individuální obrázek.
 • Cenově dostupné náklady. Dalším rysem stylových modelů Konga - nejrozmanitější dostupná hodnota zboží. Můžete si vybrat možnost, kterou si můžete dovolit. Cena závisí na značce, složení náušnic a přítomnosti dekorativních prvků, včetně kamenů. Vyberte si možnost pro sebe a chlubit se před přáteli a známými.
 • Skvělá nálada. Vyzvednutí příslušenství, které je pro vás vhodné a zdůrazní váš osobní styl, se budete cítit sebejistě a atraktivně. To si ostatní všimnou a ocení. Chytit obdivné pohledy kolemjdoucí a být vždy v trendu.

Trochu historie

Mnozí se zajímají o původ jména náušnic. Proč právě Kongo? Odpověď je jednoduchá. První takové produkty se objevily ve stejném jménu lidí v Africe. Tam ženy používaly šperky v podobě kroužků z drátu z kovu, dřeva, kosti. Pouze mnohem později začal vyrábět takové výrobky ze zlata.

Kongo - jedna z nejstarších dekorací. Drát, zvířecí kosti a další materiály byly navinuty do prstence a vloženy do ušního lalůčku. Později si člověk uvědomil, že nejpraktičtějším a nejkrásnějším materiálem pro realizaci těchto prstenců budou ušlechtilé kovy, jako je zlato.

Opotřebované takové šperky jsou nejen ženy. Náušnice jako muži. Tak například piráti Romové, zloději často dávají zvláštní význam při nošení těchto výrobků. Nicméně, v průběhu času, stále náušnice se staly ženským atributem. Nyní mohou být často vidět ve všech klenotnictví. Zdá se, že jejich popularita nikdy neskončí.

Modely milovaly i ty nejnáročnější módy, protože tyto výrobky jsou vhodné pro všechny dámy, jakéhokoliv vzhledu a jakéhokoliv věku.Zlato, stříbro, s diamantovými vložkami - budou skvělým dárkem pro každou oslavu.

Druhy

V moderním světě, náušnice Kongo mají širokou paletu interpretací designu, stylové provedení. Mezi nimi jsou následující modely:

Zlato

Jedním z nejoblíbenějších modelů jsou náušnice ze žlutého zlata Kongo. Zde najdete různé varianty. Existují modely, které jsou zcela vyrobeny z kovu. Mohou mít různé tvary, jako jsou spirály. Tam jsou produkty, doplněné různými bílými kameny. Mezi tyto běžné diamanty jsou populární.

Náušnice ze žlutého zlata dokonale zapadnou do obrazu každé ženy. V tomto případě by měla mít žena teplý odstín. Tyto modely jsou vhodné pro vytváření business stylu a pro večerní soubor. Můžete snadno a jednoduše zdůraznit svůj individuální obraz.

Je pozoruhodné, že zlaté náušnice neztrácejí svůj význam. Moderní dívky si vybírají takové modely z bílého zlata. Vypadají stylově a módně. Každý výrobek je jedinečný svým vzhledem. Tam jsou hladké možnosti, s vlnitým povrchem, tenký, přehnaný, různých průměrů, se speciálními vložkami. Gravírování je často aplikováno na povrch výrobků.

Náušnice ve zlatě s drahými kameny jsou také populární v této sezóně. To jsou nejrůznější možnosti: safíry, smaragdy a další.

Stříbro

Stříbro z Konga je docela atraktivní. Stojí mnohem méně zlata. Tato možnost nebolí vašemu rodinnému rozpočtu a můžete získat kvalitní zboží za dostupnou cenu. Všechny možnosti jsou velmi zajímavé a můžete si vybrat svůj jedinečný produkt, který zdůrazní osobní luk.

Stříbro je ideální pro spravedlivý sex s chladným typem vzhledu. Mezi tyto ženy patří ti, kteří mají šedé, modré, modré, hnědé oči, spolu s blond, černými nebo bílými vlasy.

Design lze použít k rytí šperků s etnickými motivy. Tyto náušnice vypadají stylově a autenticky. Pro ty, kteří dávají přednost drahým kamenům, si můžete vybrat stylový design s topazem, safírem, diamanty a dalšími dekorativními prvky. V každém případě, v této sezóně budete určitě v trendu.

S míčky

Kongo náušnice s míčky - stylová a módní volba pro každou ženu v této sezoně. Modely mohou být založeny na různých materiálech: zlato, zlacení, stříbro. Stylový dekor ve formě kuliček zároveň jemně zdůrazní váš styl a dobrý pocit chuti. Takové produkty mohou být nasazeny na práci, setkání s přáteli a také na dovolenou. Vyberte si módní oblečení pro vaše modely, organicky kombinující barvy.

Stojí za to zkontrolovat u výrobků, zda těžiště není posunuto. Uchopte náušnici uprostřed, zkontrolujte, zda jedna strana převyšuje druhou stranu. Pokud k tomu dojde, může se při dlouhodobém nošení objevit nepohodlí. Takto by měly být zdobené prvky prstence umístěny přesně ve středu nebo rovnoměrně rozloženy po obvodu, aby byly vzájemně symetrické.

Pozlacené

Tyto náušnice jsou určeny pro ty, kteří chtějí ušetřit své peníze nebo přesně nevědí, jak mu model vyhovuje. Je třeba mít na paměti, že zlacení samotné má krátkou trvanlivost. Je pravda, že zpočátku vypadá atraktivní a elegantní. Takové dekorace můžete také použít s jakýmkoliv stylem oblečení, stejně jako na kterékoliv straně av každodenním životě.

Se zirkony

Modely s kubickými zirkony vám pomohou zářit se všemi barvami. Můžete si vybrat barevné kameny podle svého vkusu. Díky zkušeným klenotníkům nebudou takové výrobky přelévat do světla tak světlé a elegantní jako diamanty. To je také docela možnost rozpočtu. Perfektní modely pro mladé dívky nebo děti.

Jak si vybrat

Rozhodli jste se koupit náušnice Kongo nebo darovat své blízké? Pak byste měli znát hlavní body, které musíte při výběru produktů věnovat pozornost.

 • Nejprve zkontrolujte, zda zámek funguje dobře. Mělo by být snadné a přirozené rozepínat a upevňovat. Je žádoucí, aby byl hrad ukryt před zvědavými očima. Lepší je mít hladký zámek, zejména pro stejné náušnice. Takové výrobky se mohou snadno otáčet a bude to ošklivé, pokud se zámek otočí na přední straně.
 • Spolehlivost a odolnost náušnic zajišťuje speciální konstrukce zámku. Obvykle tenká větvička opakuje ohyb náušnic. Je vložen do otvoru na opačné straně výrobku. Pomocí tohoto zámku neztratíte náušnici a nepoškodíte si ucho.
 • Zvláštní pozornost - těžiště. Často, Kongo náušnice mají zahuštění nebo vložky. Podívejte se na nákup, aby tyto dekorativní prvky byly umístěny symetricky vzhledem k hradu. Pokud je to naopak, může to mít za následek nepohodlí při nošení modelů.
 • Při výběru výrobku je nutné postupovat od typu vzhledu. Podívejte se na tvar tváře, typ barvy a také na to, na kterých událostech budete produkty používat. Modely jsou vhodné pro téměř všechny typy tváří, zatímco jsou vedeny kovem, který chcete nosit.
 • Pokud si chcete koupit univerzální modely, které lze nosit každý den a také nosit na speciálních akcích, pak je lepší koupit Kongo náušnice do průměru 2 cm. Tyto modely budou perfektně kombinovány s jakoukoliv dekorací, můžete vytvořit módní luk.
 • Praktičnost a všestrannost. V této sezóně je módní kombinovat modely, kombinovat několik náušnic v jednom uchu. V tomto případě můžete výrobky propojit s malým řetězem. Můžete kombinovat různé průměry, barvy. Je pozoruhodné, že nejen dívky nosí náušnice Kongo. Kluci také nejsou k této dekoraci lhostejní. Modely pro ně jsou však více omezené. To je v podstatě tenký kroužek malého průměru.
 • Podívejte se na řez kamenů. Pokud si vyberete náušnice s dekorem, různými drahými kameny, pak byste měli věnovat zvláštní pozornost jejich zpracování. Špatně vyleštěné prvky dekoru vám dodají jen nepohodlí. Mohou se držet vlasů a chňapnout. Proto je lepší koupit kvalitní výrobek, abyste se v každé situaci cítili sebejistě a atraktivně.

Stylové obrázky

S náušnicemi Kongo můžete snadno vytvořit svůj vlastní jedinečný stylový a módní luk. Nebojte se experimentovat s barvami, texturami, oblečením.

Pro ty, kteří tráví většinu svého času v práci, můžete vytvořit elegantní obchodní vzhled pomocí těchto náušnic. Budou vypadat skvěle s tužkou sukně, stylovou bundu nebo sako, šaty kalhoty. Košile zároveň by měla vybírat světlé barvy, čímž se eliminuje zbytečná výzdoba. Noste boty na vysokém podpatku a vlasy se shromažďují na zadní straně jeho hlavy.

Tímto přísným rozhodnutím můžete vytvořit vhodný prvek - náušnice Kongo. Měly by však být malé a bez dodatečné dekorace.

Dejte zvláštní význam a doplňte. Pokud chcete jít na párty a očekávat, že se světlý make-up, pak je lepší zvolit náušnice s malými kroužky. Pokud kombinujete světlý make-up a velké modely Konga, kromě zdobené, bude to vypadat vulgárně a směšně.

Pokud máte rádi velké šperky a chcete si koupit právě takové náušnice, pak je lepší je kombinovat se světlými sukněmi. Make-up je lepší, aby se přírodní den. Můžete použít v takové luk bavlněné materiály, volánky a lehké závěsy. Dalším důležitým bodem je, že oblečení by nemělo být jasné a barevné. Pak bude váš luk harmonický a stylový.

Je zde další možnost pro příznivce velkých náušnic. Můžete vytvořit obraz ve stylu devadesátých let.Zde můžete použít různé džínové obleky a kombinace džínových výrobků. Make vysoké vlasy, make-up na chuť a nosit náušnice Kongo. Budete přitahovat pozornost druhých svým módním vzhledem.

Věnujte pozornost věku. Nezapomeňte, že velké modely nebudou vyhovovat ženám, které jsou starší šedesát let. Tyto modely významně váží ucho. V tomto případě nebude vzhled nejatraktivnější. Můžete si vybrat malé kroužky. Výrobky se stanou elegantní výzdobou, odhalí vaši ženskou přitažlivost, eleganci.

Výběr prstenců, zastavení na jednoduchých modelech. Budou skvělou výzdobou pro každý den, vhodné pro jakýkoliv obrázek. Navíc, pokud se chcete zúčastnit speciální akce, je naplánováno důležité obchodní jednání, je lepší použít rafinovanější a zdobené modely. Proto si můžete zakoupit několik možností najednou.

Uvažovali jsme tedy o hlavních variantách konžského náušnice současné sezóny. Můžete si vybrat libovolný model podle svého vkusu a preferencí. Můžete tyto produkty kombinovat s jakýmkoliv oblečením. Pocit jistoty a pohody, kolemjdoucí nabít svou pozitivní energií. Nechte ostatní obdivovat váš smysl pro styl.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky