Ušní kroužek v Navel

Ušní kroužek v Navel

Navel piercing je jedním z nejpopulárnějších druhů avantgardního umění, takže dnes většina módy, vkládání náušnic do pupku, nejen originálního a originálního, zdobí jejich tělo, ale také dále zdůrazňuje krásu bříška.

Jako piercing šperky, mohou být použity speciální náušnice, stejně jako malé přívěsky ze zlata nebo oceli, barevné kuličky.

Díky moderní technologii je proces propíchnutí pupku rychlý a bezbolestný. Kromě toho, v mnoha specializovaných salonů pro toto použití bezpečné anestezie.

Aby bylo možné co nejrychleji vyléčit pupek, je nutné dodržovat hygienická pravidla a piercing se doporučuje provádět profesionálními mistry, pupek odkazuje na citlivou část těla, takže proces hojení může trvat až čtyři měsíce.

Zpočátku musí být místo propichování udržováno suché a čisté a dodatečně ošetřeno speciálními přípravky.

Propíchnutí

Než začnete piercing, musíte vzít v úvahu některé nuance, protože každý zásah do těla může vést k negativním důsledkům.

Samozřejmě, krásná náušnice v pupku je krásná a sexy, ale musíte se obávat předem, aby se později propíchnutý pupek nestal hlavní příčinou zdravotních problémů.

Piercing nemůže být proveden v přítomnosti těchto nemocí:

 • Revmatismus
 • Nemoci žaludku (gastritida, vřed)
 • Přítomnost alergických kožních reakcí
 • Pankreatitida
 • Diabetes
 • Infekce krve
 • Hepatitida

Kvůli pravděpodobnosti všech druhů komplikací, měli byste se poradit se svým lékařem před zahájením procedury pro propíchnutí pupku. Piercing pupku se skládá z několika fází, a to:

 • Příprava Proces hojení ran trvá dlouhou dobu, proto je doporučeno se předem postarat o přítomnost pohodlného oblečení v šatníku. Po defektu několik dní nemůžete cvičit a ohýbat. Během hojení ran se nedoporučuje dramaticky zvyšovat a snižovat hmotnost. Po propíchnutí pupku je zakázáno navštívit otevřené rybníky a bazény.
 • Je také velmi důležité zvolit správný materiál pro piercing. Může to být jak speciální lékařské náušnice, tak i šperky ze zlata nebo stříbra.
 • Volba materiálu pro propíchnutí pupku. Jít do salonu mistrovi, musíte mít již předem zakoupené náušnice. Při výběru materiálu byste měli zvážit nejen krásný vzhled výrobku, ale také materiál, ze kterého je vyroben. Zpravidla může být náušnice vyrobená z lékařské oceli nebo zlata vynikající volbou.

Věřte, že propíchnutí pupku potřebuje pouze profesionální mistr, který má všechny příslušné dokumenty a licence. Piercing se provádí s anestézií nebo bez ní. Před zahájením procedury musí mistr sterilizovat šperky a nástroje, dezinfikovat pracovní plochu a ruce přímo. Na vdechnutí klienta je proveden defekt, po kterém okamžitě vloží činku, prsten nebo náušnici.

Druhy

Dnes je zde obrovský výběr piercingových šperků.

Proto nebude obtížné najít vhodný model náušnic.

Je třeba mít na paměti, že všechny šperky pro piercing se liší svým účelem, barvou, tvarem a materiálem, ze kterého jsou vyrobeny.

Nyní je zde obrovské množství náušnic ze speciálních implantačních materiálů, které snižují riziko nežádoucích účinků piercingu.

Při výběru šperků je také důležité zvážit anatomii pupku a vybrat vhodnou velikost.

Hlavní kritérium, které stojí za to věnovat pozornost při nákupu náušnic pro piercing je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší a nejoblíbenější materiál je zlato.

Zlatá náušnice se vyznačuje nejen antibakteriálními vlastnostmi, ale také spolehlivě chrání čerstvou punkci před infekcí. Navíc zlato není oxidováno. V tuto chvíli existuje obrovský výběr originálních bílých zlatých šperků.

Stříbrná náušnice je také velmi žádaná.

Hlavní výhodou stříbra je cena, stejně jako u piercingu, nedoporučujeme si ji vybírat. Stříbro v kontaktu s kůží oxiduje a nakonec ztrácí svůj původní atraktivní vzhled.

Většina mistrů při propíchnutí pupku poprvé doporučuje vložit šperky z lékařské oceli. Pro těhotné ženy je k prodeji speciální silikonová náušnice, která neoxiduje a nenatahuje pokožku břicha.

K dnešnímu dni existuje obrovský výběr náušnic pro piercing.

Chcete-li správně provést nákup šperků, musíte vědět, co se jim říká a jak se liší mezi sebou.

Náušnice jsou prezentovány v těchto typech:

 • Barbell Jedná se o přímou tyč s otvory, do kterých se zašroubují rotace nebo koule. Většina modelů je deklarována jako oblázky.

Standardní velikosti těchto náušnic jsou 1,6 mm.

 • Labret Nejběžnější šperk pro piercing. Od tyče se liší tím, že na jedné straně je navinutý plochý disk a na druhé straně je zdoben kameny nebo kuličkou. Velikosti labretu jsou od 1,2 mm do 1,6 mm.
 • Cheat. Je to nejoblíbenější a nejkrásnější typ náušnice. Na konci je výzdoba obvykle zdobena zlatými symboly nebo šumivými oblázky. Velikost těchto náušnic nepřekračuje 1,6 mm.
 • Banán Ornament pro piercing, vypadá jako tyč zakřivená po obvodu, má tvar banánů. Standardní náušnice 1,6 mm.
 • Kruhové Náušnice je podobná tyčce, má tvar kruhu a kroucení v plném kruhu. Velikosti jsou od 1,2 mm do 1,6 mm.
 • Mikrodermální. Vzhled náušnice se neliší od tyčí, jediná věc, kterou nemá druhý výstup ven. Vnitřní konec šperku se dováží pod kůži. Velikost těchto náušnic je 1,6 mm.
 • Zavěšení závěsu. Univerzální šperky pro piercing. Ušní prsten vizuálně dělá žaludek štíhlejší, vypadá velmi sexy. Na základě šperků je tenký řetízek, díky kterému je zakulacený tvar pupku skrytý.

Pro výrobu náušnic používaly různé materiály od platiny, zlata, stříbra, chirurgické oceli až po dřevo, slonovinu.

Ale při nákupu šperků pro piercing je třeba mít na paměti, že hlavním kritériem je nejen atraktivní vzhled, ale také kvalita materiálu, ze kterého je vyroben.

Proto je nejlepší dát přednost náušnicím z ušlechtilých materiálů.

Nezpůsobují alergické reakce.

Krásné modely

Po rozhodnutí udělat si piercing, je velmi důležité nejen vybrat profesionální mistr, ale také vhodný model náušnice.

Šperky pro piercing jsou prezentovány v obrovském výběru a liší se mezi sebou v tvarové a materiálové výrobě. V současné době jsou velmi oblíbené zlaté náušnice a titanové šperky. Tyto modely se pohodlně nosí, nezpůsobují podráždění, přispívají k rychlému hojení místa vpichu pupku.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat originálním modelům přívěsků zdobených kameny. Takové přívěsky vypadají jako had.

Pokud jde o tvar kamenů, jsou většinou kulaté a čtvercové.

Šperky s bílými kameny se zpravidla používají ve špercích.

Na základně náušnice může být jeden velký kámen růžové, modré nebo fialové barvy.

Krásně zdobené šperky pro piercing s květinami a symboly.

Symboly jsou hlavně použité motýli, slunce.

Obzvláště oblíbené jsou náušnice bez kamenů.

V poslední době v módní šperky s krystaly Sarovski. Jsou ideální pro dámy, které milují elegantní a třpytivé.

Jak vložit

Navel piercing provádí výhradně ženy. Jeho popularita a poptávka mezi spravedlivým sexem může být vysvětlena především krásným vzhledem břicha, schopností dále přitahovat pozornost mužů.

Kromě toho je proces propíchnutí pupku sám o sobě jednoduchý a trvá minimálně čas. Po provedené injekci anestézie proběhla na podlaze centimetr nad pupkem. Poté je náušnice ihned vložena.

Léčení probíhá po dobu šesti měsíců. Poprvé se doporučuje vkládat náušnice z lékařského kovu jako šperky pro piercing, to by měl udělat specialista. Později můžete použít náušnice z jakéhokoliv kovu. Před vložením šperků je nutné ošetřit místo vpichu a náušnici alkoholem.

Hygiena

Jistě, piercing pupku vypadá sexy a krásná, ale se špatnou péčí o místo vpichu, může dojít k nežádoucím následkům. Pupek odkazuje na část těla, kde proces hojení trvá dlouho. Proto je velmi důležité, aby se o něj každý den pečlivě staral.

Nejprve musí být propíchnutí důkladně opláchnuto speciálními dezinfekčními prostředky. Místo vpichu by mělo být vždy suché a čisté.

Bolestivé pocity v místě vpichu pupku projdou během několika dní. Po celou dobu je nutné nejen ošetřovat ránu, ale také nosit pohodlné volné oblečení v oblasti pasu. Za prvé, je nejlepší vložit náušnice z drahých kovů, pak můžete použít šperky. Nedoporučuje se ihned po propíchnutí pupku navštívit otevřené rybníky, saunu, bazény. Kromě toho je žádoucí omezit různé fyzické aktivity v prvním měsíci, aby nedošlo k poškození kůže.

Důsledky

Velmi často, po psaní, mohou nastat různé nepříjemné následky. Aby se jim vyhnulo, je prvním krokem provést postup vpichu pouze ve specializovaných prodejnách. Prvních šest měsíců musíte pečlivě sledovat hygienu péče o pupek, sledovat stav rány.

Přítomnost bolestivých pocitů v pupku, stejně jako zčervenání kůže po dlouhou dobu může znamenat přítomnost zánětlivého procesu nebo infekce. Pokud se čas nekoná, pak je možné další odmítnutí.

Nejnebezpečnější následek piercingu je považován za silný zánět. To se projevuje v nesprávné propíchnutí pupku, použití náušnic z nekvalitního materiálu, kvůli nedodržení základních pravidel hygieny. V takových situacích je důležité okamžitě vyhledat lékařskou pomoc odborníka.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky