Náušnice Oscar de la Renta

Náušnice Oscar de la Renta

Vítěz mnoha prestižních ocenění, Oscar de la Renta vytvořil svou stejnojmennou značku v roce 1965 a obdržel zasloužený souhlas kritiků. Kupující ocení vlastnosti luxusních výrobků značky - příslušenství, oblečení, obuv a pyžama. Oblečení linka je krásný soubor s klasickým střihem a moderním designem. Kolekce bot Oscara de la Renta zahrnuje byty a boty na podpatku zdobené kamínky a korálky. Elegantní šperky značky značky: náušnice, prsteny, a mnohem více, velmi krásně provedené z drahých kovů pomocí drahých kamenů, krystalů a pryskyřic. V článku se podíváme na náušnice z této slavné značky.

Modely

Střapec

Krátká, jen tři palce dlouhá; a dlouhé náušnice střapce z nádherných korálků. Model se stal populárním díky módnímu domu Oscar de la Renta a je jeho puncem. Náušnice střapce jsou přineseny k dokonalosti v nejnovějších sbírkách.

Tyto výrobky jsou vyráběny v Indii ze skleněných korálků ze speciální slitiny, zářící a odrážející světlo. Budou krásným doplňkem k šatníku. Pro úplnost stojí za to nosit je s vlasy rozčesanými do strany, pak budou nenapodobitelně zdůrazňovat ohyb krku a linie brady.

Akvamarínový a černý střapec ve stylu Oscar de la Renta lze kombinovat v běžném nošení s bílou halenkou, černou tužkovou sukní nebo rovnými černými kalhotami.

Dlouhé zlaté náušnice s ombre střapcem vypadají nádherně s šaty, které mají otevřená ramena a hluboký výstřih, saténová kabelka vyšívaná flitry v tónových a platinových sandálech.

"Balzám"

Tyto nadpozemské náušnice s průsvitnými okvětními lístky se staly ohromujícím doplňkem kolekce korálkových šperků z módního domu Oscar de la Renta.

Základ klipu je vyroben z broušených korálků, hladce proudí do stonku, na kterém jsou umístěny elegantní vzdušné přívěsky - okvětní lístky, připomínající balzámovou květinu a orchidej. Kapky krystalů padají z květu na tenké nitě a vytvářejí pocit vzdušnosti obrazu. Tento rozmarný model, jako by ožil každým pohybem majitele, doprovázejícím ji s nadšenými pohledy.

Náušnice jsou prezentovány v různých barvách: bronzová, zlatá, černá, smaragdová, modrá, fialová, kajenská, bordová, růžová.

Je žádoucí je nosit jako jediné příslušenství, s vlasy vyčesané dozadu nebo „ocasem“. Odpoledne je možné nosit sako nebo halenku, která odpovídá tónu; nebo jako dekorace pro koktejlové šaty s krátkým rukávem a doplňují obraz saténovou kabelkou s lukem a sandály.

"Kytice"

Tyto pozlacené jehnědy se třpytí ve světle tyrkysové a světle zelené barvě. Klip je zdoben nebesky modrým krystalem orámovaným bledě zelenými vložkami z pryskyřice. Přívěsek komplexního tvaru připomíná převrácenou kytici světlých a harmonických barev. Soubor je doplněn pěti malými kapkovitými přívěsky vyrobenými z křišťálu Swarovski: zlatá ve středu, pak modrá obloha a světle zelená.

Tento model je v barvě vínové barvy s nádhernými růžovými a fialovými krystaly, což způsobuje asociace s tropickými květy.

Tyto náušnice jsou dobré jako součást večerního souboru. V tomto případě se nemůžete zaměřit na vlasy - luxusní a šumivé krystaly přitáhnou ke svému majiteli pohledy všech přítomných. Jděte dobře s černými koktejlovými šaty bez rukávů.

Zářící Crystal

Složitý design této dekorace je vyroben ve stylu art deco.

Náušnice jsou prezentovány v pěti barevných variantách: černé, modré, zelené, šedé a vínové. Modrá verze je zvláště výrazná. Dvě barevné kombinace modrého krystalu a pozlaceného kovu jsou spojeny s tropickou noční oblohou. Světle modré krystaly Swarovski jsou orámovány tmavě modrými lesklými korálky; na přívěšku se mění umístění barev: centrální kámen hlubokého inkoustového odstínu a rozbíhající se radiální paprsky nesou průhledné modré kapky krystalů.

Tyto bezchybné náušnice zapadají do večerních těles a slouží jako jediné šperky. Dokonale se kombinuje s tónovým oblečením a zprostředkuje kouzlo slavnostního večera.

"Moře"

Vytvoření těchto úžasných návrhářských náušnic inspirovalo přímořskou krajinu. Kameny tyrkysové barvy vyzařují záři vodní hladiny, zatímco zlatý kov připomíná sluneční záři na hladkém hladkém povrchu moře. Tyto ozdoby jsou naplněny smyslnou energetikou mořského elementu a zároveň se podobají větvi révy naplněné slunečním světlem.

Je vhodné nosit tyto šperky během dne i večer. S česanými záda vlasy v "buchta", nebo zvýšena ve vysoké "ocas".

Je harmonicky kombinován se saténovými nebo žakárovými šaty s květinovým potiskem, ke vzorům a sandálům lehkých zlatých tónů můžete přidat tón.

"Explodující hvězdy"

Tato ozdoba působí dojmem velmi starobylé a zároveň naprosto moderní. Je fascinuje a fascinuje záře velkých krystalů Swarovski, ve kterých světlo bliká.

K základně klipu je připevněna osmicípá hvězda protáhlého tvaru s mohutným oválným kamenem ve středu a kameny-kapky na koncích paprsků, zdobená také velkým krystalem ve tvaru hrušky.

Náušnice "vybuchující hvězdy" jsou vyrobeny z kovu, pokryté deseti karátovým zlatem. Krystaly jsou buď transparentní jako slza; bledě modrá a světle zelená. Účinek „výbuchu supernovy“ se přenáší pomocí malých fragmentů kamene vložených mezi hlavní prvky produktu.

Tyto elegantní přívěsky vytvářejí příležitostný večerní vzhled. Transparentní bude dokonale kombinován s dlouhými šaty téměř jakékoliv barvy. Náušnice, vytvořené v modravě zeleném gamutu, se hodí vedle odpovídajících tónů. Je lepší vzít si vlasy do „válečku“, „ocasu“ nebo vysoce vytříbeného účesu, s důrazem na nádhernou krásu šperků.

Hotový obraz bude při přidání saténové nebo saténové obálky.

"Lustrové kouzlo"

Design tohoto modelu a zlaté barvy se opravdu podobá přívěskům luxusního palácového lustru. Jedná se o zakřivené ozdobné náušnice z komplexního tkaní s pěti úrovněmi jemných přívěsků umístěných podél okrajů delšího centrálního řetězu. Horní část sestává z nedokončených plochých kruhů, stylizované "starožitnosti" a nesoucího se ve středu obrazu slunce.

Tyto náušnice jsou klasikou stylu Oscar de la Renta, který je známý svou propracovaností a harmonií, a to i v malých detailech. S komplexní strukturou s prodlouženým tvarem, vizuálně prodlužují krk a dělají rysy obličeje jemnější. S každým pohybem majitele se houpají, jako kdyby vítr foukal, s důrazem na lehkou půvab zlatého kovu.

Jsou velkým akcentem na večer spolu s téměř jakoukoliv délkou a stínem; kromě, samozřejmě, stříbrné a bronzové tóny. Jsou dobré v sadě na šaty nebo na vrchol s holými rameny.

Návrháři módního domu doporučují nosit kouzelné lustrové náušnice s vlasy zvedl v "buchtu", zdůrazňující linii ramen a brady. Široký náramek vyrobený ve stejném stylu a spojka na řetízku se složitou výšivkou s korálky a krystaly přispějí k dokonalosti obrazu.

Materiály

Šperky módní dům Oscar de la Renta jsou k dispozici jak ve formě šperků, tak i jako kvalitní bižuterie.

V prvním případě jsou vyrobeny z různých druhů zlata: bílá, žlutá nebo růžová, stejně jako stříbro. Luxusní náušnice jsou zdobeny bílými diamanty, safíry, smaragdy, rubíny. Náušnice premium segment vykládané korály, tyrkysové, onyx.

Bižuterie je vyrobena z drahých drahých kovů slitiny (80% cínu, 5% mědi) nebo mědi. Při aplikaci nátěru se používá elektroformování, nanesení tenké vrstvy deseti karátového zlata bez rhodia. Povlak je zároveň dostatečně odolný, i když vyžaduje opatrnou manipulaci a skladování, což neumožňuje vznik tsapapinů. Tyto výrobky jsou zdobeny krystaly Swarovski, korálky, plasty a hedvábí.

Není tak důležité, z jakého materiálu jsou vyrobeny ozdoby z módního domu Oscar de la Renta a jaká je jejich hodnota. Neopakovatelný design a osobnost mistra je proměňuje v objekty obdivu a skutečně sběratelských kopií.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky