Citrínové náušnice

Citrínové náušnice

Vezměte si v ruce náušnice s citrínem a budete mít dojem, že slunce je na dlani. Vyzařují množství tepla a světla. Kámen patří k minerálům křemenného typu, je obvykle žlutý nebo zlatý, ale jsou zde také zelené, červené a modré odstíny. Řada náušnic s citrínem je skvělá. Mohou být ve formě nádherných květin, kde kámen hraje roli okvětních lístků a je kombinován s tmavší verzí. Kromě toho existují okouzlující "kapky citrinu", z nichž bobtná a sladkostí medu, motivy vesmíru jsou běžné, a samozřejmě, nevypadající klasiky.

Druhy

Ve zlatě

Kombinace citrinu se žlutým zlatem zvyšuje jeho sluneční účinek tisíckrát. Vzhledem k tomu, že se obvykle používá malé množství zlata na okraji náušnic, je kompozice velmi jemná a harmonická. Nejoblíbenější kamenné výrobky jsou citronové tóny. Klenotníci často doplňují modely s vložkami z kubických zirkonů, což jsou umělé náhražky diamantů. To nemá vliv na náklady na šperky, ale brilanci a barvu citrinu vizuálně stává jasnější a bohatší.

Spolu s kubickými zirkony používejte kameny jako ametyst, topaz, chryzolit, tyto náušnice jsou velmi jasné a dodávají obrazu svěžest. Speciálně pro sofistikované osoby vytvořili řemeslníci jakousi dlouhé náušnice, přívěsky, kde se na úhledném zlatém řetízku kymácí zářící kapka. Citrínový citrónový odstín se často mísí s fialovým granátovým jablkem, takové složení vytváří jedinečnou náladu. Náušnice ve zlatě s citrínem dodávají ženě optimismus a lehkost, přinášejí do obrazu trochu koketiky a zdůrazňují ženskost.

Ve stříbře

Náušnice s citrínem ve stříbře mají různý tvar. Fashionistas, spolu s obvyklými čepy, zdobené kamenem, dávají přednost tomuto typu stříbrných náušnic, jako je kongo. Výběr barvy a velikosti oblázků závisí na typu šperku. Stříbro má studený odstín, takže slunný citrín je v centru pozornosti. Tyto dekorace jsou levné a transformují jakýkoliv vzhled.

S diamanty

Náušnice s citrínem a diamanty jsou vyráběny převážně z jantarového medového kamene. Mnohé dámy jsou příznivci drobných pusetů a visících náušnic. Kromě toho, šperky s citrínem a diamanty z červeného zlata jsou vysoce ceněny, jsou schopni osvěžit svůj denní účes nebo věnovat pozornost novému účesu. Výrobky z velkých oranžových citrínů s vodopády diamantů pomohou vytvořit elegantní obraz.

Jak víte, tyto náušnice milují nizozemskou královskou rodinu. Královská manželka, krásná Maxima, v nich obvykle svítí na slavnostních recepcích. Šperky vypadají perfektně se snubním prstenem a prstenem, který královna Maxima získala jako dárek v den, kdy se narodila její dcera.

Vlastnosti kamene

Léčení

Nákup náušnic s citrínem, nejen zdůraznit svou krásu, ale také zlepšit své zdraví, tento lék byl známý v kameni od starověku. V Indii byl použit k léčbě onemocnění gastrointestinálního traktu. Dnes lékaři říkají, že klenot má příznivý vliv na mozek a všechny ostatní orgány, zlepšuje inteligenci a paměť, chrání před nočními můrami v noci. Také se předpokládá, že citrín nasycuje člověka energií naší planety. Z tohoto důvodu se doporučuje nosit ho lidem narozeným ve znamení Panny, Býka a Kozoroha.

Magické

Podle východních vír, díky tomuto minerálu, duch a tělo člověka jsou v harmonii.Pokud žena nosí náušnice s tímto kamenem, najde klid a moudrost, je pro ni snazší vyrovnat se s depresí. Kromě toho se má za to, že citrín přispívá k prosperitě podniku a chrání při katastrofách.

Jak si vybrat a co kombinovat

Při nákupu náušnic je bezpodmínečně nutné kontrolovat spolehlivost upevňovacích kamenů, ať už je zámek v pořádku, zda jsou nějaké škrábance a jak pohodlné je nosit výrobek.

Luxusní velké šperky budou zralá žena tváří v tvář, přinese na její obraz dotek elegance. Zlaté miniaturní náušnice s citrínem naopak naopak zapadají do obrazu mladé dívky nebo dívky, ukazují, jak je roztomilá a nevinná. Při výběru šperků buďte pozorní na rysy svého vzhledu, náušnice s jasnými oblázky jsou dobře kombinovány s dobře upravenou pokožkou obličeje, stříbrné náušnice z bledých tónů citrinu nádherně zapadají do opálení. Pro každodenní nošení, kancelářskou práci, můžete zakoupit vzduchové náušnice - přívěsky. U slavnostních společenských událostí bude volba win-win náušnice.

Dámy, které mají rádi okázalý obraz, by měly zvážit možnost Konga. Citrínové náušnice jsou úžasně vhodné pro zástupce „letních“, „jarních“ a „podzimních“ barev: majitelů rudých vlasů, světlovlasých žen se zlatými vlasy, hnědovlasých žen s šedozelenými nebo hnědými očima.

Výrobky s tímto minerálem dokonale zapadnou do módního souboru věcí ve stylu vintage, například dekorace najdou harmonii se sukně-slunce. Tato kombinace jistě zanechá dojem všech ostatních. Dívky odvážně nosí náušnice s citrínem pro romantický večer nebo procházku. Klenot je s výhodou kombinován s věcmi šedých, modrých, zelených tónů, aby byl vždy neodolatelný, aby se rozhodl ve prospěch pastelových odstínů. Duet citrinu a žlutých nebo hnědých šatů vypadá dobře, ale musíte se ujistit, že odstín kamene nesouhlasí s barvou oblečení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky