Náušnice s kubickými zirkony

Náušnice s kubickými zirkony

Móda, stejně jako věda, nikdy nezůstane stát. Ale ve vzdálených 70. letech se pro nás tyto dva směry protínaly a dávaly lidstvu úžasný kamenný fianit.

O společnosti fianite

V důsledku četných experimentů Fyzikálního ústavu Akademie věd SSSR se ukázalo, že tento jedinečný kámen vznikl. Prostě musel vyměnit diamant za laboratoře. Ukázalo se však, že se to stalo nepostradatelným atributem šperků.

Dodnes se s pomocí technologie vyrábějí kameny různých barev a velikostí. V klenotnictví můžete najít kubický zirkon pro každý vkus, protože rozmanitost odstínů dosahuje 20 jednotek.

Mistři s úspěchem používají místo drahokamů kubické zirkony a spolu s nimi. Tak si každý může koupit kvalitní a sofistikovaný šperk bez zvláštní rány do peněženky.

Například, modré krystaly mohou být nahrazeny safíry a žlutý - citrine. A dále, analogicky, růžové, černé, zelené a bílé kameny.

Nejoblíbenější jsou samozřejmě transparentní kubické zirkony. Dokonale ladí s jakýmkoliv kovem, s jakoukoliv formou výrobku. Člověk, který neví, je nepravděpodobné, že bude schopen rozlišit transparentní kubický zirkon z diamantu. Protože on je ve skutečnosti velmi žádaný.

Barvy však mohou být nečekané. Například fialová. Je nepravděpodobné, že se setkáte s přírodními purpurovými kameny a podobnými barevnými kameny v přírodě.

Technologie umožňují použití transparentního tepelného zpracování k přeměně průhledných kubických zirkonových kamenů na klasickou černou a bílou.

Moderní metody řezání kamenů pomáhají vytvářet různé tvary a velikosti. Můžete sledovat krystaly od nejmenších po největší, které mají nepředstavitelné formy. Obvyklé pro nás jsou kulaté, oválné a čtvercové kameny, ale jsou zde znalci rafinovaných hladkých linií a mírně zakřivených siluet.

Díky tomuto syntetickému kameni vyniká také uznávaná značka Swarovski. Avšak při pohledu na tuto etiketu se stává naprosto nedůležité, zda se jedná o krystal, diamant nebo obyčejný kubický zirkon. Popularita a kvalita hovoří samy za sebe. A co se o sofistikované osobě obává o cenu za takové roztomilé kouzlo?

Módní domy se vyhnout použití tohoto kamene. Kromě toho se vyrábějí všechny nové produktové řady.

Na vrcholu popularity jsou ornamenty s tančícím kubickým zirkonem. To může být přívěsky, prsteny, zejména volba náušnic je bohatá. Pointa je, že kámen není pevně upevněn na výrobku, ale je ve volném pohybu. Díky své gravitaci se kameny časem pohybují s pohybem nositele a vytvářejí ohromující efekt v každém světle.

S příchodem nových krystalů to nebylo bez připomínek od milovníků astrologie a přesvědčení. Odborníci neváží kubický zirkonie na jeden nebo jiný znak zvěrokruhu. Nicméně, to je věřil, že kameny obvykle nést určitý poplatek. Fianit, umělý kámen, nemá žádnou energii.

Existují různé názory na účel kubického zirkonia. Někdo si myslí, že kámen přináší majiteli osamělost. Někdo, že tento kámen je klíčem k úspěchu. Ale většina si myslí, že fianit je energeticky prázdný.

Ukazuje se, že kámen může být účtován nezávisle. Pokud sdílíte radost s kamenem, dá to stejnou energii. A přesně naopak.

Černé kameny se používají výhradně k ochraně. Podle přesvědčení nevyžadují nabíjení a bezedné prázdno, což jim umožňuje absorbovat všechny negativní, zaměřené na majitele.

Bez ohledu na to, jak silný je fianit, je lepší ukládat položky s ním v samostatném měkkém případě.

Syntetický kámen dokáže akumulovat všechny druhy nečistot (prachu, mastnoty). Proto je nutné pravidelně umývat výrobky kubickým zirkonem v mýdlové vodě. Pro 1 litr vody se odebere 1 lžička mycího prostředku nebo strouhaným mýdlem. Je lepší nepoužívat abrazivní čisticí prostředky, aby nedošlo k poškrábání povrchu kamene i samotné dekorace. Na konci postupu otřete výrobek měkkým hadříkem.

A navzdory vysoké síle je fianit náchylný k domácím chemikáliím. Proto je nutné při kontaktu s čisticími prostředky a saponáty odstranit šperky od sebe.

Vlastnosti modelů

Náušnice se zirkonem zaujmou téměř první místo mezi ostatními šperky v popularitě a poptávce. A to není překvapující. Tento krystal je v souladu s jakýmkoliv kovem a tvarem výrobku. Vzhled kamene je téměř nemožné odlišit od drahých kamenů. Kromě toho, módy mají možnost vybrat si barvu, velikost a řez podle vašich představ.

Zlato

Věčná klasika a luxus je samozřejmě zlato. Jemný kov doplní vzácný fianit. Tak jsme dostali perfektní možnost i ve všední dny alespoň na večer.

Každý ví, že zlato je vždy vhodné a vždy vypadá dobře v kombinaci s jakýmkoliv oblečením. Hlavní věcí je respektovat proporce šperků a kamene.

Průhledný kubický zirkon bude dávat náušnicím lesk a vnější vysoké náklady. Naštěstí má kámen velmi nízkou cenu.

Obecně platí, že náušnice jsou vyrobeny ze žlutého a bílého zlata.

Náušnice ze žlutého zlata vypadají velmi konzervativně. Vysoce kvalitní kov bude vždy vypadat bohatě a vznešeně. Fianit nejen příznivě zdůrazňuje luxus žlutého kovu, ale na jeho pozadí se neztratí.

Bílé zlato s průhledným kubickým zirkonem vytvoří iluzi diamantových šperků. Tato kombinace je velmi prospěšná. Pravděpodobně je tento tandem vhodnější pro mladé dámy, i když i žena v jejím věku viditelně osvěží svou pleť.

Hlavní věc je, že všechny výrobky ze zlata s kubickým zirkonem budou vždy v módě.

Stříbro

V posledních několika letech se stříbro stalo téměř populárnějším než zlato. To je dáno mnoha důležitými body:

  • Stříbro prakticky nezpůsobuje alergické reakce.
  • Má dezinfekční a regenerační vlastnosti. Není divu, že stříbro se používá v medicíně a kosmetologii.
  • Nízké náklady. Díky tomu je stříbro dostupné všem segmentům populace.
  • Všestrannost. Harmonizuje se s jakýmkoliv barevným typem vzhledu. Hodí se pro jakýkoliv styl oblečení.

Stříbro tak může úspěšně nahradit bílé zlato. Stříbrné náušnice dodají majiteli čistotu, světlo a pozitivní vliv na zdraví. A v kombinaci s kubickými zirkony vytvoří nejluxusnější obraz.

Stříbrné náušnice jsou vhodné do každého věku. V některých zemích, stříbro je zvažováno výhradně mužský kov. Obecně se jedná o chuť.

Kromě toho jsou stříbrné výrobky trvanlivé, snadno se udržují a navzdory své ceně vypadají solidně. A navzdory skeptickým úsudkům jsou nyní stříbrné snubní prsteny také v módě.

Ve formě stopy

Mezi mladými lidmi je to pravděpodobně jeden z nejoblíbenějších typů náušnic. Tento typ lze přičíst a náušnice-prsteny. Pouze v jednom případě jsou kameny umístěny na rovné čáře a v druhé na zakřivené.

Náušnice ve formě dráhy jsou však vhodnější pro slavnostní východy. Délka se může lišit v závislosti na obrázku. Například, s večerní šaty na podlaze, pár náušnic téměř rameno-délka s kameny střední a malé velikosti bude vypadat nádherně. Náušnice o délce do 5 cm jsou relevantní pro každodenní život.

Obručové náušnice díky svému zakřivenému tvaru dokazují brilantnost kubických zirkonů v plném rozsahu. V takových náušnicích je mnoho malých kamenů.

Náušnice ve tvaru stopy zdůrazňují tvar obličeje a zdůrazňují ohnutí krku a dekoltu.

Karafiáty

Tyto náušnice vypadají skvěle jak ve zlatě, tak ve stříbře.

Obvykle jsou náušnice vyrobeny z malých kamenů, díky čemuž je model šumivý, elegantní a ušlechtilý.

V klenotnictvích poskytoval velký sortiment takových náušnic. Například zlaté cvočky s červeným odstínem jsou v souladu s jakoukoliv barvou kubického zirkonia, která dává výzdobě tajemství a elegance.

Obecně platí, že náušnice z bílého zlata nebo stříbra s kubickým zirkonem budou výbornou každodenní volbou. Ale pro důležité události bude vzhled obrazu věnován náušnicím s velkými kubickými zirkony.

Kombinace kamenů

Fianit je naprosto univerzální kámen. V kombinaci s různými kovy je kubický zirkon v souladu s jakýmkoliv klenotem, bez ohledu na barvu.

Takže ženskost a romantika dodají obrazu ornament s kubickým zirkonem a perlami. Také kubický zirkonie vytváří vynikající složení s achátem, opálem, jantarem nebo granátem. Transparentní fianit učiní společnost nějakým kamenem naprosto jakéhokoliv odstínu.

My se rozhodneme čelit

Nejuniverzálnější jsou náušnice. Záleží jen na velikosti a tvaru kamene. Například u dívek s kulatým nebo čtvercovým čelem se hodí malý kubický zirkon. Majitelé trojúhelníkové tváře budou mimochodem velký kámen, stejně jako kubický kubický zirkon. Podlouhlé oválné kubické zirkony budou harmonicky vypadat na dívkách s oválným typem obličeje.

Při volbě náušnic s kubickými zirkony není důležitý tón pleti a barva očí.

Majitelé teplých kožených náušnic ze zlata s červenými nebo žlutými odstíny kubických zirkonů. Krásy bílé pleti by měly dávat pozor na bílé zlato nebo stříbro v kombinaci s šedými a růžovými kameny. Tato volba poskytne pokožce čerstvost a citlivost.

Volba barvy kamene závisí také na barvě očí.

Pro dívky s šedýma očima, růžové-lilac, zelenožluté a červené kameny budou dělat.

Modré oči dodají modré a kubické zirkonii hloubku a expresivitu. Také tmavě žluté a černé kameny budou harmonicky vypadat.

Krásky v zelených očích by měly věnovat pozornost korálovým a žluto-zeleným odstínům kubického zirkonia. Zelené kameny v kombinaci s takovou barvou očí budou nepochybně výhodné.

Mastrost hnědých očí je zvýrazněna odstíny žluté, zelené, vínové a modré kubické zirkonie. A samozřejmě, klasický černý kámen dodá tajemství.

Volba tvaru kamene závisí na tvaru obličeje.

Majitelé širokého tvaru obličeje a buclatých dívek pomohou upravit oválný model s prodlouženým kamenným nebo řetízkovým náušnicím. Tato možnost vizuálně zmenší šířku obličeje. Modely v podobě karafiátů, hvězd nebo kosočtverců se naopak zaměří na nedostatky a plnost obličeje.

Ale dívky s úzkým obličejem si musí vybrat masivnější modely. Velké kameny budou v obraze velmi užitečné, zejména pokud budou odpovídat barvě očí hostesky.

Spojujeme se s oblečením

V životě jsou často situace, kdy není čas vyzvednout náušnice pod skříní. Pak přijde na pomoc náušnice "pro všechny příležitosti." Každá z nich je povinna mít tyto základní šperky v krabici: náušnice s průhledným nebo černým kubickým zirkonem, náušnice v podobě koleje a malé náušnice ze zlata nebo stříbra.

Obecně platí, že náušnice by měly být v souladu s oblečením tak, aby nebyly směšné.

Pokud jsou čepy univerzální a v zásadě barva kamene nezáleží. Velké náušnice s jasnými kameny a dalšími masivními prvky by však měly být vždy na místě.

Velké náušnice by se měly nosit s věcmi, kde je otevřený krk. Nedoporučuje se přetížit obraz jinou bižuterií. Takové dekorace s letní šaty nebo otevřené šaty budou vypadat skvěle. Pěkná kombinace náušnic a klasických pánských košil.Je silně kontraindikováno nosit masivní modely s roláky a svetry.

Důležitou roli hraje barva dekorace. Náušnice musí být buď v souladu s oblečením, nebo hrát na kontrast.

Pokud je na náušnicích vzor nebo vrstvení, neváhejte nosit prostý oblek. Pro jasný obraz jsou naopak vhodné diskrétní černobílé modely.

Je důležité si uvědomit, že u velkých šperků bude další příslušenství vypadat nevhodné, takže stačí použít prsten nebo náramek.

Nové položky

Neexistují tedy žádné prioritní modely, protože náušnice s kameny jsou vždy relevantní. Nicméně, na vrcholu popularity je stále šperky s "tancem" kubický zirkonie. Díky pohybujícímu se kameni svítí náušnice ještě více pod světelnými zdroji. To nepochybně dodá obrazu čerstvost a kouzlo.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky