Piercing náušnice

Piercing náušnice

Piercing je staré umění zdobení těla. V dřívějších dobách měly punkce na těle symbolický význam. Navíc hodnota závisela na místě vpichu a pohlaví osoby. V moderním světě získává popularita piercingu novou dynamiku.

·

Aby však všechno bylo opravdu krásné a správné, zvláštní pozornost by měla být věnována výběru vhodných náušnic. Jak víte, není to samotný bod, který přitahuje pozornost každého, ale samotný náušnice.

Co to je?

Náušnice je výrobek z kovu, nejčastěji vzácný, který zdobí propíchnutí kůže v ušním lalůčku, na pupku nebo jiných částech těla. Nejběžnější materiály pro náušnice jsou stříbro a zlato, někdy se používají různé slitiny. Méně běžné výrobky ze dřeva a kostí.

Termín "náušnice" je správný ve vztahu ke šperkům v ušním lalůčku. Ale nyní se stále častěji tento termín nazývá také šperky pro jiné části těla. Chcete-li lépe porozumět tomuto tématu, musíte znát správné názvy šperků a jejich specifika.

Vlastnosti a výhody

Piercing náušnice jsou navrženy tak, aby byly ideálně kombinovány s propíchnutím určité části těla. Otvory se liší úhlem a hloubkou a přesněji vzdáleností od bodu vstupu k místu výstupu. Náušnice musí přesně odpovídat těmto parametrům, aby nedošlo k poškození majitele.

Náušnice se navíc liší dekorem. V některých typech piercing není povoleno použití těžké pevné šperky.

Druhy

Náušnice pro piercing, jak známý, jediný v obecném smyslu být volán “náušnice”. Než se dozvíte o shodě piercingu a šperků, podívejte se na jména a různé produkty:

Barbell

Základ této náušnice má tvar tyče. Oba konce tyče jsou zdobeny kuličkami ze stejného materiálu jako základna. Tam je takový poddruh ohybu tyče. Hlavní rozdíl je v tom, že tyč je mírně zakřivená.

Labret, microlabret

Náušnice má také základnu, na které je na jedné straně umístěn disk, a na druhé, dekorativní prvek ve formě koule. Microlabret má tenčí základnu.

Banán

Ohýbá se, někdy vnímán jako poddruh prutu. Hlavní rozdíl je v tom, že tyč je mírně zakřivená.

Navlay

Ve formě jsou identické s banány, ale mají závěsný nebo tvarovaný dekor.

Nostrills

Výrobek má vzhled ploché nebo háčkovité základny s ozdobným prvkem na jedné straně.

Fang

Náušnice mající jiný základní průměr. Slouží k napínání kanálů.

Spirála

Náušnice s cívkami, jako pružina.

Prsten

Kroužek, ve kterém je část segmentu nahrazena ozdobným prvkem.

Kruhové

Zakřivený půlměsíc. Na obou stranách ozdobných prvků jsou rány - kuličky, hroty a další.

Šperky pro piercing jsou rozděleny do typů v závislosti na místě vpichu. Budeme se tímto zabývat podrobněji:

Pro uši

V závislosti na přesném místě vpichu se používají různé náušnice. Při piercingu proti tragus rovné a zakřivené tyče, poloviny prsteny, prsteny jsou používány. V tomto případě, když piercing s výstupním bodem v ušním lalůčku, jsou používány přímé barbells. S tímto defektem nebudou fungovat jiné dekorace. V případě defektu pouze chrupavka může být také nosena činka, ale óda musí být malá. Primární výzdoba by měla být také bar, takže kanál je vytvořen bez komplikací.

Dais ucho piercing se provádí v místě vystupující chrupavky, která se nachází v blízkosti sluchového kanálu. Zde použitelné kroužky, polokroužky a tyče zakřiveného tvaru. Původně používaná zakřivená tyč. Ucho kadeř piercing v blízkosti základny může být vyzdoben s jakoukoliv náušnicí.

Zvláštní poddruh piercingu ucha je Industrial. Skládá se ze dvou otvorů spojených jednou náušnicí. Nejčastěji se takové vpichování provádí v horní části ucha. Zde používáme tyče s různými tvary prutů.

Při piercingu kolem ušního lalůčku, kromě všech známých náušnic, se používají tzv. Tunely. S pomocí strie v laloku jsou vytvořeny velké otvory tam, kde je vložen tunel náušnice.

Existují i ​​další možnosti pro piercing ucha, ale seznam náušnic je stejný.

Pro pupek

V případě defektu této zóny se používají speciální Peršani - banány. Na první pohled je náušnice snadno zaměňována za zakřivenou činku. Při výrobě banánů má však zásadní význam délka tyče a úhel ohybu. Správně zvolené náušnice se téměř necítí.

Pro nos

Opět existují dvě možnosti defektu: propíchnutí křídla a přepážky (propíchnutí mezi přepážkou a chrupavkou). Pro výzdobu křídla aplikovaná nosní dírka. Tato malá náušnice připomíná kolíky, na které jsme zvyklí. Může mít pestrý dekor na vnějším konci. Ale nejčastěji používaná nosní dírka se sklem různých barev. Méně často se u tohoto děrování používají prsteny.

Méně často se u tohoto děrování používají prsteny. Septum (propíchnutí mezi chrupavkou a přepážkou) je zdobeno kruhy. Mimochodem, zpočátku takové punkce byly provedeny punks, aby vynikly a okamžitě viděli "své" lidi v davu.

V chrupavce

Chrupavky ucha jsou zpravidla propíchnuty. Používají se pruty, mikrotlače, spirály.

Pro jazyk

Při propíchnutí jazyka se nejčastěji používají pruty.

Pokud se rozhodnete propíchnout špičku jazyka, vyberte vhodný prstenec.

Pro rty

Nejčastěji můžete vidět propíchnuté rty s labrets. To je způsobeno bezpečnostními pravidly. Vzhledem k tomu, že plochý disk je připájen k základně náušnice, nehrozí nebezpečí, že byste sponu polkli nebo poškrábali. Navíc si můžete vyměnit míč bez vytažení základny z defektu. A v propíchnutí rty se používají spirály, jsou to zvraty.

Pro bradavky

Při piercingu bradavky možné různé náušnice. Mohou to být banány, prsteny nebo oběžníky.

Pro intimní piercing

Pro tento typ punktu jsou použity buď bananchiki nebo kruhové. Čím odvážnější si mohou vybrat prsten jako dekorace, ale hrozí nebezpečí zranění. Když už mluvíme o intimní piercing, stojí za zmínku, že kanál byl vytvořen asi měsíc a měl by se zdržet pohlavního styku za toto období.

Pro obočí

Banány, prsteny a oběžníky zdobí tváře mladých lidí při pronikání obočí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky