Náušnice

Náušnice

Moderní ženy módy si čas od času vybírají náušnice, dopřávají si různé manžety, pusety, podlouhlé matné náušnice, vícebarevné desky. Každý model může přidat obraz smělosti, milosti, dojemnosti, milosti. Návrháři se nebaví experimentováním s texturami, velikostmi, barvami takových dekorací.

Důvod popularity

Existují tři hlavní důvody, proč jsou krásné náušnice tak populární. Jejich vzhled je elegantní, což umožňuje dívkám proměnit, vyzkoušet si klasický vzhled.

Příslušenství poskytuje ušlechtilý vzhled, působivé a zvláštní kouzlo. Například, miniaturní cvočky jsou docela pohodlné použití: oni jsou snadno rozepnout, odstranit. Na rozdíl od angličtiny a francouzštiny uzávěr nezpůsobí ušní lalůček nepohodlí. Lehké a půvabné, stanou se nepolapitelným detailem, který učiní váš vzhled úplným, neodolatelným.

První karafiáty se objevily ve starověkém Egyptě. Říkali, že je nosili zástupci silnějšího pohlaví, aby prokázali specifickou sociální situaci. O něco později tento trend přijal starověký Řím, Řecko, ale ženy už nosily pěkné čepy ze dřeva, kamene, kovu.

Různé náušnice

Snad mezi kolosální výběr náušnic, karafiáty jsou nejpohodlnější, spolehlivé na nošení. Tenký kolík se závitem a speciální drážkou je upevněn silným zámkem. Karafiáty mohou být různých tvarů a velikostí. Univerzální příslušenství klasifikované podle typu upevňovače:

  • ve formě šroubu, který umožňuje bezpečně upevnit neviditelný zámek, čímž se eliminuje ztráta šperků;
  • ve formě "motýla", když je držák založen na tření, charakterizovaném snadným použitím.
  • ve formě tlačítka s nejspolehlivější fixací na ušním lalůčku.

Módní čepy mohou být vyrobeny z různých materiálů, od dřeva a plastu, až po drahé kovy (zlato, stříbro, platina). Zahrnutí kameny nebo kamínky bude obraz opravdu královský!

"Karafiáty" mají jiný styl, pomocí kterého bude možné opravit rysy obličeje, jeho ovál. Specifická barva náušnic může dokonce ovlivnit stupeň zářících očí a jejich odstín! Tvář je možné vizuálně rozšířit pomocí geometrického posunu, úhlových tvarů. Pro majitele již širokých tváří je lepší podívat se na miniaturní „nehty“, ale ne na masivní zavěšení.

Je také důležité, aby při výběru vhodného modelu příslušenství nezpůsobovalo ztížení laloku. Podívejte se blíže na výběr drahokamů, polodrahokamů, materiálů, tvarů a velikostí vašich oblíbených čepů.

Zlato

Nádherné zlaté karafiáty dodají půvab, extravaganci, styl. Jsou vhodné pro obchodní snímky, zdobí večer, koktejlové šaty. Milovníci dramatického, klasického nebo romantického stylu preferují zlaté cvoky. Takové luxusní doplňky jsou vhodné pro dívky s dravýma očima, mohutnou polohou, jemnou chutí. Přinesou nějakou divadelnost, sexualitu a šokující do obrazu.

Zlaté čepy budou vyhovovat přísným oblekům, koktejlovým šatům v černé, bordové, bílé, smaragdové, bohaté modré barvě. Oblečení uvítá extravagantní, klasické akcenty, přilehlou siluetu, nadměrný styl.

Náušnice s drahými kovy jsou kombinovány s věcmi s velkým potiskem, květinovým, zvířecím, grafickým vzorem.Pokuste se použít v obraze luxusnějšího příslušenství: brýle s obručemi, tašky na laky, některé avantgardní prvky. Docela často takové modely přicházejí s kameny. Zvláště extravagantní bude vypadat Pusta se smaragdem, rubínem, velkou perlou. Zlato je jistě zdůraznit všechny přednosti vzhledu, představí vás v příznivém světle.

Stříbro

Originální stříbrné náušnice jsou vhodné do každodenních prodejen. Na jedné straně vypadají, frivolně, na druhé straně - domýšlivý, elegantní. Pro kancelářský vzhled byste se měli podívat na modely s kameny. Jít na firemní nebo klubovou párty, zkusit více kreativních náušnic v podobě siluety šelmy, květiny. Obchodní styl bude vyhovovat čepům zobrazujícím stříbrný list a neformální styl - různé geometrické tvary (koule, pyramidy, hvězdy, další symboly).

Vítězné stříbro vypadá s krystaly Swarovski. To je skutečný nález pro zástupce krásných po, kteří „sbírají“ zajímavé způsoby svádění a svádění. V takovém luxusním, extravagantním příslušenství budete těžko chybět.

Černá

Neubližujte návrhářům a silné polovině lidstva. Muži mají dlouho opuštěné non-estetické tunely, vícenásobné vpichy ve formě tyče, deys, průmyslový. Dnes, black-unsex cvočky, který byl populární mezi válečníky, pravítka sil, byli hlavní konkurenti piercingu ucha. Takové modely mohou dovolit ženám a mužům jakéhokoliv věku, sociálního postavení. Konečný obraz bude záviset na tvaru náušnice, kterou si vyberete (krychlový, kulatý, ve formě falešné epidemie s vtipným potiskem atd.).

Zvýrazněte vás z davu karafiátů s černými kubickými zirkony. Pro subkulturu mládeže budou dělat šperky, které napodobují plagias (náušnice ve formě šroubu, lebky, a dokonce i celý nápis). S pomocí černých cvočků můžete v uších kreslit spirály, populární postavy křídel, kříže atd. Pánské karafiáty zapadají do jakéhokoliv moderního stylu oblečení.

Bez kamenů

Ty modely, které přicházejí bez kamenů, jsou mnohem levnější než výrobky se zirkoniem, diamantem, smaragdem. Obecně mohou být vyrobeny z hypoalergenního plastu, nerezové oceli a spadají do kategorie "šperky". Tato funkce nebude dělat knoflíky méně luxusní, ušlechtilý.

Lékařské

Ale hodnou alternativou ke zlatým šperkům bude použití lékařské oceli. Jsou nejen levnější, ale i po staletí si zachovávají svůj neposkvrněný vzhled. Hlavními výhodami těchto modelů je odolnost proti oxidaci, absence alergických reakcí. Lze je zakoupit jako dárek pro milovaného člověka.

Docela často, lékařské "hřebíček" jsou umístěny na malé módy, kteří nejprve propíchli jejich earlobes. Tyto modely mohou být doplněny o nádherné kameny, které patří k určitému prvku, v měsíci roku atd.

Šperky

Vypadá dobře pod jakýmkoliv typem barevných šperků. Je k dispozici v ceně, má široký rozsah, ze kterého si můžete vybrat slušnou možnost. Takže stylisté doporučují věnovat pozornost velkému květinovému vzoru, zvířecímu tisku, ostrým čarám a neobvyklým tvarům v podobě hvězd, kříží. Bude zajímavé podívat se na geometrickou abstrakci, kontrastní pruhy, puntíky.

Nedávno, vintage styl šperky byl velmi populární. I v takových miniaturních náušnicích, jako jsou cvočky, se vejde zajímavý vzor spiknutí. Samotné šperky se budou podobat elegantnímu přívěsku v uchu. Mezi tyto šperky najdete i doplňky s přívěšky, peřím, korálky a skleněnými korálky, které dokonale zapadají do avantgardního secesního stylu.

Z oceli

Robustní ocelové modely jsou vhodné pro příznivce grunge stylu v oblečení. Jsou dokonale kombinovány s brýlemi v kovovém rámu, příznivě zdůrazňují výrazné rysy obličeje.Díky snadnému tavení oceli v oknech je prezentována široká škála čepů jakéhokoliv tvaru. Kytara, stopa šelmy, hvězdy, okultní symboly - co se dnes snažíte?

S řetězem

Některé položky slavnosti přidají položky s řetězy. Módní čepy zdobené řetízky jsou nutností nadcházející sezóny, harmonicky zapadají do brutálního, charismatického vzhledu. Hrajte na kontrastu barvy a textury.

Můžete se obléknout do romantického obrazu Nabokov Lolita s řetězy padajícími na ramena nebo se sbírat na rockový koncert, na sobě agresivní kovové knoflíky. Laconic, poněkud dramatický, jistě rozředí váš extravagantní vzhled. Pokuste se přidat do šatníku další detaily s řetězy (na sáčku, na botách, popruhu nebo oblečení).

Polymerní jíl

Autentické, vintage obrazy jsou tvořeny pomocí originálního příslušenství z polymerové hlíny. Na jedné straně je to kvalitní ruční výroba, což znamená exkluzivní. Na druhou stranu, toto je nejlepší potvrzení, že jste eko fanoušek, boho styl, Provence, rustikální a další .. Při výběru jasných, náročných výrobků z polymerové hlíny, zkuste vyvážit obraz s nahými odstíny make-upu a nenápadných vlasů.

Srdce

Pusta v podobě srdcí osloví mladé dívky, teenagery. Pokud je výzdoba rozptýlena nádhernými kameny, pak ženy v elegantním věku, ale také přijít do obličeje. Romantické náušnice ve tvaru srdce naznačují vaši delikátní povahu, dotek a něhu vnitřního světa. Výrobky se hodí do večerních šatů, koktejlových šatů, oblečení v neformálním stylu. Obraz příslušenství dodá svůdnost, trochu závratí a kouzlo.

Malé květy

Miniaturní květy s motýlí sponou ozdobí vzhled nejen dospívající dívky, ale i roztomilého prvního srovnávače. Taková dekorace pro dítě je plachá, něžná a půvabná. Pod náušnicemi nemusíte přijít s propracovanou skříní. Stačí se obléknout do lehké barevné letní šaty, baletních bytů a vyrobit módní francouzský cop na boku. Ukažte své nejlepší stránky přírody, proměňte v mladou dívku s velkými sny.

Květiny v uších mohou úspěšně doplňovat různé drahokamy, kamínky a vložky z polymerové hlinky, sklo malované akrylem. Náušnice v podobě květin promění obraz a jsou vhodné pro každodenní vzhled, společenské akce, významná představení, svátky.

Hvězdičky

Co by mohlo být romantičtější než noční obloha z srpna? Pouze hvězdy na to! Ozdobte si letní vzhled zlatými nebo stříbrnými hvězdami v uších. Pusety nezpůsobí nepohodlí ani při stálém nošení. Jejich zámek je bezpečně ukrytý před zvědavýma očima, ale pokud chcete kreativní, pak může samotný horu přijít s ocasem planety nebo komety.

Experimentujte s co nejvíce kosmickými obrazy, dejte konečný dotek do vašeho již mimořádného vzhledu!

S přívěsky

Fanoušci excentrických obrazů jsou vhodné pro „karafiátový“ model s přívěsky, ozdobenými ozdobnými nátěry a reliéfním vzorem. Při výběru tak významného příslušenství věnujte zvláštní pozornost kvalitě materiálu, spolehlivosti a praktičnosti. Milovníci komfortu stále více preferují cenově dostupnou chirurgickou ocel. Za prvé, mnoho jednoduše netoleruje zlato kvůli vlastnostem citlivé kůže. Za druhé, chtějí vidět bohatší dekor v uších, například nýty, hroty, třásně atd.

Dlouhé náušnice s přívěšky (s přívěsky) se dostanou do styku s mimořádnými dívkami, zástupci některých subkultur. V závislosti na tom, co je toto příslušenství vyrobeno, záleží na vašem stylu, použitém doplňkovém příslušenství. Například, přívěsky v podobě multi-barevné peří zředí obraz s jasnou tonalitu, se vejde do šatníku s avantgardní, vintage položky.

Pokud je přívěsek prezentován ve formě korálků navlečených na špendlíky, úspěšně dokončíte etno styl.Přidat do obrázku několik "živých" ozdob, tematických vzorů! Tam jsou také takové hřeby, které jsou vynikající "pozadí" pro obecný vzhled, ale nesoustředí se na sebe. Miniaturní, mohou být reprezentovány příznivě pomocí správného účesu (paprsek, copánky, vysoký ocas, všechny druhy vazeb).

Koule

Původní kuličky mise en dior se doslova změnily na „módní horečku“ 2014-2015. Dnes se jejich popularita nezmenšila. V šperkovnici každé módní ženy bude pár jasných kuliček s matnou nebo lesklou texturou neobvyklých barev a velikostí. Jejich lakonický vzhled dokonale zapadne do klasického, romantického, ekologického stylu. Vzhledem k jejich pravidelnému geometrickému tvaru, jednoduchému designu, jsou naprosto vhodné pro jakékoliv oblečení.

Dokonce i zlaté, perlové, gradientové modely budou vypadat skvěle pod tepláky, hrubými botami, kostkovanými košilemi a mikinami pro mládež s jasnými potisky.

Ve sférických náušnicích není nic zbytečného. Některé modely jsou naprosto hladké, jiné mají drsnou, sametovou texturu a další jsou po celém obvodu zdobeny kameny Swarovski.

Náušnice s motivy mise en dior mohou být kovové, perlové, vyrobené z plastu šetrného k životnímu prostředí, polymerů, dřeva atd. Někdy je nutné opustit vzdorné přívěsky a masivní spirálové náušnice, preferující minimalistické knoflíky. Podle toho, co si vyberete: rafinované černé černé šaty, barva očí nebo třpytivá diadém, hřeben ve vlasech?

Populární kameny pro náušnice

Zdobené kameny, knoflíky vydávají zvláštní sofistikovanost, kouzlo. Žádná dívka nezůstane lhostejná k takovému příslušenství. Můžete nosit náušnice s jedním kamenem nebo zředit obraz několika kameny, které jsou shromážděny v jedné kompozici.

Nejlepší řešení pro podnikání, avantgardní vzhled bude bílé zlaté šperky se safírem. Největší efekt lze očekávat u smaragdových keřů, které jsou zvláště vhodné pro majitele zelených očí. Budete mít možnost vytvořit ženský vzhled s perlami, a pro větší eleganci a omezení, nákup modely s diamanty.

Výrobky s polodrahokamy nebudou vypadat méně nákladné. Tak, hřebíček s kubickými zirkony jsou ve velké poptávce mezi moderní módy. Pro konkrétní obrázek si můžete vybrat model s tyrkysovou, ametystovou, křemennou nebo jantarovou. Doplní váš obraz okouzlující brilanci, tajemství, rozveselí každou ženu.

Diamant

Takové nadčasové klasiky jako diamantové náušnice nikdy nevymizí. Jsou vítaným dárkem pro dívky, které se oblékají do luxusních, nápaditých, zbožňujících luxusních, exkluzivních věcí. Náušnice mohou být vyrobeny ve formě diamantu nebo jakéhokoliv tvaru, ve kterém jsou rozptýleny zářící diamanty.

Žádná žena takový stylový dárek odmítne. Diamantové knoflíky okamžitě změní váš šatní skříň, učiní vám nový pohled na staré věci. Mohou a měly by být kombinovány s jinými drahocennými doplňky.

Fianit

Levný kubický zirkony bude vypadat stylově a jasně pro jakýkoliv typ vzhledu. Speciální barvy, které budou hrát na pozadí tmavé pleti. Suspenze s kubickým zirkonem jsou levné, ale drahé představují váš obraz.

Toto příslušenství lze kombinovat s jakýmkoliv ležérním nebo večerním stylem. Šperky dodají image eleganci, budou jejím úspěšným finálním dotekem. Kámen skvěle svítí na slunci, jeho malý rozptyl vždy potěší oko. Fianits dokonale napodobují drahokamy, mají vynikající fyzikální vlastnosti, neztrácejí lesk s náležitou péčí.

Safír

Módní knoflík se safírovým exotickým kamenem bude jasným přízvukem vašeho vzhledu. Toto příslušenství položte na večeři, společenské akce, datum nebo do výstavní galerie. Kámen může mít různé barvy.Tam jsou produkty s modrým nebo tmavě modrým odstínem, přinejmenším - se zelenou, růžovou, oranžově žlutou.

Safírové hřeby jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Mladým dívkám přidají koketiku a elegantní ženy, solidnost, serióznost, šlechtu.

Krystaly Swarovski

Pro milovníky, aby šokovali diváky, aby byli v centru pozornosti, návrháři připravili nádherné náušnice s krystaly Swarovski. Snažte se jít ven na slunci nebo v jasně osvětlené místnosti, stát pod reflektory nebo jít do klubu se zářivkovým osvětlením. Budete okamžitě všimnout obdivných pohledů a dostat se z komplimentů nebude fungovat. Křišťálové knoflíky Swarovski jsou vhodné pro pobuřující, glamour, retro, secese, klasiku.

Smaragd

Green-eyed dívky najdou v smaragdové náušnice nejlepší nástroj pro svádění silnější sex. To je skvělý nápad doplnit eko-image, rustikální, provencal a další. Modely jsou kombinovány s naprosto libovolnou škálou barev: od kyselé fuchsie po měkké pastely, odstíny mokrého asfaltu, prášku, elegantní marsaly. Dostaňte své „kouzelníky ze Smaragdového města“, aby s takovými náušnicemi udělali pozitivní první dojem.

Ruby

Hřeby s rubínem mají nějakou závažnost a zdrženlivost. Jsou schopni dodat, že vypadají smrtelně, vášeň, oheň. Náušnice Ruby budou vhodné při svátcích, slavnostních večerech i v termínech, v obchodním duchu. Připravte si jasný pár na pohovor nebo obchodní jednání. Věřit v kouzlo kamene, můžete očekávat příliv sexuální energie, síly a trpělivosti z miniaturní "karafiáty" s rubínem.

Jasně červená barva kamene přitahuje pozornost, dává správný akcent na vzhled. Malý oblázek v uchu se promění, přidá chuť k jakémukoli nudnému obrazu. Zkušeným odborníkům doporučujeme kromě náušnic použít kameny i v jiných špercích. Kroužek na prstu, náramek nebo náhrdelník s rubínem bude stačit.

Perly

Perly, které milují všechny ženy, dokonale zapadnou do retro oblečení. Vzpomeňte si na nesrovnatelnou Sophii Loren nebo například Audrey Hepburn ve filmu "Snídaně u Tiffany". Laconic knoflíky s perlami posílí vzhled, přidají statismus, aristokracii.

Preferujete námořní, ležérní nebo nový styl? Všechny se hodí ke šperkům s perlami. Cena za ně je plně v souladu s kvalitou. Modely skutečně vytvářejí super expresivní snímky nejen pro večerní východy. Mohou se nosit pod jakýmkoliv brilantním oblečením, věci ze sametu, sametu, hedvábí, saténu.

Stylové knoflíky budou vaše věrné "společníky" v každém případě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky