Nestandardní náušnice

Nestandardní náušnice

Výhody

Náušnice - úžasný šperk. To může drasticky změnit obraz jeho přítomnosti, a on bude hrát úplně jinak. To platí zejména pro nestandardní náušnice, které mají několik výhod:

  • vám umožní ukázat individualitu a vypadat neobvykle;
  • se správnou volbou vizuálně zakrývají nedostatky a zdůrazňují zásluhy;
  • vytvořit luxusní vzhled s minimálními náklady.

Modely

Náušnice v podobě kříže již dávno přestaly být součástí subkultur mládeže (goths, punks) vzhledem k tomu, že v průběhu času ztratily svůj lakonický vzhled a získaly nové formy a dekor. V těchto dnech mohou být malovány v různých barvách: růžová, fialová, modrá.

Křížky stříbra a zlata s malým průměrem součástí vypadají velmi elegantně a něžně.

Křížové náušnice jsou často pokryty kamínky, perlami a často je přeměňují na skutečné umělecké dílo. Tyto dekorace vypadají drahé a luxusní. Vzhledem k jejich masivnímu vzhledu a soběstačnosti však obraz vyžaduje pečlivé promyšlení.

Lustrové náušnice mají protáhlý tvar a mnoho přívěsků, díky nimž vypadají jako daný interiérový předmět. Další jméno pro takové velké náušnice - lustry (z názvu lampy, populární ve středověku). Jedná se o velké vintage závěsné dlouhé dekorace, která dokonale doplňuje večerní šaty. Vyznačuje se množstvím intarzie, brilancí, což dodává výrobku elegantní vzhled.

Lustry nejsou příliš dlouhé náušnice z korálků a korálků. Jejich tvar je zploštělý míč. Neexistují žádné další suspenze, ale výrobek stále připomíná lustr.

Náušnice na obručkách, které se vyznačují jednoduchým provedením, budou schopny ozdobit jakýkoliv outfit, s výjimkou samozřejmě kancelářského oblečení. Spona na čepech změní náušnici na otevřený kroužek.

Tenké kroužky mohou být texturované, zdobené rozptylem kubických zirkonů, kresby. Kruh může být také suspenze. Takový přívěsek vypadá velmi působivě s jeho expanzí a texturou, připomínající krajky.

Ušní tunely (tunely) jsou rozděleny na dvě části, z nichž jedna slouží jako upevňovací prvek. Ve skutečnosti existuje pocit, že do ušního lalůčku byl vložen náušnice s velkým průměrem, které doslova probodly ucho.

Nejběžnější formy jsou: zvířata, kadeře ve tvaru chapadel chobotnice, hadi a pavouci.

Velmi oblíbené náušnice z peří lze rozdělit do dvou podskupin:

  • vyrobené z pravého peří;
  • imitace kovu.

Obě možnosti vypadají krásně a zaslouží si úctu. Rozmanitost barev je demonstrována na prvním. Často používá kamínky, kamínky, řetězy. Například banda třešňového peří s obrovským zeleným kamenným setem ve zlatě bude jasným akcentem na večerní šaty.

Kovové peří zpravidla napodobuje stříbro nebo jsou z něj opravdu vyrobeny. Jako dekorace se používají malé průhledné nebo černé krystaly, které jsou připojeny k produktu.

Dráhy jsou úžasnou kombinací stručnosti a krásy, dohromady. Náušnice mají anglickou sponu. Další možností je malý široký kroužek. Přední část je trať v jednom nebo několika řadách, pokrytá kamínky. Cesty se mohou navzájem prolínat a vytvářet efektní tvary.

Hlavní výhodou modelu je jeho univerzálnost. Náušnice vypadají elegantní, roztomilé a vejdou se téměř do každého obrazu.

Ozdoby ve tvaru ptačích křídel jsou zdobeny kamínky, přírodními kameny. Některé modely mají průchozí otvory, které napodobují peří.

Další verze tohoto modelu - jasná motýlí křídla. Takové náušnice mohou být transparentní, mají lesklý povrch.

Něha a milost se vyznačují náušnicemi a nekonečnou smyčkou. Jejich design je stručný. Každá žena může nosit takové modely.

Přívěsky náušnice jsou tak rozmanité, že jsou téměř nemožné klasifikovat. Přívěsky mohou být různých forem. Jsou pokryty perlami, vícebarevnými kameny, korálky.

Večerní možnosti jsou obzvláště krásné. Barva kamenů v těchto ozdobách je hluboká a bohatá. Často v jednom produktu kombinuje kameny různých velikostí a barev, shromážděné ve shlucích. Večerní šaty s takovými ozdobami nepotřebují žádné další příslušenství.

Kapky - to je něha. Zejména pokud jsou transparentní nebo napodobují dešťové kapky.

V některých modelech je v rámu kapka deště. Speciální chic dává starožitný styl.

Kapky mohou být hladké, ploché, ploché, objemné. Nejsou omezeny barvou, takže tyto náušnice mohou být přizpůsobeny jakémukoliv oblečení.

Náušnice ve tvaru květin jsou hojností různých možností: růží, tulipánů, lilií atd. Zlato, stříbro a kameny dávají modelům zvláštní eleganci.

Bylinné téma je neuvěřitelně populární mezi módy. Tyto náušnice si mohou dovolit a ženy ve věku, a mladé osobnosti. Vše záleží na výzdobě a stylu. Mladé dívky mohou nosit třešně nebo bronzové listy s korálovými korálky a starší ženy mohou nosit zlaté javorové listy s anglickou sponou. Jetel listy jsou stále v módě: perfektní dárek symbolizující štěstí. Zajímavé jsou jak tři, tak čtyři listy jetele.

Zajímavé designové rozhodnutí lze nazvat náušnicemi, které jsou malými kytičkami. Často se vyrábějí z polymerové hlíny.

Ploché náušnice se vyznačují lakonickým designem. Jejich tvar může být oválný nebo obdélníkový. Deska je často vkládána do rámu nebo zdobena dráhou zirkonů.

Miniaturní dlouhé řetězy jsou schopny dát obraz lehkosti a něhy. Vždy vypadají žensky, zejména pokud se na konci řetězu kymácí zlatý nebo stříbrný míč.

Zvláště pozoruhodné modely bez spony. Tyto náušnice jsou jednoduše procházeny ušním lalůčkem.

Bunda náušnice jsou piercing imitující piercing. Drahokamy, perly, šípy, kapky, řetězy - to vše se překvapivě ukáže na okraji ušního lalůčku. V tomto případě nepotřebujete žádné další defekty.

Náušnice-kuličky neztratily svou popularitu, v průběhu času se jen mírně upravovaly. Teď se skládají z kuliček ze dvou stran různých velikostí a největší z nich hraje roli zdrhovadla a nachází se za ušním lalůčkem.

Náušnice "Dreamcatcher" - zmenšená kopie indického šarmu, kymácející se v uších. Nezapomeňte mít peří a kruh s „webem“. Ruční práce dává výrobku individualitu, protože takové modely nemohou být přesně stejné.

Geometrické náušnice (čtverce, kosočtverce, trojúhelníky, spirály, kostky) jsou hojností barev a dekorů. Přírodní kameny, perleť, zirkony a kontrastní vložky, prolamované - vše vypadá stylově a módně.

Náušnice kolíky (kafa) jsou navrženy tak, aby šly po ušním lalůčku. Nepotřebují další defekt, vše je zajištěno designem náušnice. Pro špendlíky je navíc charakteristické, že náušnice určená pro pravé ucho nesmí být nasazena na levé ucho.

V závislosti na velikosti, tyto náušnice mohou plně nebo částečně zkrášlit ucho.

Módní horolezci vypadají velmi žensky. Na základně ušního lalůčku se nachází spona „karafiáty“ a tlaková smyčka. Díky tomu je dlouhá náušnice pevně připevněna k uchu a vytváří úžasný efekt: kamínky a korálky se zdají stoupat vzhůru. Proto jsou náušnice tzv. Stoupání, které překládají z angličtiny „lezení“. Jiným způsobem se model nazývá řazení.

Asymetrické náušnice jsou neobvyklé. Jsme zvyklí na to, že náušnice jsou stejné dvojice. Asymetrie se projevuje v rozmanitosti forem a dekorů.Jako by náušnice byly odlišné, ale jediné barevné schéma zajišťuje jejich integritu.

Velmi krásný pár, kde je jedna náušnice dlouhá a druhá krátká.

Srdce a luky jsou ztělesněním ženskosti. Mohou být objemné, duté, dodatečně zdobené vložkami z kamenů. Luky dávají předtuchu.

Malinové, koblihy modely jsou skvělé pro mladé dámy. Pro výrobu se často používá polymerní hlinka nebo kuličky. Neméně zajímavé matryoshka náušnice.

Korunní náušnice jsou luxusní. Kameny, perly, korálky - to vše je perfektně kombinováno v jednom produktu.

Tam jsou stručné modely, které jednoduše opakují tvar koruny, ale nic víc.

Samovary - model v podobě oválu, vykládaný ve středu kameny nebo trojrozměrným vzorem. Použitý suchý zip nebo francouzský. Jsou ideální pro dlouhé večerní šaty.

Kalachy se opravdu podobají bagelu. Zvláštnost modelů v nepřítomnosti jakéhokoliv dekoru, takže mohou být bezpečně nošeny každý den.

Náušnice v podobě různých zvířat vypadají neobvykle: kočky, lišky, ryby, ptáci (obyčejní - páv, kolibřík, sova), víli draci, hadi. Plazi často pokrývají celé ucho. Rozhodnout o takové masivní dekorace nemůže každý, ale vypadá to ohromující.

Námořní téma neztrácí svůj význam. V módních náušnicích v podobě kotev a delfínů. Dokonale doplňují letní vzhled.

V samostatné kategorii si můžete vybrat náušnice: berušky, vážky. Mohou být vyrobeny identicky jako skutečný hmyz nebo stylizované pod luxusní výzdobou, zdobené perlami, kubickými zirkony, kameny. Obvykle se jedná o závěsné náušnice.

Náušnice "Lunnitsa" spojují slunce a srpek. Lahodné prolamované modely, kde měsíc a slunce jsou zdobeny kameny. Milovníci vesmíru mohou také doporučit hvězdy a sněhové vločky. Hvězdy udělí kouzlo každé ženě.

Na vrcholu popularity jsou kartáče vyrobené z hedvábné nitě. Základ je zdoben kameny, korálky, korálky.

Špendlíky, lebky, pouta, jehly vypadají velmi extravagantně a nejsou vhodné pro každou ženu.

Mladé dívky budou jistě jako náušnice ve tvaru houslového klíče, elfa. Zralá žena, aby odpovídala modelu portrétu, připomínající brož.

Náušnice, které lze odstranit přívěsky, jsou transformátory. Tato dekorace je ideální pro každodenní život, a přidáním dlouhého přívěsku k ní, změníme ji ve večerní verzi.

Tipy pro výběr

Při výběru náušnic věnujte pozornost kovu, ze kterého jsou vyrobeny. Neměla by způsobovat alergie, proto je upřednostňována její kvalita.

Vyberte si náušnice, ujistěte se, že s tím, co oblečení budete nosit. Barva, styl a náušnice - všechny tyto parametry by měly být harmonické a vzájemně se doplňovat.

Věnujte pozornost tvaru tváře. Oválný obličej zapadá do všech náušnic. Chubby tváře potřebují dlouhé náušnice a malé jsou kontraindikovány. Prodloužený obličej vyžaduje kulaté a trojúhelníkové náušnice. Náušnice oválné a kulaté dokonale hladké ostré rohy trojúhelníkové tváře. Široké náušnice jsou kategoricky nepřijatelné pro jednotlivce s čtvercovým obličejem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky