Francouzské náušnice

Francouzské náušnice

Náušnice jsou světlé a stylové příslušenství, které klade důraz na jakýkoliv obraz. Moderní výrobci šperků stále častěji experimentují s designem a tvarem výrobků a upozorňují ženy na širokou škálu možností. Díky tomu si každá dívka může vybrat příslušenství podle svých vlastních tužeb a preferencí ve stylu. Jednou z nejčastějších možností jsou náušnice s francouzským zámkem.

Vlastnosti modelů

Francouzský hrad se v podstatě používá pro krásné a elegantní výrobky. Často se mechanismus používá v drahých náušnicích z vysoce kvalitních a cenných kovů. Většina doplňků je zdobena kameny, vzory a různými prvky, které poskytují velkolepý vzhled.

Pokud jde o upevňovací mechanismus, mnozí odborníci tvrdí, že není příliš spolehlivý. Zámkové náušnice v podobě oblouku s bezpečnostní smyčkou. Takový mechanismus připomíná hák a stojí za zmínku, že se používá poměrně dlouhou dobu.

Vlastnosti francouzského hradu:

  • používá se pro závěsné náušnice;
  • dobrá volba pro malé děti, protože mechanismus traumatizuje kůži a je lehký;
  • Náušnice s tímto vzhledem jsou snadno použitelné.

Takové možnosti jsou dnes nejběžnější, nejčastěji se výrobky s francouzským upevňovacím mechanismem nacházejí v klenotnictvích.

Jak si vybrat

Při výběru náušnic s francouzským hradem je třeba věnovat pozornost několika důležitým bodům. Nejprve se musíte ujistit, že materiál, který si vyberete, má vysokou kvalitu. Nejlepší je dát přednost drahým kovům, které se nedeformují a neztrácejí svůj vzhled a barvu. Zlato nebo stříbro bude ideální volbou.

Další věc, kterou musíte věnovat pozornost - spolehlivost hradu. Pokud si koupíte výrobek vyrobený z drahého kovu, je nejlepší zvolit náušnice s úchytem ve formě smyčky. Tam je také takový typ jako háček. Rozdíl mezi těmito dvěma typy je přítomnost očních víček. Háček nemá takový prvek, proto je méně spolehlivý.

Také musíte věnovat pozornost tvaru a velikosti příslušenství. Vezměme v úvahu, že malé náušnice vizuálně činí výraznější rysy obličeje než ty velké.

Zvláštní pozornost by měla být věnována souladu proporcionality. Tvar náušnic by se měl lišit od tvaru oválu obličeje, který zajistí harmonii obrazu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky