Jak odstranit náušnice po propíchnutí

Jak odstranit náušnice po propíchnutí

Pryč jsou způsoby, jak propíchnout uši jehlou. Nyní se tento proces stal rychlým a prakticky bezbolestným.

Náušnice

Uši propíchnuté speciální pistolí, která je vložena do lékařských náušnic-karafiátů. Je vyroben ze speciálního materiálu - zdravotnické oceli. Jedná se o hypoalergenní materiál, takže otvory vytvořené v hrbolcích nebo v chrupavce uší se rychle hojí.

Druhy spojovacích prostředků

Na lékařských náušnicích jsou dva typy spojovacích prostředků:

 • kov;
 • silikon.

Při nošení náušnic se silikonovou sponou se doporučuje pravidelně otáčet náušnicí. Silikon je ve své struktuře velmi měkký a plastický, ale časem může zpevnit. Aby se tomu zabránilo, a pokud je to nutné, snadno byste tyto náušnice odstranili a je doporučeno pravidelně střílet náušnice.

Jak rychle lze odstranit z ucha

Několik týdnů po propíchnutí, když se uzdraví vaše uši, vyvstává otázka: Jak odstranit náušnice po propíchnutí pistolí? Nedoporučuje se odstraňovat náušnici z ucha, dokud není místo vpichu zcela zhojené z několika důvodů:

 1. Můžete zranit nezraněné ucho tím, že způsobíte bolest a nepohodlí.
 2. Existuje možnost infekce a proces hojení může trvat mnohem déle.
 3. Bude velmi obtížné a bolestivé vložit nové náušnice na nezakryté místo vpichu.

Proto buďte trpěliví. Obvykle propíchnuté uši se hojí rychle, v průměru to trvá měsíc a půl.

Pokyny krok za krokem

Hlavním pravidlem je provádět postup klidně a ne panicky.

Pokud máte silikonovou sponu, pak pár hodin před odstraněním náušnic, namažte sponu tlustým krémem nebo olejem. Zjemňují silikonové a hřebenové náušnice budou snadno a jednoduše odstraněny z ušního lalůčku nebo z chrupavky, aniž by se vyvíjely další fyzické síly.

Nezáleží na tom, zda odstraníte náušnice z ušního lalůčku nebo z chrupavky, celý postup pomalu, pak si nezpůsobíte žádnou zbytečnou bolest a nezraníte místo piercingu.

Proveďte postup ve fázích:

 • Sbírejte vlasy do housky nebo si drdol. Vlasy by neměly zasahovat do odstraňování náušnic.
 • Dbejte na to, abyste provedli hygienické postupy: umyjte si ruce mýdlem nebo ošetřete dezinfekčním prostředkem. Ruce musí být čisté, takže při odstraňování náušnic nenesete infekci.
 • Existují dva způsoby, jak odstranit lékařské ušní prstence a chrupavku:
 1. Se dvěma prsty levé ruky uchopte náušnici, jemně zatáhněte za uzávěr pravou rukou.
 2. Snažte se kroucení náušnice: uchopte náušnici pravou rukou a začněte ji otáčet ve stejnou dobu, držte sponu levou rukou, aby se nepohybovala.

Poprvé, náušnice mohou být obtížné odstranit z ušního lalůčku nebo chrupavky, je třeba vyvinout určité úsilí k jejich odstranění. Pokud máte nějaké potíže - náušnici nelze odstranit, není nutné experimentovat. Vydejte se k odborníkovi, který vám probodl uši. V salonu, ve kterém jste probodli uši, vám určitě pomůže odstranit náušnice.

 • Je nezbytné dezinfikovat body vpichu v uších (ušní lalůček nebo chrupavka) roztokem alkoholu nebo peroxidem vodíku. Za tímto účelem naneste dezinfekční roztok na vatový tampón nebo kus gázy a jemně otřete místo vpichu.
 • Noste nové náušnice nebo lékařské náušnice, které jste předtím nosili. Vezměte prosím na vědomí, že předtím, než budete mít náušnice, musí být otřeny roztokem alkoholu.Pokud máte na sobě náušnice, nedržte pevně sponu.

V náušnicích stojí nějaký čas. V ideálním případě byste neměli střílet náušnice alespoň po dobu 6 měsíců. Tentokrát bude stačit, aby se vaše uši přizpůsobily a konečně se uzdravily.

Po lékařských náušnicích se doporučuje vypadat jako náušnice z drahých kovů: stříbra nebo zlata. Tento kov nezpůsobuje podráždění kůže a vaše uši se brzy hojí úplně.

Věnujte pozornost také sponě nových náušnic: nesmí být masivní a snadno projít otvorem na laloku. Silný karafiát může navíc poškodit zcela nezakryté místo vpichu. Doporučuje se po lékařských náušnicích zvolit náušnice s anglickým zámkem.

Náušnice s anglickým zámkem

Náušnice s anglickým zámkem - nejběžnější typ náušnic. Anglický hrad je oblíbený u klenotníků díky své spolehlivosti. Náušnice s takovým zámkem neztratíte, pokud nechtěně zavěsíte náušnici.

Jak to vypadá

Rukojeť je v otvoru v ušním lalůčku a dokovací otvor v náušnici s malým pružinovým mechanismem. Když nasadíte náušnici, uslyšíte mírné cvaknutí, to znamená, že mechanismus spojky funguje správně a náušnice jste bezpečně upevnili.

Jak odstranit

Navzdory tomu, že anglický hrad je velmi spolehlivý, jeho mechanismus je poměrně křehký. Doporučujeme odstranit náušnice s anglickým zámkem na noc, aby nedošlo k poškození spony.

Postup pro odstranění náušnic s anglickým zámkem:

 • Dezinfikujte ruce a nové náušnice.
 • Uvolněte náušnice s anglickým zámkem, aniž byste museli vynaložit další fyzické úsilí. Uchopte náušnici levou rukou. Umístěte ukazováček do horní části rukojeti. Palcem pravé ruky přitiskněte k vyčnívající části luku a posuňte ji směrem k ukazováku.
 • Uslyšíte cvaknutí, to znamená, že vše je provedeno správně a náušnice je rozepnuta.
 • Před nasazením nových náušnic dezinfikujte otvor v ušním lalůčku.

Stejně jako v případě náušnice lze nový anglický zámek otevřít s obtížemi. Ale jakmile je zámek vyvinut, snadno odstraníte náušnice.

Jak odstranit z pupku

V poslední době, módní ženy stále více propíchly pupek. To není překvapující, protože náušnice v pupku přidávají ženě sexuality a přitažlivosti. Pokud máte krásné napjaté bříško, pak proč tomu věnovat pozornost a ozdobit ho náušnicí?!

Nedoporučuje se odstraňovat náušnici z pupku, dokud se místo vpichu zcela nezahojí. U různých lidí trvá proces hojení různé časy, v průměru je to 1 až 6 měsíců. Náušnice z pupku je odstraněna stejně snadno jako náušnice z ucha. Stačí držet náušnici jednou rukou a odšroubovat náušnici s druhou.

Tento postup provádějte pomalu a opatrně. Nezapomeňte na hygienická pravidla. Pro dezinfekci místa vpichu nepoužívejte alkohol ani peroxid vodíku. Tyto látky jsou velmi jemné do jemné kůže pupku. Pro dezinfekci použijte fyziologický roztok nebo chlorhexidin. Je obtížné infikovat plně vytvořený kanál (místo vpichu), ale proč znovu riskujete své zdraví.

Po zahojení místa vpichu můžete pravidelně měnit náušnice, vybírat jeden nebo jiný model stylu oblečení. Existuje spousta modelů náušnic, a můžete je snadno změnit přidáním pikantnosti do svého vzhledu.

Různé modely náušnic v uších nebo pupku dodají vašemu obrazu ženskost, přitažlivost a sexualitu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky