Náušnice Cartier

Náušnice Cartier

Pouze lidé znalí módy vědí, která společnost vlastní logo, složené ze dvou prokládaných písmen "C". Jak vypadá ochranná známka společnosti Cartier, která je celosvětově známá jako trendová značka. Její mistrovská díla byla uznána jako revoluční krok designérů ve výrobě šperků. Ve 125 zemích světa existují butiky této značky, kde kupující neustále upadají do nákupu broží, prstenů, náramků, náušnic Cartier. Nádherné objekty vždy vzbudily očekávání a všichni obdivovali jejich úžasnou a nepopsatelnou krásu.

Po mnoho let, Cartier šperky byly považovány za výsadu bohatých lidí - vládní úředníci, monarchové, show business hvězdy, herci, podnikatelé. Mají takové rysy, jako je elegantní, velkorysost, originalita ve vzhledu, podtrhující vysoký status majitele.

Stručná historie exkurze

1847 - rok narození světoznámého domu Cartier. Tehdy Louis-Francois Cartier získal od svého učitele dílnu na tvorbu šperků. "Zelená" ve věcech příslušenství člověk začal s realizací soukromých zakázek a uspěl v této oblasti. Každá dekorace byla vydána s „twistem“, měla nestandardní podobu pro devatenácté století. V Paříži se mistr velmi brzy proslavil vydáváním náušnic, přívěsků a prstenů v podobě různých zvířat. Tato „inovace“, kterou úspěšně použil Louis-Francois, mu otevřela dveře do jiného světa. Ještě v roce 1904, kdy vlastník dílny zemřel, se jeho podnikání dále rozvíjelo. Od té chvíle se dům Cartier mění v rodinný podnik a přechází z generace na generaci.

Druhým majitelem workshopu byl Louis-Joseph (vnuk Cartier). On přišel s jeho “čipem” - on vydával slavné a originální snubní prsteny za vysokou cenu. On je nazýván zakladatelem značky Cartier, jak vynalezl a představil jedinečné vlastnosti výrobků. Měli bychom také zmínit hodinky, které vypadaly jako opravdové mistrovské dílo díky hojnosti drahých kamenů ve výzdobě. Experiment zpočátku selhal, protože model hodinek byl ženský, a ženy té doby, podle módních kánonů, se objevily na míčích v šatech s dlouhými rukávy nebo dlouhými rukavicemi na rukou. Pro hojnost oblečení prostě neviděl krásu hodin. Klenotník byl zoufalý a kdyby to nebylo pro jeho přítele, Alberto Santos-Dumont, přestal by vyrábět hodinky úplně. Ale přítel chtěl hodinky s drahými kameny, koupil je, a pak se výrobky značky známé v každém městě v Evropě.

Poprvé, Cartier šperky byly přineseny do Ruska v roce 1907. Pak Dom Cartier uspořádal výstavu v Petrohradě. Důraz a originalitu klenotnické mysli ocenil Mikuláš II. Po dalších sedmi letech získala společnost svůj vlastní symbol - pantera. Po nějaké době byla nová kolekce načasována pro její vydání. Do této sbírky vstoupil v různých rámech mazaný dravec se smaragdovýma očima. Tento "čip" byl opakován na různých prstencích, náramcích, přívěšcích, řetízcích, perech, manžetových knoflících.

A dnes Cartier House produkuje fascinující mistrovská díla, která si mohou dovolit jen bohatí lidé. Aby nedocházelo k porušování práv běžných občanů s nízkými příjmy, pracují jiné společnosti, které produkují kopie a padělky jedinečných výtvorů značky. Jak je kontaktovat? Chcete-li to udělat, měli byste hledat kontakty na šperky domy, například v Moskvě, zjistit, který z nich spolupracuje s Cartier a objednat šperky pro sebe, ale s méně drahé kameny a podobný design.

Vlastnosti

Od nepaměti to byly náušnice, které zasáhly jejich nepředvídatelné formy. Styl klenotníků je přirozený a jednoduchý, a proto jsou variace šperků v uších vyrobeny z platiny se stříkáním žlutého nebo bílého zlata.Nebudou nikdy vidět drahokamy v jejich designu, s výjimkou několika malých diamantů nebo perel.

Některé modely jsou zdobeny barevným vícebarevným smaltem. Produkty jsou tak jednoduché, že byste neměli hledat pozvání na bufet nebo restauraci ve svém rozvrhu, abyste je mohli zapnout. Jsou vhodné pro každodenní nošení, ale pokud vůbec něco, bude to skvělý doplněk k obrazu dívky na večírku. Jsou dány muži svým milencům. Exkluzivní dar je dán milovaným ženám, manželkám, demonstrujícím jejich nekonečnou lásku a oddanost.

Jak se nemůžete zamilovat do náušnic Cartier z kolekce Láska, které zdůrazňují tvrdost a nedotknutelnost spojení párů v lásce lépe než ostatní? Mají dokonalou nádhernou oválnou siluetu a na viditelné straně je namalován vzor ve formě šroubů. Vzorec přišel zdůraznit vášnivou náklonnost.

Výrobky z této kolekce jsou vyrobeny z růžového nebo žlutého zlata a šrouby jsou lemovány nejčistšími diamanty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky