Tousové náušnice

Tousové náušnice

Dům katalánských šperků Tous pochází z roku 1920. Zpočátku je malý rodinný podnik dnes celosvětovou značkou šperků a doplňků. Tvůrčí schopnosti, tvořivost a vynalézavost majitelů - Salvadora a Rosy Tousové - umožnily vytvořit jedinečný kreativní styl v oblasti šperkařství, milovaného módy z celého světa.

Sortiment značek

Kolekce Tous obsahuje obrovské množství produktů: prsteny, náušnice, přívěsky, brože, hodinky a dokonce i tašky. Různé jsou materiály, ze kterých se příslušenství vždy objeví: drahé kovy, perly, diamanty, nerezová ocel, spousta kamenů a smalt. Ale pro designéry to není ani tak materiál, na čem záleží, ale výkon, který je vždy v každé nové kolekci.

Větší popularita této španělské značky přinesla své slavné medvědikteré se staly nedílnou součástí značky, jako Eiffelova věž pro Paříž. Legendární medvědí mláďata se staly symbolem nejjemnějších vzpomínek dětství a nacházejí se v nejrůznějších variantách: roztomilé zvíře se skrývá na půvabném přívěsku, funguje jako zámek náhrdelníku nebo náušnic. Takové šperky vždy vypadají snadno a snadno. Tous ve formě medvídků jsou stále velmi populární, protože jsou založeny na filozofii značky.

Pouze značka pro mládež?

Mnoho žen se ptá na tuto otázku. Cute a drobné šperky budou relevantní podívat se na všechny fair sex. Podle Salvadora Tousa budou produkty nabízené Tousem vyhovovat jak osmileté dívce, tak dámě elegantního věku. Lze to považovat za pozitivní filozofii návrhářů a dekorace. Jakékoliv moderní módy budou moci vybrat pro sebe kus šperku, který bude vyhovovat jejímu vkusu, volba je obrovská a úžasná!

Modely

Náušnice jsou všestranné šperky, které mohou doplňovat jak denní, tak večerní obraz. Navíc je dnes těžké najít dívku a ženu, jejíž kolekce by neměla jediný pár náušnic. V poslední době se staly obzvláště populární miniaturní výrobky - šperky nebo šperky, které pomohou vytvořit vhodný obraz jak ve dne, tak ve večerních hodinách. Jednoduchý, výstižný design a péče v detailu - tyto trendy se po mnoho let své existence úspěšně staly klasikou.

Ve sbírkách značky najdete náušnice různých tvarů a barev. Například náušnice Toused bear s pěstovanými perlami nebo Tous připínáček cónica s modrým křemenem - vyrobeny ze stříbra, mají zapínatelnou sponku a jsou ideální pro lehký denní i romantický večerní vzhled.

Jako dárek

Medvědi mohou být skvělý dárek! V jednom z rozhovorů se Madame Touc zmínila o tom, že mnoho mužů věří, že dávat srdce svým milovaným je trochu banální a poražená, ale zlatá hračka je něco nového a zajímavého! Okouzlující medvídci mohou být úžasným dárkem pro malé princezny. Tyto výrobky vypadají docela pěkně a stručně, takže se hodí i pro dítě.

Stylová značka Tous je dnes rozpoznatelná a prodávána po celém světě. Klíčem k úspěchu Tousa je bohatý výběr a mnoho nestandardních nápadů. To je příklad toho, jak se malý rodinný podnik stal silnou společností, která nás nikdy nepřestane radovat a překvapovat.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky