Nejmódnější zlaté náušnice v roce 2019

Nejmódnější zlaté náušnice v roce 2019

Podle názoru takové slavné francouzské ženy jako Coco Chanel jsou ženy vyráběny ženskými šperky. A náušnice - to je asi první věc, která přijde na mysl v souvislosti s tím. Ukázalo se, že moderní designéři mají stejný názor, a proto se rozhodli v tomto ohledu učinit rok 2017 odlišným.

Vlastnosti a výhody

Vzhledem k obrovskému rozsahu zlatých náušnic je často obtížné provést konečnou volbu. Každá žena bude mít rád zlaté šperky, poseté drahými kameny. Ale nejdřív byste se měli podívat na jejich cenu.

Masivní náušnice z čistého zlata budou poměrně drahé. Kovová bižuterie, ve které je zlato obsaženo pouze v tenké vrchní vrstvě, bude mít nižší cenu.

Funkce a výhoda těchto zlatých šperků je, že bez ohledu na to, které náušnice si vyberete, budou mít vždy elegantní vzhled a pomohou ženě vypadat nejen elegantní a elegantní, ale prostě úžasné.

Druhy kovů

Kov ve zlatých náušnicích se zřídka používá ve své čisté formě. Obvykle to, co nazýváme zlatem, je slitina, která kromě tohoto vzácného kovu obsahuje i jiné typy kovů - to je tzv. Ligatura. To se provádí za účelem posílení zlata, které je samo o sobě měkké, takže šperky z čistého zlata se mohou rychle zlomit nebo poškrábat.

Pokud je výrobek vysoce kvalitní, pak značka bude určitě na zlatě. Dokonce i staří lidé dospěli k závěru, že nejlepší nečistoty pro tento drahý kov jsou měď a stříbro, a aby bylo jasné, kolik zlata je v produktu, byly vynalezeny vzorky.

Lékařské

Všechno je dnes dražší, včetně zlatých náušnic, ale okna šperkařských obchodů lákají a vybízejí k nákupu šperků. A tady magický materiál přichází na pomoc milovníkům šperků. Jeho vzhled je prakticky nerozeznatelný od zlata a cena je mnohem nižší.

A tento materiál se nazývá lékařské zlato. Základem této slitiny je mosaz, která ve správném poměru začíná svítit horší než žlutý ušlechtilý kov. Bílý kov se získá, pokud se titan bere jako základ, ale bez správných nečistot, samozřejmě, že není úplné, že slitina má nezbytné fyzikální vlastnosti.

Lékařské zlato se používá nejen k výrobě šperků, ale také k přístrojům pro chirurgické účely, jakož ik korunám na zubní protetiku.

Černá

Dnes je však málo, kteří mohou být překvapeni bílým a dokonce růžovým zlatem, ale s černým je to ano, mnozí o tom nikdy neslyšeli nic. Ale tato neobvyklá novinka v špercích dnes je stále více vidět v oknech. Jsme zvyklí volat olej v černém zlatě, ale černé zlato je jen obyčejné žluté zlato zpracované zvláštním způsobem.

Technologie pro výrobu tmavého kovu ještě není k dispozici pro málo, a ne všechny módní sbírky v klenotnictví se mohou pochlubit takovou neobvyklou novinkou. Skutečnost, že náušnice vyrobené z tohoto vzácného kovu jsou trendem roku 2017, je však nespornou skutečností.

Kombinované

Ale černé zlato není všechno, co může šperky průmysl dnes překvapit. Kromě sofistikovanosti výrobků a kouzla jejich forem, mistři i nadále odlévají kouzla na kov samotný.

Dnes se již naučili pracovat nejen s čistým zlatem, se žlutou, růžovou, bílou a černou, ale i s kombinovaným. Jedná se o směs, která obsahuje další typy tohoto drahého kovu.

Cena produktu a jeho individualita bude záviset na tom, jaké procento složky je v kombinované směsi zlata.

Druhy

V podstatě všechny tyto produkty jsou samozřejmě krásná polovina lidstva, ale existuje mnoho náušnic, které jsou vyráběny speciálně pro muže a pro mladší generaci.

Více náušnic se liší svým tvarem, může to být:

 • geometrický, trend jaro-léto-2017 (kolo, čtverec, trojúhelník, atd.);
 • originál (peří, srdce, zvířata atd.);
 • kaváren (nevyžadují propíchnutí).

Různé náušnice jsou vhodné pro různé příležitosti:

 • náušnice pro gala večer;
 • náušnice pro zábavné párty;
 • Svatební potřeby;
 • každodenní podnikání;
 • pro neformální styl.

V roce 2017 se módní náušnice vytvořené pro ucho, ve kterém bylo najednou několik defektů, staly módními.

Pro piercing

Piercing existuje zdobit tělo, a to bylo známo dokonce i starověké egyptské ženy. Dnes, piercing může být dělán pro nějakou část těla: pro nos, pro rty, pro pupek, pro jazyk a pro jiná místa. Náušnice pro toto jsou prodávány ve velmi širokém sortimentu a rozmanitosti.

Ale nejoblíbenější jsou zlaté piercing náušnice. Nejkrásnější z nich - ty, které jsou zdobeny drahým kamenem, a diamant je mistrovské dílo pro tyto doplňky.

Pro pupek je obvykle zvedl banán ve tvaru náušnice. Je tzv. Proto, že má podobný tvar jako toto ovoce. Banán má jednu zvláštnost - taková náušnice musí být řádně vyrobena a musí mít přesný stupeň ohybu. Pokud se tak nestane, pak majitel těchto náušnic nepohodlí.

S francouzským hradem

Neméně důležité je pohodlí a obecně všechny náušnice. Přicházejí s řadou zámků a musíte si vybrat ten, který je pro vás pohodlnější a spolehlivější.

Nejběžnější jsou zlaté náušnice s francouzským zámkem, protože má mnoho výhod:

 1. spolehlivost fixace v uchu, náušnice nebudou ztraceny;
 2. kůže nikdy nebude poškrábaná;
 3. Vhodné pro dámské a dětské šperky.

Co se týče minusů francouzské spony, můžeme jen říci, že je poměrně křehká a elegantní, a proto je lepší tyto náušnice sundat před spaním.

Přívěsky

Mnoho žen dává přednost náušnicím, a protože na většinu z nich vypadají skvěle, celebrity se často zdobí takovými náušnicemi. Zvláštností tohoto typu náušnic je jejich dobrá kombinace s večerními šaty, ale existuje mnoho možností pro jejich každodenní použití.

Formulář

Ve velké rozmanitosti tvarů náušnic, které jsou prezentovány na počítačích šperků, každá dáma nebo dívka bude schopna najít pro sebe podobu, kterou má nejraději. Zde jsou jen některé z nich:

 • motýli, jsou považováni za klasiku chuti, symbol lidské duše a její neopatrnost;
 • diamanty jsou považovány za symbol plodnosti a ženskosti, stejně jako symbol bohatství a záštity;
 • kříže v uších symbolizují sílu lidské duše a schopnost odolávat nepřátelům a problémům v životě;
 • milovníci koček s kočkami milují nosit mnoho, a to je nejlepší volba pro dárek pro dívku;
 • náušnice-prsteny jsou spojeny s celistvostí, silou, dokonalostí a nekonečnem;
 • kapky - to je vždy překvapivě elegantní a krásné náušnice. Kromě těchto forem, náušnice ve tvaru trati, luk se zámkem, čtverec, ve tvaru květiny, rohlíky, cikán a mnoho dalších vypadají velmi krásně.

Dekor

Ale nejen tvar náušnic závisí na tvaru, jeho výzdoba je také velmi důležitá. Takže, perleťové hry v dekoru budou moci připomenout hloubku moře a přidat trochu romantiky k nějakému obrazu. Použití korálů v dekoru, výrobek může být dán možnost přidat sílu k jeho majiteli a zbavit ho únavy. Náušnice se smaltem budou skvělou výzdobou pro velkolepou dámu.

Onyx se nazývá kámen králů a náušnice s tímto minerálem učiní jejich majitele mocným a vyléčí z řady nemocí.Od jade, obyvatelé mnoha zemí, aby kouzla pro obchodníky a malé obchodníky, a dnes náušnice s tímto kamenem se stane kouzlem pro podnikatele. Takový univerzální kámen v náušnicích, jako je zirkon, může být kombinován s jakýmkoliv účesem, s jakýmkoliv tónem pleti, s jakýmkolia očima, a dokonce dokonale doplňuje oblečení jakéhokoliv stylu.

Malachit v náušnicích svého majitele zdůrazní její náladu a jedinečnost. Tyto náušnice jsou vhodné pro každodenní život i pro speciální akce. Nosit šperky s lapis lazuli znamená netrpět poruchami nervového systému, být klidný a klidný. A pokud se takové náušnice nosí bez odstranění, zrak se zlepší a nedojde k žádné migréně.

Pokud jde o kameny pro šperky, je třeba poznamenat, že v roce 2017 čekají na vrchol popularity.

Jak si vybrat?

Ale volba si náušnice pouze pro dekoraci nestačí, musíte vzít v úvahu tvar tváře. Pokud jste majitelem kulatého obličeje, nevybírejte velké prsteny, hvězdy, diamanty a sněhové vločky, náušnice v podobě dlouhých přívěsků nebo čtverců vám budou vyhovovat. Ale s čtvercovou tváří nebudou čtvercové náušnice fungovat, naopak, kulaté náušnice, kapičky a trojúhelníky jsou dobré.

Se širokým obličejem s velkými lícními kostmi je lepší koupit náušnice ve formě strun. Pokud je obličej úzký, protáhlý, pak by náušnice měly být velké a objemné, ale v tomto případě je lepší odmítnout přívěsky. Ale pro ty, jejichž tvář je oválná, si můžete vybrat jakoukoliv formu náušnic.

Relativně dlouhé náušnice obecně, je třeba poznamenat, že v roce 2017 budou velmi populární, a čím delší jejich délka, tím lépe!

Co nosit?

Když jste již zakoupili všechny náušnice, které jste chtěli mít ve své šperkovnici, ale nemáte čas si vybrat šperky především, pak odvážně nosit ty, které se hodí do jakéhokoliv oblečení. Mohou to být malé karafiáty, karafiáty s perlami, přívěsky tmavého odstínu nebo jen malé náušnice ze zlata nebo stříbra.

Velké náušnice se budou hodit k otevřeným šatům nebo k sukni, ale nebudou se nosit na svetry, roláky a stojaté límce. Podlouhlý tvar náušnic se hodí téměř na každou příležitost a bude vypadat skvěle ve spojení s límcovým náhrdelníkem. Světlé a extravagantní prodloužené náušnice (jako peří) jsou sólo, nepotřebují žádný pár.

Mnoho spravedlivého pohlaví je označováno jako prstenové náušnice jako „cikánská“ nebo špatná chuť. A jsou velmi mylné, celá věc je ve správném výběru šperků, hlavní věc není přeplatit. V roce 2017 bude trendem opět takzvané manžety, které nejsou nutně kladeny na dvě uši, asymetrie je zde vítána. Druhé ucho může být ponecháno bez náušnic, nebo dávat malou velikost stud.

Více o manžetách

Manžety jsou populární po dostatečně dlouhou dobu, a jak vidíme, ani zájem o ně v roce 2017 nezmizí. Koneckonců, tyto náušnice nejsou jen krásné, ale také praktické, ušní lalůček není zpožděn od nich, kafahy jsou pohodlně uspořádány po celém uchu. Nakonec - žádné nepohodlí, jen krása a jas.

Doporučení pro kavárny pro rok 2017 jsou následující: měly by být chytlavé, měly dlouhé řetězy, původní špendlíky a velké kameny a žádoucí jsou nepřiměřené.

Kromě toho bychom neměli zapomínat na výše uvedenou poptávku po asymetrii. Manžety vytvářejí hlavně důraz na jedno ucho a docela úspěšně.

Měli byste vědět, že rok 2017 je rokem, kdy bude asymetrie módní ve všem, co se týká šperků, takže můžete dokonce nosit náušnici z jedné sady na jednom uchu a od druhé na druhé.

A co dělat v případě, kdy je v jednom uchu najednou několik defektů? Zde je lepší postupovat následovně: velká náušnice je nasazena na nejnižší bodnutí a všechny ostatní jsou naplněny náušnicemi.

Jak se čistí?

Čas od času je nutné se o tuto krásu postarat, jinak náušnice vyblednou, poškrábají a ztratí veškerou přitažlivost. Co musíte udělat doma:

 • Nejprve je třeba umýt náušnice.K tomu budete potřebovat teplou vodu (50-60 ° C) a jakýkoliv prací prostředek (dokonce i šampon, dokonce i nádobí). V tomto roztoku nechte jehňata ležet dvě hodiny, aby se nečistoty kulhaly, a pak se mohou čistit měkkým kartáčkem;
 • čištění chemickými prostředky. To se provádí za účelem odstranění oxidovaných prvků na povrchu zlata 25% roztokem amoniaku. Roztok nalijte do malé misky a vložte do něj po dobu 2 nebo 3 hodin. Velmi špinavé náušnice mohou být ponechány v roztoku a přes noc. Potom se dekorace opět promyje pod proudem horké vody;
 • tak se stává, že toto všechno nestačí k úplnému čištění, pak je stále mechanická metoda. To se provádí pomocí abrazivních materiálů, ale ne sody, protože to zanechá škrábance na povrchu šperků, a nebudou již lesk. Kromě toho, použití agresivních prostředků povede k odstranění horní vrstvy zlata, a šperky ztratí váhu.

Náklady na

Vidíme šperky na pultu poté, co byly přísně vyhodnoceny. Mnoho faktorů má vliv na náklady na výzdobu: je to jeho váha a vzorek obdržený kovem, a náklady na gram na trhu se zlatem, a zda existují kameny na výrobku a jak drahé jsou. Cena závisí na rytině, stejně jako umělecké nebo národní-historické hodnoty šperků.

To se nevztahuje na výrobky, které jsou prodávány jednotlivci, nákup nemá nic společného s cenami stanovenými v klenotnictví.

Stylové obrázky

V zimě bude něžnost a krása vašeho obrazu věnována bělosti perel ve zlatém rámu. Pro zimu 2017-2018 vhodné perly velkých velikostí. Budou ideální pro vytvoření asymetrického obrazu v letošním roce.

Významná je skutečnost, že rok 2017 je rokem požárního kohouta. Ale toto je moře ambicí, jasu a vedení ve všem. Je jasné, že s takovým mistrem situace se dostanou jen ti, kteří se stávají stejnými. A zlaté šperky mohou hodně pomoci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky