Dětské náušnice

Dětské náušnice

Vlastnosti modelů pro děti

Mezi obrovské množství náušnic na trhu, návrháři věnují velkou pozornost na produkty, které jsou určeny pro malé módy. Charakteristickým rysem dětských náušnic je jejich malá velikost a speciální téma. Mohou to být dekorace v podobě kreslených postaviček, luky, srdce atd.

Hlavním problémem, který většinu rodičů znepokojuje, je určit optimální věk pro propíchnutí ucha. Vše záleží na rozhodnutí rodičů. Někteří z nich tak zoufale chtějí vidět své princezny v náušnicích, že jsou připraveni probodnout si ucho bezprostředně po narození a dát na dítě první náušnice.

Moderní medicína nedává žádná doporučení, jak přesně kdy propíchnout uši dívky. Nejdůležitější je, že postup provádějí zkušení odborníci.

Je velmi důležité pochopit, jaký druh náušnic je lepší koupit pro dítě a co je třeba věnovat pozornost při výběru výrobku. Nejdříve musíte zvolit optimální materiál. Ideálním řešením je zlato, které je známé svou hypoalergenií. Dětské náušnice jsou také vyrobeny ze stříbra nebo jiných slitin. Při nákupu nezapomeňte zkontrolovat původ šperků. Nejlepší je koupit značkové výrobky vysoké kvality a bezpečnosti.

Druhým bodem, na který je třeba věnovat pozornost, je hmotnost a tvar dekorace. Aby dívka cítila maximální pohodlí, měly by být náušnice velmi lehké. V opačném případě se dívka bude cítit nepříjemně a její ušní lalůček se bude protahovat, protože není schopna vyrovnat se s vážným zatížením v raném věku.

Důležitý je také typ zámku. Upevňovací prvky by měly být co nejsilnější a nejspolehlivější, aby se příslušenství nerozepnulo. Výrobek by měl být zároveň vhodný k použití, aby pětiletá dívka mohla nezávisle odstranit a obléknout si šperky.

Pro nejmladší módy jsou považovány za ideální variantu náušnic. Kromě toho si můžete vybrat výrobky s francouzským zámkem, který obsahuje smyčku s háčkem. Možnosti anglického zámku jsou ideální pro dívky starší tří let. Při výběru je třeba se ujistit, že zámek není špičatý, protože může poškrábat citlivou pokožku dítěte.

Při výběru nejvhodnějšího produktu postupujte podle těchto tipů:

  • Dětská výzdoba na 1 rok je doplněna o speciální doporučení, která obsahují informace o správném nošení a péči o výrobek. Hlavním požadavkem pro tento druh příslušenství je to, že by neměly být velké;
  • Nejlepší řešení je považováno za náušnice malé velikosti, které jsou zdobeny perlami nebo tyrkysovou. Je lepší upustit od myšlenky na koupi letošního náušnice s anglickým zámkem, protože to může poškodit kůži dítěte. Takový výrobek by byl vhodný po dobu 12 let nebo více;
  • Spona musí být bezpečná a pohodlná, aby bylo dítě schopno nezávisle odstranit a nasadit výrobek.

Materiál

Náušnice pro nejmenší jsou vyrobeny z tzv. Lékařské slitiny. Jedná se o unikátní kov, který nezpůsobuje alergie a nepodstupuje oxidační proces. Snad tyto náušnice se nemohou pochlubit stylovým vzhledem, ale rozhodně nepoškodí zdraví dítěte.

Po zahojení ran můžete nakupovat výrobky z atraktivnějších materiálů.Neměli byste šetřit na dětech, proto by měly být upřednostňovány výhradně ušlechtilé materiály - stříbro a zlato. Tyto materiály, podrobené vysokému testu, nezpůsobí alergie a dráždí pokožku dítěte.

Poté, co dítě vyroste, můžete hýčkat jeho šperky. Většina odborníků tvrdí, že takové příslušenství pro dívky je 9-10 let a více, protože materiály v nich obsažené jsou pochybné kvality. Proto je nejlepší vybrat si šperky, které jsou vyrobeny osvědčenými společnostmi, kterým se podařilo doporučit své výrobky jako spolehlivé a bezpečné.

Nejkrásnější modely

S diamanty

Diamant je jedním z nejdražších a nejkrásnějších kamenů naší doby. Velmi oblíbené jsou náušnice s diamantovými vložkami, ale před zakoupením tohoto příslušenství si musí vaše dítě pečlivě promyslet. Dítě stále nerozumí významu drahých věcí a neví, jak s nimi zacházet opatrně. Kromě toho přítomnost drahých šperků může nepříznivě ovlivnit bezpečnost dítěte, což je zvláště důležité, pokud se vrátí ze školy sám.

S perlami

Náušnice s perlovou vložkou budou ideálním řešením pro každou malou módu. Přítomnost takového prvku přinese produkt ještě více zjemnění a přitažlivosti. Náušnice s perlami lze nosit při různých matines, narozeninách a jiných dětských prázdninách.

S emailem

Náušnice se smaltem jsou světlé barvy, které nikdy neztratí svou sofistikovanost. Smalt je trvanlivý materiál, který se stal alternativou dražších kamenů. Proto je tato dekorace považována za ideální volbu pro dítě. Charakteristickými rysy smaltu jsou jeho pevnost, spolehlivost a originalita. Univerzální design a velký výběr barev vám umožní vybrat nejlepší volbu pro každé dítě. Dětské náušnice s barevným smaltem přispívají ke zvýšení nálady i v nejtemnějších dnech.

Klipy

Klipsy jsou pro dítě tou nejlepší volbou, protože k nošení tohoto příslušenství není třeba v uchu provádět defekty. Tyto výrobky jsou udržovány v důsledku mechanické komprese svorek.

S rubíny

Náušnice s rubíny vypadají velmi efektivně a atraktivně, což vám umožní zdůraznit individualitu a sofistikovanost dívek. Moderní designéři a módní návrháři vytvářejí neuvěřitelně stylové a luxusní rubínové náušnice, které mohou proměnit všechny mladé módy. Například v internetovém obchodě „Adamas“ můžete najít nádherné náušnice s rubíny, které budou skvěle vypadat na dětském uchu.

Se zirkony

Dekorace s kubickými zirkony se mohou pochlubit zvláštním šarmem a šarmem. Unikátní lesk tohoto kamene činí z náušnic neuvěřitelně atraktivní a stylové.

Ahoj koťátko

V posledních letech jsou náušnice Hello Kitty velmi oblíbené, vyznačují se originalitou a vypadají velmi cool.

Tvar a hmotnost látky

Pro malou holčičku je nejdůležitější, že výrobek je nejen pohodlný, ale i originální. Na moderním trhu existuje velké množství modelů, které se liší svým tvarem a velikostí.

Třešně

Mezi nejvyhledávanější patří dětské náušnice ve formě třešní. Tyto možnosti se liší francouzským zámkem, proto se stanou ideálním rozhodnutím pro každou ženu módy.

Motýli

Vznášející se motýli vždy vzbuzovali zájem o dívky. Náušnice ve formě tohoto hmyzu jsou prezentovány ve velkém sortimentu barevných řešení. Můžete si vybrat možnosti zdobené diamanty nebo jinými drahými kameny.

Srdce

Nic nezpůsobuje tolik radosti jako náušnice v podobě srdcí. Atraktivní, elegantní a sofistikované příslušenství je vhodné pro děti od 5 let.

Berušky

Malé a stylové náušnice ve tvaru berušky osloví každou dívku. Charakteristickým rysem těchto modelů je jejich nízká hmotnost, což umožňuje vysoký komfort nošení.

Prsteny

Prsteny - univerzální verze dětských náušnic, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. V procesu výběru je lepší dát přednost malým modelům, které mají minimální hmotnost. Navíc, velké prsteny mohou chytit oblečení a zranit ucho dítěte.

Smyčky

Loop náušnice jsou ležérní model, který se vyznačuje elegancí a originálním vzhledem. Díky jednoduchému zámku dokáže takový model zvládnout i malá holčička. Bude pro ni snadné, aby vzlétla a oblékla si náušnice.

Kočky

Náušnice s kočkami jsou zajímavou a originální verzí, která osloví milovníky těchto domácích mazlíčků. Charakteristickým rysem pussy náušnic je jejich extravagance, která vám umožní vytvořit nejúžasnější a jedinečné obrazy.

Se zvířaty

Zvířecí náušnice jsou jednou z nejoblíbenějších možností pro holčičky. Existuje tolik stylů a odrůd na trhu, že každá žena módy může vyzvednout produkt s milovaným domácím mazlíčkem.

Kapky

Drop náušnice mohou být vyrobeny z běžných materiálů as použitím drahých kamenů. Diamantové, smaragdové nebo rubínové náušnice jsou známé svou krásou a elegancí.

Malý květ

Květinové náušnice budou ideální akvizicí pro školní prázdniny nebo akce pro děti. Takový výrobek se může pochlubit svou všestranností, takže příslušenství lze použít s jakýmkoliv oblečením.

Luky

Luky jsou nejoblíbenějším doplňkem mezi holčičkami. Tyto náušnice budou vypadat skvěle se slavnostním oblečením, načechranými šaty nebo karnevalovým kostýmem.

Exkluzivní

Pokud chcete, aby vaše dítě vyčnívalo z davu a bylo jinak originální, pak je lepší zvolit si pro něj exkluzivní náušnice. Většina módních domů nabízí originální a jedinečné možnosti pro děti. Například, na trhu můžete najít možnosti, které se prodávají kompletní s náramky, prsteny a další položky.

Ideální volbou pro dítě by bylo koupit výrobek, který se vyznačuje přítomností italského zipu. Hlavní výhodou této exkluzivní náušnice je, že zámek umožňuje nastavit sílu komprese na ušním lalůčku, což má zásadní význam pro zajištění pohodlí dítěte. Takové chladné varianty náušnic mohou být zdobeny přírodními i umělými kameny, což jim dává ještě větší krásu.

Některé modely náušnic jsou určeny k nasazení do nosu. Je třeba poznamenat, že takové možnosti mohou nakupovat pouze teenageři. V raném věku je použití příslušenství nežádoucí. Než si koupíte, měli byste určitě zjistit, jak dát výrobek do nosu správně tak, aby dítě necítilo nepohodlí. Díky této dekoraci, dospívající dívka zdůrazňuje její individualitu.

Bezpečnost

Při výběru náušnic by měla být věnována zvýšená pozornost. Za prvé, výrobek musí být vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které nejsou schopny vyvolat alergické reakce a podráždění kůže. Za druhé, náušnice by měly být různé spolehlivé spony, které nebudou poškrábat kůži dítěte. Ideální volbou z hlediska bezpečnosti jsou výrobky, které jsou vybaveny francouzským nebo italským zámkem.

Tak, dětské náušnice jsou jedinečným doplňkem, který dá vašemu dítěti stylový vzhled. Správně zvolené šperky změní dítě na skutečnou princeznu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky