Dámský kabát s kožešinovým límcem

Dámský kabát s kožešinovým límcem

Kožešinové výrobky jsou vždy velmi oblíbené, protože poskytují spolehlivou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami a mají atraktivní vzhled. Žádné oblečení nemluví o smyslu pro styl a bohatství dámy jako ženský kabát s kožešinovým límcem.

Již několik let je kolekce módních návrhářů plná možností zimního oblečení s akcenty z kožešin. Zvláštním místem v těchto sbírkách jsou kabáty s kožešinovými límci různých barev a délek.

Vlastnosti

Zimní kabát s kožešinovým límcem skvěle vypadá na každou dámu. Moderní návrháři nabízejí mnoho stylů, které se vyznačují délkou, barvami a dalšími funkcemi.

Mezi výrazné výhody dámského kabátu s kožešinovým límcem patří:

 • Poskytují atraktivní, sofistikovaný a ženský vzhled;
 • Vhodné pro nošení do práce, datum, procházku nebo studium;
 • Liší se v kompaktních velikostech;
 • Poskytovat teplo a pohodlí;
 • K dispozici obrovské množství stylů, což umožňuje každé dámě vybrat nejoptimálnější variantu pro ni.

Jak si vybrat

V procesu výběru dámského kabátu s límcem z kožešin musíte věnovat pozornost mnoha faktorům. Za prvé - materiální výroba kožešin. V evropských zemích ženy preferují umělý límec, u nás ženy rádi nosí pouze přírodní produkty.

Chcete-li určit, které styly budou vhodné pro konkrétní dámu, je nutné vzít v úvahu zvláštnosti její postavy. Máte-li vysoké a štíhlé tělo, můžete bezpečně koupit jakýkoliv styl kabátu s kožešinovým límcem, bez ohledu na barvu a velikost tohoto. Pokud se ústava nemůže chlubit milostí, pak je lepší dát přednost vybaveným možnostem.

Pro ženy, které jsou krátké, by ideální volbou byla dlouhá nebo oříznutá srst. Ženy s masivní horní částí těla by neměly kupovat kabát s velkými límci, protože srst dodává tělu ještě větší objem. S malou výškou si můžete také zvolit zkrácené varianty kabátu.

V procesu výběru je také nutné vzít v úvahu klimatické charakteristiky oblasti, ve které žijete. Pro velmi chladné zóny je lepší zvolit stylové dvouřadové kabáty, které byly v posledních letech velmi oblíbené. Kožešinové obojky v takových výrobcích budou nejen ozdobou, ale také spolehlivou ochranou před větrem a mrazem.

Odrůdy kožešin

Umělé

Umělá srst je vlasový materiál, který se vyrábí různými způsoby. Moderní technologie umožňují vyrábět obojky z umělé kožešiny, které ve svých vlastnostech nejsou horší než přírodní. Taková kožešina se samozřejmě nemůže chlubit stejnými tepelně izolačními vlastnostmi jako přírodní, ale její cena je výrazně nižší.

Nedostatek umělých kožešin je, že po několika letech začíná ztrácet svou přitažlivost.

Přirozeně

Dámský kabát s kožešinovým límcem z přírodní kožešiny v naší zemi je velmi populární. Tento materiál nezmokne a rychle se zbaví vlhkosti. Navíc je považován za účinný zdroj tepla a poskytuje spolehlivou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Přirozeně vypadající srst se jeví jako objemnější a přitažlivější než umělá.

Aby materiál udržel svou přitažlivost co nejdéle, je nutné jej řádně sledovat. Přírodní srst je drahý a stavový materiál, proto je ideální pro zdobení obojků.

Styly srsti a modely s kožešinovým límcem

Izolované

Teplý zimní kabát s kožešinovým límcem bude ideální volbou pro dámy, které žijí v oblastech s krutou zimou. Tyto výrobky poskytují nejen atraktivní vzhled, ale i maximální ochranu před chladem.

Vybaveno

Vestavěný dámský kabát je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Tento výrobek bude ideální volbou pro každou dámu, bez ohledu na její postavu a tvar. Navíc, kabát s kožešinovým límcem je schopný skrýt vady postavy - tenká dáma bude vypadat atraktivněji a dívka s plnými tvary se může zdát štíhlejší.

Vestavěný kabát lze nosit pro romantická i obchodní jednání.

Klasika

Nic nemohlo být populárnější než klasika. Klasický kabát s kožešinovým límcem bude ideální volbou pro ženy s krátkým postavením. Je lepší zvolit model kolena, který musí být nutně kombinován s botami s podpatky.

S pachem

Srst s kožešinovým límcem s vůní se vyznačuje poměrně vysokou poptávkou díky své jedinečnosti a všestrannosti. Tyto výrobky jsou perfektně kombinovány s klasickou sukní a kalhotami. Kašmír, rouška nebo vlna mohou být použity k šití podobného pláště. Stylisté poukazují na to, že kabát s vůní nelze použít jako svrchní oděv pro každodenní nošení. Nejlepší je koupit tuto variantu, pokud jsou v šatníku již klasičtější styly kabátů s kožešinovým límcem.

Lichoběžník

Trapézový plášť - všestranná volba, protože takové oblečení je vhodné pro každou ženu. Unikátní tvar srsti umožňuje skrýt plnou plochu nebo přidat požadovaný objem, což je důležité zejména u tenkých dívek.

Délka

Krátké

Pláště střední nebo malé délky budou vypadat dobře na miniaturních dámách. Mezi hlavní výhody krátkého ženského pláště s kožešinovým límcem patří: \ t

 • Krátká srst je mnohem snazší čistit. Navíc je obtížnější je obarvit - je téměř nemožné vidět stopy nečistot na lemu;
 • Krátká srst si zachovává svůj atraktivní vzhled a tvar. Díky unikátnímu krejčovství bude takové oblečení vždy vypadat elegantně;
 • Krátký kabát není horší, pokud jde o pohodlí pro bundy, a vzhledem vypadá mnohem působivěji. Takové oblečení mohou být použity jak elegantní dámou, tak sportovní dívkou;
 • Oříznutý kabát vám dává příležitost ukázat krásu nohou a stehen, stejně jako nové šaty.

Dlouho

Dlouhý kabát s kožešinovým límcem je ideálním řešením pro vysoké lidi. Tento produkt navíc pomáhá chránit před chladem v oblastech s drsným podnebím. Dlouhý dámský kabát dobře sedí s pásem v pase. Díky tomu je možné vytvořit sofistikovaný a ženský vzhled.

Materiál

Vlněné

Classic je přesně ten vlněný kabát, který má mnoho výhod. Charakteristickým rysem tohoto kabátu je jeho stylový vzhled a teplo. Dámy z vlněného svrchního oděvu budou vypadat atraktivně a nebudou studené.

Výhodou vlny je také to, že se jedná o prodyšný materiál, takže pod ním je vždy optimální teplota pro tělo. Jedinou obtížností je potřeba řádné a důkladné péče. Umýt tyto oblečení doma nebude fungovat, takže je nejlepší kontaktovat profesionální čistič.

Drape

Rukavice má mnoho fanoušků a modelů z tohoto materiálu se každoročně objevuje ve sbírce každého slavného návrháře. Drap pozoruhodně udržuje teplo a umožňuje procházet vzduchem, což vytváří ideální teplotní režim pro člověka.

Povlečení s kožešinovým límcem je trvanlivý výrobek, který téměř nepodléhá opotřebení. I po několika letech to bude vypadat krásně a elegantně.

Kůže

Kožený kabát je moderním prvkem šatníku, který bude vždy symbolem elegance a elegance. Kůže je úžasný materiál, kterým můžete vytvořit ženský obraz. S patřičnou péčí bude takový produkt schopen uspokojit svou přitažlivostí po mnoho let.

Skutečné barvy

Modrá

Modrý kabát s kožešinovým límcem je velmi populární v moderní módě. Designéři používají obrovské množství odstínů této barvy, počínaje jasným kobaltem a končící diskrétní mořskou barvou. Kovové knoflíky, světlé pruhy nebo peří se aktivně používají jako dekorace v modré barvě. V kombinaci s přírodním kožešinovým límcem se zdá, že modrý kabát je ještě elegantnější.

Brown

Hnědá barva je poměrně mnohostranná a funkční, proto umožňuje experimentovat s obrázky. V moderním módě, hnědý ženský kabát může vypadat velmi elegantní a prestižní, zejména pokud používáte správné příslušenství. Hnědá barva dokonale ladí s téměř libovolným typem barev.

Černá

Černý kabát je považován za univerzální a bude dokonale kombinován se sukní, kalhotami, šaty nebo džíny. Klasika byla vždy a bude populární. Takové svrchní oblečení je ideální pro každodenní nošení a bude vypadat stylově s svetrem nebo jednoduchým tričkem. Černý kabát dává obrazu obraz a dělá z něj elegantní vzhled.

Béžová

Nákup béžový kabát dnes si můžete být jisti, že to bude v módě příští sezónu. Hlavní výhodou této vrstvy je, že bude ideálně kombinován s téměř jakoukoliv barvou a oděvem. Béžová srst není tak konzervativní jako černá, ale zároveň je praktická a umožňuje každé dámě zdůraznit její individualitu.

Zelená

Zelená je barva, která dává důvěru, inspiruje a zvyšuje náladu. V módních sbírkách designérů můžete vidět srst tmavě zelené barvy nebo stínu trávy. Kromě toho, možnosti s smaragdový odstín jsou velmi populární dnes.

Červená

Červený kabát je ideální volbou pro dívky, které vedou energický životní styl a snaží se vyčnívat z nudné většiny. Takové svrchní oděvy budou vždy přitahovat zvýšenou pozornost ostatních, takže je vybírají ženy, které chtějí být středem pozornosti.

Světlo

Světlý kabát je dalším zástupcem klasiky, která osloví dámu v každém věku a v jakékoli profesi. Takové oděvy se dobře hodí k jakémukoliv příslušenství a mohou být nošeny nejen pro práci, ale i pro romantické rande.

Co na sebe

Samozřejmě, že přítomnost kožešinového límce naznačuje, že takové oblečení bude nošeno v zimním období. Odrůda možnosti půjdou dobře s dlouhými boty a sukně. Většina obchodních žen dává přednost právě takovým oděvům, protože to umožňuje ukázat kalhoty nebo boty. Dobrou volbou budou také boty zdobené kožešinou.

Nejjednodušší možností jsou džíny, které jsou ideální pro jakýkoliv kabát s límcem. Můžete je kombinovat s různými možnostmi obuvi. Taková srst s krátkou sukní vypadá nádherně. Paní dostane příležitost nejen předvést sukni, ale i krásné nohy.

Klasičtější možností je kalhoty.Možná, že taková kombinace se nezdá být vhodná pro mnoho, ale obraz jistě upoutá oko a bude vypadat něco neobvyklého.

Příslušenství

Při nákupu zimní kabát s kožešinovým límcem, nezapomeňte zvážit boty, které jsou v šatníku. Faktem je, že ne všechny modely obuvi lze nosit s takovým svrchním oděvem. Stylisté nedoporučují nosit boty nebo kotníkové boty pod kabátem s límcem. Ideálním doplňkem by v tomto případě byly vysoké boty nebo klasické boty.

Čím více bot, ošklivější to bude vypadat. Samozřejmě nemůžeme mluvit o žádné sportovní obuvi, protože kabát je elegantní kus oblečení, a proto boty potřebují odpovídající úroveň. Chcete-li srst s kožešinovým límcem, musíte zvolit správnou čelenku. Výbornou volbou by byly barety nebo klobouky, ale pletené, hladké výrobky by měly být opuštěny: nebudou kombinovány se stylem srsti a s největší pravděpodobností zkazí obraz.

Kabelky a rukavice musí být vybrány tak, aby byly v tónu srsti a nevynikaly v barvě. Dobré doplňky by neměly vynikat a soustředit pozornost na sebe, ale měly by být harmonicky kombinovány s kabátem.

Pokrývky hlavy

Čištění hlavy je třeba věnovat zvýšenou pozornost. Jakmile je srst zimní, pak si kožešinová čepice jistě vyžádá obrázek. Musí být vybrán tak, aby zapadl pod límec.

Pokud je obojek načechraný, pak si můžete vybrat pletené čepice nebo barety. Hladké obojky jsou perfektně kombinovány s čepičkami s klapkami na uši nebo jinými možnostmi, které byly vyrobeny z nadýchané kožešiny. Skromné ​​možnosti pro klobouky by měly být samozřejmě opuštěny, protože kabát s elegantním límcem vyžaduje eleganci i při volbě tohoto atributu.

Stylové obrázky

Pro několik sezón v řadě je v trendu ženský kabát s kožešinovým límcem. Designéři nabízejí svou vlastní vizi přesně toho, co musí oděvy kombinovat tyto nádherné výrobky. Každá dáma si chce koupit takové oblečení, ale málokdo ví, jak vytvořit zajímavý obraz.

Ideální obraz s podobným povlakem zahrnuje:

 • Kožešinový klobouk, jehož barva by měla být kombinována s límcem, protože soupravy vypadají docela působivě;
 • Kožešinový sáček, který bude perfektním doplňkem pro takovéto svrchní oděvy;
 • Klasické šály a štoly. Zde je lepší opouštět kožešinovou verzi, protože to bude sloučit s límcem, který jen bolí obraz;
 • Oblek nebo přísné večerní šaty.

Charakteristickým znakem kabátu s kožešinovým límcem je, že se jedná o všestranný oděv. Proto v procesu vytváření dokonalého obrazu můžete experimentovat kombinací kabátu s ležérním oblečením, džíny, běžeckými botami atd.

Tak, srst s kožešinovým límcem je jedinečná verze oblečení, která pomůže vytvořit zajímavý, nezapomenutelný a elegantní vzhled. Každá dívka v takovém oblečení se může cítit sebejistě a atraktivně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky