Zelená lak na nehty manikúra

Zelená lak na nehty manikúra

Zelený lak je dnes prioritou. Zároveň ho milují nejen teenageři, ale i etablované ženy, protože jeho paleta je neobvykle mnohostranná. Originalita, sytost, rozmanitost a hloubka - to je to, co dělá manikúru zeleným lakem relevantní pro každou sezónu a událost.

Barevné prvky

Zelenou barvu milují psychologové, astrologové a mistři energetických praktik. To přináší optimismus a klid, poise a důvěru. Vidění vlastních rukojetí se zelenými měsíčky je skutečným potěšením, zejména pokud je tón laku správný.

Barevná paleta tohoto ušlechtilého tónu začíná jemným mátovým odstínem a končí tmavě tmavým malachitem, v něm je tyrkysová, smaragdová, khaki a olivová.

Pokrýt každý půltón a navázat ho na strukturu a tvar nehtu je téměř nemožné, a proto berte v úvahu pouze kombinované tmavé a světlé barvy. Tmavě zelená vizuálně prodlužuje hřebík, zužuje ho a dělá přesněji. Jsou skvělé pro manikúru na širokých nehtech. Světlé barvy naopak dělají nehty širší a nepostradatelné pro velmi bledou pleť. Samostatná kategorie jasných neonových tónů dokonale zdůrazňuje opálenou pleť a je považována za jednu z nejlepších možností pro dovolenou na moři na pláži.

Zelená paleta se liší v závislosti na situaci. Komplikované odstíny khaki, olivy a bažiny se nejlépe kombinují s kancelářskou atmosférou, aniž by přitahovaly zbytečnou pozornost, ale zároveň mluví o dobrém smyslu pro styl.

Lesklý smaragd a další hluboké barvy - barvy svátku a královny oslav. Světlé a neonové odstíny identifikují mládež, léto, dlouho očekávanou dovolenou.

Myšlenky designu

Návrhy pod heslem „Dech zeleně“ jsou velmi rozmanité a vyjadřují různé emoce a nálady. Pro jejich implementaci můžete potřebovat:

 • třpytivé laky;
 • suché třpytky;
 • injektáž;
 • samolepky;
 • kontrastní tóny pro vzory a vzory;
 • přenosová fólie;
 • gelový nebo gelový lesk.

Pokud jde o výběr standardního laku nebo gelového povlaku, je důležité střízlivě posoudit povahu manikúry. Gel se nosí na nehtech déle než jeden týden. To není příliš vhodné pro slavnostní a okouzlující manikúru, která se hodí jen na slavnostní akci, což znamená, že je moudřejší dělat s dobrým a kvalitním standardním lakem. Neutrální design se zelení lze bezpečně nosit celý týden s gelovým povlakem, potěšujícím sebe i ostatní.

Je-li vybrán materiál pro módní manikúru, je čas přejít k hledání designu. Módní domy v této sezoně dávají přednost šťavnatým tónům a ovocným motivům. Jakékoliv obrázky ovoce, ať už kiwi, meloun nebo jablko, budou vypadat velmi svěží a módní. Zatímco na dovolené, takový manikúra může být použita jako denní, pro kancelář stojí za to vybrat něco neutrálnější.

Neutrální však neznamená nudu. Olivový a hluboký malachit je krásný v rámci eukalyptových větviček aplikovaných v černé nebo tmavě zelené akrylové barvě. Perfektně na matném khaki vzhledu bělavé listy s přesnou kreslicí žílou. Geometrické linie a vzory mohou být přísným a stylovým řešením.

Ideální pro celoroční použití a lesklý lak.

Třpytky mohou být součástí hlavního tónu, a mohou být použity samostatně, jako na všech nehtech, a selektivně na jeden nebo dva nehty. Úchvatně a ušlechtile vypadá tmavě zelená se zlatým rámem jisker.

Jednoduchý a stylový design - střídající se na nehtech různých tónů zelené palety. Počínaje zeleno-bílou, můžete jít do máty a skončit s tyrkysově zelenou.Jediným omezením v letu fantazie je použití v manikúru buď studené nebo teplé tóny. Kombinace těchto a jiných způsobí, že se nehty rozptýlí.

Tóny zelené palety jsou přitažlivé a jemné s manikúrou ombra nebo jinými slovy s plynulým přechodem z tónu na tón.

Výběr vzorů a nálepek pro design, ženy budou potěšeni jejich mimořádnou rozmanitostí.

Samozřejmě, v první řadě jsou různé květinové kompozice z divokých květin pro bohaté a světlé barvy a exotické - pro malachitový samet a hluboké smaragd. Na jasných barvách dívčí manikúry jsou vhodné krásné berušky, pandy, motýli a další obyvatelé flóry.

Barevné kombinace

Bez ohledu na to, jak různorodé a na rozdíl od každé jiné barevné kombinace by se nám zdálo, ve skutečnosti jsou všechny rozděleny do tří velkých skupin.

Typy kombinací v manikúre:

 • monochromatické;
 • achromatické;
 • doplňující.

Navzdory složitým jménům je velmi snadné je rozpoznat. Monochromatická kombinace zahrnuje použití zelené ve všech jejích nejbohatších odstínech. A není absolutně nutné aplikovat na každý hřebík jiný lak. Monochromatické odbory jsou široce používány v ombre, barevné bundě a měsíční manikúre. Lze použít pět tónů a možná jen dva.

Blízko k sobě zelené odstíny, které vypadají harmonicky v tandemu:

 • zelené kapradí - tlumený tón zelené, blízko khaki;
 • šedý chřest - šedozelený klidný tón;
 • Rudé moře - odstín modrozelené varianty;
 • pistácie;
 • zelený čaj - bělavý tón s jemnými zelenými tóny;
 • zelený mech - mírně jasnější odstín čaje.

Každý z těchto odstínů je klidný a šetrný, skvělý pro neutrální každodenní manikúru a každodenní život v kancelářském prostředí. Doporučuje se používat je ve výše uvedeném pořadí, aniž by skákaly z více nasycených do bělavých tónů, nicméně experimenty se stále provádějí.

Achromatické kombinace v tandemu se zelenými tóny vypadají šťavnatě, ale zároveň vyhrazené. Zde se přidává závažnost černých, bílých, šedých a béžových tónů. Jejich použití v achromatické manikúre je nezbytné. Nasycené odstíny zelené jen zředí klasické spojenectví. Příjemným momentem je téměř úplná kompatibilita základny s různými zelenými tóny.

Achromatické duety:

 • bílá s jedním nebo více odstíny zelené;
 • béžová a smaragdová;
 • žluté zelené tóny se šedou;
 • krémový a krémový tón se všemi teplými odstíny zelené;
 • tyrkysové a smetanové.

Takové ideální kombinace mohou být použity v jakémkoliv provedení, ať už se jedná o základnu se vzorem v zelených tónech, barevnou francouzskou bundu nebo dělení nehtové desky do různých zón.

Volný výhled je milován většinou dívek, protože odstíny zde někdy hrají na nečekaných kontrastech. Takže smaragdová manikúra může být úspěšně úspěšně kombinována se dvěma prsty pokrytými fascinujícím šarlatovým lakem a limetkou, aby se stylový ombre s šťavnatou oranžovou. Samozřejmě, i zde existuje pravidlo o kombinaci v manikúrach buď extrémně teplých nebo extrémně studených tónů. Nicméně, některé možnosti v bezplatné manikúra někdy jít proti pravidlu a vypadají ohromující zároveň. Místo pro úspěšný experiment lze vždy najít a vytvořit si vlastní osobní mistrovské dílo.

Pokud existují pochybnosti o přátelských tónech, definujeme nepopiratelné páry a tandemy:

 • hruška a červenohnědá;
 • zelený čaj, švestka a tmavě fialová;
 • bažina a tlumený růžový meloun;
 • smaragd a bažina se žlutou;
 • bažina a studený odstín růžové;
 • fialová a klasická zelená;
 • smaragd se zlatem;
 • zlaté flitry v modro zelené manikúry.

Můžete zde vytvořit mnoho možností, protože moderní výrobci laků otevírají svým zákazníkům obrovský svět barev a tónů s různými efekty a texturami.

Recenze

Manikúra v zelených tónech se začala aktivně používat v každodenních manikúrach pro milovníky stylových nátěrů na nehtech. Nejčastěji jsou pro tento postup vybírány běžné, snadno omyvatelné laky, protože greeny jsou vybírány hlavně pro konkrétní obraz nebo náladu. Tak, v slush a jarní počasí ženy módy milují zdobit krátké nehty s khaki lakem se zlatými šplouchá. Ve stejné době, nehty desky vizuálně úzké a vypadají velmi elegantní.

A manikúra v námořním tématu také neznamená, že bez zelené. Uživatelé zdobí nehty ombra dotekem zeleného moře, modrých a modrých tónů a doplňují celý obraz zlatými samolepkami hvězdice. Nezapomeňte, samozřejmě, o mořské pěny, vyrobené ve vodě designu.

A bez ohledu na to, jak spojujeme greeny s jarní a letní sezónou, majitelé odstínů smaragdových nehtů je nemění v drsné zimě. Tak, vždy a prakticky klasicky na Silvestra tisíce žen znovu na svých nehtech barevný gamut oblečený vánoční strom, pomocí brilantní smaragd, odstín červeného vína a zlaté jemné záblesky. Každý hřebík je zároveň natřen vlastní barvou, na jednom hřebíku jsou dvě barvy vzácné.

Letní manikúra je často vyráběna gelovými leštidly, protože možnost poškození laku během tohoto období výrazně vzrůstá. Pro gelový povlak vyberte vápno a citrónové tóny, odstíny šťavnaté zelené. Dlouhodobé pokrytí se snaží jemně zředit neutrální vzory, aby se zabránilo nepříjemným světlům a otiskům. Podle uživatelů, i ty nejatraktivnější a krásné květiny na zelené glade nehtů se nudí po několika dnech.

Tvar laku na nehty v této paletě není důležitý. Dívky oslavují svou ekologičnost na krátkých i dlouhých nebo prodloužených nehtech.

Když už mluvíme o paletě barev jako celku, dámy si jsou jisti, že zeleň zlepšuje náladu, a vy si chcete znovu a znovu užívat šťavnaté nehty. Pohled na vlastní originální pera evokuje pýchu a sebedůvěru a do pozadí ustupuje šero. Co říct, a ne nadarmo psychologové milují tuto barvu tolik.

Shrneme-li výše uvedené, lze poznamenat, že barvy zeleného laku jsou milované, krásné a atraktivní. Povlak na nehtech s jejich použitím vždy vypadá pestře a svěží. Možnost experimentování s tóny dobývá dobrodruhy a dává bohatou půdu pro šílené fantazie a nezapomenutelnou kreativitu.

Krásné manikúry v zelené barvě si můžete prohlédnout ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky