Základ pro gelové leštění

Základ pro gelové leštění

Povlak z gelového laku předpokládá třístupňový systém, který začíná aplikací báze - obvykle transparentního tlustého povlaku. Podložka pro gelovou leštění vám umožní vyrovnat nehtovou desku a připravit pro aplikaci pigmentovaného laku. Tento výrobek je prvním krokem na cestě k vytvoření stabilního a ideálně rovnoměrného povlaku: nejenže působí jako kohezivní potahový prvek, ale také chrání nehtovou destičku před nasyceným barevným složením samotného gelového polštáře, vyhlazuje nehtové šupiny.

Co to je?

Základem v profesionálním jazyce neil-masterů je první (základní) vrstva, která musí být aplikována před lakem a upevněna v UV nebo LED lampě. Po procesu polymerace nebo vytvrzení báze se nanese barevný vrstvový gel. Poslední, třetí etapa je použití vršku a jeho sušení v lampě.

Základ a horní část jsou potřebné k vytvoření dlouhotrvajícího a trvanlivého, bez trhlinového povlaku a k zabránění štěpení. Základ se aplikuje na předem připravenou nehtovou desku: Mistři navíc očistí speciálním bafikem a odmastí klinsserem a často používají základní nátěr pro lepší přilnutí kompozice k nehtu. Účelem podkladu je poskytnout vysoce kvalitní adhezi povrchu nehtu barvou gelu, upevnit ho na desku a zajistit dlouhodobé nošení. Základna samozřejmě chrání nadrženou vrstvu buněk před pronikáním pigmentu dovnitř a ztrátou přirozenosti.

Dnes jsou krásné, dobře udržované nehty, každá žena chce mítPotvrzením je pravidelná návštěva manikúry a výběr laku na nehty. Po nanesení báze se nehtová deska stane hustou, rovnoměrnou texturou, chráněnou před destruktivním působením pigmentu. Díky první vrstvě můžete obnovit architekturu nehtové desky, dát jí anatomicky správný tvar, zvýšit tloušťku. Plech nehtů, který je vytvořen správně, vypadá elegantně a stručně, barva gelového povlaku zapadá do hladké vrstvy, která poskytuje přirozený lesklý lesk.

Vysoce kvalitní základ a dobrý gelový povlak se nosí po dlouhou dobu, ale někdy způsobují potíže při odstraňování. Kvalifikovaní řemeslníci začali aplikovat lakovací krabici před gelem, aby se usnadnil proces odstraňování dlouhodobého nátěru. „Čtvercová“ technika spočívá v aplikaci čirého laku na předtím odmastěný hřeb s prohlubněmi cca 2-3 mm od okraje desky a odlupováním. Používá obvyklý čirý lak, například zpevňující. Poté, co uschne, vložte běžnou silnou základnu pod gelový lak.

Kamuflážní gumová základna má tak hustou a pružnou konzistenci.To vám umožní vyhladit všechny nedokonalosti nehtové desky. Moderní tempo života, ekologie, stravovací návyky - to vše ovlivňuje vzhled nehtů, které nejsou dokonalé a heterogenní ve své struktuře. Pro dlouhodobé udržení gelového leštění používejte kvalitní základnu a top - to bude zárukou bezpečnosti nehtů, nasycení pigmentů a dlouhodobého nošení nátěru.

Nejlepší základ pro gelové leštění je pryž z několika důvodů:

 • Poskytuje dokonalá přilnavost na nehtové desce;
 • Má hustou strukturu a leží na povrchu v rovné vrstvě;
 • Chrání nehty z pronikání barvicích pigmentů;
 • Díky gumové základně můžete obnovit nebo vytvořit anatomicky správný tvar nehtové desky;
 • Základ je naprosto neškodný a nezpůsobuje negativní vliv na nehet, neovlivňuje jeho další kvalitu s řádným odstraněním povlaku.

Druhy

Vyrovnání

Obvykle má průhlednou hustou strukturu.. Slouží k zajištění stejnoměrnosti nehtové desky: podklad zakrývá praskliny, drážky a další nedokonalosti, aby se vytvořil dokonale rovný povrch pro nanášení gelového laku. Vyrovnávací základny se také liší v hlavní složce, která je zvolena na základě počátečního stavu nehtové desky, její hustoty, délky, vzhledu.

Barevné

Má mírný nádech. Barevné základy jsou obvykle používány k vytvoření manikúry v designu "francouzštiny" a mají světle narůžovělý tón.

Bez použití tohoto výrobku není možné si představit dlouhodobý nátěr, i když existují 3 v 1 gelových lacích: základna, lak a top v jedné láhvi. Nechte to rychle kreslit, ale dlouhodobý přenos podobného výrobku je zpochybněn.

Co je potřeba

Použití základny je povinným stupněm třístupňového postupu nanášení gelového laku. Je nezbytné, aby:

 • Zajistěte silné uchopení mezi nehtovou destičkou a pigmentovaným gelem;
 • Posílit povrch nehtu a chránit před pronikáním barvicího pigmentu;
 • Vyrovnejte nedokonalý povrch desky v důsledku vyplnění mikrotrhlin, drážek s kompozicí (častěji na bázi pryže);
 • Zajistěte dlouhodobé podmínky nošení gelu polštář;
 • Zvýšit lesk pigmentované kompozice a poskytnout sytost barev;

Nelze aplikovat pod gel

Klasické schéma použití gelového laku znamená povinné použití nebo základní nátěr. Báze se aplikuje na předem připravený a odmastěný hřeb, fixovaný polymerací působením UV záření. Zabarvuje barvící pigment s hřebem, který působí jako mezilehlá ochranná vrstva. Bez základu je nemožné si představit použití gelu. Za prvé, takový povlak se nebude nosit po dlouhou dobu, a za druhé, po takové manipulaci je vysoká pravděpodobnost, že přirozená barva nehtové destičky získá odstín použitého gelu a hybridního laku.

Moderní výrobci neil produktů vytvořili jednofázový lak na gely, který kombinuje tyto tři složky: základ, pigment (lak) a top. Výrobky se nanášejí ve 2-3 vrstvách, jako normální lak, polymerace probíhá v UV lampě jako klasický gelový formát. Tato metoda může být užitečné pro domácí použití: rychlé, pohodlné, praktické. Jednotky však uvažují o době nošení takového povlaku: obvykle nepřesahuje jeden týden. Jaké pokrytí si vybrat: jednofázové nebo klasické tříkrokové, závisí na preferencích ženy a její schopnosti aktualizovat manikúru v případě potřeby.

Ženy se často zajímají o to, zda je to možné bez cíle. Horní kryt - Další povinná položka při práci s gelovými leštidly. Fixuje dříve aplikovaný nátěr, dodává lesklý lesk nebo matný neht, chrání lak před štěpením, poškrábáním. Kombinace horního a spodního podkladu poskytuje ochranu nehtu a holistického povlaku, chrání proti praskání a praskání, dodává pigmentu gelu bohatou barvu a zajišťuje dlouhé nošení manikúry po dobu 3-4 týdnů. Výhodou použití základny a razítka je, že gelový potah trvá mnohem déle: výrobci tvrdí, že 2 týdny, ale ve skutečnosti ženy nosí až 3-4 týdny, v závislosti na přirozeném růstu nehtů. Kromě toho základna zpevňuje nehtovou desku, tvoří její správný tvar v důsledku rozložení vrstev.

Proč se valí dolů

Hlavním důvodem, proč se základna válí dolů a klesá nerovnoměrně, je lipidový film na povrchu nehtu. Aby se zajistilo rovnoměrné pokrytí, musí se deska s nehty nejprve zpracovat měkkým bafikem a odmašťovat pomocí ucpávek a ubrousků bez chlupů.

Složení

Guma

Nejoblíbenější spodní gel má hustou hustou strukturu., dobře rozložená po povrchu nehtu, neprotéká pod kůžičku. Díky gumové základně můžete pracovat na tvaru nehtové desky úpravou hustoty a tloušťky nátěru. Pomocí gumové základny jsou vytvořeny nejodolnější nátěry: základna vyplňuje nedokonalosti na nehtové desce, vyrovnává povrch nehtu a činí ho dokonale hladkým; poskytuje vynikající přilnavost k další vrstvě - pigmentovaný lesk na gely.

Základ na bázi pryže zpevňuje nehtovou desku, tenkou přírodou nebo náchylnou k lámavosti, ohýbání. Doba schnutí tohoto výrobku je tradiční - asi 1 minutu.

Silikon

Inovační základna pod silikonovým gelem se tradičně vyrábí ve formě nálepky. To vám umožní odstranit dlouhodobé pokrytí bez zranění nehtu. Silikonová základna se nanáší na předem vyrovnanou nehtovou desku a ošetřuje klinsserem (odmašťovadlem): musíte si vyzvednout nálepku s podobným tvarem nehtu, nalepit ji na čistý, suchý povrch, odstranit zbytky se souborem. Silikonová nálepka se snadno upevní na nehty a dokonale se vyrovná, utěsní jejich strukturu. Po upevnění nálepky je nutné ji vyrovnat a odstranit vytvořené vzduchové bubliny oranžovou tyčí, jemně vyhladit povrch nástrojem.

Často se aplikuje na poškozené křehké nehty a v případech, kdy se ženy bojí použít klasický nátěr.

Akryl

Pro posílení nehtové desky klasickým základem a akrylovým práškem - syntetický materiál, který našel své uplatnění v prodloužení a korekci nehtů. Po tvarování a odmašťování nehtové desky se aplikuje obvyklá základna a ihned akrylový prášek, pak se nehty musí sušit v UV lampě pro lepení a vytvrzování materiálů. Akrylová báze se používá k posílení a zvýšení pevnosti křehkých nehtů. Tam jsou transparentní, bílý a barevný prášek, který je často používán vytvořit originální neil design a posílit 2v1.

Na bázi gelu

Taková základna často kombinuje základ, gelový lesk a vrchJedná se tedy o jednofázový výrobek, který vytváří trvanlivý trvanlivý povlak. Všechny základy pod gelem jsou založeny na gelu, mají texturu tohoto materiálu, což zajišťuje jejich snadnou aplikaci, schopnost nastavení tloušťky.

S vitamíny

Tento typ základu pro gelové leštění se používá pro křehké, poškozené, tenké nehty. Takové kompozice jsou obohaceny vitamínem E, aby stimulovaly přirozený proces obnovy buněk a následně posílily nehty.

Na vodní bázi

Tento typ základu se nevztahuje na gelový lesk, ale dnes o něm hodně mluví. Základ na bázi vody se používá před použitím klasického pigmentovaného laku, jehož sušení probíhá přirozeně. Tyto produkty nezahrnují potenciální chemikálie - alergeny, a proto jsou vhodné pro alergie, těhotné ženy, děti, dospívající.

Populární výrobci

 • Kapous Má ideální hustou konzistenci pro vytvoření přirozené architektury nehtové desky a snadné aplikace. Výrobek značky dobře vyrovná desku a připraví hřeb pro další krok - nanesení gelu na polštář a zajišťuje dokonalou přilnavost mezi vrstvami.
 • Iriský gumový základ Pod gelovou polštářkou se odkazuje na maskovací typ a dokonale obnovuje přirozený tvar nehtové desky. Chrání neht od pigmentu gelu a zvyšuje jeho nasycení.
 • Značka Lesk Je známá vysokou kvalitou základny pro gelový povlak díky vysoké hustotě materiálu a vynikajícímu vyrovnání. Tato základna má vysoké hodnocení u mistrů a je vhodná pro profesionální i domácí použití.
 • Bloomgumový základ, což znamená husté a odolné. Jeho cena je vyšší než u předchozích analogů díky použití zahraničních komponent, vysoká kvalita je potvrzena četnými recenzemi a jeho volbou jako základna v prvotřídních kosmetických salonech.
 • Jessnail - výrobek s průměrnou hustotou. Bude to ideální základ pro zdravé silné nehty, aby se zachovala jejich přirozená tloušťka a hustota.
 • Profesionální značka Profesionální Elsa a jeho gelová lešticí základna vám umožní vytvořit trvanlivý povlak. Posiluje nehtovou desku na úkor gumové základny, vyrovnává její povrch a odstraňuje nedokonalosti.
 • Gumová základna Kodinejznámější a přístupnější. Je vyroben na bázi gumy a má bohatou texturu. To vám umožní použít produkt k vytvoření struktury nehtové desky a vytvořit ideální základ pro gelový lesk - jednotný ochranný povlak.
 • Další gumový výrobek vytvořit anatomicky správné nehty prezentované značkou Naomi. Liší se tím tím, že je zároveň základnou a zároveň vrcholem. Sortiment značky má klasický protějšek pro provádění prvního kroku nanášení gelového polštáře, který je určen k posílení a ochraně nehtů a zajišťuje lepší vazbu s pigmentem.
 • Komilfo americká značka, vytvářející základ gelového potahu. Nanáší se jako klasický lak nebo pomocí odkapávací metody, která je nezbytná pro tvorbu povrchu nehtu a jeho zhutnění. Základ se používá k vytvoření tvaru hřebu, navíc může stavět hřeb až do délky 1 mm.
 • Levnou základnu reprezentuje polská značka. Aura. Výrobek nemá hustou texturu, která umožňuje zachovat přirozenou tloušťku nehtové desky a nepřetěžovat ji nadměrnou hmotností.
 • Klasická gumová základna v řadě Royal vytvořit dokonalý lesk na gely. Mimochodem, v linii značky je základna s méně hustou texturou, která chrání hřeb a zajišťuje lepší přilnavost vrstev.

Zarovnání nehtové desky

Tato technika umožňuje vytvořit přirozený pravidelný tvar a obnovit poškozené destičky. Hustá textura podkladu pod gelovým lakem na bázi gumy vám umožní dát nehtům jemný tvar, dát jim hustotu, objem, proměnit ploché nevzhledné desky na krásné nehty. Existuje několik technik pro vyrovnání desky na úkor klasické základny a použití akrylového prášku. Uvažujme o první metodě, nejběžnější a cenově dostupné i doma:

 • Pro aplikaci základny je nutné připravit nehtovou desku: dejte mu tvar, vyjměte kutikulu, zpracujte ji buffem a odmastěte speciální směsí - klinser;
 • Poté naneste tenkou vrstvu substrátu. a vysušte ji ve lampě;
 • Po vložení kapky husté základny do středu desky a pomocí tenkého kartáčku jej natáhnout ke špičce by pohyby měly být hladké a strmé až do konce současně;
 • Po tom, ujistěte se, že otočit prstem tak, že hřebík "vypadá" u stolu (dlaň nahoru). Aby byl tvar přirozený, upravte objem desky v této poloze a nechte ji chvíli v této poloze, aby gel vyplnil drážky;
 • Vysušte nehet v lampě.

Chcete-li postup zarovnání uspět, musíte použít polštářek s hustou texturou.jsou pro to ideální gumové základny. Často se ženy ptají, kolik základních vrstev použít. Záleží na počátečním stavu desky a její hustotě. Jsou-li hřebíky velmi tenké, stačí dvě vrstvy, z nichž první se aplikuje klasickou metodou a suší se ve lampě, po které by se měla deska opět řádně potáhnout metodou drop.Nezapomeňte, že je třeba nejprve odmastit povrch, aby se zabránilo válcování základny a dokonce i jeho použití. Navíc První tenká vrstva základny bude sloužit jako dobrý základ pro další aplikaci.

Abyste se ujistili, že je pokrytí rovnoměrné, otočte rukou dlaní nahoru a vyhodnoťte nový formulář z tohoto úhlu: Ukáže hladký přechod desky od konce do středu. Lesklý jednotný lesk na povrchu vám poví o správné korekci, která se snadno kontroluje díky dobrému osvětlení.

Tipy pro použití

Před nanesením podkladu pod gelový lak je třeba povrch nehtové desky ošetřit buffem a poté důkladně odmastit;

 • Pokud je nátěr smontován nebo složen, toto je první „zvon“ o nedostatečné úpravě nehtu a přítomnosti lipidového filmu na jeho povrchu;
 • Podklad se nanáší pouze na suchý nehet.jinak se začne rozmazávat a bude ležet nerovnoměrně;
 • Jak pochopit, zda je základna suchá: vysušte ji v lampě po dobu 1-2 minut v závislosti na výkonu příslušenství;
 • Vysušte při maximálním výkonu lampy a po dobu doporučenou výrobcem.

Jak si vybrat

Volba základny by měla být založena na původním stavu nehtů a požadovaném výsledku. Gumová základna se používá pro:

 • Vytvořte správné zakřivení tvar nehtů a přirozený ohyb;
 • Plnicí drážky a praskliny;
 • Těsnění;
 • Ochrana desek od získání pigmentového gelu;
 • Dělat více husté tlustá textura.

Klasická základna s nenasycenou texturou střední hustoty je vhodná pro zdravé, přirozeně silné nehty. V každém případě je nutné před použitím gelu polštář použít bez ohledu na to, jak dlouho jej budete nosit.

Co vyměnit

Ve třístupňovém systému nanášení gelového laku na základnu je nemožné. Ignorování jeho použití bude mít za následek nestabilní a nekvalitní povlak., poškození vlastního měsíčku v důsledku barvení pigmentem. Hřebíky budou křehké, tenké, pokud zanedbáme základ pro gelový lesk. Ženy se zajímají, zda je možné vyměnit základnu za běžnou zpevňující základnu. Pokud se předpokládá použití gelového laku a lampy, pak základnu určenou pro tento postup nelze vyměnit.

Recenze

Podle žen Nejlepší základnou je profesionální základ CND. Obvykle se používá v salonech nebo profesionálních domácích řemeslnících. Nejlepší rozpočtová základna - Kodi. Má gumovou základnu a dobře sedí na hřebíku, zavěsí ho na gel a dlouho nosí. Pořadí nejlepších základů pro gelový polštář je často vedeno rozpočtem Bluesky díky silné struktuře a možnosti vytvoření trvanlivého povlaku a nové formy měsíčku.

V dalším videu se podíváme na různé typy gumových základů, analyzujeme texturu a podělíme se s vámi o tajemství.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky