Manikúra růžového laku

Růžová manikúra na nehty

Aby se růžová manikúra stala skutečnou výzdobou ženských rukou, měli byste zodpovědně přistupovat k výběru odstínů. Na tvorbě se může podílet pouze jeden nebo několik lakových povlaků, které jsou vzájemně kombinovány. Tradiční růžová manikúra je vynikající základnou pro rozhodování o designu.

Barevné prvky

Dokonce i za pomoci jediného dobře zvoleného růžového laku, můžete dát svěžest jednoduchému manikúru a přidat k ní výraznost. Pokud nastavíte takový cíl, pak věnujte pozornost karamelovým odstínům, kouřově fialové, kombinaci šedých a růžových a dokonce lososových tónů. Díky širokému výběru odstínů lze růžovou kombinovat s jakýmkoliv stylem. Na základě cíle, můžete použít lehké a ne nápadné laky, nebo naopak, vyberte světlé růžové odstíny, které přitáhnou pozornost ostatních s jejich odvahou.

Pokud dáváte přednost klasickému oblečení, dávejte pozor na jemné růžové odstíny laku. Mějte na paměti, že studená paleta, ve které je šedo-růžová, fialová nebo růžovo-modrá odstín, může zvýraznit bledost velmi lehké kůže. Pro tento typ dermis byste měli zvolit teplé odstíny: to může být směs růžové a korálové, stejně jako broskev.

Pro ty, kteří milují extravagantní styl, se hodí jakýkoliv odstín růžové, stejně jako kombinace. Můžete si vybrat šťavnaté karmínové, meloun-růžové odstíny, stejně jako světlé studené palety. Při výběru laku mějte na paměti, že vaše manikúra je v souladu s oblečením a nevypadá směšně.

V letní sezóně jsou oblíbené světlé syté barvy. Patří mezi ně jahoda, malina a korálový odstín. Můžete se uchýlit k lesklému nebo matnému provedení v závislosti na osobních preferencích. Mnoho dívek si vybralo holografické kompozice, které napodobují 3D efekt. Jako příklad, vezměte v úvahu jasný karmínový lak, který má hladký přechod do růžové, pak na světle růžové.

V jarní sezóně se můžete uchýlit k perlovým odstínům, které odpovídají náladě na začátku jara a potěší vás i ty, kteří jsou kolem vás svou brilancí.

Chcete-li vytvořit večerní manikúru, můžete použít přechody strie z bohatých odstínů fuchsie nebo čajové růže. Pro každodenní nošení by měla být vybrána tlumená paleta.

Růžová manikúra má širokou paletu av závislosti na vašem stylu oblečení, událostech a osobních preferencích můžete vytvořit atraktivní design.

Myšlenky designu

V kosmetickém průmyslu existuje mnoho různých zařízení, která pomáhají vytvářet jedinečný obraz. Dlouhodobým nejlepším vývojem jsou kamínky, které jsou pevně zakořeněny v našich životech. Zdobí nejen oblečení, kabelky, ale i manikúru. Zvláště výhodné takové přísady budou vypadat na dlouhých nehtech.

V prodeji jsou různé tvary, šablony a kresby, díky kterým můžete vytvořit jedinečnou manikúru. Chcete-li vytvořit krásnou kompozici s kamínky na nehty deska bude vyžadovat určité dovednosti, trpělivost a vytrvalost. Nejlepší ze všech drahokamů vypadají na umělé nehty, protože jsou silnější, delší a nebojí se poškození.

Můžete si vybrat straziki s plochým spodním povrchem nebo s kuželem. Druhá možnost se používá pouze na prodloužených nehtových deskách, ve kterých jsou pro ně vytvořeny speciální otvory vrtáním.

V prodeji jsou kamínky z křišťálu, skla, akrylu, plastu a zirkonia. Skleněné výrobky mohou být strojově řezány nebo jednoduše vyraženy do formy.

Velmi oblíbené jsou swarovski kamínky, které mají kulatý tvar a patentovaný počet tváří. Jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitního krystalu, jehož spodní povrch je reflexní fólie.

Také kamínky jsou transparentní, barevné nebo hologramové. Pro druhou možnost se vyznačuje transfuzí různých odstínů, díky čemuž jsou ve vysoké poptávce v oboru nehtů.

Kromě kamínky jsou jiskry široce populární. Můžete si vybrat jakýkoliv odstín růžového třpytu a vytvořit tak vynikající manikúru. Univerzální zlaté nebo stříbrné písky se vejdou do jakéhokoliv obrazu. Velikost jisker by měla být zvolena na základě vašich vlastních preferencí. Pro denní ponožky je však nejlepší použít malé.

Pokud jste fanouškem růžové a bílé palety, budete milovat polka dot dot výtisky. Zde je naivita a ženskost spolu s geniální jednoduchostí. Taková manikúra bude zdůrazňovat vaši flirtatnost a kouzlo.

Pásy pomohou ztělesnit několik nápadů. Pro dlouhé nehty použijte vodorovné pruhy a pro krátké - vertikální. Hladkou linku lze snadno provést vlastními rukama s lepící páskou. Chcete-li vytvořit takovou manikúru, budete muset přilepit lepicí pásku na nehtovou desku a držet cestu blízko k ní štětcem. Když je lak suchý, můžete odstranit pásku a vyhodnotit výsledek.

Srdce lze použít jako nápad na růžový manikúru design. Kombinace bílého a růžového laku bude ideální pro den svatého Valentýna. Takový obraz dodá slavnostní náladu, pomůže vám hlouběji pocítit atmosféru takového dne. Srdce jsou kreslena docela jednoduše: položte dva body vedle sebe a spojte je s jehlou nebo párátkem. Poté, co dáte potřebnou podobu, dostanete elegantní srdce.

Na růžovém základě, nádherné bílé kadeře, které se nazývají monogramy vypadají skvěle. Tento design lze provést doma, pokud máte umělecké dovednosti, stejně jako trpělivost. Takový vzor může být vytvořen jak na gelovém laku, tak na tradičních lakových povlacích.

Populární kresby na nehtech. Můžete si vybrat předmět, tematické nebo fotografické objekty, které jsou umístěny na světle růžové nebo bílé bázi. Například, manikúra s kočkami je schopna dát ženskému obrazu ženskou a měkkost.

V každém kusu by měla být harmonie nehtového designu a to platí také. Kreslení na nehtové desce by mělo být nakresleno opatrně, aby se předešlo nadměrné těžkopádnosti, pozorování stručnosti kombinace s předním pozadím. Na jednom z prstů můžete použít kamínky velké velikosti nebo vytvořit malý dekor všech nehtů.

Jak to udělat doma

Při tvorbě manikúry by neměl být aplikován okamžitě celý rozsah dekoru. Taková manikúra bude příliš vymyšlená a bez chuti. Pokud chcete použít kamínky, věnujte pozornost francouzské manikúru, kde pod bílým pruhem prochází cesta malých oblázků. Získáte tak luxusní a elegantní vzhled.

S pomocí lehkého webu můžete svému manikúru dát tajemný a jemný obraz. Materiál se nanáší speciálním štětcem a do rohu nehtové desky se umístí třpytivé kameny. Podobný obraz je často vybrán nevěsta pro svatební obřad.

Barevné kombinace

Pokud chcete získat kvalitní manikúru, měli byste správně vybrat barvy. Mnoho dívek ráda kombinuje několik tónů, takže musíte znát harmonii jejich kombinace. Pokud se rozhodnete vytvořit dvoubarevnou manikúru, věnujte pozornost některým trikům:

 • používat monochromatické kombinace. Pod ním se rozumí použití stejné barvy, ale v různých barvách. Můžete například použít světle karmínově červené karmínové;
 • zvolte pouze studené nebo teplé odstíny. Například, šarlat je nejlepší v kombinaci s teplou růžovou a broskví. Studená červená, která má karmínový odstín, bude vypadat výhodná s modravě růžovou barvou;
 • červená s růžovou lze kombinovat, aby se vytvořil hladký přechod přechodu. Pokud chcete zvýraznit nehty na několika prstech jinou barvou, pak na levé straně namalovejte pouze prostřední a bez prstence a na pravé straně jen ten velký. Tato cesta bude vypadat harmonicky a atraktivně.

Manikúra s mátovým odstínem bude vždy módní, takže tato barva je často kombinována s růžovou. Tato kombinace se vyznačuje jedinečností a nápaditostí. Můžete přidat čerstvost a uklidnění skvrnou světle zeleno-modrého odstínu. Současně by měla být vybrána měkká růžová barva pro odstín pastelové máty.

Mátově růžové umění lze kombinovat s libovolným rozsahem barev. Můžete ho přidat do béžového, zlatého a dokonce i černého laku. Tato manikúra bude vypadat perfektně na nehtech jakékoliv délky. Světlá paleta čerstvých zelení s kvetoucími růžovými květy bude ideální v jarní sezóně nebo v létě. Matné barvy se nejlépe používají v zimě.

Mnoho lidí ví, že ne mnoho barev je kombinováno s modrou. Růžová bude příjemnou výjimkou z pravidla. K dosažení příslušné kombinace byste měli používat pouze šťavnaté nebo pouze pastelové barvy. V ostatních případech platí stejné pravidlo jako v případě růžové a červené barvy. Pokud správně umístíte přízvuk, můžete získat neobvyklou kombinaci. Například, růžová s tyrkysovou vypadá krásně. Chcete-li ozdobit takovou manikúru, přidejte na hřišti vzor hnědé, červené nebo bílé.

Růžová se dobře hodí k modré, která má odstíny fialové nebo fialové. Můžete použít růžovou kombinaci se světle modrými odstíny nebo modrou barvou, ve které je malý podíl šedých tónů. Pokud máte krátké nehty, dávejte pozor na odstíny s nižší sytostí.

Bude to velmi efektivní vzhled černého laku ve spojení s jasnými a šťavnatými odstíny neonově růžové barvy. Šedá, stejně jako černá, lze kombinovat i s těmi nejnáročnějšími odstíny. Jako příklad zvažte růžové fuchsie. Ve většině případů se kombinace růžové a šedé vyznačuje klidem a přitažlivostí. Tato kombinace se často používá k vytvoření laxního obrazu kanceláře.

Lakové firmy

Mnoho společností nabízí svým zákazníkům růžové laky na nehty. Nicméně, tam je několik hlavních a populárních výrobců, kteří vyrábějí palety barevných sad po celá desetiletí. Každá společnost nabízí vysoce kvalitní nátěr na nehty, který se vyznačuje spektakularitou, rychlostí sušení, termínem "životnosti" na nehtové desce a požadovaným počtem vrstev.

 • Stojí za povšimnutí Američana Orly International, který se zabývá vydáváním profesionálních a obvyklých manikúrních laků. Historie společnosti je od roku 1975 a ve sbírce společnosti je více než 200 barev. Výrobce nabízí širokou škálu pastelových barev, kde si můžete vybrat lak pro každodenní nošení, matné barvy pro francouzskou manikúru, stejně jako širokou škálu růžových a bílých odstínů.
 • Američan značka Revlon připravena nabídnout svým zákazníkům několik sbírek laků, mezi nimiž je mnoho odstínů růžové, červené, kovové. Výrobce je na trhu od roku 1932 a prodává vysoce kvalitní výrobky.
 • Francouzské laky L'Oreal K dispozici v několika sériích. Společnost nabízí perlové laky "Resist & Shine Titanium", které se vyznačují bohatostí a jasem odstínů.Hustý smalt "Shock Resist" obsahuje citlivost perlových laků jakéhokoliv odstínu růžové. Dívky, které využily laky od tohoto výrobce, si všimnou snadné aplikace a široké škály možností.
 • Pomůže při vytváření růžové manikúry Maybelline, který nabízí bohatý sortiment laků na nehty. Každý bude schopen najít vhodnou volbu pro sebe, vybrat si z tělesných, korálových, pastelově růžových nebo jasných karmínů.
 • Známá společnost ze Švédska Oriflame vyrábí malou, ale vysoce kvalitní sbírku průsvitných lakových povlaků pro vytvoření francouzské manikúry. Obsahuje 3 matné a 3 perleťové laky. Společnost má také kvalitní řadu "100% barva" s bohatým výběrem tmavých a šťavnatých odstínů.
 • Populární výrobce Avon zabývající se výrobou kvalitních výrobků pro vytvoření manikúry. Zájemci si mohou koupit růžové tóny se zrcadlovým leskem, které pomáhají získat atraktivní manikúru. Společnost neustále aktualizuje své sbírky.

Každá dívka sní o krásných a dobře udržovaných rukou. Ale ne každá žena si může dovolit výlet do salonu krásy, takže musíte vědět, jak vytvořit krásnou manikúru na vlastní pěst. Postup je poměrně jednoduchý a není doprovázen žádnými náklady.

Především budete muset připravit nehtovou destičku a kůžičku pro další zpracování. Pro práci byste měli připravit:

 • zastřihovač;
 • pinzety;
 • Nůžky na nehty;
 • pilník na nehty;
 • ruční drhnutí;
 • olejové činidlo;
 • krém;
 • odmašťovadlo (můžete použít alkohol nebo pleťové mléko).

Jako příklad vytvoření kvalitní manikúry můžete zvážit evropskou verzi, v níž je nejdůležitější součástí příprava nehtů. Zde budete muset odstranit starý nátěr, odříznout kůžičku, podepsat nehty a vyrovnat jejich povrch. Ve své práci můžete použít speciální vybavení nebo několik souborů s ručním nářadím.

Příprava nehtů pro manikúru krok za krokem:

 • Je nutné odstranit starý lakový nátěr, pak okamžitě nechat nehty v lázni. Odborníci doporučují přidat do vody malé množství mořské soli s jodem. Tyto přísady přispějí ke zvýšení pevnosti desky;
 • po pěti minutách můžete dosáhnout jednoho prstu a zkontrolovat stav pokožky. Pokud se snadno deformuje, můžete přistoupit ke zpracování. Pomocí pilníku na nehty nebo speciální tyčinky se kůže přenese do otvoru a vyřízne. Na základě osobních zkušeností můžete použít vyžínač nebo pinzetu. Tento postup opakujte pro každý hřebík;
 • Po oříznutí je třeba mazat kůžičku olejem. Většina lázeňských mistrů používá kakaové máslo nebo shi, které jsou známé svými antimikrobiálními a regeneračními vlastnostmi;
 • Nyní můžete začít zarovnávat desku a dát požadovaný tvar nehtům. Při hrubém ošetření se používají tvrdé nástroje s diamantovým nebo minerálním postřikem. Pro měkčí zpracování můžete použít jemnější nástroje ze silikonu nebo dřeva;
 • po dokončení léčby budete muset povrch a jamky odmastit, olej z kůžičky odstranit;
 • V posledním stadiu se provádí sterilizace použitých nástrojů. Pokud používáte auta, měli byste je umýt ve speciálním řešení. Ruční nástroje jsou opláchnuty chlorhexidinem.
 • Po aplikaci změkčovače musíte počkat několik minut. Pak je třeba pohybovat kůží směrem k díře. Kůžička z působení změkčovadla se stává vláčnou a měkkou. Pro jeho odstranění nepotřebujete vyžínač ani nůžky. Použijte jednoduchou oranžovou tyč. Nyní můžete destičku na nehty otřít odstraňovačem a zakrýt základním nátěrem.
 • Můžete si také vytvořit vlastní jednoduchou manikúru s pomocí běžného laku. Na krátkých nehtech je to velmi výhodné. Zpracování se provádí stejným způsobem, jaký byl popsán výše. Poté, co jste dali potřebný tvar nehtům a odmastili povrch, můžete začít aplikovat podklad. Základna vyplňuje praskliny a pomáhá získat pevný a rovný povrch.
 • Po zaschnutí základny na něj můžete aplikovat barevné laky. Potřebují také čas na zaschnutí. Pokud zjistíte, že odstín není dostatečně jasný, opakujte postup barvení. Chcete-li udržet svou manikúru déle, můžete použít fixátor. Je zodpovědný za několik funkcí: posílení desky, zajištění přesnosti, odstranění delaminace a prodloužení životnosti laku.
 • S touto příručkou můžete vytvořit krásnou manikúru doma bez dodatečných nákladů a výletů do salónů krásy. Na základě vašich představ a představivosti můžete vytvořit nové návrhy pro růžovou manikúru nebo použít připravené možnosti popsané v tomto článku.

50 nejlepších nápadů na módní růžovou manikúru se usmívá na videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky