Gelový lak bluesky

Gelový lak bluesky

V posledním desetiletí se v designu nehtů objevil nový směr - unikátní povlak, který se liší od ostatních v tom, že trvá přibližně tři týdny na nehtech. Mnoho společností zabývajících se výrobou kosmetických výrobků pro nehty okamžitě reagovalo a začalo vyrábět tuto nádhernou kompozici. Ale cenová politika je velmi, velmi různorodá, jako rozsah leštících gelů. Bluesky se stala jednou ze společností, která doslova zaujala trh a stala se jednou z nejvyhledávanějších.

Vlastnosti a výhody produktů společnosti

Čínská společnost Bluesky vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Rychle tak získala důvěru spotřebitelů a vstoupila na světový trh. Mnoho profesionálních mistrů pracuje výhradně s laky na nehty od této společnosti. Pro to existuje několik důvodů:

 • Nízká cena výrobků ve srovnání s ostatními výrobci;
 • Velký výběr barev a odstínů;
 • Hustá textura laku, takže se dobře vejde na nehtovou desku a nešíří se;
 • Společnost vyrábí celý seznam souvisejících nástrojů pro manikúru;
 • Vysoká kvalita všech výrobků;
 • Schopnost nakupovat gelové leštidla ve specializovaných prodejnách a na místech bez přeplatků;
 • Směs se drží na nehtové desce déle než 20 dnů;
 • Produkty můžete používat doma.

Společnost Bluesky již delší dobu a pevně obsadila jedno z předních míst na trhu nástrojů pro manikúru a hodnou konkurence. Kvalitní výrobky této společnosti jsou spokojeni s profesionály a nejnáročnějšími ženami módy.

Značkové linky

Čínská společnost Bluesky nabízí nejkrásnějším a nejrozmanitějším odstínům laků pro fair sex. Kromě toho společnost pečlivě sleduje všechny trendy v designu a nabízí nové módní výrobky a kompozice včas. Již bylo vytvořeno mnoho zajímavých typů nátěrů s různými efekty, ale společnost je neustále spokojena s vydáním něčeho neobvyklého.

Gelové laky Shellac se liší tloušťkou a texturou. Existují sloučeniny, které lze aplikovat v jedné vrstvě, po které se nehty okamžitě začnou hrát s barvou. Existují nástroje, které je třeba aplikovat ve dvou vrstvách, aby se cítila plná saturace tónu.

Gelové leštidla pro servisní bundy jsou k dispozici v širokém sortimentu, včetně bezbarvých. Maskovací lak se používá jako základ pro francouzskou manikúru, ale paleta tohoto nástroje není nijak zvlášť různorodá.

Thermo laky vytvářejí zajímavé účinky na nehty. Pod vlivem tepla tato kompozice mění svou barvu. Tímto způsobem si můžete vybrat kompozici pro svou manikúru, která bude mít jednu barvu při studené teplotě a zcela odlišnou, když je teplá, zatímco oba odstíny budou vypadat skvěle. A ne nutně v zimě, v létě jsou také velkolepé - vezměte si studený nápoj nebo zmrzlinu do rukou a vaše manikúra bude hrát s novou barvou. Ale nemyslete si, že všechny odstíny jsou monotónní ve své činnosti. Existují kompozice, kde se v důsledku změny teploty mění pouze zbarvení barev a existují kompozice, kde se barva mění dramaticky. Společnost dokonce vydala sérii termo-gelů s třpytkami.

V poslední době se na pultech obchodů objevil nový jednofázový gelový lak "Bluesky jeden krok". Tato řada nástrojů je neobvyklá v tom, že pro kompletní design potřebujete pouze láhev gelového leštění: základní nátěr a fixační prostředek nebudou potřeba. Vše, protože jsou již součástí tohoto úžasného produktu.Tato kompozice může být bezpečně použita k vytvoření nehtového designu doma, protože značně zjednodušuje celý proces manikúry: po jeho aplikaci bude nutné pouze nechat nehty v lampě.

Zrcadlový gel polský potěšil moderní módy s jeho vzhledem před několika lety. Vytváří zrcadlový efekt na nehtové desce. Paleta odstínů v této sérii není příliš velká, ale dostatečně jasná. Manikúra s tímto složením bude vaše nehty zářit.

Barevný gelový leštidlo je průsvitná kompozice s neobvyklým efektem. Barvu odstraňuje barvou, dodává neobvyklý lesk, podobný vitráži. Je důležité naučit se jej používat tak, aby vzhled měsíčku nezklamal. Použijte stříbrný podklad. Sklo samotné musí být aplikováno ve dvou vrstvách.

Řada "Zlatá krása" je alternativou k prostředkům řady Shellac. Nespornou výhodou těchto laků je větší láhev než jiné laky Bluesky, ale cena se příliš neliší. Konzistence výrobku je ještě silnější, takže je mnohem pohodlnější použít tento lak doma. Zaschne okamžitě - za pouhých 30 sekund. A výběr barev je opravdu obrovský.

Viz video recenze na Golden Beauty Gel polsky níže.

"Blue Place" je další řada gelů. Pro tyto kompozice je nezbytné aplikovat základ a horní část, aby se získali krásné lesklé nehty. Nástroj má hustou texturu, díky které mohou být některé odstíny aplikovány v jedné vrstvě.

Pro dosažení nejlepšího efektu při návrhu nehtů je lepší použít řadu výrobků od jednoho výrobce.

Společnost Bluesky tento okamžik zohlednila. Vydává základní výstroj a topy. Vysoce kvalitní gelové leštidla však umožňují použití nástrojů jiných výrobců.

Barevná paleta

Všechny řady leštících gelů Bluesky jsou k dispozici v široké škále barev. Více než 600 odstínů pro každý vkus a s různými účinky je věnováno pozornosti žen: s jiskrami, zářící, Kovový, "Kočičí oko", mramorová drobenka a další. Všechny tyto odstíny jsou krásné. Na nehtovou desku se snadno aplikuje jakákoliv kompozice.

Série má označení dopisu, ale to je velmi obtížné uhodnout co L, M nebo A série znamená. A mnoho produktů je k dispozici v černých neprůhledných lahvích a je možné určit, jaká barva je v něm skrytá, pouze čísly. Ale i profesionálové mohou udělat chybu, tolik dávají přednost lakům v průhledných bublinách.

Aby nedošlo k záměně v číslech a odstínech, výrobce uvolnil palety pro každou sérii, díky které bylo mnohem snazší zvolit správný tón.

Kromě toho mohou být vyráběné barvy rozděleny do dvou částí: tóny, které opakují barvy výrobků CND Shellac, a tóny, které navrhl přímo Bluesky.

Složení

Již tedy bylo jasné, že gelové laky od firmy Bluesky nejsou v žádném případě horší než jejich konkurenti v kvalitě a značně profitují z ceny. Není žádným tajemstvím, že cena závisí do značné míry na složení výrobku. Čím více komponent obsahuje, tím dražší je hotový výrobek.

Věnujte pozornost složení výrobku Bluesky: obsahuje čtyři hlavní složky a nejsou zde žádné formaldehydy a rtuť škodlivé pro nehty, což umožňuje dospět k závěru, že pravděpodobnost alergické reakce na kteroukoli ze složek je minimální.

Gel polské přísady:

 • Film bývalý - tato složka vytváří na nehtové desce pevný, trvanlivý povlak, který chrání před mechanickými a chemickými účinky, ale zároveň je elastický a při ohýbání se nerozlomí.

 • Fotoiniciátor - Tato látka chrání povlak před škodlivými účinky ultrafialových paprsků.

 • Aktivní ředidla - vytvářejí a udržují požadovanou hustotu gelového leštění, takže aplikovaná kompozice se neroztahuje a nepadá na povrch.

 • Pigment - barvivo, které dodává gelu lak.

Kromě těchto složek mohou být v různých sériích, které jsou zodpovědné za určité vlastnosti produktu, zahrnuty různé přísady. Může to být flitry, drobky a další plniva.

Nezapomeňte, že bez ohledu na barvu gelu polsky, před použitím v téměř ve všech případech vyžaduje použití přípravné bezbarvé vrstvy základny. Díky tomu je kompozice lépe aplikována a trvá déle na nehtové desce.

Doba použitelnosti

Pokud se rozhodnete koupit gel pro domácí použití, pak kromě výběru správné barvy, měli byste také věnovat pozornost datu vydání a životnosti výrobku. Pokud balení z nějakého důvodu nemůžete najít tyto informace, je lepší nekoupit tento gel lesk.

Všechny kosmetické prostředky mají specifickou dobu realizace a zvláštní časové období, během kterého si kosmetická kompozice zachovává své vlastnosti.

Doba použitelnosti BlueSky gel Polish je 3 roky od data vydání, tak říká výrobce. Ale mistři říkají, že s řádným skladováním je skladovatelnost prodloužena o téměř rok. Během této doby si lak zachovává všechny vlastnosti, nezhustí, nerozvrství.

Chcete-li efekt polštářku udržet déle, měli byste dodržovat některá pravidla:

 • Po použití lahvičku pevně uzavřete. Volný přístup vzduchu vede k oddělení složení a odpařování některých složek. Kromě toho mohou do volně uzavřené láhve vniknout prach a škodlivé látky.

 • Chraňte gelové leštění před přímým slunečním zářením nebo vystavením lampy. Chcete-li to provést, udržujte laky na tmavém místě.

 • Teplotní kapky budou mít také špatný vliv na kompozici, protože mohou vést k tvorbě kondenzátu uvnitř láhve, což negativně ovlivní samotný produkt.

 • Pravidelně stojí za to dostat laky a potřást je. Díky tomuto nástroji nezhustne, stratifikuje a nebude tvořit hrudky.

Zhuštěná kompozice může být oživena rozpouštědlem. Ale na chvíli ho zachrání, maximálně jeden měsíc.

Získané gelové leštící prostředky lze skladovat v kazetách nebo ve speciálních policích skříní a můžete si koupit malý kufr. Vše záleží na počtu lahviček, které máte.

Ale ani správné skladování vás nebude chránit před nekvalitními produkty, které se někdy dostanou do obchodů. Koneckonců, na první pohled nelze falešný odlišit od originálu. Můžete se chránit před pořízením nekvalitního zboží, pokud víte, na co je třeba dbát:

 • Pokud lze láhev otevřít, věnujte pozornost vůni kompozice - neměla by být drsná;

 • Zkontrolujte, zda je značka napsána správně. Falešný může mít stejný design a podobné písmo textů;

 • Láhev by neměla mít praskliny, třísky a jiné mechanické poškození;

 • Na obalu chybí nebo částečně ukazuje informace o jmenování, složení, skladovatelnosti.

 • Na lahvičce musí být uveden výrobce a množství prostředků;

 • Pokud je výrobce cizí, pak musí být návod k použití v ruštině.

 • Po správném nanesení gelu na polštářek nebude nátěr prasknout, odlupovat se ani se rozpadat;

 • Složení není snadné odstranit z nehtové desky, a to ani při použití speciálních nástrojů.

Pokud jste si však z nějakého důvodu zakoupili produkt nebo falešný výrobek nízké kvality, okamžitě jej vraťte do obchodu. Toto právo je dáno zákonem. V tomto případě může každý zákazník:

 • Vyžadovat vrácení zaplacených peněz;

 • Změňte výrobek na stejnou, ale dobrou kvalitu;

 • Změňte produkt na jiný s přepočtem finančních prostředků;

Buďte opatrní při nákupu a pak vám gelový lesk přinese jen radost při používání.

Jak používat

A zde je třeba zakoupit potřebný lak a počítat minuty před použitím kompozice na měsíčku. Tento proces však není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát.Tam jsou některé charakteristické rysy domácí manikúra pomocí jednoduchého laku a pomocí gelového laku.

Aplikační technologie zahrnuje následující kroky:

 1. Připravte si ruce na manikúru, vyleštěte nehty pilníkem na nehty a tvarujte je, odstraňte tuk z povrchu pomocí speciálního nástroje. Je důležité, aby nehtová deska neměla nepravidelnosti, pak bude lepší jít lakem.

 2. Použijte základní nátěr, počkejte, až se absorbuje. Sušení v lampě není nutné. Zda je základní nátěr potřebný, každá žena se rozhodne sama pro sebe, ale je třeba mít na paměti, že jeho hlavním úkolem je zlepšit přilnavost základní vrstvy a nehtu.

 3. Naneste základní nátěr, osušte v lampě. Mělo by být pečlivě naneseno tenkou vrstvou na nehtovou desku, přičemž je důležité zajistit, aby výrobek nespadl na kůži prstů, jinak může způsobit podráždění.

 4. Na nehtovou desku naneste požadovaný odstín glazury a vysušte ji lampou. Pokud není odstín dostatečně nasycený, naneste druhou barevnou vrstvu a poté usušte. Nejdůležitějším nátěrem na horní část nehtové desky je uložení laku z loupání.

 5. Zaschlý lak zakryjte nelepivým vrškem a nechte nehty znovu zaschnout. Tato ochranná vrstva pomáhá chránit barvu před ztrátou jasu a zároveň chrání manikúru před poškrábáním.

 6. Pokud vaše manikúra musí být ozdobena jiskrami, pak je čas se rozetřít, zatímco vrchol je ještě dost horký. To lze provést pomocí štětce nebo konečky prstů, což je hlavní věc, kterou je třeba aplikovat rovnoměrně. Je nutné třít tolik, aby se celý povrch nehtu stal lesklým a jednotným. Pokud se top vychladne, není možné jej vmíchat.

 7. Odstraňte částice z okrajů nehtů pomocí speciálních tyčinek nebo pilníků.

 8. Naneste další vrstvu nahoře a pak vrstvu rubu. Díky tomu vás manikúra potěší po dlouhou dobu.

 9. Pokud nepotřebujete další dekoraci nehtů, pak po nanesení a vysušení vrchu odstraníme lepivou výslednou vrstvu odmašťovadlem.

 10. Po dokončení manikúry se postarejte o svou pokožku a aplikujte speciální krém nebo ošetřující olej.

Pokud správně provedete každou položku, nespěchejte a vydržte správné množství času, pak design nehtů nebude nepohodlný.

Pokud nejste fanouškem domácí manikúry, pak pro vás všechny tyto procedury provede profesionální mistr v salonu krásy nebo v manikúru. Ale neváhejte a zeptejte se mistra otázky o výrobci laku, jeho složení a dezinfekční nástroje pro manikúru. Pokud je to možné, zeptejte se na gel, který se má aplikovat na nehty, zkontrolujte jeho trvanlivost. Pamatujte, že zdraví a krása vašich rukou jen ve vašich rukou.

Takže, manikúra je připravena. Bude potěšen spravedlivým sexem dost času - dva nebo dokonce tři týdny. A po této době budete muset odstranit nehty z gelu. Tento proces by měl být také proveden podle některých pravidel:

 • Vezměte gelový lešticí prostředek a namočte v něm bavlněnou podložku.

 • Připevněte disk k nehtové desce a zabalte do kusu tlustého ubrousku nebo fólie, držte 15 minut.

 • Stejné kroky by se měly opakovat pro každý prst.

 • Odstraňte fólii a jemně odstraňte změkčený lak speciální tyčí nebo tenkou policí.

 • Pokud jsou částice gelového leštění stále na destičkách, měly by být odstraněny lešticím souborem.

Díky Bluesky budou vaše nehty vždy zářit krásou a zdravím. A jejich vzhled jistě získá pozornost ostatních.

Jak aplikovat gelový lak Bluesky můžete vidět na videu níže.

Recenze

Společnost Bluesky si samozřejmě již získala slávu a získala mnoho věrných zákazníků. Mezi nimi je mnoho profesionálních manikérských mistrů, stejně jako nespočet žen, které dávají přednost manikúre.

První věc, kterou si naprosto všichni spotřebitelé všimnou, jsou relativně malé náklady na veškerou kosmetiku, bez ohledu na linie a účinky.

Řada "Shellac" si zaslouží uznání díky dobré husté struktuře gelových leštidel, ale holky si všimly, že černá láhev ztěžuje výběr a podle čísla není vždy možné najít přesně ten odstín, který byste chtěli.

Manikérky, kteří se sami zabývají objednáváním a nákupem finančních prostředků, poznamenali, že oficiální zástupci Bluesky je nikdy nepustili s dodávkami. Celý sortiment byl vždy dodán v objednaném objemu; všechny výrobky byly přineseny čerstvé, nikdy nevypršela laky nebo laky s datem vypršení platnosti, dodací lhůta nebyla nikdy porušena, navíc byly uplatněny slevy na velké objednávky.

Podle zástupců veletržní poloviny patří gelové laky Bluesky mezi nejodolnější. Správná aplikace zajišťuje příjemný a bohatý lesk měsíčku.

Velkou pozornost si zaslouží řada nových nástrojů. Ti, kteří si vyzkoušeli manikúru pomocí termo-laku, sdíleli své dojmy se svými přáteli. Hřebíky změnily barvu: ve studené vodě a při normální teplotě se barvy dramaticky lišily. Výrobce skutečně vytvořil unikátní produkt a očekávání dívek bylo splněno na maximum.

Byl jsem velmi spokojen s krásnými dámami a skutečností, že nemusíte běžet po městě při hledání obchodu, kde byste si mohli koupit vytouženou lahvičku. Bluesky gel leštidla jsou k dispozici a lze je nalézt v každé specializované prodejně. Cena těchto fondů je mnohem nižší než ceny podobných gelových laků od jiných firem.

Některé dívky si objednaly výrobky pro manikúru v online obchodech. Na všech místech je cena téměř totožná s cenou v obchodě a dodávka je téměř všude zdarma.

Nejtěžší věcí pro ženy bylo naučit se pracovat s určitými liniemi gelových leštidel.

Přiznali, že bez určité dovednosti bylo velmi obtížné udělat slušnou manikúru. Někdo na to už dlouho trénoval, ale výsledek se vyplatil.

Bez ohledu na místo, kde byla manikúra provedena, výsledek byl vždy hodný. Málokdo měl problém s povlakem ve formě trhlin a třísek. Správně aplikovaný lak trval obvykle dva až tři týdny a přinesl neuvěřitelné potěšení z jeho přetečení a brilantnosti.

Společnost Bluesky se již několik let potěšuje poctivým sexem a nabízí celou řadu potřebných nástrojů a nástrojů pro péči o nehty. Vysoce kvalitní produkty, pestrá paleta barev, dostupná cena - vše Bluesky. Činnost společnosti je zaměřena na potěšení žen s dobře udržovanými a krásnými nehty. Odborníci vynakládají veškeré úsilí, aby zajistili, že ženské ruce jsou vždy v centru pozornosti a podmaní si i prostý lesk nehtů. Objevte produkty Bluesky a budete s tímto efektem spokojeni!

Podívejte se na Bluesky gel polish, viz video níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky