TNL Profesionální lak na nehty Gel

TNL Profesionální lak na nehty Gel

Každý reprezentant krásné poloviny lidstva chce být krásný a dobře upravený, jako vy a ostatní.. Módní a stylová manikúra, přitahující pozornost, je jednou z důležitých součástí obrazu. Krása průmysl nabízí mnoho možností pro udržení nehtů ve výborném stavu. Gel Polský TNL Professional vám umožní vytvořit krásnou manikúru v kosmetických salonech a doma.

Další informace o lešticích prostředcích TNL Professional se dozvíte z následujícího videa.

Vlastnosti a výhody

Dívky a ženy, které doma vytvářejí manikúru, se často potýkají s poměrně působivými finančními investicemi, aby okamžitě dostali vše, co potřebují. Chcete-li použít a opravit v současné době populární leštící gel, musíte si zakoupit:

 1. UV lampa nebo LED;
 2. Base (báze);
 3. Fixátor (vrchní nátěr);
 4. barevný gel na nehty;
 5. Odstraňovač povlaků;
 6. prostředky pro odmašťování nehtové desky.

Více bude potřebovat ubrousky bez chlupů, pomerančové tyčinky, olej na kůžičku.

Při hledání možnosti rozpočtu, dívky často rozhodnou pro společnost TNL z Koreje. Na trhu je zastoupena široká paleta barevných odstínů. Tato společnost dokazuje, že k tomu, aby vypadala krásná a módní, není vůbec nutné utratit polovinu vlastního platu.

Velkou výhodou jsou náklady na fondy vyrobené korejskou společností. Průměrná cena laku je asi 200 rublů. Zároveň je kvalita výrobku o nic horší než u populárních značek.

Láhev gelového laku má ergonomický tvar. Mistr je pohodlně držet v ruce. Kartáč na nářadí je plochý a široký. Jeho vhodná forma umožňuje s minimálním úsilím distribuovat povlak na povrch nehtové desky.

Samostatně by mělo být řečeno o konzistenci laku.

Při kreslení znamená, že se nešíří. Proto je pro distribuci na nehty gel lak TNL Professional snadné.

V sortimentu nabízeném korejskou společností je představena celá produktová řada, která je nezbytná pro vytvoření manikúry. Tyto nástroje mohou snadno používat jak začátečník, tak zkušený specialista.

Hlavním rysem řady této značky je, že výrobky jsou dokonale kombinovány s produkty jiných firem. Na základě toho můžete použít například základnu a špičku své oblíbené firmy a zvolit barevný nátěr z palety TNL.

Tato značka nabízí široký výběr odstínů včetně nejmodernějších a nejoblíbenějších barev. Takový rozsah nenechá nikoho lhostejného. Korejská značka bude vynikajícím řešením pro ty, kteří jsou zvyklí hledat harmonickou kombinaci vysoce kvalitních výrobků za nízkou cenu.

Přehled linek fondů

Výrobky prezentované korejskou společností mohou snadno konkurovat drahým lakům na nehty. Hlavní výhody TNL Professional jsou:

 1. nezmazatelný jas odstínu;
 2. rychlá aplikace;
 3. vysoká životnost;
 4. dobrá pigmentace laku (dvě vrstvy postačují k získání požadovaného odstínu).

Při dlouhodobém opotřebení povrch neztrácí svůj původní vzhled.

Společnost z Koreje neustále nabízí nové a zajímavé produkty. To umožňuje, aby značka zůstala oblíbená u zákazníků.

Kromě základního, fixačního a laku na nehty dokáže TNL nabídnout bohatý výběr nástrojů pro návrh. V řádku najdete potřebné barvy pro vytvoření aktuálního francouzského jazyka. Tato verze manikúry je v současné době považována za jednu z nejpopulárnějších. Přitahuje pozornost svou elegancí, milostí a jednoduchostí.

 • Stojí za to podívat se na kolekci "Craquelure". Řada nástrojů umožňuje vytvořit neobvyklý efekt trhlin na nehtové desce. Taková manikúra vypadá docela originální a neobvyklá. Kolekce je prezentována širokým výběrem odstínů.
 • Velmi účinně na nehty vypadá gelový lak z řady "Mosaic". Manikúra vytvořená pomocí zvoleného odstínu připomíná vzor, ​​který lze vidět na skle na mrazivém ránu. Tato kolekce je prezentována ve 40 různých barvách.
 • Linka Thermo je poměrně neobvyklá. Prezentovala také širokou paletu barev. Gel Polský je schopen měnit odstín, když je uvolněn do chladné teploty a horký. Každá žena módy bude přitahována světlými a bohatými barvami, které jsou k dispozici v této řadě výrobků.
 • Užijte si bezprecedentní poptávku laky "Chameleon". Neobvyklý efekt, který vám umožní změnit odstín pod jiným úhlem osvětlení, přitáhne pozornost ostatních. Při aplikaci tento gel nevyžaduje substrát. Dost na použití základny. Odstraňte "Chameleon" není těžké, pokud používáte kapalinu stejné značky.
 • Samostatně je třeba říci o sérii gelu z barevného skla.. Aplikace tohoto nátěru umožňuje dosáhnout zrcadlového efektu. Toho je dosaženo přidáním speciálních reflexních částic do laku. Ne každá společnost zastoupená na trhu nehtového průmyslu se může pochlubit přítomností takových nástrojů v řadě.

Na trhu je kolekce TNL také reprezentována takovými řadami jako:

 1. "Maroko";
 2. "Glitter";
 3. "Kočičí oko";
 4. "Gumová kamufláž".
 • Série "Maroko» inspirovaná zajímavou legendou o krásné dívce Samir a sultán. Marocký vládce představil svou milovanou nevšední dárek - náhrdelník. Každá korálek v ní byla duhově zbarvená barvou nepochopitelné krásy. Všechny ženy vznešeného druhu záviděla dívce. Byli překvapeni, že sultán udělal drahý dar obyčejnému.

Jednoho dne, když se Samira dostala na nejvyšší věž ve státě, zlomila náhrdelník. Korálky se valily po celé zemi. Korejský výrobce, inspirovaný krásnou legendou, vytvořil sbírku gelových laků stejného jména.

TNL Profesionální produkty v této sérii kopírují perly z pohádkového náhrdelníku.

Celková paleta má několik desítek odstínů. bílá až černá. Navzdory tomu, že se tato série objevila na trhu poměrně nedávno, mnoho módních žen již dokázalo ocenit nepřekonatelný efekt. Navíc cena jedné láhve je asi 180 rublů.

 • Další série, která si zaslouží pozornost - «Kočičí oko". Poptávka po efektu kočičího oka je způsobena tím, že lak je podobný módnímu tisku této sezóny, připomínající drahokamy. Dnes je těžké najít výrobce, který by na trhu nepředložil sbírky s podobným názvem.

Základ, který nabízí korejská značka, se liší v nepřekonatelné kvalitě. Při nanesení neprotéká, dokonale zarovnává povrch nehtové desky, rychle schne v lampě. Můžete jej použít nejen k vytvoření manikúry založené na TNL Professional nástrojích. Je to dobře s jinými značkami na současném trhu. Základ TNL přispívá k ochraně nehtu, jeho využití.

Chcete-li vytvořit odolnou manikúru, musíte použít dodatečnou ochranu.

Fixer by měl být aplikován jako poslední. Pravidla pro nanášení gelových laků TNL Professional jsou poměrně jednoduchá a podobají se doporučením výrobců jiných značek. Stojí za zmínku, že porušení technologie povede k nedostatečnému odporu jakéhokoliv vybraného odstínu.

Pro nanesení gelového leštidla budete potřebovat malou sadu materiálů a nástrojů:

 1. Soubor;
 2. Baf nebo broušení;
 3. Oranžové tyčinky;
 4. Základna nebo základna;
 5. Barevný lak;
 6. Nahoru;
 7. Ultrafialové nebo LED lampy;
 8. Deska odmašťovače.

Mistři v salonech krásy si jsou dobře vědomi toho, že příprava na tento proces je poloviční. TNL dodržuje podobné pravidlo. V tomto případě naneste na nehtovou desku prostředky, které nepoškozují její integritu.

 • První etapa Je-li k dispozici, je nutné starý nátěr odstranit.
 • Dále dezinfikován ruce speciálním nástrojem.
 • S oranžovou tyčí odstranit přebytečnou kůži (kůžičku).
 • Pila určená pro přírodní nehty, zadejte požadovaný tvar volnému okraji.
 • Pak je dobré povrch posypat buffem. Neměli byste být dost horliví, abyste odstranili lesk.
 • Poté se na nehtovou desku nanese základní nátěr.
 • Vysušte to ve vzduchu. Bude to trvat několik sekund. Postup nanášení gelu je velmi jednoduchý. To nevyžaduje zvláštní dovednosti.

Postup je následující:

 1. naneste základní nátěr na celý povrch připraveného hřebu. Nemá žádnou barvu a vůni, rychle polymeruje působením ultrafialového záření. Konzistence výrobku se podobá běžnému laku. Doba schnutí ve lampě závisí na typu podkladu. Například, dokud není pryžová základna zcela suchá, trvá obyčejná UV lampa asi tři minuty. V LED diodě bude sušit po dobu 1,5 minuty. Po vysušení podkladu nemusíte lepivou vrstvu odstraňovat. Tím se zajistí silný úchop s barevnou vrstvou;
 2. Barevný prostředek se aplikuje nejprve v jedné vrstvě. Suší se ve lampě. Pokud je to nutné, aplikujte sekundu a poté po vysušení a třetinu. Pokud chcete získat více sytý a jasnější odstín, je nutné postup opakovat.
 3. Po vysušení všech vrstev v ultrafialové nebo LED lampě budete muset použít fixátor (nahoře). Kaučukové činidlo musí být sušeno po dobu 3 a 1,5 minuty. Firma nabízí i matný fixátor. To osloví ty, kteří milují sametový efekt.

Hlavní sbírku korejské značky představují lakové linky 3 v 1 a jednofázové laky.

Jejich barevná paleta je prostě úžasná. Nevybírejte vhodný tón je nemožné. Jednofázové gelové leštění výrazně šetří čas na manikúru. Je třeba zvážit výhody této možnosti:

 1. hypoalergenní;
 2. šťavnatost a jas odstínů;
 3. neškodnost;
 4. trvanlivost a rovnoměrnost nátěru.

Jednofázový lak je skutečnou záchranou pro ty, kteří chtějí získat trvanlivou manikúru s minimálními časovými náklady.

Nevýhodou této možnosti lze říci snad omezený design. Na takový nástroj nelze použít kamínky nebo třpytky, protože lak v lepidle chybí.

Výrobce zaručuje, že nátěr je schopen držet bez odření a třísek déle než 2 týdny. Během této doby, až na to, že neht roste. Technika použití jednofázových prostředků je jednoduchá:

 1. odstranění kůžičky používání oranžových tyčinek;
 2. dává nehtovou destičku požadovaný tvar a délka;
 3. broušení použití buff;
 4. odmašťování speciální nástroj (odstraňovač);
 5. malování nehty;
 6. sušení lampy. Doba trvání stupně závisí na typu zařízení. V UV lampě se lak 2 minuty suší v LED - 1 minutě;
 7. v případě potřeby naneste druhou vrstvu a osušte ji;
 8. na konci postupu Na pokožku se aplikuje zklidňující olej.

Připravena krásná manikúra. Pomocí značky TNL Professional lze vytvořit stylový design hřebíků a originální kryt bez opuštění domu.

Barevná paleta

Barevná paleta gelových laků TNL Professional je prezentována v hustých, průhledných a průsvitných tónech. Při nákupu prostředků si přečtěte popis odstínu uvedený výrobcem. V tomto případě budete jistě spokojeni s konečným výsledkem.

Téměř všechny laky vyráběné touto společností tvoří při aplikaci v několika vrstvách potřebný nátěr.

 • Nejvyšší poptávka v řadě laků na nehty na gelu barva číslo 80. To znamená na průhledném základě. V kompozici je poměrně velký počet jisker.
 • Ve stínu číslo 107 můžete snadno vidět mikroskopické jiskry modré a stříbrné tóny. Díky těmto částicím vypadá na nehtech velmi krásně. Tento tón je ideální jak pro kanceláře, tak pro romantické procházky.
 • Každý odstín má vlastnosti v aplikaci. Tak například tón číslo 24 "bohaté zlato" s kapalnou konzistencí. Je nutné s ním pracovat opatrně a rychle, naneste tenkou vrstvu a několikrát opakujte. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje použít bílou podložku. Pro dosažení požadovaného zrcadlového efektu se doporučuje aplikovat druhou vrstvu gelu na dobře vysušený první.
 • Hustší konzistence má pod číslem 15 odstín. Aplikuje se co nejrychleji. Každá vrstva se suší ve lampě. Při použití je nutné se vyhnout proudění kapaliny na kůžičku.
 • Kolekce Thermo mimořádně krásná a atraktivní. Kompozice mají poměrně hustou konzistenci. Při aplikaci laku mění barvu v závislosti na okolní teplotě.
 • Například při použití tónového čísla 9, tmavě zelená, v teplé vodě, nehtová deska získá příjemný tyrkysový odstín. V zimě - tmavě zelená.
 • Číslo tónu 21 "tmavě fialová" ve dvou vrstvách. Středně hustá konzistence kompozice umožňuje rovnoměrné rozložení. V teplém prostředí se vybraný odstín stává jasně modrým s malými stříbrnými jiskrami.
 • Zvláště pozoruhodná je široká paleta barev, určená k vytvoření francouzské manikúry.. Lze ho nalézt jako společný tón a neobvyklý. Kolekce má asi tucet odstínů.
 • Zvláštní poptávka je tón číslo 47. Tato tlustá barva je ideální pro vytvoření přirozené manikúry. Pro překrytí hrotů stačí použít ve dvou vrstvách, na nehtové desce, zpravidla jsou zapotřebí tři. Na lahvičce tohoto nástroje je označena "LED". To znamená, že lak je vhodný pro sušení v odpovídající lampě.
 • Populární je číslo 123 "jemná máta." Tento tón se často používá v létě, kdy chcete chlad. Pomocí nástrojů můžete vytvořit opravdová mistrovská díla nail art. Tato kompozice se snadno používá a nepřekonatelná kvalita. Ideální pro tvorbu manikúry doma a v salonu.
 • TNL Professional No. 349 Forest Orchid Gel Polský. Hustá konzistence kompozice vám umožní rychle a rovnoměrně natřít nehet. Dostatečné množství dvou vrstev pro získání požadovaného odstínu. Manikérky a ti, kteří doma dělají manikúru, se zamilovali do tohoto tónu pro jednoduchost a jednoduchost použití.
 • Rozsah a barevná škála odstínů TNL Professional je poměrně bohatá. V poptávce od opravdové módy "Craquelure" a "Mosaic". Při aplikaci vytvářejí neobvyklý efekt. Některé série mají více než dvě stě barev.

Recenze

Recenze lešticích gelů TNL různých sbírek jsou většinou pozitivní. Masters označují pohodlí čepice. Odborníci říkají, že na vaše prsty nesklouzne, takže na nehty můžete pomalu a jemně aplikovat lak na nehty.

Dívky, které používají kompozice doma, a salonní mistři dobře mluví o konzistenci výrobků vyráběných společností z Koreje. Obecně zaznamenávají střední viskozitu prostředků. Prostředky jsou rovnoměrně rozloženy na základně, netvoří plešatá místa, rychle polymerizují.

K provedení korekce pokrytí je snadné. Všechny výrobky vyráběné pod značkou TNL Professional jsou dobře kombinovány s kompozicemi různých výrobců, široce zastoupených na trzích.

Je třeba poznamenat bohatou paletu barev. To je také nespornou výhodou korejské společnosti. Ve většině případů padají gelové leštičky přesně poprvé. Je pravda, že odborníci říkají, že ve sbírkách najdete několik tónů, ke kterým se musíte přizpůsobit. Recenze zaznamenávají ekonomickou spotřebu kompozice a přiměřené náklady.

Mezi ruskými mistry jsou ti, kteří dávají přednost kombinaci základny a fixátoru jedné firmy s barevným lakem na straně druhé. Odborníci říkají, že vytrvalost manikúry z toho jednoznačně těží.

TNL gelové leštidla budou schopny uspokojit potřeby nejnáročnějších klientů kosmetického salonu

Výběrem těchto nástrojů můžete dosáhnout originálního a jasného designu s minimálními časovými náklady.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky