Gel lak na nehty

Gel lak na nehty

Manikúra je důležitou složkou jakéhokoli ženského obrazu. Mnoho žen pro tento postup navštěvuje kosmetické salony. Tam si budou muset zvolit typ nátěru - klasický nános nebo gelový lesk. To je důvod, proč je důležité znát výhody těchto typů manikúry a rozdíl mezi nimi, aby byla správná volba.

Gel polský na gelové nehty

Gel polský na prodloužené nehty - to je módní typ budovy. Hřebíky jsou pokryty gelem, který je relativně stabilní a může se lepit na nehty až měsíc. Struktura gelu a prodloužení nehtů samy o sobě vypadají velmi podobně jako skutečný nehet, kromě toho je tento prvek bezpečný a umožňuje získat krásnou manikúru. Tento postup je poměrně jednoduchý a trvá relativně málo času. Kromě toho je toto hromadění zcela bezbolestné.

Gel je vynikající volbou pro ty ženy, jejichž nehty nejsou příliš krásné a jsou také velmi křehké a slabé. Je schopen posílit nehtovou desku. Kromě toho, pokud systematicky provádíte postupy pro stavbu gelu, nehty velmi rychle rostou na požadovanou délku. Je velmi důležité poznamenat, že nehty, které lze rozšířit gelem, lze nosit po dobu 10-12 měsíců, což činí měsíční korekci a tento postup nepříznivě neovlivní skutečné nehty.

Po roce je lepší nechat nehty trochu odpočinout po dobu dvou nebo tří měsíců a pak se vrátit k nahromadění gelu.

Velkou výhodou gelového leštění je, že má velmi hladkou a hustou strukturu, která je schopna zaplnit mikroskopické trhliny na nehtové desce, což přispívá k její vyhlazování a vyhlazování. Je důležité si uvědomit, že lehkost se projevuje nejen během procesu budování, ale také během procedury odstraňování takové manikúry a zbavení nehtů, které jsou zvětšeny gelem, nepoškodí vaše skutečné nehty.

Gel je schopen projít vzduchem a vodou, takže má pozitivní vliv na metabolické procesy. Kromě toho, že gel je velmi praktický materiál pro manikúru, protože to nemá vliv na domácí detergenty a další látky, to znamená, že v procesu čištění vaše manikúra nebude trpět. Je to polymer, který nezpůsobuje alergie a je zcela bezpečný, takže ho mohou používat téměř všechny ženy.

Většina žen upřednostňuje zvětšení gelu, protože tímto způsobem mohou zapomenout na potíže s manikúrou, nebudou muset zakrýt nehty laky a v každém případě se o ně starat, stačí provést opravu asi jednou měsíčně. V procesu stavby si můžete vybrat ten nejvhodnější pro váš vkus a barevný gelový lesk a pravidelně ho měnit během opravy.

Přesto odborníci ukazují, že tento postup má několik negativních rysů. Takže v některých případech, když se staví na jakémkoliv hřebíku, mohou se objevit praskliny nebo čipy, které nemohou být odstraněny, takže budete muset znovu stavět hřebík. Kromě toho se nehtová deska pod gelem stává citlivější a citlivější na změny teploty. Gel v jeho struktuře není příliš silný, takže tyto nehty se mohou ohnout, což může později vést k křehkost přírodních nehtů pod nimi.

Mistři také ukazují, že tento postup zatěžuje ženy dodatečnou péčí o nehty a prsty, protože je nutné je vyživovat a léčit. Ale pak můžete ušetřit čas na standardní manikúru, raději stavět gel polský.

Je pouze nutné vybrat si mistra, který zná své podnikání, aby měl postup pro prodloužení kvality a pravidelně se staral o své nehty sám.

Gel polský nebo stavět - což je lepší

Většina žen je často konfrontována s volbou, pěstovat nehty nebo dávat přednost gelovému povlaku, chtějí vědět, že je škodlivější, trvanlivější a praktičtější a jak se liší od ostatních. Pro zodpovězení těchto otázek je nutné zkoumat oba tyto typy manikúry.

Budování, podle mnoha mistrů, je spolehlivější postup. Kromě toho, tento typ manikúry umožňuje získat dlouhé nehty, a to i ty, jejichž nehtová deska je velmi krátká přírodou. Prodloužení dokonale vyhlazuje všechny reliéfy a pomáhá skrýt nehty, které jsou nevzhledné od přírody. S touto metodou manikúry můžete snadno získat požadovanou délku a tvar nehtů.

Tímto způsobem můžete získat všechny nehty, které chcete. Kromě toho, rozšíření umožňuje zvolit naprosto libovolný design nehtů, protože můžete zvýšit nehtovou desku a rozšířit pole kreativity. Ženy s malými nehty se často nemohou stát francouzskými nebo kreslit krásné vzory, když si budují tuto příležitost, a francouzština může mít jakoukoliv délku. Můžete také vytvořit jakékoli výkresy doma, stejně jako malovat prodloužené nehty s běžným lakem.

Masters také poznamenává, že korálky a straziki jsou mnohem lepší na prodloužených nehtech.

Odborníci také poznamenávají, že prodloužení je velmi spolehlivý a odolný postup, manikúra neztrácí svůj předchozí vzhled až do následné korekce, takový povlak nepraskne a samotný nehet je velmi obtížné zlomit. Vytváření je postup, který může být prováděn méně často než gelový povlak, protože takové nehty mohou trvat až měsíc. To je důvod, proč budování je vynikající volbou pro ty ženy, které chtějí získat dlouhé měsíčky.

Co se týče povlaku na gelové leštění, má také své výhody. Takové nehty vypadají přirozenější a téměř nerozeznatelné od skutečných nehtů, od přírodní manikúry. Gelový povlak je univerzálnější a je ideální pro ženy jakéhokoliv věku, umožňuje velmi hladký reliéf nehtové desky a téměř nepoškozuje nehty. Tento povlak je jemnější a prodyšný. Po nanesení gelu na nehty jej nemůžete aktualizovat asi dva až tři týdny. Nehty, které byly zvětšeny pomocí gelového leštění, není třeba podávat. Tento nátěr se odstraňuje pomocí speciálních nástrojů a postup demontáže je příjemnější a jednodušší.

Krycí destičky na nehty s polštářkem na gely jsou vynikající volbou pro ty, kteří nechtějí stavět nehty, ale chtějí poskytnout trvalou manikúru, která šetří čas. Obyčejný lak se velmi rychle odlupuje i po vystavení běžné vodě nebo jiným faktorům. Gelový polštář je naproti tomu mnohem odolnější než běžný lak na nehty a má vynikající zpevňující vlastnosti. Je schopen zabránit laminování a lámavosti nehtů.

Gel Polský je vynikající volbou pro ty, pro které délka nehtů v manikúru není hlavní. To je dáno tím, že manikúrový gelový lak zpravidla zahrnuje pouze povlak a nikoliv prodloužení. To je důvod, proč tato volba umožňuje udržet přirozený vzhled a délku nehtů. Tato možnost vypadá více žensky a přirozeně.

Gel potahování a nahromadění jsou dva zcela odlišné postupy. Volba mezi nimi bude záviset na individuálních preferencích každé ženy, stejně jako na tom, od kterého chcete získat manikúru. Po provedení volby můžete bezpečně kontaktovat mistra a postavit nebo zakrýt nehtové destičky gelem.

Materiály

Výrobci gelových laků pro stavebnictví nabízejí pro tento postup nákup různých stavebnic a materiálů.Velmi populární prodloužení nehtů je gel nazvaný Shaper. Je to profesionální nástroj a má unikátní strukturu. Tento inovativní gel umožňuje nejen vyhladit nehet, ale také zvýšit jeho délku. Je ideální pro všechny typy nehtů. Gelový povlak značky Shaper je pružný materiál, ale je vysoce odolný.

Gelový polštář Shaper je ideální pro stavbu, nehty s ním vypadají velmi přirozeně. Hřebíková deska se zároveň nezvyšuje vizuálně a silněji. Tento povlak může zvětšit délku nehtové desky o několik milimetrů. Kromě toho je snadné ji odstranit speciální kapalinou, nevyžaduje řezání.

Tento nástroj se musí nosit ve třech vrstvách., první - základna. Druhým je barevný gelový lesk, který je nezbytný pro vytvoření zajímavého světlého nehtového designu. Třetí vrstva je povrchová úprava, je nutné zajistit manikúru. Kromě toho, poslední dokončovací vrstva může být použita nejen pro zajištění povlaku, ale také jako samostatný samostatný prostředek, který zabraňuje vnějším faktorům ovlivňovat nehty, stejně jako je činí méně křehkými.

Takový lak musí být polymerován ve speciální lampě po dobu jedné až dvou minut. Je to velmi jednoduché a pohodlné použití, takový manikúru lze snadno udělat doma.

Další informace o postupu rozšíření pomocí lesklého gelu SHAPER naleznete v následujícím videu.

Doma

Technologie rozšíření je poměrně jednoduchá, stačí vědět, jak postupně zvyšovat nehty gelem. Nemusíte navštěvovat speciální lekce. Stačí prostudovat instrukce krok za krokem.

Je velmi populární stavět na tipech. Taková je manikúra s pomocí umělých desek, která musí být přilepena speciálním nástrojem na povrch nehtu a poté pokryta gelem. Tvar hrotů lze zvolit v závislosti na preferencích a tvaru měsíčku. Navíc, čím jsou tyto desky pružnější, tím lepší bude tato manikúra.

Budování s pomocí tipů vám umožní ušetřit čas, navíc s jejich pomocí můžete snadno zvýšit délku nehtů. Tyto desky jsou skvělé pro lak na nehty.

Tipy jsou vynikající volbou pro ženy, jejichž nehty jsou velmi křehké a slabé, a jsou vhodnější pro spravedlivý sex, jehož nehty jsou od přírody široké. Charakteristikou stavby na špičkách je, že tímto způsobem můžete získat pouze tvar nehtů, který se postupně zužuje ke špičce. To je důvod, proč s jejich pomocí můžete dělat jen některé druhy manikúry.

Pro zvýšení nehtů doma s gelovým polštářem je nutné získat pro manikúru následující zařízení. Musíte si koupit ultrafialovou lampu pro sušení nehtů, buff - zařízení pro leštění nehtové desky, potřebné pilníky na nehty, základní nátěr, formy nebo špičky, odmašťovací prostředek, lepidlo, pokud použijete tipy, stejně jako gelový lak a povrchovou úpravu.

Pro ty, kteří poprvé provádějí postup při stavbě gelového laku doma, poskytli odborníci pro začátečníky sadu nezbytných nástrojů. To znamená, že všechna tato zařízení lze zakoupit celou sadu.

Postup rozšíření zahrnuje následující kroky:

 • Pro začátek musí být prsty a nehty ošetřeny dezinfekčním prostředkem, nejlépe se nanáší stříkáním. Další kapky se musí odstranit vatovým tamponem.
 • Poté nechte nehtovou destičku odmastit. Pro odstranění lesklé části nehtu je nutný speciální soubor, je nutné se pohybovat v jednom směru a na desku netlačte. Poté musíte použít buff a poté odmašťovat povrch nehtu specializovaným nástrojem, který je k tomu určen.Také je třeba odstranit kůžičku a další vrstvu kůže kolem nehtu.
 • Poté můžete postupovat přímo k postupu přípravy gelového laku. Pod volným okrajem hřebu musíte nahradit speciální formulář a opravit ho. Poté byste měli zakrýt nehtovou desku speciální základnou a nechat hřebík v UV lampě po dobu 2 minut k polymeraci.
 • Pak je třeba aplikovat další nátěr a nechat hřebíky požadovanou délku a tvar. Pak musíte také dát prst do speciální lampy na 2 minuty. Na konci polymerizace je nutné oddělit jednorázovou formu od nehtu a odstranit lepivou vrstvu speciálním nástrojem.
 • Dále je třeba zpracovat celý povrch nehtu a jeho hran pomocí pilníku na nehty. Poté je opět nutné provést odmaštění.
 • Další a poslední fází je aplikace na povrchu měsíčku ve dvou vrstvách gelového leštění zvolené barvy.Každá z těchto vrstev by měla být sušena v ultrafialové lampě po dobu 2 minut.
 • Pak musíte dokončit povrch nehtu. Poslední vrstva by měla být také polymerována v ultrafialové lampě po dobu 2 minut, přičemž posledním stupněm bude opět postup odmašťování.

Tak bude vaše manikúra ve formě stavebního gelového laku doma dokončena.

Design

Největší výhodou nehtového gelu je, že v tomto případě můžete dát svou fantázii volnou ruku.. Design manikúry bude záviset pouze na vaší chuti a přání. Nejoblíbenější je francouzská manikúra, protože vypadá velmi žensky. Bunda je navíc konstantní klasikou, takže je vždy v módě. Taková manikúra se může měnit se zajímavým ornamentem nebo vzorem na jednom nebo dvou prstech každé ruky.

Můžete zobrazit krásné květiny, motýly nebo hravější vzor v podobě bobulí, ovoce a dalších vzorů.

Neméně populární je gelový design nehtů "Ombre". Jedná se o typ manikúry, ve které se jedna barva hladce do druhého, to je tzv. Gradient. V tomto případě je možné kombinovat nejrůznější odstíny a podobné tóny stejné barevné škály. Barva nehtové desky se tak může postupně zesvětlit na základnu, nebo naopak na špičku. Tato manikúra může být zdobena krásnými strazikami nebo vzorem.

Kamínky jsou velmi populárním prvkem jakékoliv gelové polské manikúry. Uplatňují se na konci postupu rozšíření. Nejčastěji jsou umístěny blíže ke špičkám nehtů nebo podél jejich základny. Strasics vypadat velmi krásný a třpyt na slunci, strhující pohledy na ostatní. Aby se tento prvek dekoru udržel dobře, musí být nahoře zakryt průhledným fixačním gelovým lakem. Tato rozšíření budou vypadat velmi ženské a sofistikované.

Ženy, které dávají přednost gelu na nehty jsou velmi populární. design nehtů na měsíc. Zahrnuje kresbu ve tvaru půlměsíce podél kutikuly, která se zpravidla provádí s barvou kontrastující se zbytkem nehtové desky. Tato část nehtu může být zvýrazněna bílým nebo jasným stínem. Takový půlměsíc může být také krásně popsán strazikami nebo třpytkami.

Lunární gelový design vypadá velmi originálně a šetrně.

Oprava

Manikurový korekční gel má svá vlastní tajemství. Tento postup významně šetří čas, který by mohl být vynaložen na nový postup rozšíření. Kromě toho, v tomto procesu se nejedná o speciální kapalinu pro odstranění gelového povlaku, který, jak víte, má škodlivé vlastnosti. Důležitou výhodou korekce je, že díky své pomoci můžete snadno pěstovat přírodní nehtovou destičku na požadovanou délku.

Oprava je lehčí procedura než rozšíření. Zahrnuje také několik kroků:

 1. Nejdříve musíte držet standardní manikúru, odstraňovat kůžičku a hřebíky, abyste jim dali tvar.
 2. Pak s pomocí buff musíte odstranit brilantní lak a všechny nepravidelnosti.
 3. Poté musíte odmastit nehtovou desku a aplikovat základní nátěr.
 4. Dalším krokem je nanesení základního nátěru na celý povrch desky, aby se skryla znovu naostřená hrana podél základny.
 5. Poté musíte jít do postupu polymerace v ultrafialové lampě. Pak je třeba odstranit disperzní vrstvu speciální vložkou.
 6. Na nehtovou desku můžete aplikovat barevný nátěr a věnovat zvláštní pozornost hraně růstu. Tento postup musí být opakován dvakrát.
 7. Nanášejte povrch, polymerujte povlak a znovu odstraňte disperzní vrstvu.

Třída video master s úplným postupem opravy viz níže.

Recenze

Soudě podle recenzí, většina žen preferuje stavbu gelu. Píšou, že tato metoda je bezpečnější a méně škodlivá pro nehtové destičky. Kromě toho, gelový lak nahromadění je poměrně jednoduchý postup, tolik žen, aby jej nezávisle doma. Naznačují, že gel je velmi odolný a spolehlivý prostředek, navíc umožňuje, aby nehty dýchaly, posilují je.

Mnoho žen se líbí tomu, že drží na nehtech v průměru dva nebo tři týdny, takže nemusí pravidelně aktualizovat lak na nehty. Také, většina žen ukazuje, že stavební gel lak vám umožní pěstovat nehty a učinit je vizuálně krásnější a elegantní.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky