Gel gel InGarden

Gel gel InGarden

Krycí lak na nehty po dlouhou dobu je jedním z nejoblíbenějších typů manikúry. Aby však byla opravdu kvalitní, je nutné nakupovat výrobky spolehlivých výrobců. Zkušení manikérky při práci často používají gelový lak InGarden.

O značce

InGarden začal svou existenci před 10 lety. Tato americká značka je zaměřena výhradně na výrobu produktů pro péči o nehty. Společnost má ve svém sortimentu nejen gelové laky, ale i běžné laky, akrylové barvy, jakož i širokou škálu nástrojů používaných v manikúru. Produktová řada dále zahrnuje řadu dekorativních ozdob pro nehty a dokonce i celé sady pro vytvoření manikúry.

Charakteristickým rysem všech produktů InGarden je kombinace nejnovějších výrobních technologií a využití inovativních surovin v procesu vytváření gelových leštidel. Nízká cena tohoto typu nátěru nehtů, stejně jako jednoduchost a cenová dostupnost jeho použití umožňují, aby tento výrobek používal kdokoli, bez ohledu na to, zda mají dovednosti provádět manikúrový gelový lak.

Vlastnosti produktu

Hlavním rysem všech značek gelových laků InGarden je přítomnost velkého množství různých druhů pryskyřic v jejich složení. Právě tyto komponenty umožňují minimalizovat negativní vliv některých chemických přísad na nehty.

Ve srovnání s podobnými povlaky od jiných výrobců mají gelové laky této společnosti vyšší úroveň odolnosti. V průměru je odolnost manikúry pomocí tohoto nástroje 21 dní. Takový pevnostní gelový lak byl umožněn zvýšením podílu akrylu v jeho složení.

Tento typ nehtového nátěru od InGarden má také vysokou míru pružnosti po vysušení, čímž se zabrání předčasnému vzniku trhlin a trhlin na nehtech. Unikátní receptura tohoto výrobku vám také dovoluje, abyste se nestarali o udržení své hluboké a bohaté barvy po dobu tří týdnů po manikúru. Unikátní složení spolehlivě chrání gelový lak před vyblednutím a vyblednutím.

Dalším rysem tohoto ozdobného krytí nehtů je jeho neobvyklá textura. Konzistence je velmi silná a více než želé, než je obvyklé.

Kromě těchto vlastností má gelový povlak tohoto výrobce nevýhody, které musí být zohledněny před nákupem.

Silné a slabé stránky

InGarden má pověst spolehlivého výrobce, který vyrábí širokou škálu kvalitních produktů. Ale může také najít nějaké nedostatky. Gelové laky této značky mají pouze jednu nevýhodu - výrobní náklady jsou ve srovnání s vrstevníky poměrně vysoké. Ale pokud vezmete v úvahu obrovský seznam výhod tohoto krytu na nehty, je jasné, že takový mínus je docela oprávněný.

Nejdůležitější jsou následující výhody gelových laků InGarden:

 1. Snadný a rovnoměrný povlak na nehtové desce. Při provádění manikúry se nástroj na nehtovou desku nešíří, ale rovnoměrně zakrývá.
 2. I když se nanáší silná vrstva gelového povlaku, velmi rychle a efektivně schne. V procesu sušení a po něm nejsou žádné závady.
 3. Dlouhá životnost. Pokud má manikúra s použitím gelových leštidel od jiných výrobců průměrnou životnost asi 15 dní, pak InGarden gel leštidlo perfektně drží na nehtech déle než 7 dní.
 4. Vysoká koncentrace barvicích pigmentů umožňuje natřít nehtovou desku v požadované barvě při aplikaci pouze jedné nebo dvou vrstev prostředků na nehty.
 5. Snadné odstranění je dobré. Po vyčištění nehtové desky od vrchního nátěru se zbývající vrstvy snadno odstraní za použití normálního buffu.

Všechny tyto výhody jsou velmi významné, takže není divu, že mnoho mistrů nehtových služeb dává přednost gelovým lakům této značky. A pokud vezmete v úvahu i velmi rozsáhlou paletu odstínů, pak lze tvrdit, že gelové laky značky InGarden patří mezi nejlepší a nejoblíbenější dnes.

Gama odstíny

Paleta tónů tohoto nátěru na nehty je prostě úžasná. Skládá se ze 16 řad, z nichž každá obsahuje krytí nejžádanějších a nejoblíbenějších tónů. Taková široká škála barev umožňuje zvolit odstín této heliové vrstvy pro každý den a každou životní událost.

 1. Základní řada leštících gelů obsahuje více než 95 různých odstínů. Mezi nimi můžete najít jak matný, tak lesklý, a dokonce i s perleťovou barvou. Velmi široká škála barev je velmi rozsáhlá a zahrnuje odstíny od jasně červené až po nebesky modrou.
 2. Příznivci lesku a lesku jistě potěší tropické série. Skládá se ze 7 variant gelového potahu jasných a nasycených tónů.
 3. Pastelové barvy v celé své slávě jsou uvedeny v seriálu. Vanilkové nebe. Obsahuje 5 barev, od stínu "Mojito" až po tón "Naturel".
 4. Kolekce "Zimní pohádka" v 7 barvách. Jeho charakteristickým rysem je přítomnost různých dekorativních částic v gelových lacích. Tato série jistě osloví milovníky všeho jasného a mimořádného.
 5. "Kouzlo krásy" - možná nejneobvyklejší světlou sbírku. Skládá se z 5 barev, které mají perleťový lesk a lesk a některé odstíny mají průsvitný nebo naopak velmi hustý povlak.
 6. Není věnována pozornost výrobci a milovníkům mnoha řad "Kočičí oko". InGarden v této kolekci obsahuje pouze 5 bohatých a hustých odstínů bez perlete, ale s krásným leskem.
 7. Fanoušci jasných, ale zároveň jemných barev ocení sbírku 5 odstínů "Jarní inspirace."
 8. Kolekce "Neon" obsahuje neobvyklé kyselé odstíny různých typů gelu. V současné době je prezentován v 7 tónech od kyselé zelené až po nasycenou červenou.
 9. "Novoroční kolekce" v závislosti na ročním období mění odstíny ve svém složení. Takovéto gely mohou také obsahovat různé jiskry a kamínky.
 10. Série "Drahokamy"se skládá ze 6 odstínů, má výrazný rys - základní barva nehtů se může lišit v závislosti na tom, kolik vrstev nátěru bylo na ně aplikováno.
 11. Série letní gelové leštidla reprezentovány pouze třemi přirozenými tóny. Jeden z nich má perleťový lesk. Tento lak je ideální pro kancelář a zároveň osloví všechny, kteří preferují minimalismus.
 12. Zcela neobvyklé a poněkud inovativní je gelová polská série nazvaná "Thermo". Barevná manikúra se může lišit v závislosti na okolní teplotě. S jeho zvýšením se stává lehčí
 13. Série "Čas pro lásku" Je věnována jara, a proto odstíny neobsahují nejlehčí a pružinu. K dnešnímu dni obsahuje 6 barev od světle levandule až po zářivě růžovou.
 14. Neméně pozoruhodné je letní série nazvaná "Rajské ostrovy". Skládá se z 5 letních jasných barev, bude určitě malovat šedý každodenní život a umožní vám vytvořit manikúru, která přitahuje pohledy ostatních.
 15. Fanoušci Pearl Shine to budou milovat "Noční sbírka". Všechny gely mají velmi hustý povlak a hustou konzistenci.
 16. Série "Inspirováno megapolisem" obsahuje pět tmavých přírodních barev.Všechny jsou snadno rozloženy na nehtovou desku a poskytují velmi hustý a odolný povlak.

Recenze

Všichni zákazníci gelových laků společnosti InGarden byli rozděleni do dvou velkých táborů: těch, kteří byli s tímto výrobkem nadšeni a těch, kteří v něm viděli významné nedostatky. Kromě toho se takové kontroverzní přezkoumání týkají opouštících proužků na povrchu nehtu, a to i po třech vrstvách aplikace a nízké odolnosti a dlouhé době schnutí.

Pozitivní recenze se většinou týkají široké škály odstínů, prostředků konzistence podobných gelu a snadného použití. Ženy, které jsou nespokojené s použitím gelových laků této značky říkají, že jeho světlé barvy často zanechávají proužky a samotný nátěr se často šíří pouze na nehty.

Jak můžete vidět, InGarden se opravdu stará o své zákazníky a dává jim možnost nakupovat vysoce kvalitní gelové leštidla v nejrůznějších barvách a odstínech. Ale kolik tento produkt uspokojí kupující sami, bude hodnocení.

Ale všechny ženy, bez výjimky, říkají, že povlak na nehtech je uchováván mnohem méně než tři týdny deklarované výrobcem. A kromě toho je někdy velmi obtížné jej vyjmout z nehtové desky.

Řada manikérek říká, že světlé odstíny gelů GGGG skutečně zanechávají pruhy i v několika vrstvách. Pokud jde o trvanlivost manikúry a obtíže s jejím odstraněním, pak jsou tyto nevýhody podle nich spojeny s nesprávnou manikúrou a porušením technologie potahování.

Velké gelové laky InGarden, pokud jsou správně používány, mají skutečně vysokou životnost a jsou snadno odstranitelné z nehtové desky, mají hlubokou a bohatou barvu. Tak, pro mnoho dívek se stane skutečným nálezem při vytváření vysoce kvalitní a moderní manikúru.

Z níže uvedeného videa se můžete dozvědět tajemství gelového polštáře In'Garden.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky