Eva Mosaic lak na nehty

Eva Mosaic lak na nehty

Není divu, že se věří, že krásná manikúra a účes může každou dívku neodolatelnou. Krásné a elegantní nehty - vízum do světa úspěchů a krásy. Je vzácné setkat se s ženami, které vycházejí bez kvalitního make-upu a manikúry.. Ruce žen jsou vždy v nedohlednu a jejich péče může o svém majiteli hodně říct. Dobře udržované nehty nebudou nikdy bez povšimnutí. Jsou v centru pozornosti a vytvářejí mimořádně pozitivní dojem svého majitele.

Aby bylo možné vytvořit elegantní manikúru, není vůbec nutné spěchat do salonu, protože se můžete postarat o nehty přímo u vás doma. V tomto případě je důležité vybrat kvalitní laky pro vytvoření krásné manikúry. Vynikající možností je populární ruská značka Eva Mosaic. Ona získala její uznání u většiny žen.

O značce

Eva Mosaic je populární společnost zabývající se výrobou lakových výrobků a dekorativní kosmetiky od počátku dvacátých let. Během této doby se tato kosmetická značka dokázala etablovat výhradně na pozitivní straně. Eva Mosaic se vždy snaží zůstat na vrcholu módních trendů.

Firma dodržuje hlavní pravidla úspěchu. Výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin za rozumné ceny, protože se společnost zaměřuje především na tvorbu kosmetiky, kterou mohou získat lidé s průměrnou úrovní příjmů.

Specialisté z nejrůznějších profilů neustále pracují na produktech značky. Jejich hlavním úkolem je zlepšovat technologie a zvyšovat kvalitu vyráběného zboží. Všechny kosmetické a lakové výrobky jsou pečlivě sledovány v každé fázi výroby.

Ctnosti

Lak na nehty Eva Mosaic "Fashion Color" - perfektní řešení pro každodenní život a vytvoření sofistikovaného večerního vzhledu. Musí být ve sbírce každého milovníka krásné manikúry. Všechny odstíny vypadají skvěle samy o sobě a jsou také ideální jako základ pro manikúru s nálepkami, třpytkami a kamínky. Eva Mosaic také dobře funguje jako základna pro razítkování.

Hermetické balení malé láhve neumožňuje rychlé zhuštění výrobku. Lak střední konzistence, středně viskózní, což umožňuje, aby se neroztáhl na prstech a nehty. Je snadno distribuován na nehtovou desku, rychle schne a má pohodlný kartáč. První vrstva schne za pouhých pět minut, ale pro získání bohatého stínu je lepší použít dvě vrstvy. Na rozdíl od prvního nátěru, druhá vrstva schne déle - asi 20-25 minut. Eva Mosaic se omývá běžným odstraňovačem laku na nehty bez větších obtíží.

Barevná paleta Eva Mosaic představila velký sortiment. Krásné laky jemných klasických odstínů nezanedbávají žádnou ženu spravedlivého pohlaví. Všechny barvy lze vzájemně kombinovat, a dokonce i jejich nejodvážnější a originální kombinace budou harmonicky vypadat na nehtech.

Mnoho odstínů Eva Mosaic vám umožní použít povrch s lesklým leskem. Jejich nanášení vypadá velmi hustě, když se aplikuje ve dvou nebo třech vrstvách a dává pocit gelových nehtů. Tento efekt vypadá velmi pěkně a vytváří dokonale rovnou nehtovou desku.

Ve sbírce Eva Mosaic lze nalézt vínové, růžové, zelené, modré, jasně červené, bílé odstíny. Při zakrytí nehtů ve dvou vrstvách se barvy nasytí bez pruhů a plešatých skvrn. V závislosti na osvětlení může lak změnit barvu a hrát hravě. To platí pro odstíny s přídavkem jisker a mikročástic. Pro lepší fixaci barev je vhodné použít vrchní vrchní nátěr, který prodlužuje životnost manikúry a dodává mu luxusní lesklý lesk.

Výhody laků Eva Mosaic:

  • Půlkruhový kartáč pro snadnou aplikaci laku;
  • Velký výběr odstínů;
  • Rychlé schnutí laku;
  • Perzistence;
  • Zrcadlový lesk;
  • Vysoce kvalitní reprodukce barev;
  • Nízké náklady.

Pro dívky, které si vybírají barvu nehtů v tónu šatníku a doplňků, perfektní lak Eva Mosaic "Fashion Color". Bohatý výběr barev pomůže vytvořit různé možnosti manikúry, které nemají čas se rychle nudit.

Pro ty, pro které je důležitá délka nošení manikúry, je lepší zvolit gelový lak. Jeho odolnost se oproti tradičnímu laku na nehty několikrát zvyšuje.

Recenze

Lucky Eva Mosaic je mezi zákazníky velmi oblíbená. Zaznamenávají vynikající poměr těchto výrobků z hlediska ceny a kvality.

Mnozí souhlasí s tím, že všechny produkty jsou dobře aplikovány a rychle schnou. Jejich pohodlné kartáče s plochou základnou vám umožní natřít nehty bez mezer a pečlivé nanášení laku činí manikúru krásnou bez rozmazaných okrajů prstů. Dívky se domnívají, že je lepší malovat Eva Mosaic lak ve dvou vrstvách, aby se předešlo vzniku nepoškozených proužků a plné reprodukce barev.

Velký výběr módních barev potěší svou rozmanitostí. Opravdu, v Eva Mosaic, můžete si vybrat odstín, který nejlépe vyhovuje šatníku a obraz jako celek. Milovníci nahých odstínů najdou velké množství zajímavých možností pro sebe, a stylové ženy módy ocení světlé barvy a laky s přidáním barevné jiskry.

Ve videu níže se dozvíte o lakových rozpočtech.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky