Zimní kombinézy Kerry

Zimní kombinézy Kerry

Zima je skvělý čas na jízdu z kopců, hrát sněhové koule a dělat sněhuláky. Aby tyto vzrušující aktivity daly dítěti hodně potěšení a dětského smíchu, je důležité zvolit správné zimní oblečení. Finské kombinézy dnes v centru pozornosti.

Vlastnosti a výhody

Přední finská značka na trhu může být právem považována za značku Kerry. Každá kombinéza firmy má stylový design a vynikající kvalitu.

Výhody kombinézy firem:

  • vrchní tkanina kombinézy odpuzuje vodu, nečistoty a chrání před větrem;
  • použití nejnovějších ohřívačů Kerryfill a Isosoft;
  • různé výtisky a barvy;
  • všechny švy jsou přelepené a zapečetěné a v některých případech zcela chybí v holeně, což poskytuje dodatečnou ochranu proti vodě;
  • teplotní rozsah od +5 do -30 ° C;
  • vrstva izolace v zimních modelech dosahuje 330 mm.

Finové z první ruky vědí o krutých zimách, protože jejich klima je nejbližší ruskému klimatu. Outerwear značka je nepostradatelná pro těžké mrazy a thaws, nicméně, to stojí za zmínku, že při nízkých teplotách je důležité oblékat dítě ve vrstvách. Membránové, fleece a termoprádlo dnes vytvářejí pohodlí, teplo a lehkost pro dítě.

Odrůdy

V designech s finskými výrobci těžký soutěžit. Neustále zlepšují své sbírky, pomáhají rodičům a dětem vybrat si nejen kvalitní a teplé, ale také reprezentativní věci.

S ušima

Jemný a vtipný vzhled kombinézy pomáhá vytvářet uši na kapuci. Jejich odlišný tvar umožňuje, aby se dítě proměnilo v kočku s špičatým nebo medvědem s miniaturními ušima. Současně může mít kapuce čalounění z umělé kožešiny, která doplní roztomilý vzhled.

Kombinézy Bib

Polomaky musí být trvanlivé, protože jsou určeny pro aktivní průzkumníky vrcholů a skluzavek. Aby celek sloužil celému času, který mu byl přidělen, používá Kerry Active Heavy-Duty tkaninu a lepí švy. Model má centrální a boční zip podél okrajů nohou, určený pro pohodlné nošení zimní obuvi.

Transformátor

Transformační kombinéza značky je spací pytel, který se přemění na kombinézu. Tyto změny se dosahují díky zipům na vnitřní straně kalhot a knoflíků. Obálka je nepostradatelná pro dítě, který je ve snu na ulici, kombinéza je vhodná pro aktivní poznávání světa. Transformátor vám umožní uložit rodinný rozpočet zakoupením jednoho modelu místo dvou.

Obálka

Novorozenci potřebují pohodlí během spánku. Zadní strana by měla být v rovné poloze a proces oblékání by měl probíhat co nejrychleji.

Obálky s rukávy odpovídají těmto požadavkům, které se stanou pohodlnou a stylovou volbou pro výtok a pro každý den. Užitečnou součástí značky je slot na obálce mezi nohama, který je nezbytný pro bezpečné jízdy v autosedačce.

Fused

Teplý vzduch v tavené kombinéze volně cirkuluje, což zabraňuje zmrznutí dítěte. Kromě toho, v tomto modelu, nemůžete se bát o holé záda.

Kerry kombinézy jsou prováděny v souladu s pohodlím dětí různého věku. Modely pro děti mají tedy dvě boční zipy a pro starší děti je kombinéza upevněna jedním centrálním zipem s větruodolným barem.

Oddělené

Samostatné kombinézy, stejně jako roztavené, mají své fanoušky. Je třeba říci, že samostatná verze je praktičtější než její konkurent, když jde do obchodu a nemocnice, kde je nutné se svlékat.

Bunda a semi-kombinézy, které jsou součástí samostatné kombinézy Kerry, těsně přiléhají, díky šňůrce na spodním okraji bundy.

Módní modely

Značka Kerry každoročně uvádí na trh nové kolekce zimních kombinéz, které zákazníkům nabízejí široký výběr stylových a kvalitních výrobků.

Lux

Lux kombinézy lze považovat za opravdu luxusní model. Omalovánky pro dívky a chlapce, společně a samostatné možnosti pomáhají učinit perfektní volbu.

Mezi ozdobnými ozdobami modelu je svítící látka na slunci, krystaly Swarovski a zlatá výšivka. Důraz na krásu, výrobci nezapomněli na velkou vrstvu izolace a ultra-silné Aktivní tkaniny.

Lenne

Lenne kombinézy modely vznesou otázky od rodičů. Co s tím má Kerry? Kerry a Lenne jsou tedy stejné modely kombinézy, šité na závodech v Estonsku. Volba značky závisí pouze na místě dodání, pro Rusko budou kombinézy jmenovány Kerry a pro Evropu to bude Lenne. Obě tyto a jiné mají finský design, protože samotné značky jsou registrovány ve Finsku.

Při výběru modelu se značkou Lenne je důležité věnovat pozornost izolaci, protože stejný typ kombinézy může mít menší vrstvu v Lenne a větší v Kerry.

Cirkus

Pro děti představila Kerry zajímavý zimní model Circus. Model s centrálním zipem má originální design, kapuci má kožešinový lem a legrační pompom.

Navzdory vrstvě izolace KerryFill 330 g, model vypadá elegantně díky elastickému materiálu na zadní straně pasu.

Yoko

Zimní kombinézy Yoko jsou určeny pro aktivní děti. Svršek je vyroben z látky Aktivní a spodní - z vysoce odolného materiálu Condura. Netřeba dodávat, že tento test není hrozné žádné testy? Jasný top a monofonní nešpinivé dno činí model praktickým.

Opa

Teplé kombinézy Opa jsou určeny pro nejmenší věk dítěte. Na pažích a nohách jsou manžety, které vám umožní nosit botičky a rukavice.

Praktická část modelu ve výšce. Kombinéza má dva boční zipy pro snadné oblékání a hrudní kapsu pro užitečné věci, jako je figurína a šátek.

Rosie

Pro mladé módy si Kerry připravila model Rosie. Teplá zimní kombinéza vypadá velmi žensky, protože má gumu v pase a baskičtinu. Vrchol modelu je vyroben ve světlých výtiscích, dno zůstává omezené a monotónní.

Robine

Kombinéza pro děti Robin poskytne vašemu dítěti sladký spánek v teple a pohodlí. Jeho rysem je prodloužený zip do středu nohy, což vám umožní snadno svléknout a oblékat dítě bez námahy.

Riki

Jasná, samostatná Riki kombinéza je módní model unisex. Pláštěm a kalhotami procházejí horizontální pruhy nasycených odstínů. Model je určen pro teploty do -20 stupňů.

Huppa

Huppa levné kombinézy se vyznačují vynikající kvalitou a stylovým finským designem. Stejně jako Kerry se celá výroba společnosti nachází v Estonsku.

Harriet

Módní semi-overaly pro dívky představují série Harriet od Kerry. Tento teplý model obsahuje 150 g izolace a je navíc izolován plyšem na prsou a zádech. Design se vyznačuje aplikací na dně ve tvaru srdce.

Alan

Kalhoty s kalhotami pro chlapce a dívky jsou zastoupeny v kategorii Alan. Elastický pas dělá kalhoty úhledné a objemné, a to i přes teplotní podmínky až -30 stupňů.

PIERROT

Fierové kombinézy PIERROT vytvářejí napodobeninu bundy a semi-overalů na úkor dvou barev. Jasný top se zajímavým potiskem doplňuje pevné dno, aby odpovídalo hlavnímu tónu vzoru.

Barvy a výtisky

Finové vyrábějí jeden z nejelegantnějších návrhů svrchního oděvu. Každá kresba je jedinečná a veselá, dokáže vyzdobit i nejsměšnější počasí za oknem.

S květinami

Květinový potisk - klasické kombinézy pro dívky. Květiny v modelech se ukázaly být originální, protože hmota je v nestandardních kombinacích odstínů. Žluté a fialové máky tak kvetou na černém pozadí kombinéze a vytvářejí tak fascinující obraz.

Růžová

V návaznosti na dívčí téma stojí za zmínku růžové kombinézy. Kerry představila tuto barvu mnohostranně. Pro novorozence je růžová barva velmi jemná a klidná a pro aktivní děti - jasná fuchsie. Pokud pravidelné praní není ve vašich plánech, neváhejte si vybrat dvoubarevnou kombinézu s růžovým top a šedým dnem.

Modrá

Pozornost věnuje Kerrymu a zbarvení chlapců. Novorozenci budou sladce spát v klidném modrém odstínu. Tento nebeský tón vypadá velmi jemně a vždy se liší, například v modelech Lux přechází modrá barva do hry.

Bílá

Nezapomeňte na bílý odstín, protože čistší a více nabídky není nalezen. Ano, není to příliš praktické, ale je to důležité pro dítě, které klidně spí na invalidním vozíku? Designéři Kerry zdobí bílé modely legračními ušima, díky čemuž se vaše dítě ještě více dotýká.

S auty

Pokud dítě vyrostlo, věnujte pozornost tisku s auty. Jasný vzor s vozy různých barev kombinuje nejoblíbenější a nejjasnější barvy. Díky této barevné variantě je snadné vybrat příslušenství pro model.

S sovy

Podívejte se, jak se vaše dítě dívá na svět. Viděl? A teď věnujte pozornost tisku "sova" z Kerry. Tato roztomilá zvířata s velkými kulatými očima se dotknou vás a dítěte. Tisk je určen pro chlapce a dívky, protože je vhodný v libovolném barevném schématu.

Se slony

Sloni v Kerryho tisku vypadají velmi nenápadně a zajímavě. Jsou harmonické jako potisk celé kombinézy, vhodné na ramenou, a také pohodlně uspořádány na náprsní kapsy kombinéz pro děti.

S králíčky

Bílé tváře králíků na obloze kombinéze jsou klasiky z Kerry. Vskutku, tento tisk byl uznán již několik let a stále zůstává jedním z nejpopulárnějších. Tajemství spočívá v jeho zábavě, vhodné pro chlapce a dívky.

Zlatá

Přítomní rodiče se bez zlatých barev obleku neobejdou. Modely hrající polovinu podílu na slunci jsou fascinující. Navíc, zlaté overaly mají záhyby, což vám umožní vidět všechny krásy těchto modelů.

S medvědy

Tisk "medvědi" vypadá roztomilý a zajímavý. Plyšová zvířata v unisex stylu jsou vyráběna v odstínech kávy a mléka, což vytváří klidnou náladu. Nepochybujte, že vnitřní harmonie bude přenášena na dítě, takže jeho spánek na procházce sladký a dlouhý.

Materiály a izolace

Společnost Kerry ve svých modelech uplatňuje výhradně nové technologie. Výměna přírodních syntetických plnidel, velmi teplá a zároveň beztížná kombinéza se rodí v továrnách značky.

IsoSoft a Kerryfill - izolace používaná v kombinézách. Díky svým vlastnostem si uchovávají teplo. I když teplota mimo okno klesla na -30 stupňů. Jejich povrch je tepelně utěsněn a struktura sestává z nejjemnějších vláken, která zachycují teplý vzduch.

Jako podšívka se používají přírodní bavlna a sametový velur, takže kombinézy jsou bezpečné pro děti od narození.

Vrchní tkaninou kombinézy je membrána. Tento prodyšný materiál vytváří jedinečný tandem s izolátory nové generace, perfektně udržující teplo a poskytující komfort i při prudké změně teploty, například při cestě do obchodu.

Jak si vybrat

Zimní kombinézy Kerry jsou vždy volbou teplého modelu, takže měřítkem výběru zůstává pouze požadovaný design a velikost.

Rozměrná síťovina pro kombinézu je dvojitá, například 86-92 cm, takový model bude dobrý, ale s okrajem sedět na dítěti od 83 do 88 centimetrů, a když se přiblížíte k výšce 92 cm - bude to vypadat ještě čistěji. Zásoba 6 cm vám umožní správně a krásně nést model po celou sezónu.

Je také důležité léčit design. Umístění zipu je pro dítě velmi důležité.Takže pro novorozence potřebujete pohodlí, protože někdy se proces oblékání shoduje se snem. V takovém případě nebude rychlé usazování ve spacáku rušit citlivý spánek dítěte.

Recenze

Ruské maminky milují kombinézu Kerry. Jemnost a zároveň vynikající tepelné vlastnosti příjemně překvapují rodiče. Úhledný vzhled ne-objemové vrstvy izolace je také plus, a fotografie krásné kombinézy na děti mohou být považovány za důkaz toho.

Mezi rysy modelů vyzařují příjemnou podšívku velur. Ano, a nahoře textilní číst negativní recenzi - rarita. Rodiče to nazývají „neudržitelným“ a snadno si podmaní vrcholky dvou sezón, po kterých jsou předány mladším dětem v reprezentativní podobě.

Stylový design, použití kamínky a zlaté výšivky nemůže ovlivnit cenu výrobků, které většina rodičů považují za vysoké. Nicméně, po nošení kombinézy na několik sezón, uživatelé jsou přesvědčeni, že model platí sám za sebe a nelitují nákupu drahý produkt.

Stylové obrázky

Modré Lux kombinézy se zlatou výšivkou na prsou jsou luxusní oblečení pro miminka, které poskytují teplo a pohodlí.

Stylový model s jasnou vložkou na fuchsijských ramenou je harmonicky doplňován slonovým potiskem. Prsa a nohy v černém budou praktickou volbou pro malý fidget.

Jemný broskvový barevný model na dvou bočních zipech ozdobí malou princeznu. Nenápadný tisk s bílými tóny doplňuje roztomilý obraz.

Růžové kombinézy s potiskem sova jsou doplněny praktickým zipem do středu nohy.

Značka Kerry je jedním z předních výrobců dětského oblečení. Zabalení dětí k nejlepším, dáváme jim neocenitelné věci, jako je zdraví a radost, které přicházejí z chůze.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky