Taftový voskový gel

Taftový voskový gel

To je věřil, že vosk na vlasy byl vynalezen ve starověkém Egyptě - pak to sloužilo k ochraně proti hmyzu, stejně jako od spalující slunce. Dnes však neztratila svůj význam. Život v moderní metropoli je plný škodlivých účinků na člověka - to je pouliční prach a výfukové plyny a ultrafialové paprsky. Žena, stejně jako před tisíci lety, chce zůstat krásná a dobře udržovaná.

Dnes, velké množství kosmetických značek vyrábí nástroje pro vytváření různých účesů. Tato pěna, krémy a laky, a gely s různým stupněm fixace. Jednou z odrůd gelu je gelový vosk, který byl vytvořen speciálně pro simulaci různých forem a fixace pramenů vlasů. S ním můžete dát naprosto hladkou kulisu naprostou hladkost, nebo naopak proměnit v nudné kudrlinky. V tomto případě vosk dodává lesk vlasům, zatímco prameny si zachovávají svou elasticitu.

Jedním z výrobců gel - vosků na vlasy je německý koncern Shwarzkopf & Henkel. Že vlastní značku Taft. Historie této značky začala v roce 1955 výrobou laků s rozprašovací tryskou. Sortiment společnosti má dnes obrovské množství různých prostředků pro vytváření nejodvážnějších snímků. S pomocí tenkých pěnových pěn lze přidávat objem, gel bude sloužit jako stavební materiál pro získání požadovaného tvaru vlasů a laky - spreje s různou fixací po dlouhou dobu zaručují bezpečnost tohoto stylu.

Řada těchto kosmetických přípravků se každým rokem zvyšuje - tvůrci společnosti Taft neustále potěšují zákazníky novinkami. Továrny německé společnosti Shwarzkopf & Henkel se nacházejí nejen v samotném Německu, ale také na evropském území - v Polsku, Slovinsku, České republice, Rusku a mnoha dalších zemích. S rozšiřováním sortimentu roste počet fanoušků a obdivovatelů těchto produktů - stačí se podívat na obrovské množství pozitivní zpětné vazby od fanoušků těchto produktů.

Rozmanitost vládců

Takový produkt jako gel-vosk od výrobce Shwarzkopf existuje v několika řadách této společnosti. Oblíbeným z nich je produkt Taft s nadějným titulem. Zářící Glitter. Je balena ve vhodném červeném boxu, tvarovaném jako hokejový puk, díky kterému zůstává výrobek snadno přístupný poslední kapce. Díky své atraktivní vůni, která se projevuje po aplikaci, získal tento nástroj mnoho ženských fanoušků, kteří tvoří hlavní publikum uživatelů kosmetických prostředků této řady.

Jeho konzistence je velmi měkká, a proto při správném použití gel „nosí“ všechny vlasy do ochranného obalu, který chrání vlasy před vysycháním, a účes před rozpadem. Současně zůstává mobilita kadeřnice. Vosk také poskytuje mírný laminovací efekt - jednotlivé chlupy nejsou vytrženy z vlasů a zároveň zachovává integritu obrazu. Vzhledem ke své lehké struktuře se gel neznečistí a vlasy nezvyšuje ani další den po úpravě.

Kromě toho, že nástroj nezanechává vrásky, a poté, co schne, můžete bezpečně nosit čelenku bez obav, že to zničí váš vzhled.

Gel vosk "Stretch Silk" ze série „Three Weather Ultra“ zanechává záhadnou blikající lesk, který vypadá obzvlášť impozantně při vytváření večerního vzhledu. Kromě toho blokuje pronikání vlhkosti do vlasů, a tím udržuje jeho integritu za všech povětrnostních podmínek. Vosk proniká do vlasové struktury, vyplňuje všechny póry a vyhlazuje všechny existující nesrovnalosti.Výrobek je balen v kulaté nádobě růžové barvy o objemu 100 ml.

Série Schwarzkopf vznikla speciálně pro muže.3D muži. Prostředky z této sbírky využívají profesionální stylisté. Snadno se nacházejí na policích díky rozpoznatelné barvě - černé a zelené. Objem 100 ml je po dlouhou dobu dostačující a pevná textura poskytuje ekonomickou spotřebu a je vhodná pro stříhání vlasů různých délek.

Podmínky používání

Navzdory tomu, že gely používá velké množství lidí - mužů i žen, ne všichni vědí, jak tento výrobek správně používat, aby neudělal účes těžší a nevytvářel efekt nemytých a neuspořádaných vlasů.

Nejdříve je nutné striktně dodržovat zlaté pravidlo: nikdy nepoužijte gel a jiné stylingové přípravky na zastaralé vlasy. To nejenže zvýší vaši přitažlivost - bude to naopak. Vlasy budou vypadat mastné a neuspořádané. Ze stejného důvodu nesmí být vosk aplikován na kořeny.

Před nanesením přípravku je nutné vlasy nejprve umýt a osušit ručníkem tak, aby byly mírně vlhké. Pro rovnoměrné rozložení můžete použít hřeben, a pak kroucení prameny na natáčky nebo vytvořit kadeře prsty. Budou tak lépe udržovat svůj tvar.

Je také důležité sledovat správné dávkování gelu. Pokud je vosk příliš mnoho, budou prameny vypadat matně a bez života, a pokud použijete příliš malou dávku, fixace bude krátká a účes se rychle rozpadne. Pokud potřebujete vybrat jednotlivé prameny, profesionální stylisté doporučují každému z nich vzít gel na špičku nehtu, mírně ho ohřát mezi dlaněmi a pak ho aplikovat na vlasy.

Kromě toho, odborníci nedoporučují používat vysoušeč vlasů nebo kulmu po použití gelu - vosk z Taft. Od vystavení horkému vzduchu se vosk jednoduše roztaví a požadovaný účinek nebude fungovat.

Aby se smýval gelový vosk, šampon a další čisticí prostředky, vmasírujte je do suchých vlasů s masážními pohyby a teprve pak opláchněte vodou a výsledek opravte opět použitím šamponu. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že vosk může být smýván pouze vroucí vodou, stylisté argumentují, že stačí použít vodu při pokojové teplotě.

Toto video poskytuje zákazníkovi zpětnou vazbu na vosk při použití.

Účesy

S pomocí stylingu Taft od Shwarzkopf můžete dát vlasy nejvíce obrazů a dát je do nejvíc nepředstavitelných účesů. Jeden z nejoblíbenějších stylů po dlouhou dobu byl a zůstává stylem s efektem mokrých vlasů. To bylo na vrcholu popularity v 80. letech minulého století a neméně relevantní k tomuto dni. Pokud jste vlastníkem kadeří a vlasy jsou zvlněné přírodou, vytvořit takový styling na hlavu nebude snadné. Stačí, když vložíte malé množství gelu na mokré prameny a rozdělíte ho prsty. Pokud vám příroda neudělala vlnité kudrlinky, můžete sami udělat "mokrou chemii". Za tímto účelem si vezměte hřeben s řídkými zuby, rozdělte vlasy do pramenů, poté je navlékněte na cívky nebo natáčky na vlasy s malým průměrem, poté, co vlasy zpracujete Taft gelem "Tři extrémní počasí". Po úplném vysušení opatrně odstraňte natáčky a prsty lehce protřepejte.

Kosmetický gelový vosk Taft je univerzální nástroj. Je vhodný pro vlasy naprosto odlišné délky. Pokud můžete vytvořit kadeře na dlouhé vlasy, pak můžete prohrábnout krátké vlasy do legrační Ježek, nebo můžete dát mu aristokratické hladkost. K tomu jednoduše distribuujte gel "Power Invisible Fixation" po celé délce srsti je rozčesávejte a nechte je uschnout. Nejčastěji je tento účes prováděn muži - dnes, stejně jako ženy, sledují svůj vzhled a chtějí být dobře udržovaní a přitažliví.

Pokud jste na slavnostní akci a je pro vás nesmírně důležité, aby váš vzhled byl zachován co nejdéle, použijte stylingový sprejový gel. "Designer Look". Sprej je ideální pro vytváření kreativních obrazů na dlouhých a středně dlouhých vlasech. Pokud potřebujete opravit hotový výsledek, naneste nástroj na horní část vosku ze vzdálenosti 20 cm, chcete-li přidat účes do účesu, spusťte hlavu dolů a aplikujte gel na kořeny a pak ho lehce osušte fénem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky