Sprchový gel Dolce Milk

Sprchový gel Dolce Milk

Pokud chcete při mytí naplnit koupelnu sladkou vůní, bude tento článek pro Vás velmi užitečný. Zde považujeme za populární mezi ruskými spotřebiteli. Sprchové gely Dolce Milk.

Druhy

"Mléko a banán"

Je balena v plastové nádobě, která má poměrně široký krk. Konzistence je tekutá, takže nadměrné používání je při použití nevyhnutelné. Mnoho fanoušků této značky píše ve svých recenzích, že by chtěli, aby láhev byla vybavena dávkovačem.

Krémový gel má zářivě žlutou barvu (výrobci neušetřili barviva). Vůně je velmi bohatá - sladký banán. Je nepravděpodobné, že by fanoušci přírodních produktů byli spokojeni, protože aroma je příliš syntetické. Souhlasíte s tím, že znovu vytvořit vůni banánů tak, aby byla co nejblíže přirozené, je velmi obtížná.

Gel dobře zpěňuje, a to jak s žínkou, tak v rukou. Čistí pokožku jemně, nezanechává žádné podráždění a pocit sucha. Při mytí, banán vůně naplní každý roh koupelny, a po sprše na těle trvá ne déle než 15 minut.

Studium složení produktu uvidíte, že mezi mnoha neznámými chemickými sloučeninami je přírodní extrakt z banánů a mléčných bílkovin.

Pokud se nebojíš sladkých syntetických chutí, pak si můžete bezpečně koupit "mléko a banán".

"Mléko a čokoláda"

Tento produkt určitě osloví všechny milovníky mléčné čokolády a jejích derivátů. Výrobce říká, že díky mléčným bílkovinám dostane kůže spoustu užitečných látek. Produkt hydratuje a zklidňuje citlivou, náchylnou pokožku.

Gel je poměrně silný a těkavý. Aby se dosáhlo tvorby silné pěny, vyžaduje velmi málo peněz, takže spotřeba gelu je velmi hospodárná.

Vůně je obtížné nazývat čokoládou. Spíše jako mléčná karamelka. Balení obsahuje všechny informace o složení výrobku, způsobu aplikace a výrobci. Buďte připraveni na to, že komponenty gelu vás mohou vyděsit. Pokud netrpíte obsedantním strachem z dlouhých chemických názvů, pak neváhejte tento výrobek zakoupit.

"Mléko a jahody"

Další sladký vynález od výrobců Dolce mléka. Tento nástroj je také obtížné nazývat přírodní - jedna pevná chemie. Tato nepříjemná kvalita je vlastní celé řadě mléčných sprchových gelů a křoviny Dolce. Balený gel v láhvi s poměrně úzkým hrdlem. Korek je pevně utažen. Jako součást fondů jsou kromě řady syntetických sloučenin přítomny mléčné bílkoviny a jahodový extrakt.

Výrobce zaručuje hydrataci a obohacení pokožky živinami. Lehká sladká vůně jahod je příjemným doplňkem obvyklého hygienického postupu. Na kůži zůstává vůně poměrně krátká, takže se nemusíte nudit.

Díky svému hlavnímu účelu - čištění kůže, gel dobře zvládá. Majitelé citlivé pokožky je lepší se zdržet používání tohoto nástroje, protože obsahuje velké množství chemie v kompozici.

"Banánový ráj"

Dalším zástupcem sprchových gelů na bázi sulfátu Dolce milk je Banana Paradise. Vynikající volba pro milovníky bohatých banánových příchutí. Zde je stejná syntetická kompozice jako ostatní členové této série. Nástroj má hustou strukturu, dobře se zpěňuje a zanechává příjemnou nenápadnou vůni banánového jogurtu. Po umytí nezanechává pocit sucha na kůži.

Lahvička s gelem je zpravidla bez dávkovače. To by mohlo výrazně snížit náklady na finanční prostředky a učinit jej pohodlnějším.

"Mléko a švestky"

Mnozí považují za obtížné si představit, že vůně švestek lze kombinovat s detergentem. Sprchový gel z Dolce mléka "Mléko a švestky" Příjemně potěší milovníky netradičních neexcentrických vůní.

Vůně gelu nelze nazvat sladkou. To je kyselá chuť sušeného švestky a mléka. Prostředky snadno pěnou a dobře rozložené na těle.

Na základě hodnocení zákazníků existuje několik nevýhod:

  • není vhodný pro použití v důsledku širokého krku;
  • při praní se vůně švestek může ještě více okyselit, po zákroku nezůstane na kůži;
  • neposkytuje dostatečnou výživu a hydrataci kůže;
  • pochybný čistící účinek.

Obecně, "Švestky a mléko"není ve velké poptávce mezi kupujícími. Ale pokud máte rádi neobvyklé pachy s kyselostí a nebojíte se jiných nedostatků tohoto nástroje, pak si jej můžete koupit za změnu."

Hlavní charakteristiky linky

Nejdůležitější výhodou mléčných sprchových gelů Dolce je jasná šťavnatá vůně. Hlavní nevýhodou je absence přírodních složek, s výjimkou mléčných bílkovin a rostlinných výtažků. Originální balení odlišuje mléčné sprchové gely Dolce od jiných značek.

Často na "puzatenky" láhev fixní guma - malý dárek od výrobce. Balení je však velmi malé od dávkovače. I přes jasnou vůni, jejíž přítomnost je typická pro všechny zástupce mléčné linie Dolce, nezůstává po těle delší dobu, dokonce ani po použití křoviny.

Produkty této značky jsou levné, a proto nákupem některého z nabízených produktů péče neriskujete přeplatek.

Toto je další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky